FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

ledesma
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 09 avg 2019, 11:56

Sinoc se pokazalo da timu fale najmanje dva pojacanja, malo se igralo i u strahu, ljudi su klasu ispred nas. Kad hoce daju gas i nas nema nigdje. Uprava povlaci lose poteze trenutno, nemas kondicionog trenera, doveli lika do neki dan meda nije mogo u prvoj ligi federacije(guzina), nema pojacanja nikakvih... opet kazem titula je primarni cilj!

A sto se tice Hordi, ono im sinoc nije trebalo, volim ih sve, al ipak su ovo euro tekme. A navijaca sve manje i manje na Sjeveru. Nadam da ce nekad prestat sa tim. Vecina nas je bila dio Sjevera po nekoliko sezona, malo se i zasitiš valjda, šta li¿
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

skoJaa
Kontakt:

Post Postao/la skoJaa » 09 avg 2019, 11:57

Jedina dobra strana prekida je ta sto su se nasi igraci odmorili. Tesko da bi dali onaj gol da nije toga bilo. I da, osudjujem ono ubacivanje baklji u teren. Idiotizam.

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 09 avg 2019, 11:58

Čitam maloprije jedan tekst o preporođenom Partizanu, pod Savom Miloševićem, koji je sinoc odigrao fenomenalno protiv Malatije, i novinar, koji dugo godina prati Partizan i koji je dobro upučen u dešavanja u Humskoj 1, velike zasluge za uspon Partizana pripisuje - novom KONDICIONOM TRENERU Marku Stojanoviću.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 09 avg 2019, 11:59

ledesma je napisao/la:Sinoc se pokazalo da timu fale najmanje dva pojacanja, malo se igralo i u strahu, ljudi su klasu ispred nas. Kad hoce daju gas i nas nema nigdje. Uprava povlaci lose poteze trenutno, nemas kondicionog trenera, doveli lika do neki dan meda nije mogo u prvoj ligi federacije(guzina), nema pojacanja nikakvih... opet kazem titula je primarni cilj!

A sto se tice Hordi, ono im sinoc nije trebalo, volim ih sve, al ipak su ovo euro tekme. A navijaca sve manje i manje na Sjeveru. Nadam da ce nekad prestat sa tim. Vecina nas je bila dio Sjevera po nekoliko sezona, malo se i zasitiš valjda, šta li¿

Nama je falio Ahmo, Rahman i Oremus. Sa njima bi sigurno bilo drugacije.
Ali nemam zamjerku ma borbi... Ostaje onaj ruzan osjecaj nakon poraza, samo aBd da ne budu 4 porazs u Evropi.

nokee
Kontakt:

Post Postao/la nokee » 09 avg 2019, 11:59

belosevic28 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ne bi da branim ove HZ, libo me realno racku sto su ubacili baklje, al ovdje ima vala likova ko kakve trebe se zale na sve ko da su menstruaciju dobili, jos samo da pocnu plakat. 50.000 Franaka bi kazna bila, al sta bi to nasi uradili svakako sa onim parama od evrope, svakako dovode igrace tipa Milanovic, Hebibovic, Guzina??? Ne gradimo niti stadion, niti kamp, neam pojma za sta im pare sluze, kad se svakako nigdje ne ulaze konkretno.

Po tvojoj logici da neko iz kluba svakih 7 dana baci u Miljacku 50000 franaka, to bi bilo ok jer ne gradimo stadion, ne dovodimo dobre igrace, tako da-sto ce nam te pare...

Sta rece momce i ostade ziv? Vecu glupost nisam procitao odavno.. :facepalm:

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 09 avg 2019, 12:00

Historicar je napisao/la:Čitam maloprije jedan tekst o preporođenom Partizanu, pod Savom Miloševićem, koji je sinoc odigrao fenomenalno protiv Malatije, i novinar, koji dugo godina prati Partizan i koji je dobro upučen u dešavanja u Humskoj 1, velike zasluge za uspon Partizana pripisuje - novom KONDICIONOM TRENERU Marku Stojanoviću.

Apsolutno, ali i parama koje ulazu! Nasi nemaju ili neve, yebem im sve retardirano, a imamo tog nekog "vlasnika" upravljackih prava, pa dovedi igraca kako treba a ne guzinu, yebem ti sve!

Titula samo dolazi u obzir!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 09 avg 2019, 12:01

BHGazija je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Nemojte tako oni idu na utakmice i imaju pravo da nanose stetu klubu. Oni su iznad kluba, vjerni navijaci!

kad malo bolje razmislim upravu si, ko god da ide redovno na utakmice, pogotovo one male ima pravo da nanosi štetu klubu a klub je dužan da to sve toleriše i plaća.

