FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kamuflazn
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 09 avg 2019, 18:26

NorthN01 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Pa nisu samo vodje i njih 50ak iz kopa zasluzni za aymosferu, cak sta vise, njihova je zasluga najmanja tu. Obicna raja je nazasluznija.

Ma 10ba .. ajmo pocet sad bas srat..ispade sve pitari bili samo 50hz .. poznati su pitari inace po brojnosti pogotovo na gostovanjima..evropu da ne spominjem

Pa realno, najmanje raje bude sa sjevera zadnjih par godina.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Testo
Kontakt:

Post Postao/la Testo » 09 avg 2019, 18:26

jesu li tatar i đokanović ok ?
nisu povrijeđeni ?

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 avg 2019, 18:30

Uh kakvo bi pojačanje dobili sa povratkom Stanojevića
FK Sarajevo

dynamodresden1

Post Postao/la dynamodresden1 » 09 avg 2019, 18:32

:tralala: e
Memara je napisao/la:Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.

Nek ti placu primas i pises po ovome ,preuzimite vi pricu i vodite, forumski puk mangupa jaki ste na jeziku
normalno da se nije trebalo ubacivati ali kad vidis sta se pise ovde prekriveni skriveni ,i sto niste prisli na tekmi ko je ubacivao i tako strogi bili kao u tekstovima jer vecina ste picke,a ovi sto pisu nekadasnji sjever pa ako ko ima sjecanje sto puta smo tad gore stvari radili jedan izgubljen zivot se desio ,i te price kriminalci narkomani ,tvrdim da nikad ispravnija tribina nije bila po tom pitanju napokon se sljam ocistio
SJEVERNA TRIBINA U INAT SVIMA !

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 avg 2019, 18:35

MortemHz je napisao/la:Ja volim Horde skoro kao i klub, cijenim svakoga pa i momka koji dođe jednom godišnje - došao je i tu je, i nikada nisam dao da se govori protiv navijača ali neke stvari se moraju ispraviti radi dobrobita kluba koji je iznad svakog pojedinca, bio to igrač, neko iz uprave, trener ili neki navijač.

Teško je napisati odmjeren komentar da se neko ne naljuti i ne uvrijedi. Ove stvari se mogu samo sistemski riješiti, zakonom na nivou entiteta ili čak kantona koji će biti uperen na navijače i tribinu gdje se pali, a ne na klub. Iako to i klub može riješiti plaćanjem većeg broja zaštitara koji bi spriječili unošenje, jer je i to isplativije od kazni. Ali taj potez bi još više udaljio klub i navijače. Zakon o javnom redu i miru gdje imaju kazne za bakljade i vatromete nema svrhu kad plane 50 baklji.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

johntravolta123
Kontakt:

Post Postao/la johntravolta123 » 09 avg 2019, 18:36

Testo je napisao/la:naše vođe navijača nemaju osjećaja za atmosferu uopšte, po 20 min pjevaju jednu pjesmu i normalno da ritam padne .
u početku grmi, ali se ljudi zasite.
treba svakih 5 min mijenjati pjesmu, da grmi uvijek.
baklje , topovski, maloumnici neviđeni

Zao mi je za offtopic ali moram postavit pitanje.
Zanima me da li si ti ikad bio na sipci/stangli ???
Pa da znas ovo iz iskustva kad ritam pada il ne pada ?
Znas li koliki je pritisak na tebe kad si na sipci/stangli ?
Znas li da u jednom trenutku ne znas nista = totalna blokada ?
Cuj mijenjati pjesme svakih 5 minuta sta bi dobio s tim ?
Taman kad krene spica i dobro navijanje i bas kad se uhvati ritam ti promjenis na drugu pjesmj.
Jedina fula sinoc HZ i kopa je sto momci koji su zaduzeni za tribinu tj. TIFO ekipa nije prisla i uhvatila te momke(kao sto neko rece slucaj Levski).
PS. Nemojte da mislite da sve znate!
Lp :salut:

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 09 avg 2019, 18:38

Testo je napisao/la:jesu li tatar i đokanović ok ?
nisu povrijeđeni ?

