FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
105
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
98
33%

Ukupno glasova: 294

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 09:24

AngelDiMaria WroteColonOoet cemo im penisom dati gol

Nemoj brate vise...
Evo Slobodanka im g.uzovima uvalila, ma daj ...Igra se fudbal, perverzije ostaviti za druga mjesta... :urnebes:

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 18 avg 2019, 09:40

mma_hz WroteColonBordeaux o cemu ti bolan pricas,raja koja su na sjeveru sada i raja koja su nekada bila su u beton odnosima..Ja nezz kome ti to mozes prosipati ovdje.Ja sam prvi na zapadu i nekad sam u onaj vakat bio na sjeveru i sve to i vrlo dobro znam kako je bilo.Ja citam to sto ti pises i nikako da povezem sta hoces da kazes osim da popljujes trenutni sjever.Ako te koji nasamarao ili bubno ti trebu to vidi tamo privatno oko moje...
Sutra da se vrati stari zapad svi ovi sada bi se bez pogovora povukli u gornje redove da ovi preuzmu...ali fazon je sto se vise nikome ne zivi za ultra furka.

Ne govorim o ljudima iz vrha grupe koji su tu da pomognu i usmjere ove momke sad u pravom smjeru. Govorim o masi ljudi koja je bila tu i koja bi po godinama i dalje trebala biti tu, a nije. Imam dosta drugova među viđenijim na sjeveru sad i upoznat sam sa njihovim idejama i stavovima, zato sam i napisao čast izuzecima. A ti na koje ti misliš, veliki broj ih je u Zenici izašao sa tribine, a i oni što su ostali su se sjebali. Jer upravo ti momci koji nisu na sjeveru se slomiše da izguraju s njima tu priču i 10 debila sve to prospe prekidom utakmice.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 18 avg 2019, 09:42

SedrenikHz WroteColonNeka vas sa konama i da cemo ih popisati.
Uvijek nam se to pisanje obilo o glavu.
Nikad necu zaboraviti onaj derbi mi u formi nevjerovatnoj, uglavnom onaj thiago ribar nam zabio za pobjedu a ubili nas citavu tekmu, tako da nemojte to popisat nekoga.
To sto su se oni digli nakon tri kola ko celik, to je njihova stvar. Gledao sam ih nesto, bolji su nego prosle godine, al to malo dok je pocetak.
Kad nisu iskoristili nas i zrinjin umor m, mogu se saget.
Hajmo mi radnika dobiti, pa onda ide u ubice. Tekm po tekma ljudi !!

Sto neko napisa hajmo yebenu posjetu popraviti.
Ja ne pamtim ljepsu igru i borbenije Sarajevo.

HAJCAJTE BA ZA RADNIK.
Uh kad vidim onog smrdljivog zizovica ja mu nisam zaboravio ono na Koševu prosle godine.

DO TITULE ŠAMPIONE !

+1000

Nema pišanja u najavi, nikad nije ni bilo, velika je to utakmica. Vratimo film na 6.4. ove godine, ja sam napisao da će Halil igrat beka, 90% foruma je potpisalo poraz i Husrefu preventivno yebalo od-do, ko je tad mogao očekivat onaj rezultat? @Laznjak najavio 0:3, većina ga ismijavala. Strah me da nam se ne obije o glavu, ako uzmemo ovaj derbi prestižemo ih na vječnoj listi derbija po broju pobjeda, ako uzmemo duplu krunu ove sezone postajemo najtrofejniji BH klub. Toliko smo blizu da ih prepišamo u svim segmentima, samo da nam se bahaćenje ne obije o glavu i da ne prospemo sve.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

16022019

PostPostao/la 16022019 » 18 avg 2019, 09:49

Steta vala sto smo pomjerili utakmicu za sutra.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 18 avg 2019, 09:55

Cim procitam ovo pisanje po komsijama, sigurna pobjeda, odma mi lose bude i strah se uvuce zbog podcjenjivanja...

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 18 avg 2019, 10:00

Sarajevo - Radnik 2:0
Sarajevo - Velež 2:1
Široki Brijeg - Sarajevo 2:3
željezničmar - Sarajevo 1:3
FK Sarajevo

16022019

PostPostao/la 16022019 » 18 avg 2019, 10:03

BordoSarajevo WroteColonSarajevo - Radnik 2:0

Nema sanse da mi primimo 4 gola u 4 kola.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 18 avg 2019, 10:05

BordoSarajevo WroteColonSarajevo - Radnik 2:0

1:0
2:0
1:2
0:2
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 10:20

Ne treba nama nikakvo k.urcenje i najavljivanje rasturanja nekoga...Znaju to i nasi protivnici i strah se u njih uvlaci,htjeli ne htjeli,pogotovo nakon onakvih igara u EL...
Mi moramo igrati ozbiljno , bas onako kako i trebamo, bez potcjenjivanja,a rezultati nece izostati jer i bez pola ekipe razlika u kvalitetu u odnosu na druge je evidentna...
Ono cega se moramo cuvati jesu kartoni kojim ce nas pokusati osakatiti pred neke vaznije meceve, jer jedino nas tako mogu usporiti u onom sto smo planirali... :hmmmmm:

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 18 avg 2019, 10:23

Da vidimo skim zadnju igramo pa da i te bodove upisemo.
Ne znam sta imate od toga sto tri kola unaprijed konstatuje te nesto, pa da ide tako u zivotu vec bi sada znali ko je prvak a ko ne i liga se ne bi igrala. Uzivaj u hebenoj utakmici koja predstoji moras li je zanemarit.

