FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 avg 2019, 15:38

AlfredNobel je napisao/la:Ja prvi opsujem? Opsovao, opsujem i opsovaću svakom idiotu, debilu i mutavom koji nađe da prosipa neku ironiju, ponavlja jedno te isto, guši temu i iznosi laži. Znači, ko nije zaslužio, nije ni dobio. Zašto nikad nisam ružnu riječ rekao @feri, @belom, @vanji (bilo je ono vezano za Mujakića, sve fino riješili u PP), @dimariji, @skori, @benkari, @duplakruna i ne znam da li sam još koga zaboravio. Zašto nisam? Zato što su normalne persone, koji nemaju zlih namjera i koji su tu čisto da prodiskutuju.

Antagonizam prema panteliji? Nisi možda primjetio kad je neki dan pantelija opsovao majku, pa opet hladno prođe bez bana. Ne mogu lika zato što je običan demagog, koji tupi jedno te isto svaki put, pa glumi nekog pametnjakovića. Još više ne mogu onog malog tikvana @SarajevoJeBordo, koji misli da je popio svu pamet svijeta, pa namjerno dođe i provocira i piše kako mu ovaj gore izdiktira. Ima ih tu još par, ali to su sitne ribice i degenčići poput onog Zipa, koji je do prije godinu bio k'o majkl onomad po pitanju euforije, ljudi im ebavali šta su stigli.

Velkoski je odigrao maestralno protiv Celtica, pogotovo mi ga je raja nahvalila koja je gledala preko TV-a. Čovjek trči kao navijen, bori se, grize. Jučer odigrao loše, pa šta, odigra i Ronaldo. I to igra na neprirodnoj poziciji i opet odrađuje dobar posao.
Ti si malo lud momak. Trebao bi mozda da me ne spominjes, jer znao bi da sam bio na strani FKS kad ste vi yebavali sve od do svima u klubu, i pogrdnim imenima oslovljavali kamp, igrace, trenera, i sve ostalo vezano za klub...
I u tom periodu je u klubu bila Sabrina, Ilievski i jos par njih... Sad na iste prvi ti svrsavas pa i ostali....Desila se mala promjena, ali najznacajnija u vidu zamjene Hadzic-Ihtijarevic...

Dok si ti i takvi kao ti yebavali majke igracima zbog losih igara... A te godine smo bili nadomak duple krune, a ostali popisani..

Nikad nisam dao na Klub kao Klub...

Kamp Fudbalskog kluba Sarajevo je najvece blago koje ima, a ti i mnogi su taj isti kamp oslovljavali sa kaNp, zemljiste s tri kontenjera i sta sve vec niste....

Ja nisam svetac, boze sacuvaj...ja imam svojih mana, svasta kazem... Zato sluzi forum...al da omalovazavam nase blago, koje nam se sad visestruko pocinje isplacivati, to neces moci....
Sto se tice navijaca, nikad necu podrzati topovske i baklje na terenu.. jer ce to kostati klub i u nekim situacijama navijace sa drugih tribina koji ce biti uskraceni da dodju na stadion zbog suspenzije istog.
Ne zelim da mi grupa onemoguci da gledam klub usljed kazni koji mogu doci... Naucio sam ici na stadion, i to je nesta sto se podrazumjeva kod mene...
Imas opciju da ne citas moje postove, toplo ti savjetujem.. s obzirom da me vec dva-tri puta spominjes...
Kad budes malo svojom glavom razmisljao, bit ces ti dobro aBd....

