FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 19 avg 2019, 13:33

miky_hz je napisao/la:Ja bi opet poceo sa 2 gore kao protiv Slobode kad su poceli Guzina i Hare.Samo bi sad od pocetka stavio Ahmetovica i Handzica. Pojacat malo po stranama ovamo Hebib i Sisic,dole Letic i Benjo ,i gadjaj u 16,ova dvojica ce se pored svakog stoperskog para u ligi naskakati.
Kova saban letic serbecic lazic mustafic gavric guzina hebib sisic i ahmet

Nadat se pobjedi, ja prezadovoljan i sa 1-0 aBd
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 avg 2019, 13:35

FrancescoTotti je napisao/la:Radnik nije ni sjena one ekipe iz proteklih sezona.
Ovo se mora dobit bez prevelikog srkleta.
Konsoldovali su se malo u odnosu na start prvestva osjetio im se odlazak Hadzica u startu,oni imaju problem u vrhu kluba jel se tu bije bitka ko ce preuzeti klub,igracki i nije razlika neka sem tog odlaska Irfana ostalo su bas bas malo mjenjali,cak su u odnosu na pocetak lige jaci za Karica kojeg su doveli,a veceras bi i Bilobrk trebao na gol stati.Iskusna bas ekipa. Nemislim ja da ce biti lahko bas tako.Šugave su tekme sa njima kakvi god da su.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 avg 2019, 13:36

Kovacevic
sabanovic Serbecic Lazic Letic
Mustafic Gavric
Hebibovic Krste Cruz
AHmetovic

Ja bih ovako veceras.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 19 avg 2019, 13:37

1:0 Tatar
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 19 avg 2019, 13:38

1:0 dosta, bitna su 3 boda i da osvojimo sto vise bodova dok nam se povrijeđeni igraci ne vrate
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 19 avg 2019, 13:41

amypitar je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Obriso je odavno. Otiso bi da se nije povrjedio, ovako ce ostati do zime.
I nek ide, **** igraca koji unosi nemir, da je Injesta.Potpisace za neki klub iz druge turske lige,i vrati ce se za godinu u Tuzla Sity. Zivi bill pa vidjeli,on nema kapaciteta ni znanja, da vise napreduje u karijeri.
E hajd mi reci kad sam ja nemir unosio :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
egocentrik
Postovi: 1152
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 19 avg 2019, 13:43

3:0 Ahmet, Gavric, Mustafic
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 19 avg 2019, 13:44

Giljotina je napisao/la:HOĆE LI NEKO, NAPOKON, ODGOVARATI ZA OVE POVREDE IGRAČA? GDJE JE ODGOVORNOST?
Evo ja cu
Ja sam odgovoran za ozljede
Taman zacijele ljudi a ja ih ozljedim u snu

I stas to ti?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 19 avg 2019, 13:53

Ko da bude odgovoran

Pidro koljeno
Stanojevic udarac oko
Oremus cjevanica napukla od udarca
Ahmetovic hematom u lozi od udarca (,ako je sam misic onda ok)
Milanovic kako cujem rame, oduarac ili pad nezgodan
Rahmanovic karlica - udarac
Hadzic je misic i to je ok
Dzafic bolest
Cruz udarac bio od halilovica
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 avg 2019, 13:56

3:1 danas, s pola snage.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 avg 2019, 13:58

Pa ni jedna povreda sem hodzica nije zbog losih priprema. ne mozes istrenirati kosti da ne puknu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 avg 2019, 14:01

Treba reci protivnicima da se ne udaraju,i normalno da nema jakih .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 19 avg 2019, 14:09

Zato sam i napisao.
Da su ozljede misica, loze, leedja, slicne pizdurije, tada se zna ko je odogovran, ali kad imas hemayom , prelom, napiknuce karlice, cjevanice, ne moze biti nikako do priprema
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 avg 2019, 14:10

2:0 rezultat

Sto se tice povreda dosta ovih povreda se moze sprjecit ako su igraci pripremljeni kako treba, posebno udarci hamatomi ovo lonljenje ramena.