Oni na Koševu plaćaju kartu 4 KM (do ove sezone 5) Očekuje se kazna 50.000 švicarskih franaka, znači 90.000 KM. Njih u prosjeku 400 na sjeveru do sad po utakmici donosilo profit klubu od 2000 KM. Četrdeset pet njihovih domaćih utakmica će platit samo ovu kaznu, a gdje su kazne od našeg saveza svaku sezonu? Dvije sezone plaćaš kartu i sve te pare istreseš za jednu noć, radi tri topovska i dvije baklje. Tako se voli klub, jbg. :lol:
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

paulus
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 09 avg 2019, 12:01

ledesma je napisao/la:Sinoc se pokazalo da timu fale najmanje dva pojacanja, malo se igralo i u strahu, ljudi su klasu ispred nas. Kad hoce daju gas i nas nema nigdje. Uprava povlaci lose poteze trenutno, nemas kondicionog trenera, doveli lika do neki dan meda nije mogo u prvoj ligi federacije(guzina), nema pojacanja nikakvih... opet kazem titula je primarni cilj!

Mi smo sa onim bakljama izgubili makar jedno dobro pojacanje a mozda i dva . Svaka cast glupanima koji to rade i kazu da vole klub , jednostavno moroncine
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 09 avg 2019, 12:02

Zip je napisao/la:

Nama je falio Ahmo, Rahman i Oremus. Sa njima bi sigurno bilo drugacije.
Ali nemam zamjerku ma borbi... Ostaje onaj ruzan osjecaj nakon poraza, samo aBd da ne budu 4 porazs u Evropi.

Ma cisto sumnjam da bi nesto bilo drugacije i da su oni bili, evo Hare je odradio svoj dio posla umjesto Ahme. Iskreno 2 iskusna top igraca su nam sinoc trebala tipa onaj Stasevich kod njih, frajer kad stane na loptu Sipa mu je oduzet ne moze

fera
Kontakt:

Post Postao/la fera » 09 avg 2019, 12:03

skoroalen je napisao/la:Pozovu prije tekme "svi na zapad, svi zajedno", onda na zapad ode moj komšija sa trogodišnjom kćerkicom, ode momak iz Breze sa BEBOM OD FUCKIN' 8 MJESECI, a vidio sam još more roditelja koji djecu za ruku vode. Pa ja sam na istoku bio i pored mene je bio čovjek sa djetetom od 5-6 godina, mali se rasplak'o poslije prvog topovskog i nije do kraja ušutio. JESTE VI KRIVI, što vođa nije pozvao na megafon da se ne baca? Što nije 10 momaka skočilo na tog jednog koji je bacio pa ga odrali od batina, istjerali sa tribine?
Nadam se da će nas UEFA debelo kaznit, da će suspendovat domaći stadion jedno 5 utakmica. I daBogda prošli BATEa pa nam ni Zenica više ne dala stadion, daBogda morali u Beogradu igrat. Kad smo stoka koja se ne zna ponašat, i ne treba nam niko dat da igramo. Nisu u Želji budale.

Joj brate meni nisu jasni ni ti sto idu sa tom djecom malom na utakmicu, znaju valjda gdje zive,imam i ja sina al ne bi ga nikad izlozio takvoj opasnosti da ga odvedem posebno među navijace. Isto ko sto ne mogu shvatiti ove sto bacaju baklje tako ne kontam ni ove sto misle da su u engleskoj pa da mozes s bebom na utakmicu.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 09 avg 2019, 12:04

Sve ce ovo da bude dok se ne izglasa zakon o sportu a samim tim isti ce ukljucivati i ovaj dio sa navijacima.Kad se lijepo snime doticne osobe,pa istoj udaris zabranu dolaska na sportske manifestacije o ovom slucaju utakmice Sarajeva(uz sve ostale maximalne moguce penale),tek ce se tada to iskorjeniti(jedan po jedan),sve do tada je bezveze prica,i nema svrhe pricati ,jel se neki stavovi i dalje brane bez ikakvih argumenata cak se lazi apsurdne pisu.

