FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kanarinac
Postovi: 2735
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 04 avg 2019, 16:23

zagorski je napisao/la:
vest je napisao/la:Ponosan sam na nasu defanzivu koja u 180 ligaskih minuta nije primila gol. Ne kaze se bez razloga da navala uzima utakmice a odbrana prvenstva. Sarajevo ako Bog da da se kvalifikuje odbranom za ligu europe.
Sto se tice bate, ocekujem da ce doci ovdje da se odbrane, 180 minuta disciplina i borba. Stara istocno evropska ekipa koja snagom je negdje sa nekadasnjim Lechom, Rapidom, Levskijem i Trnavom.
Veliki plus nam je sto se nije raspala (prodala) defanziva i ostali igraci, ne sumnjam na veliki fajt koji mi uzimamo 2-0 u Zenici jer smo tehnicki bolja ekipa i kao osvajac duple krune se ne trebamo bojati ekipe iz Bjelorusije uz svo postovanje.
Tamo ce biti guravo ali porazom od 2-1 idemo u play off.
270 minuta brate :D
450 racunajuci zavrsetak prosle sezone
Samo Sarajevo

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 04 avg 2019, 16:26

bordopoeta je napisao/la:Evo, navodno, Dinamo zainteresovan za Nemanju Nikolića. Nikako mi nije jasno da smo se tako lahko odrekli ovog momka. Pa zar naša struka nije prepoznala da mali ima kapacitet.

A jest problem danas napisati sta hoćeš.
Kakav on i Dinamo.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 04 avg 2019, 16:27

RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 04 avg 2019, 16:30

bordopoeta je napisao/la:Evo, navodno, Dinamo zainteresovan za Nemanju Nikolića. Nikako mi nije jasno da smo se tako lahko odrekli ovog momka. Pa zar naša struka nije prepoznala da mali ima kapacitet.
Dinamo i još jedan velikan ga traži, tako kažu.Ne kontam što odmah se piše da je laž, tako se pisalo i za Anđušića.Čudi me da su ga se u Akademiji odrekli

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 04 avg 2019, 16:31

amypitar je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:Evo, navodno, Dinamo zainteresovan za Nemanju Nikolića. Nikako mi nije jasno da smo se tako lahko odrekli ovog momka. Pa zar naša struka nije prepoznala da mali ima kapacitet.

A jest problem danas napisati sta hoćeš.
Kakav on i Dinamo.
Kao Andjusic i Trabzon, koji ce na posudbu u neki drugi klub. Kad jedan Menalo nema mjesta u Dinamu...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 04 avg 2019, 16:35

bordopoeta je napisao/la:
vest je napisao/la:Ponosan sam na nasu defanzivu koja u 180 ligaskih minuta nije primila gol. Ne kaze se bez razloga da navala uzima utakmice a odbrana prvenstva. Sarajevo ako Bog da da se kvalifikuje odbranom za ligu europe.
Sto se tice bate, ocekujem da ce doci ovdje da se odbrane, 180 minuta disciplina i borba. Stara istocno evropska ekipa koja snagom je negdje sa nekadasnjim Lechom, Rapidom, Levskijem i Trnavom.
Veliki plus nam je sto se nije raspala (prodala) defanziva i ostali igraci, ne sumnjam na veliki fajt koji mi uzimamo 2-0 u Zenici jer smo tehnicki bolja ekipa i kao osvajac duple krune se ne trebamo bojati ekipe iz Bjelorusije uz svo postovanje.
Tamo ce biti guravo ali porazom od 2-1 idemo u play off.

