FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 08 avg 2019, 23:49

Zip je napisao/la:
NorthN01 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Igracima nemam zamjerke... Svaka cast.

Navijaci su najveca stoka, nije ni cudo sto ihje 150 na sjeveru. Mrs iz kluba.
Sta ti je debilu ?
Sta je tebi stoko?
Imas li para da namiris stetu koju sre napravili?
Prvo karinasu ko si ti uopste da prozivas ljude, drugo skrati taj jezik a trece daj profil da ti se javim privatno

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 08 avg 2019, 23:50

Yebem ti seljakluk.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 08 avg 2019, 23:52

SarajevoJeBordo je napisao/la:Benjamin Tatar kapa do poda igračino, mudonjo i gospodine! :bow:
Sta je radio u nekim momentima :tokralju: :o :tokralju:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 08 avg 2019, 23:53

Ko si ti uopste da prijetis ? Jel se tako voli klub :lol:

Sta tebe boli qurac sta ja pricam, zaobidji post. Ako si se pronasao, i qurac me zaboli :kafa:

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraSA » 08 avg 2019, 23:55

vest je napisao/la:Ne znam ali ja sam tuzan, ne zato sto nemamo sanse nego nam se zrijeb otvorio kao rijetko do sada. Garantujem da bi ona ekipa sa Duljom, Benkom, Stojcevom razbila ovaj danasnji Bate.
Volim Husrefa kao mozda i najvecu legendu kluba ali on uz upravu koja nije u mogucnosti dovesti igrace koji su potrebni za grupnu fazu cine neke greske koje su meni kao laiku ocite.
1. Hebibovic je za krilo solidan ali je igrac manje na beku sto smo vidjeli kod prvog gola gdje jednostavno stoji.
2. Djokanovic je strasno talentovan ali 18. godisnjak bez iskustva NE MERE nositi vezni red pogotovo u paru sa ofanzivcem Velkoskim.
3. Imamo previse igraca koji ne doprinose zato sto nisu uigrani ili kvalitetni, ili oboje. Gavric, Letic i Milanovic su uzasno izgledali ali kazem opet uigrajte ekipu godinu dvije i mozda ce biti nesto.

Povrede su nas slomile, da smo imali Rahmanovica, Stanojevica koji su drzali vezni red u minuloj sezoni i Ahmetovica uzeli bi ove.
Sto se tice revansa nista nemamo izgubit i mogu se ovi izbacit ako sve krene za nas.

Sudija nas je klao pri svakoj odluci, iz ociju mu bukvalno virila mrznja ali to nije nista novo sto se tice FKS i Reprezentacije BiH. Zivim za dan kada neko otme sudiju i strpa ga negdje u vrecu i ubije hljeb u njemu evo sad ti pistaljka sviraj piizda ti matherina.

Volim te Sarajevo!
Na kakvim si ti drogama da se zrijeb otvorio? Celtic koeficijent oko 31, Bate 27.5, Astana 27.5. Sta se tu otvorilo tako ti svega? Kako bi onda nazvao put kakav je imao Dudelange?
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 08 avg 2019, 23:55

offtopic: moze li se kako obrisati acc na ovom forumu?

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 avg 2019, 23:55

0:2 u bjelorusiji, hladno
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Generation74
Postovi: 134
Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Generation74 » 08 avg 2019, 23:56

slika

Ne znam da li je istok ovako bio pun!?

Hvala Zenici i njenim građanima na gostoprimstvu. Svaka im čast, danas sam se osjećao kao u Sarajevu.

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dinodino2019 » 08 avg 2019, 23:58

Generation74 je napisao/la:slika

Ne znam da li je istok ovako bio pun!?

Hvala Zenici i njenim građanima na gostoprimstvu. Svaka im čast, danas sam se osjećao kao u Sarajevu.
Bravo :bih:
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 08 avg 2019, 23:58

Kakva genetika, eto messi ima genetiu? Ronaldinho, ronaldo? Samo rad, trud, mnogo odricanja.