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2019, 15:43

Kamuflazn je napisao/la:Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
- Ovo i ono predstavljanje u Evropi sa Dzenom je odlicno
- Husref je imao peh sto nije imao spremnu i kompletnu ekipu i grupe bi bile na dohvat ruke da je imao bar trojicu .
- Ne gotivim Husrefa , ali kao trener pokazao velicinu , sa krnjim sastavom onako se suprostaviti Bate B.(nisu bas TOP) je za cestitat :tokralju:
- Sa krnjim sastavom dobiti KOMPLETAN tim Laznih , koji su bili odmorni i nafurani da nas dobiju Husref je qopisao :tokralju:

Ovo je uvod da skontas da postujem sta je Husref uradio u ovih 7 tekmi , a sad o inekcijama . Tatar moguce , bilo je neke price,ali Krle nemoj zayebavat . Reci mi zadnju utakmicu gdje je dominirao i zabio , asistirao . Kad je posljednji put bio dominantan. Imamo mi Pitari i zitelji BiH to u sebi da velicamo pojedince sa strane do besvjesti i to opravdavamo losom igrom Djokanovica i Mustafica. Stanojevic je Tito(Srbija) , Oremus isto (Hrvatska) nemam problem sa geografijom. Makedoniju volim vise od susjeda , ali brate krle je igrac manje . MORAM POSTOVATI VAS KOJI GA GOTIVITE "KAO DA JE S VRATNIKA" sve je to fino , ali igramo sa igracem manje . Neka on kao Toti sjedi na klupi i uzme sto mu pripada . Neka poslije bude direktor necega,neka bude trener , ako bolje cita od Dzene Uscuplica. Samo nije njegovo da u 33 g. uzima mjesto Hebibu,Tataru,Milanovicu,Rahmanovicu kad se vrate povrijedjeni .
Znam gotivis ga , ai valjda ti je FKS na prvom mjestu , pa i Husref . Moje misljenje , ne ljuti se :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2019, 15:50

16022019 je napisao/la:Alfred gusis nam temu koga zanima sta ti mislis o ostalim forumasima. Ovdje ce pisati svi koji normalno diskutuju ako ti nije jasno napravi sebi privatni forum. I ne smaraj vise o privatnim stvarima. Hvala na razumijevanju.
Nemoj zezati , covjek odgovorio na normalan post i normalan nacin . Ne vidim problem .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 avg 2019, 15:51

Pošteno je reći da su Đokanović i Mustafić slabo odigrali. To je činjenica. Ne vidim da im neko psuje il da piše "nije ovo za vas", kao što se dešavalo Kovačeviću na početku, Šabanoviću, Mujakiću poslije Gabele (bilo je par psovki). Momci će se vratit jači iz ovog, naše piskaranje po forumu ne igra ulogu, al nećemo se lagat sad i reć da su prekucali utakmicu kad nisu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 16 avg 2019, 15:52

Samozdravlje je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Krle i tatar su sinoc igrali pod inekcijama isto kao ahmet i milanovic. Svaka cast svima.
- Ovo i ono predstavljanje u Evropi sa Dzenom je odlicno
- Husref je imao peh sto nije imao spremnu i kompletnu ekipu i grupe bi bile na dohvat ruke da je imao bar trojicu .
- Ne gotivim Husrefa , ali kao trener pokazao velicinu , sa krnjim sastavom onako se suprostaviti Bate B.(nisu bas TOP) je za cestitat :tokralju:
- Sa krnjim sastavom dobiti KOMPLETAN tim Laznih , koji su bili odmorni i nafurani da nas dobiju Husref je qopisao :tokralju:

Ovo je uvod da skontas da postujem sta je Husref uradio u ovih 7 tekmi , a sad o inekcijama . Tatar moguce , bilo je neke price,ali Krle nemoj zayebavat . Reci mi zadnju utakmicu gdje je dominirao i zabio , asistirao . Kad je posljednji put bio dominantan. Imamo mi Pitari i zitelji BiH to u sebi da velicamo pojedince sa strane do besvjesti i to opravdavamo losom igrom Djokanovica i Mustafica. Stanojevic je Tito(Srbija) , Oremus isto (Hrvatska) nemam problem sa geografijom. Makedoniju volim vise od susjeda , ali brate krle je igrac manje . MORAM POSTOVATI VAS KOJI GA GOTIVITE "KAO DA JE S VRATNIKA" sve je to fino , ali igramo sa igracem manje . Neka on kao Toti sjedi na klupi i uzme sto mu pripada . Neka poslije bude direktor necega,neka bude trener , ako bolje cita od Dzene Uscuplica. Samo nije njegovo da u 33 g. uzima mjesto Hebibu,Tataru,Milanovicu,Rahmanovicu kad se vrate povrijedjeni .
Znam gotivis ga , ai valjda ti je FKS na prvom mjestu , pa i Husref . Moje misljenje , ne ljuti se :thumbup:
Husref vrhunski vodio utakmicu sad u Bjelorusiji, i obje sa Seltikom. u Zenici smo počeli sa određenim strahom, sad jel do igrača ili do postavke ne znam. nakon primljenog gola je i to sasvim solidno izgledalo. u ligi odlično vodio sve utakmice, pa i onu s Čelikom, nije htjela u go. puno bolji trenerski nego prošle sezone kad smo veliki broj utakmica dobijali na suhi kvalitet igrača. nadam se da će ostati isto.

