FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
102
36%
Stadion Otoka
86
30%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
94
33%

Ukupno glasova: 282

16022019

PostPostao/la 16022019 » 11 avg 2019, 23:12

Poslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi... A stvarno niko se nije oko toga zanimao osim jednog momka koji je napisao da je Kortijk trazio da se skine da je placen 1 milion... Sta se tu desilo ?!
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 11 avg 2019, 23:18

ShofaII WroteColonMi ako Vladana prodamo za 1 m€ ne trebamo ni sanjat o nekim transferima. Samo se u tom slucaju zadovoljit da nikad necemo znati cijeniti svoje i da cemo ispod cijene prodavat igrace.

Ja Vladana ne bih prodao iz razloga jer jos uvjek ima mnogo mogucnosti da napreduje. Golmanu treba utakmica za samopouzdanje a nama treba golman kao sto je on.
Njega niposto prodavati prije iduce godine u ovo doba.

Apsulutno se slazem.
Ali, ako se vjeruje u njega i u njegov kvalitet i napredovanje, ponda mu se sad mora podebljati i produziti ugovor. Ako on prima sad platu, lupam sad, 2000KM mjesecno, ako imas vjeru u njega i ako mislis da ga mozes dobro prodati, onda mu daj platu 20 000KM i produzi mu ugovor. Na taj nacin, slijedece ljeto mozes zahtjevati vece pare od potencijalnog kupca.
Naravno, rizik postoji. Moze se povrijediti, moze pasti u formi, ali ko ne riskira...
Riskira i Dinamo sto sad Olmu daje ugovor 2 miliona eura godisnje, na pet godina. Sta ako se povrijedi, ostadose bez 10 miliona :)

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 11 avg 2019, 23:21

@Evader

Pa produžili su mu ugovor prije neki dan

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 11 avg 2019, 23:25

Testo WroteColon@Evader

Pa produžili su mu ugovor prije neki dan

To je dobar znak. Nadam se da su ga i nagradili adekvatno, jer to momak zasluzuje.
Bez ulaganja i rizika, ne mozes doci ni do zarade.

michplatini
Kontakt:

PostPostao/la michplatini » 11 avg 2019, 23:37

Jedno su zelje a jedno trziste.Ma koliko on bio kvalitetan pricati o milionskim vrijednostima golmana iz nase lige je fantazija.Ako stvarno postoji milionska ponuda uz odredjene procente mislim da tu ne bi bilo sekunde oklijevanja.
Pitanje je i da li postoji zamjena za Kovacevica u ovom momentu jer ne smije se zanemariti rezultat.
Klub jos nema tu snagu da moze ignorisati kvalitetne ponude i mislim da Kovacevic se nece zadrzati cim stigne neka konkretna ponuda.

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 11 avg 2019, 23:49

Sumnjam da bi on sada pristao da produzi ugovor da nije islo povećanje neko. Ali svakako ako ne od do polusezone opet mu tada ponuditi nesto.

On je bio prvi golman mlade repke a rezervni je golman A reprezentacije.
Vidjecet cemo sad ovo okupljanje reprezentacije da li se na njega i dalje racuna.
Bez obzira i na reprezentaciju njega ako puste sad ispod 2m€ su bas glupi. Ako bude imao pozive u repku i dalje samo mu cijena moze jos vise rasti.

Ne mislim ja da mi na njemu mozemo uzeti 10 m€ ali da bi mogli izgurati nekih 5 u narednih godinu to mislim.
Sad jbg sto se tice rizika od povreda pa jbg ko me riskira taj ne profitira. A sa golmanima je bas najmanje rizicno da ce se povrijediti.

A treba nam golman za prvenstvo, on je uz odbranu kljuc da ponovimo uspjeh. Cekanje sa njegovim transferom moze i sigurno ce nam donijeti samo korist i nikako gubitak.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 11 avg 2019, 23:54

Vanja8 WroteColon
AngelDiMaria WroteColon@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha

Neka bolan, Bajram je, sabura ljudi... :pray:

Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 11 avg 2019, 23:57

AlfredNobel WroteColon
Vanja8 WroteColon
AngelDiMaria WroteColon@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha

Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.

Ni jedan posao ne valja preskakati, svaka cast Alfredu, sto je ovako predan svome poslu.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 11 avg 2019, 23:59

Europska takmičenja prodaju igrače.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 12 avg 2019, 00:13

AlfredNobel WroteColon
Vanja8 WroteColon

Daj broj

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 12 avg 2019, 00:20

AlfredNobel WroteColon
Vanja8 WroteColon

Biješ li po kućama il se mora doci do tebe ?
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 12 avg 2019, 00:27

Biješ li po kućama il se mora doci do tebe ?[/quote]

Jbs se :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 12 avg 2019, 00:29

16022019 WroteColonPoslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi... A stvarno niko se nije oko toga zanimao osim jednog momka koji je napisao da je Kortijk trazio da se skine da je placen 1 milion... Sta se tu desilo ?!

Da li bi ti platio porez za nesto za sto zakonski ne moras da platis? E tako ni tan ni nam nisu htjeli da plate porez. Transfer zavrsili "izmedju" a klub svakako dobije lovu
Trešnjevka!

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 12 avg 2019, 00:35

16022019 WroteColonPoslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi...

Pade mi na pamet transfer Cimirota, par mjeseci poslije tog transfera, odradili smo najgori prelazni rok u historiji kluba. Fudbalski magovi, koje smo tada doveli:Denis Kramar, Damjan Krajšnik, Deni Simeunović, i ona dva baksuza iz Mijanmara :facepalm:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 12 avg 2019, 00:57

@fera
Dolazim ja kući, ne bih mu tražio adresu da ne dolazim. Naravno, Vanja je šofer i to nek se oni raskusuraju oko putnih troškova.

@ElCartel
Sve se radi po ps-u.

siroliver69
Kontakt:

PostPostao/la siroliver69 » 12 avg 2019, 00:58

MortemHz WroteColonEuropska takmičenja prodaju igrače.

Tacno! Jedina istina.
Može Vladan cuda ciniti u nasoj ligi ali ako ga nema u izlogu Evrope bar malo 500000€ i nogom u guzicu da se udaramo.

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 12 avg 2019, 00:59

Bez obzira na sve realne i objektivne kritike prema radu kluba,mislim ipak da smo mi otisli na jedan level iznad u svemu, organizaciji, ustrojstvu, finansijama, ozbiljnoscu
rada itd. Daljni razvoj i napredak je uslovljen iskljucivo planovima i ulaganjima vecinskog vlasnika, a tu je jos uvijek puno toga nejasno i nedoreceno.
Sarajevo ljubavi moja

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 12 avg 2019, 01:20

Jel ima neko da vjeruje u prolaz ?

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 12 avg 2019, 02:03

mirzatele WroteColonJel ima neko da vjeruje u prolaz ?

1:2 i na penale prolazimo. Kova igrac utakmice.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 12 avg 2019, 06:24

mirzatele WroteColonJel ima neko da vjeruje u prolaz ?

Skoro pa nemoguće ali ne gubim nadu.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.