FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
102
36%
Stadion Otoka
87
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
94
33%

Ukupno glasova: 283

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 avg 2019, 14:03

joker90 WroteColon
Inijesta WroteColonSvaka cast za potpis Adnreja, a svaka cast i njemu jer je ispostovo klub !

Navodno sad su nam i Tatar i Markovic povrijedjeni, mislim da je vrijrme da se neko iz kluba oglasi i objasni nam ove povrede( ako su povrijedjeni sta je u pitanju i koliko ce odsustvovat otprilike) ili su u pitanju “ uvrede” “ neispunjena obecanja igracima” plate ili sta vec , al ovoliki broj “ povrijedjenih “ igraca ne moze biti slucajan

I Tatar upitan za Bate?

Nece igrat uopste navidno, Sisic se uigrava
Ahmet jucer poceo s treninzima al dabogda da zaigra
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 13 avg 2019, 14:04

Nevjerovatno, ako je istina. Nešto nam definitivno ne štima. :facepalm:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 13 avg 2019, 14:05

AlfredNobel WroteColon
fera WroteColon
Zip WroteColonAndrej potpisao, jos samo da mu Husref nadje poziciju gdje ce da igra i na konju smo :kafa:

Tacno dok neko ne popie trajni ban vi necete prestati sve pozitivno kvariti sa svojim kompleksima.
Ko papagaji vise, ne znas jesu li se pokvarili pa ponavljaju samo jedno te isto il su retardirani...
Dok ste vi zaštopali u mjestu i vremenu husref i sarajevo napreduju a vi ostajete iskompleksirani levati koji ne da ne mogu ni u cemu uzivati nego kvare raspolozenje svima oko sebe.
Nabijem vas sve na **** i tebe i ovog "novog" a i one stare pljuvace opsovao bi i onog ko vam je dozvolio da lijecite svoje komplekse i retardacije ovdje al necu mortem je fin covjek a sad nek me slobodno banuje nakon ovoliko godina na forumu prvi ce mi ban biti kad sam dopustio da me zlonamjerni debili koji pisu stalno jedno te isto po necijoj naredbi iznerviraju.

Ne zamaraj se bolan ovim balvanima, opušteno. Pogotovo ne ovim mišem kakav je Zip, kojeg svi znaju od prije kad je prosipao euforiju na svakom koraku, ljudi ga zaebavali kao onog majkla što je bio. Sad je malo promijenio priču, tako im saopšti babo pantelija i onda spermići kao što su on, sarajevojebordo i zagorski krenu u akciju. Evo i ovog novog trola, ali on je nebitan.

Najjače mi je kad pišu ove neke gluposti, ono hinjski nešto pokušaju i dođe neko opsuje im nešto, pa se ponašaju k'o uvrijeđene mlade i zadnje kuravele. :lol:

Posto post ? :tokralju: :lol:

Pola ekipe povrijedjeno, sta nam drugo preostaje nego biti dobro placen da se pise po forumu :kafa:

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 13 avg 2019, 14:07

Inijesta WroteColonSvaka cast za potpis Adnreja, a svaka cast i njemu jer je ispostovo klub !

Navodno sad su nam i Tatar i Markovic povrijedjeni, mislim da je vrijrme da se neko iz kluba oglasi i objasni nam ove povrede( ako su povrijedjeni sta je u pitanju i koliko ce odsustvovat otprilike) ili su u pitanju “ uvrede” “ neispunjena obecanja igracima” plate ili sta vec , al ovoliki broj “ povrijedjenih “ igraca ne moze biti slucajan