Dobar mec sa nase strane, trcimo mnogo, igramo lijepo, stvaramo sanse ali nas **** realizacija. Bravo Husrefe!

Da se pospem pepelom za mustafica, evo vec 3cu tekmu razdrma ekipu kada udje, malo se odvazio i odma bolje izgleda.

P.s.p.s selam alejk za trojicu zenicana sto napravise sacekusu, razbise retrovizor i povjegose kad smo izasli iz auta. Picke umrle vam **** i tesko oboljele.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 09 avg 2019, 00:02

Zip je napisao/la:Ko si ti uopste da prijetis ? Jel se tako voli klub :lol:

Sta tebe boli qurac sta ja pricam, zaobidji post. Ako si se pronasao, i qurac me zaboli :kafa:
Zaboli te **** al u ustima ..
Za sve ostale primjedbe sto imas protiv sjevera , a Uopste ni ne znas ko je bacao topovske , mi mozes poslat privatno profil da ti se javim ..
Svi znamo da je i.kunto i panto bio na tekmi i ne.mora direkt znacit da je neko.iz hz bacao topovskih par .. a ta prica fol.mrs iz kluba stoko, i ta ostala sranja to sve mozete privatno da kazete pa da vidimo brate kako ko stoji

PovratakPaprike
Postovi: 70
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PovratakPaprike » 09 avg 2019, 00:02

Transfer1312 je napisao/la:
U nas igraci tehnicki jesu talentovani ali nisu motoricki ali ok mi to necemo prihvatit u BIH jer je rekao Osim. To da je rekla bilo kakva budala iz inostranstva mi rekli jest tako. Cinjenica je da geneticki nismo sposobni za neke stvari , ali mi smo narod necemo nikad da prihvatimo ono sto nas boli. Ja znam igraca ubijali se radom i ishranom i sve sto ide uz to ali nisu mogli na vrhunskom nivou pratit neke igrace...
Ok, možete li ti, Osim i vama slični objasnit kako je jedna Hrvatska igrala finale prošlog SP-a? Trebam li nabrajati koga su sve na tom putu pobijedili i misliš li da je to moguće uz osrednju ili ispodprosječnu motoriku? Ili se možda Hrvati jako mnogo genetski razlikuju od nas? Kako objasniti čitavo krdo igrača sa ovih prostora koji trenutno igraju u najjačim klubovima današnjice i sasvim su ravnopravni ostalim igračima koji važe za (po)najbolje na svijetu? Pa jedan Salihamidžić ili recimo Srna su imali nadljudsku motoriku čak i kad pričamo samo o fudbalerima. Nemanja Matić je imao strašnu motoriku, mislim na period kad je igrao u Chelsea-u, sad je mrtav igrač. On jest sirovina, ali je upravo dobrom motorikom to nadoknađivao. I sve to uz visinu od 194 cm, a to nije zanemarivo jer su niži ljudi u pravilu motorički jači od viših.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 avg 2019, 00:04

Jestel' upratili navijanje Rahmanovića?
Možda je to znak "pokajanja"? Treba nam, ybg, valjda se sve izgladi što prije ako već nije..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6243
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 avg 2019, 00:04

NorthN01 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Ko si ti uopste da prijetis ? Jel se tako voli klub :lol:

Sta tebe boli qurac sta ja pricam, zaobidji post. Ako si se pronasao, i qurac me zaboli :kafa:
Zaboli te **** al u ustima ..
Za sve ostale primjedbe sto imas protiv sjevera , a Uopste ni ne znas ko je bacao topovske , mi mozes poslat privatno profil da ti se javim ..
Svi znamo da je i.kunto i panto bio na tekmi i ne.mora direkt znacit da je neko.iz hz bacao topovskih par .. a ta prica fol.mrs iz kluba stoko, i ta ostala sranja to sve mozete privatno da kazete pa da vidimo brate kako ko stoji
Iz vašeg kopa uletila baklja na sredinu terena. Ne seri
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 09 avg 2019, 00:05