za Krstu se isto slažem, igrač manje već dugo. već godinu, godinu i po u konstantnom padu. može dati ruke s klupe, ogromno iskustvo i inteligenciju ima, ali jednostavno nije dovoljno kvalitetan da igra prvu postavu - samim tim i da bude kapiten. bio na injekcijama ili ne sinoc, puno boljih opcija imamo nego da se njemu izmišljaju pozicije, ako ništa kad nam se oporavi ostatak ekipe.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 16 avg 2019, 15:58

Zip je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja prvi opsujem? Opsovao, opsujem i opsovaću svakom idiotu, debilu i mutavom koji nađe da prosipa neku ironiju, ponavlja jedno te isto, guši temu i iznosi laži. Znači, ko nije zaslužio, nije ni dobio. Zašto nikad nisam ružnu riječ rekao @feri, @belom, @vanji (bilo je ono vezano za Mujakića, sve fino riješili u PP), @dimariji, @skori, @benkari, @duplakruna i ne znam da li sam još koga zaboravio. Zašto nisam? Zato što su normalne persone, koji nemaju zlih namjera i koji su tu čisto da prodiskutuju.

Antagonizam prema panteliji? Nisi možda primjetio kad je neki dan pantelija opsovao majku, pa opet hladno prođe bez bana. Ne mogu lika zato što je običan demagog, koji tupi jedno te isto svaki put, pa glumi nekog pametnjakovića. Još više ne mogu onog malog tikvana @SarajevoJeBordo, koji misli da je popio svu pamet svijeta, pa namjerno dođe i provocira i piše kako mu ovaj gore izdiktira. Ima ih tu još par, ali to su sitne ribice i degenčići poput onog Zipa, koji je do prije godinu bio k'o majkl onomad po pitanju euforije, ljudi im ebavali šta su stigli.

Velkoski je odigrao maestralno protiv Celtica, pogotovo mi ga je raja nahvalila koja je gledala preko TV-a. Čovjek trči kao navijen, bori se, grize. Jučer odigrao loše, pa šta, odigra i Ronaldo. I to igra na neprirodnoj poziciji i opet odrađuje dobar posao.
Ti si malo lud momak. Trebao bi mozda da me ne spominjes, jer znao bi da sam bio na strani FKS kad ste vi yebavali sve od do svima u klubu, i pogrdnim imenima oslovljavali kamp, igrace, trenera, i sve ostalo vezano za klub...
I u tom periodu je u klubu bila Sabrina, Ilievski i jos par njih... Sad na iste prvi ti svrsavas pa i ostali....Desila se mala promjena, ali najznacajnija u vidu zamjene Hadzic-Ihtijarevic...

Dok si ti i takvi kao ti yebavali majke igracima zbog losih igara... A te godine smo bili nadomak duple krune, a ostali popisani..

Nikad nisam dao na Klub kao Klub...

Kamp Fudbalskog kluba Sarajevo je najvece blago koje ima, a ti i mnogi su taj isti kamp oslovljavali sa kaNp, zemljiste s tri kontenjera i sta sve vec niste....