Sinoc sam gledao utakmice zadnjih 10 minuta i vidio sam da je sviran svaki kontakt za jednu ekipu s za drugu nije. To je dovoljan pokazatelj da ce nam do kraja vise ekipa biti konkurenti. Samo igrom utakmicu po utakmicu i podrskom utakmicu po utakmicu mozemo otresti ekipe+sudije ili ti vjestacke konkurente.

Podrska klubu, igracima, treneru, upravi pa i navijacima
Idemo dalje radnik na tebe je red
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 18 avg 2019, 10:25

A i ovaj Velež se digao tačno pred našu utakmicu :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 18 avg 2019, 10:26

ne znam, ja ruku dajem da će se komšinice raspast do polusezone.

16022019

PostPostao/la 16022019 » 18 avg 2019, 10:28

MortemHz WroteColonA i ovaj Velež se digao tačno pred našu utakmicu :D

Nije to to za nas nivo realno. Mi smo kvalitetni , Sloboda je bolje igrala na Kosevu nego na Grbavici ali mi kaznjavamo sitnice a mali plavi to nemaju niti mogu. Mi smo nivo iznad lige i sa ovim povredama.

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 18 avg 2019, 10:32

Bordeaux46 WroteColonne znam, ja ruku dajem da će se komšinice raspast do polusezone.

Cuj, daje ruku...
:urnebes:

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 18 avg 2019, 10:34

Gavric i Lazic cini mi se po 2 zuta imaju,Lazic mora to cistiti ,vec sutra po karton.Lakse je nadoknaditi njegovo odsustvo protiv Veleza kuci nego u Sirokom ili na derbiju.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 18 avg 2019, 10:46

Samo da mi sutra dobijemo, valjda ne bude stresa nekog..
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 18 avg 2019, 11:01

Vanja8 WroteColon
Bordeaux46 WroteColonne znam, ja ruku dajem da će se komšinice raspast do polusezone.

Cuj, daje ruku...

stavi sliku ruke :D :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 18 avg 2019, 11:02

"Naravno da ideš i ti"

Sutra je za veliki broj ljudi samo novi početak radne sedmice.

Vrijeme u Sarajevu sjajno, početak nove radne sedmice, ljubiteljima noćnog života po ulicama Sarajeva je 'svanula' s obzirom na SFF, dok će neki ostati pratiti Wolvse i United na SK 1. Neki će se sutra odlučiti i za šetnju nakon posla s porodicom, a na isto sam se i ja odlučio jutros kada sam dobio ideju za tekst.

Šetajući jutros ulicama Sarajeva, na kojim se ovih dana mogu čuti razni jezici, jedan mi je posebno odzvanjao u uhu. Valjda jer je to jedina porodica iz BiH koja je bila u tom trenutku u mojoj blizini, a uz sve to jedan od dječaka na sebi ima majicu s grbom FK Sarajevo, sasvim dovoljno da privuče moju pažnju. Otac je, s obzirom na to da je jedan od dječaka skoro oborio policu sa suvenirima, rekao "samo da znaš Amar i ja idemo sutra na utakmicu, a za tebe ćemo vidjeti". Istog trenutka dječak se smirio, a otac samo napomenuo "naravno da ideš i ti".

Teško je ovo shvatiti onim koji će ostati i pratiti iznad spomenuti prijenos na SK 1, jer eto njima je, za razliku od ove porodice, valjda ispod časti pratiti domaće prvenstvo. Motive za odlazak na ovu utakmicu teško će shvatiti i oni koji će se odlučiti sutra za vrijeme utakmice za nargilu ili kafu u centru grada jer je SFF. Na utakmicu koja je, pa hajde da budemo iskreni do kraja, realno slabija odnosu na one koje će svi gledati preko TVa, ali koja ipak ima nešto posebno, nešto zbog čega ipak ovih par hiljada ljudi čeka svaku utakmicu.

I da na utakmice Sarajeva mogu doći porodice baš kao što će i ova porodica sutra krenuti prema Koševu. Baš kao oni i TI budi jedan ili jedna od onih koji će se spremiti, na trenutak zaboraviti na obaveze, ispijanje kafe, Wolvse i United, SFF, posao i krenuti put Koševa. Odvojiti se od svega i podržati svoj tim do posljednje sekunde kakav god rezultat bio jer igra naše Sarajevo!

Svi na Koševo! 19.08.2019. u 20:30!

Tekst: Bordo Boja / Foto: FKSinfo
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 18 avg 2019, 11:04

Sta ce reci @skoroalen kad kurdic uleti umjesto lazica ako ovaj dobije treci...

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 18 avg 2019, 11:06

Denchi WroteColon
Vanja8 WroteColon

Cuj, daje ruku...

stavi sliku ruke :D :urnebes: :rol:

možda sam pretjerao.. šaku samo ipak

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, Laznjak i 24 gosta.