FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
15
37%
Stadion Otoka
14
34%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
12
29%

Ukupno glasova: 41

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 avg 2019, 18:07

Ostaje vječna misterija da li je živ Oremuš i da li smo se odrekli procenta za Anđušića zbog :guz: ine
FK Sarajevo

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 10 avg 2019, 18:09

BordoSarajevo WroteColonOstaje misterija da li je živ Oremuš i vezano za procenat Anđušića.

Hladi jaja u Jeruzalemu. :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

tilo
Kontakt:

PostPostao/la tilo » 10 avg 2019, 18:21

MortemHz WroteColon
BordoSarajevo WroteColonOstaje misterija da li je živ Oremuš i vezano za procenat Anđušića.

A plata ide

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 avg 2019, 18:22

MortemHz WroteColon

Jel ozbiljno il se zayebavaš?
Jel moro' pod nož zbog povrede?
FK Sarajevo

Arnelv52
Kontakt:

PostPostao/la Arnelv52 » 10 avg 2019, 18:24

Pojačati nadzor na stadionu i onima koji upale ili bace baklju zabraniti doživotno ulazak na stadione uključujući i muzičke koncerte.

Tvojih 5 maraka vrijedi isto koliko i 5 maraka onog što samo sjedi, samo što ti vjerovatno za života nećeš kupit frižider niti plazmu tv a onaj što sjedi hoće.

Uvijek je kontekst širi od onog što se vidi. A da ne govorimo kako takvi narušavaju reputaciju kluba zbog čega klub pogodnosti ili poslove dobija teže i skuplje.

Niko neće da se dovodi u vezu sa huliganima.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 10 avg 2019, 18:54

“Katastrofa je situacija sa tom pirotehnikom. Zrinjski, Željezničar, Borac, nekada Čelik, Široki Brijeg ponekad, tu je naravno i Sarajevo. Prošle godine smo Sarajevo kaznili sa 140.000 KM, ali nije bilo efekta. Pogledajte šta su njihovi navijači uradili na evropskoj utakmici u Zenici (BATE Borisov – 1:2). Ja ne znam šta je tu lijek ili spas, jedino zatvor”, istakao je prvi čovjek Disciplinske komisije NS BiH.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 10 avg 2019, 18:56

miky_hz WroteColon
“Katastrofa je situacija sa tom pirotehnikom. Zrinjski, Željezničar, Borac, nekada Čelik, Široki Brijeg ponekad, tu je naravno i Sarajevo. Prošle godine smo Sarajevo kaznili sa 140.000 KM, ali nije bilo efekta. Pogledajte šta su njihovi navijači uradili na evropskoj utakmici u Zenici (BATE Borisov – 1:2). Ja ne znam šta je tu lijek ili spas, jedino zatvor”, istakao je prvi čovjek Disciplinske komisije NS BiH.

Platis i cao :kafa:

Vjerovstno cemo kostati klub cetvrtinu miliona u godini iza nas :crazy: :facepalm:
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 10 avg 2019, 18:58, ukupno mijenjano 1 put.

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 10 avg 2019, 18:58

Je li neko upratio koji je Lazicu bio zuti karton po redu, je li mu ovo treci i drugi?
Hoce li moci igrati u revansu???
Sarajevo ljubavi moja

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 10 avg 2019, 19:03

miky_hz WroteColon

Jbt kostas klub 140 milja maraka za sezonu i to samo u domacem prvenstvu :crazy:
I kazes onda da volis taj isti klub, ovome se mora stati u kraj nekako!
Sarajevo ljubavi moja

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 10 avg 2019, 19:16

Svaki igrac FK SARAJEVOM koji je pod ugovorom dobice SEATA da vozi

Odlicnooo

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 10 avg 2019, 19:17

BordoSarajevo WroteColonOstaje vječna misterija da li je živ Oremuš i da li smo se odrekli procenta za Anđušića zbog :guz: ine

Ljudi dobili 100 000 na 59 rata, nema tu para :mrgreen:

UltraSA
Kontakt:

PostPostao/la UltraSA » 10 avg 2019, 19:18

zagorski WroteColonJe li neko upratio koji je Lazicu bio zuti karton po redu, je li mu ovo treci i drugi?

Drugi
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 10 avg 2019, 19:26

UltraSA WroteColon
zagorski WroteColonJe li neko upratio koji je Lazicu bio zuti karton po redu, je li mu ovo treci i drugi?

Drugi

Super, vec sam se zabrinuo da smo i bez njega u revansu.
Sarajevo ljubavi moja

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 10 avg 2019, 20:17

AngelDiMaria WroteColonE moj sjevere na sta ti spade... Umjesto da "najbrojnija" tribina bude primjer podrske dodju do toga da kostaju klub i to drama. Nesto progovoris, odmah mrzis tribinu, svetci jedni glume nedodirljive. Mrzim taj nas mebtalitet gdje moras nesto slijepo slijediti. Pa ako se vecina slozi da ne treba eto sto se to mora dozvoliti. Na kraju ikako ih vise unose na tribine ebo ga kontrola. Treba nama suspendovat sjever iki barem dici cijenu istog, da se malo smire iskontaju da ne treba to tako da se radi. I ne govorim ovo sto mrzim tu tribinu, naprotiv, zelim da bude poznata po srcanosti i glasnom navijanju, a ne po incidentima, tucama, narkomanima itd. Zelim samo da pitam, ne samo hz nego sve navijacke skupine: je lise moze navijati, a da klub ne bude novcano kaznjen? Je li bolje da pare skucka nas klub pa kako bilo, nego da od tih kazni savez sebi uplacuje ljetovanja za "timbilding".
S puno pozdrava svima se nadam da minece neko sad spominjat mrtve i trazit da dodjem pred sjever

Niko na svijetu to ne generalizuje kao mi, ne mozes ba komplet tribinu okrivit zbog par njih.. jel to necija duznost platit kartu i tuc se na tribini ?
Dok kamere ne postave ili ne nauce iste kostistit mozemo se samo nadat da su HZ naucile lekciju i da ce pazit i modernizovat navijanje... nista ljepse nema od huka i aplauza... je*o baklje i pirotehniku, previse je ljudi, stradace neko je*o kazne sto se mogu platit..