Ja nisam svetac, boze sacuvaj...ja imam svojih mana, svasta kazem... Zato sluzi forum...al da omalovazavam nase blago, koje nam se sad visestruko pocinje isplacivati, to neces moci....
Sto se tice navijaca, nikad necu podrzati topovske i baklje na terenu.. jer ce to kostati klub i u nekim situacijama navijace sa drugih tribina koji ce biti uskraceni da dodju na stadion zbog suspenzije istog.
Ne zelim da mi grupa onemoguci da gledam klub usljed kazni koji mogu doci... Naucio sam ici na stadion, i to je nesta sto se podrazumjeva kod mene...
Imas opciju da ne citas moje postove, toplo ti savjetujem.. s obzirom da me vec dva-tri puta spominjes...
Kad budes malo svojom glavom razmisljao, bit ces ti dobro aBd....
Opet lažeš.. Nikad nikom od igrača nisam mater opsovao. Ovdje se svima psovalo, Bekiću i Dupovcu, Hebiba da ne spominjem, ja nikad nikom nisam opsovao od igrača, niti nekome iz SŠ. Nemoj valjati gluposti bezveze.

Ima li kakvih admina na ovoj temi? Onaj šlager počeo i u PP nešto psovati, niko ban da udari. Da ja tako nešto uradim, hop ide ban 20 dana za 10 minuta.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 16:01

Krste Velkoski u pohodu na duplu krunu je upisao 11 golova i 10 asistencija( mozda grijesim). Amin da ponovi i ove sezone kapiten i ljudina. Prevaga kad zagusti kao u kupu protiv Veleza, u Tuzli protiv Slobode kad nam je prije toga Atalanta napunila trenera... Krste izdrzi isti ovi si ti zvizdali kad si otisao prvi put, pa su kasnije pojeli sve i radovali se povratku.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 16 avg 2019, 16:04

Svi nahvalise igru nasih momaka, samo nasi navijaci nisu zadovoljni. :puke: :puke:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 16 avg 2019, 16:05

fks74 je napisao/la:Svi nahvalise igru nasih momaka, samo nasi navijaci nisu zadovoljni. :puke: :puke:
Zavisi sta smatras pod “nasi navijaci”
1946~

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 16 avg 2019, 16:07

fks74 je napisao/la:Svi nahvalise igru nasih momaka, samo nasi navijaci nisu zadovoljni. :puke: :puke:

Ja sam posle sinosnje utakmice siguran da uzimamo duplu.Za klasu smo ispred svih,samo me malo strah terena, u drugom dijelu prvenstva.

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 16 avg 2019, 16:09

16022019 je napisao/la:Krste Velkoski u pohodu na duplu krunu je upisao 11 golova i 10 asistencija( mozda grijesim). Amin da ponovi i ove sezone kapiten i ljudina. Prevaga kad zagusti kao u kupu protiv Veleza, u Tuzli protiv Slobode kad nam je prije toga Atalanta napunila trenera... Krste izdrzi isti ovi si ti zvizdali kad si otisao prvi put, pa su kasnije pojeli sve i radovali se povratku.
Krste Velkoski je osvojio duplu krunu, a Atalanta nam je napunila trenera. bravo genije
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 avg 2019, 16:13

AlfredNobel je napisao/la:
Zip je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja prvi opsujem? Opsovao, opsujem i opsovaću svakom idiotu, debilu i mutavom koji nađe da prosipa neku ironiju, ponavlja jedno te isto, guši temu i iznosi laži. Znači, ko nije zaslužio, nije ni dobio. Zašto nikad nisam ružnu riječ rekao @feri, @belom, @vanji (bilo je ono vezano za Mujakića, sve fino riješili u PP), @dimariji, @skori, @benkari, @duplakruna i ne znam da li sam još koga zaboravio. Zašto nisam? Zato što su normalne persone, koji nemaju zlih namjera i koji su tu čisto da prodiskutuju.