Pa valjda 270 ligaških minuta!
Tacno prijatelju, moja greska.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 04 avg 2019, 16:42

ako taj pichic ode u dinamo, kolko nama dodju?

nismo se toga odrekli valjda?

vidim u tekstu ni spomena da je bio u akademiji?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
nokee
Postovi: 2187
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 04 avg 2019, 16:45

Historicar je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:Evo, navodno, Dinamo zainteresovan za Nemanju Nikolića. Nikako mi nije jasno da smo se tako lahko odrekli ovog momka. Pa zar naša struka nije prepoznala da mali ima kapacitet.
Dinamo i još jedan velikan ga traži, tako kažu.Ne kontam što odmah se piše da je laž, tako se pisalo i za Anđušića.Čudi me da su ga se u Akademiji odrekli
Ma kakav Andjusic, menadjer odradio vruhunaki posao u to sam ubjedjen. Nego nama skoči u očima svaki koji kao napravi neki transfer. Eto njega nazad za koju godinu posudbi..
S druge strane ovaj mali Nikolic bi mogao napraviti finu karijeru i šteta je što je otišao od nas. Mislim da je tada bila orica roditelja i tipa da mora igrati itd.. A mi tada nekih bekova imali u konkurenciji iz akademije pidro i sabanovic pa je on pušten u Mladost.. Mislim da je to bila greška i sigurno je bolji od sabana, nadam se da se varam..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 04 avg 2019, 16:47

nije on pusten nego ga je supak menadzer odveo kada je trebao ko i salcin i ostali potpisati, kako su i druga djeca otisla za menadzerima kadusic,hadzic i ostali pushikurci

nema on kvalitet za plbih a kamoli jacu ligu, nigdje se jos nije dokazao u seniorima...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2019, 17:00

Mislim da nije htio potpisati dugo godisnji ugovor. Zato je otišao iz FKS, nisu tu posteni pojedinci dobiju šansu u akademiji vrhunske uslove i onda kad treba potpisati seniorski ugovor pocnu natezanja. Al ja sam prezadovoljan akademijom i koliko imamo igraca u prvoj ekipi, vidjelo se to i sinoc. Bude propusta izgubis nekog igraca al to je tako ko radi on i grijesi.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 avg 2019, 17:01

Jel to iz Shaktara prelazi u Dinamo?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 avg 2019, 17:03

BordoSarajevo je napisao/la:Jel to iz Shaktara prelazi u Dinamo?
Uze mi rijec iz usta :urnebes:
1946~

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 avg 2019, 17:13

Jutros se pojavio veći problem od povreda.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

ajdohordas
Postovi: 3822
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 04 avg 2019, 17:14

Ja ne mogu da vjerujem koliko se mi spominjemo po prljavom plavom PDF-u. Kolike komplekse ljudi imaju, tri sata pred tekmu igraju sa drugom najjacom ekipom u drzavi oni nas spominju. :rol:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 04 avg 2019, 17:14

Moracemo izbaciti ovaj sistem, da zlatnoj koki dajemo kapitensku traku. Kapitenska traka ide onome koji je dugo u klubu i koji je pravi vodja na terenu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
benko21
Postovi: 2536
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 04 avg 2019, 17:14

BordoSarajevo je napisao/la:Jutros se pojavio veći problem od povreda.
??
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 avg 2019, 17:16

benko21 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Jutros se pojavio veći problem od povreda.
??
Spustiće nam kone loptu :urnebes:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
benko21
Postovi: 2536
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 04 avg 2019, 17:17

BordoSarajevo je napisao/la:
benko21 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Jutros se pojavio veći problem od povreda.
??
Spustiće nam kone loptu :urnebes:
haahahaahh hjoj obli me hladan znoj rekoh sta je sad :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 04 avg 2019, 17:19

BordoSarajevo je napisao/la:
benko21 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Jutros se pojavio veći problem od povreda.
??
Spustiće nam kone loptu :urnebes:
A ne znaju da kad nam spuste loptu, da ovi nasi "mesari" ubise po nogama :urnebes:
Lazic, Serbecic, Rahmanovic, znaju i Djokanovic i Gavric malo nabiti, ali ako se Stanojevic vrati okrenut ce jim Zeca na raznju :rol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 04 avg 2019, 17:21

ElCartel11 je napisao/la:Moracemo izbaciti ovaj sistem, da zlatnoj koki dajemo kapitensku traku. Kapitenska traka ide onome koji je dugo u klubu i koji je pravi vodja na terenu.
Sinoć od prvih 11, Anel Hebibović je taj sa najdužim stažom. Inače, on ne može kolo voditi na Čevljanovićima.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ammarc, donDondon, JavierBosnia i 46 gostiju.