Zao mi je bilo jel sam se iskreno na pocetku obradovao i vidio neke momke koji su prije bili na tribini pa otisli sa iste ali sinoc su bili tu,i bas sam se obradovao tome,ali kasnije jos vece razocarenje upravo iz razloga jel sam zbog njihovog prisustva mislio da ce sve ok proci.Sramota sve u svemu,ali necu puno ja na tu temu,nadocice to aBd sve kada se uvede zakon za ove iste koji ne dolaze tu zbog fudbala.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 09 avg 2019, 12:04, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 09 avg 2019, 12:04

paulus je napisao/la:

Mi smo sa onim bakljama izgubili makar jedno dobro pojacanje a mozda i dva . Svaka cast glupanima koji to rade i kazu da vole klub , jednostavno moroncine

Vjeruj mi da nismo, jer da su htjeli dovoditi do sad bi to uradili. To su sad price za djecu. Jednostavno gledamo da sto jeftinije prođemo sa igrackim kadrom. Nemamo jos tu jacinu da bekog jakog dovedemo iako imamo tog "vlasnika" upravljackih prava...

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 avg 2019, 12:05

Kad bi nas kaznili sa milion eura + 50 utakmica bez publike, na 51 utakmici, onaj isti deb.il što je bacio baklju i topovski udar bi isto uradio kada bi imao priliku. Takvim ne možeš objasnit, takve mozgove ni te kazne ne bi ništa značile, čak ni batine. Snimit, identifikovat, i prijavu. Ako ne možeš a ne možes jer si deb.il pokrit troškove odleži. Ja sam razočaran jer ovi oko tih deb.ila nisu reagovali na način kao onda kada se zapali jedna baklja protiv Levskog na jednoj od strana sjevera pa odma velika grupa ljudi skoči na tu baklju.
FK Sarajevo

Ado76
Kontakt:

Post Postao/la Ado76 » 09 avg 2019, 12:05

NorthN01 je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Pa eto stitite pojedince zasluzili su.

Slijedecu utakmicu svakako niko nece baciti nista u teren jer zbog pojedinaca nece na tribinama nikoga ni biti.

Aferim, sta fali plati kaznu i idemo dalje.

Normalno da nece kad nam mentalitet luzerski ..
I ovako nema ljudi ni kad Sarajevo igra najbolje,jer smo navijaci na baterije ..
Prati se samo kad je neka veca utakmica,,tad svi vole Fks ..al eto neka bude da ljudi ne dolaze generalno jer sjever pali baklje, topovske itd..smijesna prica
Svakako znamo da ljudi dolaze (vecina) kad sarajevo igra dobro tako da draze mi.je onih hiljadu.na kosevu po kisi nego ovih 10000 sto.dodju samo evropu i derby

Prijatelju, nije stvar mentaliteta,nego kazne koju cemo dobiti.
Nema ljudi,**** poslije ovakvih stvari ce ih biti jos manje,ali izgleda to nije bitno.Ja bi tebi rekao, svaka cast,da je na Kosevu u derbijima po 2000 ljudi na sjeveru, da ne govorim vise.Onda sa punim pravom da kazes,nabijem vas ostale,nas se skupi vise nego na svim ostalim tribinama zajedno.Ali nije tako,zar ne?

Evo i ja sam jedna od budala koja dolazi na svaku utakmicu,od snijega protiv Đerzeleza i kise te prekida protiv Slobode,ali nikada necu reci nekome da je "manji" navijac od mene, jer to ne smije biti filozofija HZ niti bilo kog navijaca FK Sarajevo.

Zbog pojedinaca cemo u buducnosti i imati sve manje raje na stadionu,a poslije ovoga i da prodemo Bate, meni slabo sta znaci kada znam da bi sljedecu domacu utakmicu gledao na TV-u...
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Beton
Kontakt:

Post Postao/la Beton » 09 avg 2019, 12:08

Dosta njih na sjeveru i ne plaća ulaznice, ali oni vole Sarajevo.

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 09 avg 2019, 12:14

NorthN01 je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Pa eto stitite pojedince zasluzili su.

Slijedecu utakmicu svakako niko nece baciti nista u teren jer zbog pojedinaca nece na tribinama nikoga ni biti.

Aferim, sta fali plati kaznu i idemo dalje.

Normalno da nece kad nam mentalitet luzerski ..
I ovako nema ljudi ni kad Sarajevo igra najbolje,jer smo navijaci na baterije ..
Prati se samo kad je neka veca utakmica,,tad svi vole Fks ..al eto neka bude da ljudi ne dolaze generalno jer sjever pali baklje, topovske itd..smijesna prica
Svakako znamo da ljudi dolaze (vecina) kad sarajevo igra dobro tako da draze mi.je onih hiljadu.na kosevu po kisi nego ovih 10000 sto.dodju samo evropu i derby

Burazeru ja ne prozivam sjever!!!!

Ja prozivam pojedince koji svaku evropsku zapale po baklju bar i do sada smo se provčacili sa kaznama.
Ovaj put necemo. Ovaj put se moraju imenom i prezimenom prozvati pogotovo ovi sto bacaju topovske.
Znaci imenom i prezimenom da se kaze ko je i da mu se zabrani dolazak na sve evropske utakmice dok je ziv.