Đokanovic imo jaci grc, malo se preforsiro, nista strasno.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

benko21
Kontakt:

Post Postao/la benko21 » 09 avg 2019, 18:47

slika
10.03.2019

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 09 avg 2019, 18:57

Recite da sam lud, ali vjerujem u revansu 1:3 za nas!
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

TETRAPAK
Kontakt:

Post Postao/la TETRAPAK » 09 avg 2019, 18:57

ElCartel11 je napisao/la:Recite da sam lud, ali vjerujem u revansu 1:3 za nas!

Lud si. Vjerujem i ja. :mrgreen:

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 09 avg 2019, 19:02

Danas se vratih tek u Bosnu, pratio tekmu na divljem internetu preko moba koliko se moglo. Šteta za rezultat, mogli smo neporaženi proći i sa ovih 1005 povreda. Ne mogu da vjerujem da smo ovoliki peh da se Ahmet na zagrijavanju povrijedi pored već pola sastava koje je falilo + svježa povreda Đokanovića. Onaj ko je s pripremama usrao, da Bog da mu internet cijeli život bio ko meni dok sam tekmu gledao. Nemam Husrefu, a ni igračima šta zamjeriti, s ovim sastavom se odigralo solidno, valjda u revanšu bude i malo više sreće. Što se tiče ovih "Dresdenovaca" i klošarluka, sve ste rekli što ste trebali, nema se šta dodati. Kome treba fb profil? :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

BHGazija
Kontakt:

Post Postao/la BHGazija » 09 avg 2019, 19:04

https://ibb.co/xj1Dm1X

meni ovdje izgleda da su bas hz zapalile baklje, a nikakve frakcije sa zapada, al mozda sam ja pomijesao

cijeli dan je bilo pravdanje kako to nije nista strasno, kako mi ne znamo razloge, da se htjelo sprijeciti sprijecilo bi se, a sad odjednom ispade kao zapalile pijandure sa zapada

Vratnik10
Kontakt:

Post Postao/la Vratnik10 » 09 avg 2019, 19:06

dynamodresden1 je napisao/la::tralala: e
Memara je napisao/la:Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.

Nek ti placu primas i pises po ovome ,preuzimite vi pricu i vodite, forumski puk mangupa jaki ste na jeziku
normalno da se nije trebalo ubacivati ali kad vidis sta se pise ovde prekriveni skriveni ,i sto niste prisli na tekmi ko je ubacivao i tako strogi bili kao u tekstovima jer vecina ste picke,a ovi sto pisu nekadasnji sjever pa ako ko ima sjecanje sto puta smo tad gore stvari radili jedan izgubljen zivot se desio ,i te price kriminalci narkomani ,tvrdim da nikad ispravnija tribina nije bila po tom pitanju napokon se sljam ocistio
SJEVERNA TRIBINA U INAT SVIMA !

Nek su mangupi što topovske i baklje bacaju i iza kapuljača se kriju. I što prijete ovdje raji po forumu. Znaš li ti koliko mangupa i navijača ima što nisu u hordama a navijaju za bordo klub? I to baš zajebanih igrača drug ;)...

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 09 avg 2019, 19:11

MortemHz je napisao/la:Samo idiot može tvrditi da su Horde krive za ove 3-4 baklje i par topovskih, znači ili idiot ili neko ko se uopšte ne razumije oko ovoga, neko ko ne ide na utakmice i slično.
Horde su kroz Zenicu zapalile baklje i dimne.
Greška Hordi je ta što niko ovih par debilčića nije pokušao zaustaviti i pored upozorenja od delegata. Znači to mogu uraditi kao što su radili i prije ali to se sinoć nije desilo, ja znam za jednu priču ali ne znam koliko je pouzdano.

To je to. :thumbup:
Svi su opravdano ljuti.. vecinu je stid..

Kamere obavezni iskoristit a ne trpat sve u isti kos..