Ja mislim da mi nismo pripreme odradili kako treba i da je 50% ovih povreda radi tog. Jer dobro fizicki kondiciozno igraci kad su pripremljeni oni mogu da izdrze ove udarce i povrede sto ahmetovic dupovac hodzi letic pa cak i milanovic imaju, pidro stanojevic oremus i rahmanovic to je druga vrsta povrede

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 19 avg 2019, 14:11

Denchi je napisao/la:
Giljotina je napisao/la:HOĆE LI NEKO, NAPOKON, ODGOVARATI ZA OVE POVREDE IGRAČA? GDJE JE ODGOVORNOST?
Evo ja cu
Ja sam odgovoran za ozljede
Taman zacijele ljudi a ja ih ozljedim u snu

I stas to ti?
Imaš li bar 13 godina?

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 19 avg 2019, 14:11

I Milanovic sad ,, stvarno su pripreme ocajno uradjene , Ovoliko povreda se ne moze na srecu losu pisat , vec na nespremnost odigrat dvije utakmice u 7 dana , sto je za pro igrace normala danas.
Hocel se iko vratit od ovih povrjedjenih ikas, Rahmanovic i Hodzic kad su izasle one prognoze za povratke nigdje nije pisalo da ce i njima trebat mjeseci.
Jos jedna stvar mi nije jasna , razumjem da rizikujemo sa DM , mogu pokrit ovi mladi dok se vrati bilo Oremus il Stojanovic (mada me iritira sto Velkovski mora bit uparen nazad kad je Bjeli dokazao da moze igrat tu poziciju bolje sa jednim od mladjih) , ali rizik sa stoperima bi nam mogao se lako obit o glavu .
Prvo ako Lazic dobije zuti nema ga protiv Pavelic yungen brigade sto znaci da bi Kurdic ga morao mjenjati i rizikujemo citav game plan , jer mi se cini da igramo jaku odbranu i brze kontre. Mislim Dupovac nas spusta na nivo ove lige (40 od koliko 53 lige , svaka nam cast treba znat postic taj bjedni level ). Mislim da su morali nacI CB za nastavak sezone posebno jer ima sanse da Lazic ode recimo na zimu i frka panika .
Sto se tice vecerasnje tekme ako budu dali 50 % sto su dali protiv Bate-a , razbice Radise.
Da dodam da sam zadovoljan sa Crnckim , kako igra u Mladosti , ima smek ,, ima njuh , ima i pas , ova sezona bi ga mogla otvorit u napadaca dostojnog da trpa za nas ako nista u ovoj ligi.
I naravno moram pitat jel iko jos otkrio kakva je ucjena , dogovor , il sta bilo da mi platimo 150 000 Guzinu ?! Koji je totalno nepotreban ,ni blizu neke klase da bude u Sarajevu a kamoli da bude placen transferom. Samo od tih para smo mogli imat mocnog CB ili DM.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 avg 2019, 14:12

Ronaldo je sigurno najspremniji sportista svih vremena pa je prosle godine sjebo rame. Fakat ne kontam kako se neko moze spremiti da ne slomi kost?
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 19 avg 2019, 14:14

Denchi je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
drinagold je napisao/la:Ko je glasao za butmir arenu bice mu veoma drago ubrzo :D
Idemoooo, ubo sam ga znači. :D

"Gledajte širok spektar stvari".. Reče i baci topovski među nekoliko hiljada svojih navijača i izbi klubu pare. Malo dvostruki aršini rade.. :lol:
Gledajte kako neko krade od Nama milionera zar to nije gore od bacenih baklji i da ne mozete doci na tekmu
Mi smo stetocine sto bacamo baklje ali ema je zaposlila nekog i to je strasno.....
Zgrozeni1987
Talnuli se kaže za zemljište :lol: :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 19 avg 2019, 14:14

2:0 veceras Krste iz penala i Ahmo
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 19 avg 2019, 14:15

Pantelija je napisao/la:Zato sam i napisao.
Da su ozljede misica, loze, leedja, slicne pizdurije, tada se zna ko je odogovran, ali kad imas hemayom , prelom, napiknuce karlice, cjevanice, ne moze biti nikako do priprema
Ma nije to bitno,kod nas je samo bitno da se popljuje I l iskritikuje,pa nebitno dal su to navijaci,igraci,strucni stab,kondicioni trener,sportski direktor,itd.
Stvarno ne shvatam odakle potreba za tolikim pljuvanjem i nekim teorijama zavjere i to napokon kad nam je Sarajevo na sjajnom putu,ocigledno ima ljudi Koji nikad nicim zadovoljni nece biti i u svemu ce nalazit neke problem I teorije zavjere
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.