Malo odvadite, nasi su, daj da se to popravi, cemu plakanje sad ?

Na zapadu svaki prestupnik ima ime, ne moze uc ni na jednu sportsku manifestaciju i vidimo se. Jednostavno.

Neki ljudi su proveli zivot na Sjeveru bez ijednog incidenta, sto se ne generalizuje preko njih ? Vise ih je nego ovih nakih huligana..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 10 avg 2019, 20:30

Postadose ovi prekidi moderni preko noci.. Moze bit da se sta uradi, kakav zakon da se donese...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 avg 2019, 20:37

Ovdje je odmah trebalo Želji dat 0:3. Danas odmah Radniku 3:0 kad su Lešinari skandirali. Pa da vidimo onda ko bi gađao, yebeš novčane kazne klubu, nas sve rezultat najviše boli.
Sarajevo, ljubavi moja!
6.4.2019. Željezničar 0:3 Sarajevo

Bi li priča ta bila drugačija, da je ušla ona trica protiv KK "Alhosa"?

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 avg 2019, 20:47

skoroalen WroteColonOvdje je odmah trebalo Želji dat 0:3. Danas odmah Radniku 3:0 kad su Lešinari skandirali. Pa da vidimo onda ko bi gađao, yebeš novčane kazne klubu, nas sve rezultat najviše boli.

A zar stvarno misliš da te debile koji skandiraju ime ratnog zločinca i što ubacuju u teren sve i svašta uopšte zanima rezultat? Oni dok dođu kući i zaborave da su bili na utakmici a nafuraju se opet par sati prije utakmice.
FK Sarajevo

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 10 avg 2019, 20:50

simidobar WroteColon
AngelDiMaria WroteColonE moj sjevere na sta ti spade... Umjesto da "najbrojnija" tribina bude primjer podrske dodju do toga da kostaju klub i to drama. Nesto progovoris, odmah mrzis tribinu, svetci jedni glume nedodirljive. Mrzim taj nas mebtalitet gdje moras nesto slijepo slijediti. Pa ako se vecina slozi da ne treba eto sto se to mora dozvoliti. Na kraju ikako ih vise unose na tribine ebo ga kontrola. Treba nama suspendovat sjever iki barem dici cijenu istog, da se malo smire iskontaju da ne treba to tako da se radi. I ne govorim ovo sto mrzim tu tribinu, naprotiv, zelim da bude poznata po srcanosti i glasnom navijanju, a ne po incidentima, tucama, narkomanima itd. Zelim samo da pitam, ne samo hz nego sve navijacke skupine: je lise moze navijati, a da klub ne bude novcano kaznjen? Je li bolje da pare skucka nas klub pa kako bilo, nego da od tih kazni savez sebi uplacuje ljetovanja za "timbilding".
S puno pozdrava svima se nadam da minece neko sad spominjat mrtve i trazit da dodjem pred sjever

Niko na svijetu to ne generalizuje kao mi, ne mozes ba komplet tribinu okrivit zbog par njih.. jel to necija duznost platit kartu i tuc se na tribini ?
Dok kamere ne postave ili ne nauce iste kostistit mozemo se samo nadat da su HZ naucile lekciju i da ce pazit i modernizovat navijanje... nista ljepse nema od huka i aplauza... je*o baklje i pirotehniku, previse je ljudi, stradace neko je*o kazne sto se mogu platit..

Malo odvadite, nasi su, daj da se to popravi, cemu plakanje sad ?

Na zapadu svaki prestupnik ima ime, ne moze uc ni na jednu sportsku manifestaciju i vidimo se. Jednostavno.

Neki ljudi su proveli zivot na Sjeveru bez ijednog incidenta, sto se ne generalizuje preko njih ? Vise ih je nego ovih nakih huligana..

Kako da ne generalizujes?? To sto su dvojica bacila, su jednako krivi kao i ostatak grupe koji je to podrzao! Upozoravano je 5 puta da sljedeca baklja ili topovski znaci prekid utakmice, vodja nijednom nije stao i rekao da se ne baca! Svi snose odgovornost i treba generalizovat! Isto znamo kako se te baklje i unose na stadion, prije utakmice itd.
1946~

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 10 avg 2019, 20:51

Protiv koga smo mi prosuli dva boda :facepalm: Sreca naša pa ih je i Zrinjski prosuo na Grbavici

scudetto89
Kontakt:

PostPostao/la scudetto89 » 10 avg 2019, 20:51

Off topic: kone razbise celik, mi toliko dole sansi imali **** guzina ne zna bazen potrefiti steta bgm :crazy:

Jos smo mi bolji realno igracki od zelje ccc :puke:
Zadnja izmjena: scudetto89, dana/u 10 avg 2019, 20:51, ukupno mijenjano 1 put.
04.10.2009 !

Bit
ces
prvak
cest
1946
Kapiten Pivopija

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: astonHz, Laznjak, Lecler, tm01hzne i 24 gosta.