Ko da neko sa strane citajuci ovaj forum kaze da smo svi tobe... :crazy:

Takodje su uz ovo obavjestenje mogli i sebi dodat dio krivice, zahvaljujuci sistemu S. Koreje i losoj komunikaciji... a i dramaticni su ovo ljeto jel moguce, od Husrefa, plata, Poture, povreda, Jeleskovica, itd... Nisu se bas svi proslavili.. osim privatno..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 09 avg 2019, 19:13

Da je kako pronaci taj ološ i zabraniti im dolazak na Koševo

BHGazija
Kontakt:

Post Postao/la BHGazija » 09 avg 2019, 19:15

https://imgur.com/a/IUzcMvN
slika sa linka iznad, Sjever u 18:52 21. jula sprema koreografiju (8 min do pocetka tekme)

i ovo je bilo u derbiju sa Zrinjskim, ne bih da poredim sa drugim navijackim skupinama i brojkama u slicnim ili slabijim tekmama, ali meni ovo odavno nije izgledalo slabije

ruku na srce do pocetka tekme pristiglo ih je sigurno jos 50-60, al opet

volim ja hz, ali klub prije svega, meni je sve ovo alarm da bi se nesto tu trebalo promijeniti, a oni ce bolje znati sta
Zadnja izmjena: BHGazija, dana/u 09 avg 2019, 19:18, ukupno mijenjano 2 puta.

Lakoste
Kontakt:

Post Postao/la Lakoste » 09 avg 2019, 19:17

Stas zabranjivati, svakako prvu sljedecu na Kosevu ako bude 300 na sjeveru rezi me gdje sam najtanji.
1946

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 09 avg 2019, 19:20

Realno gledajući, nama da su tu ovi što se oporavljaju, nama pojačanja ne bi ni trebala. Imaš u veznom redu Stanojevića, Oremuša i Rahmanovića. Imaš malog Andreja da se rotira na dmf, imaš Gavrića da upadne na desetku ako zatreba, možda i ovaj novi crnac bude imao neku finu ulogu, teško je sad i dovesti nekog "kapitalca" i dodatno platnu listu opteretiti. Imamo Hodžića i Pidru na bekovima kad se vrate, realno smo fino popunjeni. Jedino ako bude nekih odlazaka iz prve postave, onda tražiti pojačanja. Još ne mogu da izbacim taj crv sumnje iz glave oko kvalitete priprema i da tu nešto dobro smrdi, ali sastav nam je za ovu ligu ko NATO kada budemo kompletni. Nema puno potrebe za raspravnom sa ova dva momka koji su sa sjevera i ovdje pišu. Oni imaju svoje viđenje situacije, mi svoje. Kako bude vrijeme odmicalo, samo će im se reći gdje ih vodi ovaj pristup i qrčenje, traženje profila i ovi debilizmi sa nekim bahaćenjima na koje im se grohotom smijem.
Bahati, bahati Željkan!
1946

kraljlavova
Kontakt:

Post Postao/la kraljlavova » 09 avg 2019, 19:24

Bez pravog kondicijonog trenera nemamo sta traziti a imali smo ga zato imamo trenera koji je umislio da je on najpametnini pa otjera covjeka

dynamodresden1

Post Postao/la dynamodresden1 » 09 avg 2019, 19:25

@vratnik10
Rekao sam da je za osudu na evropakim tekmama to raditi,ali ovde ove pice jedva cekaju da bi popljuvale,a kad treba u gabelu,zvornik i ostala sela biti uz klub tada ne postoje ovde se raspravljaju i to traje godinama,a ti zajebani igraci su uz klub kao ovaj forumski puk kad izadje neka dobra slika prvi je stavljaju po internetu i kurce se ,ne mogu da razunijem toliku mrznju prema navijacima istog kluba iskazite to na drugi nacin npr na tekmi na stadionu ,u udruzenju kritiku recite ljudima koji su zaduzeni za to ,ne preko ovog sranja,vecinu tih momaka i znate i opet pricate narkomani kriminalci a svi znate da to nije tacno ....

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: 19FKS46, Benjolos, Sjeverjecudo i 22 gosta.