Prvo, samo k.a.r.ina koja veceras nije bila u Zenici moze naci zamjerku na organizaciju, prijem i usluznost, kako zenicana tako i policije, zastitara i ostalih lica
Drugo, pored svih parkinga, dodatno su nam obezbijedili i zelene povrsine i cuvali svako auto. Kapa do poda i nikad ne zaboraviti ovakav prijem
Trece, Bate nije bolja ekipa od nas u ovom trenutku
Cetvrto, Tatar bi bio veceras duplo bolji i opasniji da nije sa invalidom igrao na istoj strani, i pored toga je bio najbolji
Peto, Milanovic je igrac za Krupe, znaci liga RS
Sesto, Sisic nije ni za lige RS
Sedmo, koliko god smo desetkovani bili, morali smo ih vise napadati, znaci, Husref je pi.cka
Osmo, Horde Zla, hahaha, da su ozbiljna navijacka skupina bili bi na svojoj tribini i nebi stetili klubu kojeg vole
Deveto, umri sudijo mater ti yebem
Deseto, ako budu Ahmo i Rahman u revansu i ne budu slusali trenera, prolazimo ove

benko1946
Postovi: 150
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 09 avg 2019, 00:05

I treba vas prozivat sve neodgovorne pojedince,vi kao samo volite klub,kao da ste Bogom dati,sramite se...ni S od Sjevera sto je nekad bio

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 avg 2019, 00:05

dinodino2019 je napisao/la:
Generation74 je napisao/la:slika

Ne znam da li je istok ovako bio pun!?

Hvala Zenici i njenim građanima na gostoprimstvu. Svaka im čast, danas sam se osjećao kao u Sarajevu.
Bravo :bih:
Da li je realno koliko ovo lijepo izgleda? :bow:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kinder_jaje » 09 avg 2019, 00:06

:bih: nju
Kamuflazn je napisao/la:Kakva genetika, eto messi ima genetiu? Ronaldinho, ronaldo? Samo rad, trud, mnogo odricanja.

Dobar mec sa nase strane, trcimo mnogo, igramo lijepo, stvaramo sanse ali nas **** realizacija. Bravo Husrefe!

Da se pospem pepelom za mustafica, evo vec 3cu tekmu razdrma ekipu kada udje, malo se odvazio i odma bolje izgleda.

P.s.p.s selam alejk za trojicu zenicana sto napravise sacekusu, razbise retrovizor i povjegose kad smo izasli iz auta. Picke umrle vam **** i tesko oboljele.
Bas sam se vracao iz grada kad specijaci ih vode u hodu cujem kako kaze nisam nista uradio samo prosao a specijalac mu govori suti mangupe.
Dijete je neko ne vise od 20 godina i kamuflirani jel to bilo lod hifa pupme?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 avg 2019, 00:08

Zip je napisao/la:Ko si ti uopste da prijetis ? Jel se tako voli klub :lol:

Sta tebe boli qurac sta ja pricam, zaobidji post. Ako si se pronasao, i qurac me zaboli :kafa:
Oni mogu djetetu da ti mašu topovskim i bakljom oko glave, može da zbog toga 500 ljudi izađe s tribine i da im pokvare noć, i na kraju da klub koštaju žestoke kazne. Ali ti si karinaš jer to kritikuješ.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 09 avg 2019, 00:09

Što se tiče priče "ko je šta baco", mislim da je zapad pokriven kamerama tako da se vjerovatno sve može vidjet ako je nekom u interesu.

10k ljudi u Zenici znači da se može imat isto toliko u Sarajevu redovno ako ljudima ponudiš kvalitetan ambijent (čitaj stadion) i kvalitetan fudbal.
Samo naprijed Saraj'vo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.