Ja imam jednu teoriju al vam se nece svidjeti jer ne spada u teorije zavjere... prilicno je jednostavno pogledajte koliko su igraci malo vremena imali da se odmore od kraja sezone do pocetka priprema, onda na to dodaj da su zbog kasnjenja plata mnogi od njih dosli zapusteni pa jos onaj štrajk i kašnjenje priprema a tamo se radilo punom parom da se to sve nadoknadi jos se spremas za celtic znaci moras biti prespreman da se ne bi osramotio. Kad sve te faktore sastavis nije ni cudo da imamo dosta povreda. Nemojte zaboraviti da je vecina ovih sto su sad povrijeđeni igrala skoro svaku utakmicu krajem sezone u kupu i u ligi. A pitanje je koliko sportski nasi igraci zove za vrijeme pauze, sto se recimo lazic nije povrijedio...
Valjda pratite fudbal osim ovog kod nas i znate da se cesto klubovima zna potrefiti da imaju ovakve probleme sa povredama sjecam se problema arsenala, liverpoola, bayerna pa i rome isto samo sto se kod njih ne izmisljaju razne mahalske price. Jedino sto se sjecam da je stankovic (lik s nasih prostora, sto je bitno) okrivio rafu beniteza sto je bilo puno povreda u interu.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 13 avg 2019, 14:07

Nadam se da nema u ugovoru neka "pametna" klauzla da moze otici za 400k

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 13 avg 2019, 14:07

:D @alfrede Je.bo ti pantelija majku debilnu u usta, retardu jedan sto me spominjes uposte s tim prljavim ustima
Trešnjevka!

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 avg 2019, 14:11

fera WroteColon

Ja imam jednu teoriju al vam se nece svidjeti jer ne spada u teorije zavjere... prilicno je jednostavno pogledajte koliko su igraci malo vremena imali da se odmore od kraja sezone do pocetka priprema, onda na to dodaj da su zbog kasnjenja plata mnogi od njih dosli zapusteni pa jos onaj štrajk i kašnjenje priprema a tamo se radilo punom parom da se to sve nadoknadi jos se spremas za celtic znaci moras biti prespreman da se ne bi osramotio. Kad sve te faktore sastavis nije ni cudo da imamo dosta povreda. Nemojte zaboraviti da je vecina ovih sto su sad povrijeđeni igrala skoro svaku utakmicu krajem sezone u kupu i u ligi. A pitanje je koliko sportski nasi igraci zove za vrijeme pauze, sto se recimo lazic nije povrijedio...
Valjda pratite fudbal osim ovog kod nas i znate da se cesto klubovima zna potrefiti da imaju ovakve probleme sa povredama sjecam se problema arsenala, liverpoola, bayerna pa i rome isto samo sto se kod njih ne izmisljaju razne mahalske price. Jedino sto se sjecam da je stankovic (lik s nasih prostora, sto je bitno) okrivio rafu beniteza sto je bilo puno povreda u interu.

Ma ok brate moze biti tacno ovo sto si napisao i ja bi prvi volio da je to tako
Al onda izadjes javno i saopstis Oremus povreda ta i ta prognozira mu se odsustvo toliko i toliko, Rahmanovic povrda ta i ta i odsustvo otprilike toliko, to bi zaustavilo i mahalske price i svu negativu
Ovako imas situaciju da cijeli grad “ zna” da je Rahman pljunuo Husrefa na treningu i da je najvjerovatnije zavrsio sa klubom
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 13 avg 2019, 14:16

Sad očekujem da Tatar pauzira 2 sedmice.

Kada prođu 2 sedmice, ponovo pročitamo dijagnozu od 2 sedmice.

Kada opet prođe dvije sedmice, opet će se povrijedit u međuvremenu i onda nećemo znati šta je povrijedio niti kada se vraća.

*povrijedio pod znake navoda

Kružni tok
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 13 avg 2019, 14:16, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo

brojjedan
Kontakt:

PostPostao/la brojjedan » 13 avg 2019, 14:16

Znaci Andrej je taj kapitalac kojeg cekamo tri mjeseca! Ako nije on taj, onda vjerovatno se misli na moguce Mustaficevo produzenje sa 23-ce na 26-tu godinu. E, tu bi vec bili na konju i prepi.šavanje do duple krune može poceti.
Radi li se sta upravo, Hadzicu i Husrefe? Ima li ko da nije ili se nece "povrijediti"? Znamo li šta je ako vec nije problem kondicioni, jer nam, evo neki kazu, ne treba?

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 13 avg 2019, 14:16

Mirko Oremuš sa bratom Eldinom..

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 13 avg 2019, 14:16

Mozda nam DEEP RELIEF nije vise sponzor...
Oni najbolje znaju, ako se sta desava, sta je to zapravo...