Ja licno volim bakljade ali ne volim kad se svaku utakmicu forsiraju. Znaci da postoji pravi trenutak za takve stvari.
I da ne duzim nisu jedino baklje i topovski udari navijanje imaju pjesme, zastave, salovi, koreografije...
Nekada je Sarajevo bila nacija, religija, politicki opredjeljenje... a danas?

Nisam od onih koji kritikuju sjever i ne dam na sjever al jbg nemam kud vise. Osudite i vi ovako ponasanje, progovorit koju u tom smjeru. Osudi pet budala kojae su bacile topovski i ove koji su bavili baklje.
Mozda je jedan dva sa sjevera al ne daj da se i oni ostali kriju iza sjevera. Osudi ih sve redom reci da to nije ljubav prema klubu jbg ti moraju to horde uraditi da se zna sta i kad dozvoljavate a ne da svaka budala radi sta hoce jer cete stazi iza te budale a ne iza svog imena kojim se predstavljate.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

Memara
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 09 avg 2019, 12:15

Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.
Smrt Željkanu! Tobe narkoman!

Beton
Kontakt:

Post Postao/la Beton » 09 avg 2019, 12:16

Memara je napisao/la:Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.

Nije baš ni tako. Nisu problem Hz, problem su ljudi koji se predstavljaju kao Hz.

Rule_hz
Kontakt:

Post Postao/la Rule_hz » 09 avg 2019, 12:17

Ma sta ce oni ba govorit raji da su manji navijaci od njih ja sa svojih 35 godina i haman cijeli istok i zapad prosli smo bosnu od 94te uzduz i poprijeklo od trebinja do bihaca kostajnice. Tad nije ni bilo kazni palolo se samo za vjeciti derbi. I to je to i oni ce da kazu nekome gdje si protiv leha bio tu u vogosci kod aspeka. Jel to nesto trebam da dokazujem nekom utakmice svoje gledam sa istoka kao i 80% ovog foruma i infa. Ljudi imaju porodice poslove i svi idemo skupa na gostovanja koja su toku od zenice mostara tuzke idt banovica sad ce srebrenik bit. Nesto poredite njih i nas nidje veze.. nebi da bezveze temu ovim temama spamamo nebitno je i porazavajuce brata sa tribine omlazavat .
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 09 avg 2019, 12:18

fera je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Pozovu prije tekme "svi na zapad, svi zajedno", onda na zapad ode moj komšija sa trogodišnjom kćerkicom, ode momak iz Breze sa BEBOM OD FUCKIN' 8 MJESECI, a vidio sam još more roditelja koji djecu za ruku vode. Pa ja sam na istoku bio i pored mene je bio čovjek sa djetetom od 5-6 godina, mali se rasplak'o poslije prvog topovskog i nije do kraja ušutio. JESTE VI KRIVI, što vođa nije pozvao na megafon da se ne baca? Što nije 10 momaka skočilo na tog jednog koji je bacio pa ga odrali od batina, istjerali sa tribine?
Nadam se da će nas UEFA debelo kaznit, da će suspendovat domaći stadion jedno 5 utakmica. I daBogda prošli BATEa pa nam ni Zenica više ne dala stadion, daBogda morali u Beogradu igrat. Kad smo stoka koja se ne zna ponašat, i ne treba nam niko dat da igramo. Nisu u Želji budale.

Joj brate meni nisu jasni ni ti sto idu sa tom djecom malom na utakmicu, znaju valjda gdje zive,imam i ja sina al ne bi ga nikad izlozio takvoj opasnosti da ga odvedem posebno među navijace. Isto ko sto ne mogu shvatiti ove sto bacaju baklje tako ne kontam ni ove sto misle da su u engleskoj pa da mozes s bebom na utakmicu.

Ma evropa brate, kad je zadnji put u Evropi nešta pucalo? Još krov, neko je možda i kišu očekivao pa da ne pokisne, bilo je najavljeno juče padanje. Ne vjerujem da bi iko doveo dijete na gradski derbi al ovo je trebala da bude lijepa sportska atmosfera, a završilo je topovskim udarima. Vjeruj mi, ja sam na sjeveru protiv Haugesunda vidio kako lik flašicom hrani bebu od par mjeseci. Jednostavno se onda znalo da neće bit ničeg na evropskoj tekmi, frajer je hladno bebu doveo na sjever, malo se izvuk'o iz kopa i gledao utakmicu. Al ovi sinoć neće tu djecu više nikad povest sigurno, i ostat će među navijačima priča "yebo tekme, trebam glavu izgubit".
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.