Antagonizam prema panteliji? Nisi možda primjetio kad je neki dan pantelija opsovao majku, pa opet hladno prođe bez bana. Ne mogu lika zato što je običan demagog, koji tupi jedno te isto svaki put, pa glumi nekog pametnjakovića. Još više ne mogu onog malog tikvana @SarajevoJeBordo, koji misli da je popio svu pamet svijeta, pa namjerno dođe i provocira i piše kako mu ovaj gore izdiktira. Ima ih tu još par, ali to su sitne ribice i degenčići poput onog Zipa, koji je do prije godinu bio k'o majkl onomad po pitanju euforije, ljudi im ebavali šta su stigli.

Velkoski je odigrao maestralno protiv Celtica, pogotovo mi ga je raja nahvalila koja je gledala preko TV-a. Čovjek trči kao navijen, bori se, grize. Jučer odigrao loše, pa šta, odigra i Ronaldo. I to igra na neprirodnoj poziciji i opet odrađuje dobar posao.
Ti si malo lud momak. Trebao bi mozda da me ne spominjes, jer znao bi da sam bio na strani FKS kad ste vi yebavali sve od do svima u klubu, i pogrdnim imenima oslovljavali kamp, igrace, trenera, i sve ostalo vezano za klub...
I u tom periodu je u klubu bila Sabrina, Ilievski i jos par njih... Sad na iste prvi ti svrsavas pa i ostali....Desila se mala promjena, ali najznacajnija u vidu zamjene Hadzic-Ihtijarevic...

Dok si ti i takvi kao ti yebavali majke igracima zbog losih igara... A te godine smo bili nadomak duple krune, a ostali popisani..

Nikad nisam dao na Klub kao Klub...

Kamp Fudbalskog kluba Sarajevo je najvece blago koje ima, a ti i mnogi su taj isti kamp oslovljavali sa kaNp, zemljiste s tri kontenjera i sta sve vec niste....

Ja nisam svetac, boze sacuvaj...ja imam svojih mana, svasta kazem... Zato sluzi forum...al da omalovazavam nase blago, koje nam se sad visestruko pocinje isplacivati, to neces moci....
Sto se tice navijaca, nikad necu podrzati topovske i baklje na terenu.. jer ce to kostati klub i u nekim situacijama navijace sa drugih tribina koji ce biti uskraceni da dodju na stadion zbog suspenzije istog.
Ne zelim da mi grupa onemoguci da gledam klub usljed kazni koji mogu doci... Naucio sam ici na stadion, i to je nesta sto se podrazumjeva kod mene...
Imas opciju da ne citas moje postove, toplo ti savjetujem.. s obzirom da me vec dva-tri puta spominjes...
Kad budes malo svojom glavom razmisljao, bit ces ti dobro aBd....
Opet lažeš.. Nikad nikom od igrača nisam mater opsovao. Ovdje se svima psovalo, Bekiću i Dupovcu, Hebiba da ne spominjem, ja nikad nikom nisam opsovao od igrača, niti nekome iz SŠ. Nemoj valjati gluposti bezveze.

Ima li kakvih admina na ovoj temi? Onaj šlager počeo i u PP nešto psovati, niko ban da udari. Da ja tako nešto uradim, hop ide ban 20 dana za 10 minuta.
Kad se vracas na period kad nije bilo med i mlijeko, kad me prozivas za taj period, onda fino kazes kako jeste bilo.
Nisam te pratio da bih znao sta si pricao... Generalno se taj period yebavalo od do...
Kad su mnogi ovde sumnjli u Tana i njegovo ulaganje, ja sam smatrao Tan nesta kao i kamp.. najbolja stvar koja se desila... I ti takve stvari meni stavljas u kontekst negativno, a fala Bogu danas znamo sta nam znacii Tan i kamp...
Fala Bogu pa su se neke stvari poslozile, pa sad imamo sve sto treba jedan vrhunski tim da ima.. rastemo polo aBd, i uz prave ljude smatram da cemo i dalje rasti aBd.
Navijavi traze rezultate, tako treba i to razumijem.

Ako ti se ne svidja sto pisem, zaobidji i nemoj prozivati. Ako imas nesta protiv, pp jw uvijek otvoren.
Tema je takva kakva jeste.. nekom dobra nekom ne...