Nas svakako vise niko nista i ne pita...

Meni dok je babo radio u FKS, sve sam znao. Sad je kamuflirani prvi insajder foruma :kafa:

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 avg 2019, 14:20

joker90 WroteColonMirko Oremuš sa bratom Eldinom..

slika

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 13 avg 2019, 14:24

Pantelija WroteColon:D @alfrede Je.bo ti pantelija majku debilnu u usta, retardu jedan sto me spominjes uposte s tim prljavim ustima

Također

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 13 avg 2019, 14:29

Eto vidis da je bio na utakmici. Volim kad sam u pravu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 13 avg 2019, 14:30

mma_hz WroteColon

slika

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

:lol: :lol:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 13 avg 2019, 14:38

Ko je napisao da je Tatar ozlijedjen???
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

brojjedan
Kontakt:

PostPostao/la brojjedan » 13 avg 2019, 14:40

slika

E, jbg. Sad bi stvarno svi trebali odmoriti do cetvrtka.

thebosniak
Kontakt:

PostPostao/la thebosniak » 13 avg 2019, 14:45

brojjedan WroteColonZnaci Andrej je taj kapitalac kojeg cekamo tri mjeseca! Ako nije on taj, onda vjerovatno se misli na moguce Mustaficevo produzenje sa 23-ce na 26-tu godinu. E, tu bi vec bili na konju i prepi.šavanje do duple krune može poceti.
Radi li se sta upravo, Hadzicu i Husrefe? Ima li ko da nije ili se nece "povrijediti"? Znamo li šta je ako vec nije problem kondicioni, jer nam, evo neki kazu, ne treba?

za pocetak, kapitalno pojacanje bi bilo da tebi nestane neta kuci, na telefonu i gdje god da si. ne razumijem tebe i likove poput tebe, sta ti gledas druze, pratis, ocekujes, zelis!? imamo i vise nego odlican roster, u fullu smo mnogo jaci od zrinjskog kao jedinog ozbiljnog konkurenta, vezni red stanoje-oremus-rahman je level iznad ove lige. cinjenica je da su nas povrede omele u lp i el, ali i zrijeb koji je sve nego lagan, no nema veze, idemo dalje. andrej je neko ko ce nam donijeti 2-3m € u sljedece 2-3 godine, zar to nije vrijedno svega ovoga. opusti se, potrudi se da imas realan rezon, onda ce ti mnoge stvari biti uveliko logicne i jednostavne.

nek svane cetvrtak, da isibamo bate u prvih pola sata! :kafa:

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 13 avg 2019, 14:45

fera WroteColon

Zna se desit, sjećam se one jedne sezone Arsenala, kad su ukupno imali oko 8-9 povrijeđenih igrača u jednom trenutku. United je jednom imao takođe. Al je sad sumnjivo zbog drugih stvari. Počelo sa nagodbom oko Husrefove otpremnine, pa kašnjenje s pripremama, bojkot radi plata, odlazak Jeleškovića, pa suspenzija Rahmana, pa ovo nestajanje Oremuša... a klub šuti. Da su se ikad oglasili ja bih rekao, svaka čast, desilo se i jbg. Jbt ovo isto '92., četnici se ukopavaju, oružje se dovlači a javnost šalje poruke "mirno spavajte". Navijače hvata panika, realno, i ako "nema mahale" sad se javlja paranoja, sve više se po gradu priča o problemima u svlačionici, a znamo da imamo krtice u svlačionici. Ne znam šta bih rekao, kad smo k'o Pyong Yang.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 13 avg 2019, 14:50

Ja da ubijem čovjeka ili da nešto veliko krijem, smio bi reć našoj upravi jer znam da nikom ništa ne bi rekli.

Do kad planiraju šutit?

Susret 5. kola #PLBiH između FK Sarajevo i FK Radnik Bijeljina koji je trebao biti odigran u nedjelju 18.avgusta je prolongiran zbog nastupa Bordo tima u Evropa ligi. #BordoLjeto #BordoPorodica
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 13 avg 2019, 14:50, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 30 gostiju.