Uzivaj

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2019, 16:28

BordoSarajevo je napisao/la:Zamislite vezu Đokanović Mustafić kako su neki priželjkivali................
Halali mladicu . Slab sam na ovakve postove(koga boli briga). To je razlog sto sam Te prokomentarisao . ISTRPITI , ISTRPITI , ISTRPITI .
Djecu treba ISTRPITI , sad su i morali igrati , zao mi sto i Kurdic nije dobio minuta (nejse). Nemaju svi srecu da odmah izdominiraju . Djokanovic i Mustafic nisu imali srece da igraju u paru sa Stanojevicem i Rahmanovicem ove utakmice . Djokanovic je jos u goroj situaciji on i nije trenirao sa ovim nasim najboljim , Mustafic jeste , zato je za nijansu bio sigurniji i +1,5 g. stariji .
Malo je kukolja u itu zvanom AKADEMIJA FKS . Ne znam da li cu biti u mogucnosti i biti dostupan(porodicni problemi), ali javi se kad budes dolazio u Sarajevo , mozda bude prilike . Nije problem i da ti sta pomognem . Zao mi sto vam jezero syebase .
Molim Te nemoj protiv Akademaca . Akademija FKS je prlika da budemo Ajax u BiH . No kosta puno. :thumbup:
PS. Nije
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 avg 2019, 16:38

Bas mi cudan ulazak u igru Mustafica . U obje utakmice protiv Bate B. prve dvije lopte mu se odbise kao od zid , pa onda vraca kratku Kovacevicu (ovo je posebno interesantno) . Poslije toga odigrao sasvim solidno , cak i dobro . Opet 2-3 briljantna poteza . Gledao sam "ispocetka" 2x , gledat cu opet samo radi njega i reci u kojem minutu . Mogao bi momak zivjeti od fudbala , kod nas ili negdje drugo . Kakvi smo prije ovo drugo. Nek mu je sretno , kao i cijelom klubu .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 16 avg 2019, 16:40

Kad skontam, dvije predopre postave za ligu i kup
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 avg 2019, 16:43

Meni je krle i sinoc bio solidan, pretrco drama puno, al ga nije lopta slusala u trenutcima kada je trebalo. Nisu bili na nivou on i tatar, zbog laksih povreda, zato je i protiv slobode poceo sa klupe. Na stranu sad ljubav za krleta, simpatije, mislim da jos moze dosta toga za pruziti ali se mora odmoriti. Kapiten nas, pogine svaku tekmu. Mi moramo poceti biti zahvalni igracima koji daju, krv, suze, znoj za dres i klub.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 16 avg 2019, 16:52

Gledam, gurbetima opcina daje jos 100k...
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 16 avg 2019, 16:56

Cuj sincine, nije ga lopta slusala hahahaha

To kao da ja vozim avion i bezbeli se sjargam jer nezz vozit, i da se to prokomentarise kao "nije ga avion slusao". Fakat ce mi ogaditi najbolkeg trenera u ligi...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 16 avg 2019, 16:59

Realno je Krste bio sinoc najslabija karika, ali je protiv Celtica bio jedan od najboljih.

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 16 avg 2019, 17:01

Kamuflazn je napisao/la:Meni je krle i sinoc bio solidan, pretrco drama puno, al ga nije lopta slusala u trenutcima kada je trebalo. Nisu bili na nivou on i tatar, zbog laksih povreda, zato je i protiv slobode poceo sa klupe. Na stranu sad ljubav za krleta, simpatije, mislim da jos moze dosta toga za pruziti ali se mora odmoriti. Kapiten nas, pogine svaku tekmu. Mi moramo poceti biti zahvalni igracima koji daju, krv, suze, znoj za dres i klub.
Objektivno, bio je užasan. Vidi se da zna šta treba raditi, ali ne radi to. Naravno u našoj ligi i dalje može dat ruke, ali treba težiti boljim igračima i davati šansu mlađim umjesto njemu tražiti pozicije. Kad ode ostaće upamćen kao jedan od najuspješnijih i omiljenijih. Jedan od onih koji su ginuli, to nije upitno.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benhur77, Pitarsam i 39 gostiju.