FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

AlfredNobel
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 avg 2019, 01:48

Naravno Emira Hadžića, jer svi smo mi FK Husref.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 21 avg 2019, 01:55

Husref bez Emira bio treći, gubio derbije, Sariću održavao formu iako je znao da ide džaba na kraju sezone itd.
Husref s Emirom osvojio duplu, dobio pojačanja, ekipa ostala na okupu, nema održavanja forme, potpis pa igraj...
Njih dvojica nadopunjavaju jedan drugog. Emir doveo pojačanja koja je Husref dobro iskoristio i donio nam prvu duplu krunu. Al ipak, da baš moram birat, ostavio bih Emira. Više vjerujem u jake igrače i jake transfere uz slabijeg trenera, nego uz loše igrače uz dobrog trenera.
"Neuki smo, ali lijeni, mračni, bijesni, nagli, ljuti,
mi smo Ali tak'i ljudi, pomjereni, zavrnuti..."

Edin Džeko <3 <3 <3

duplakruna46
Kontakt:

Post Postao/la duplakruna46 » 21 avg 2019, 06:20

Bordeaux46 je napisao/la:
holyman je napisao/la:Nakon sto se rijese problemi sa povredama i uvredama i kada zasjednemo na lidersku poziciju, da li ce se tribine konacno aktivirati i zauzeti jasan stav o izgradnji novog stadiona? Trenutno rukovodstvo( a ni ovi prije ) nema apsolutno nikakvog pritiska na tu temu jer da ima do sada bi nesto poduzeli po tom pitanju. Jednoga dana moramo krenuti od neceg, ne mozemo zauvijek biti podstanari.

Tribine imaju druge aktivnosti trenutno, jedna pali baklje i šteti klubu, a ostale zvižde prvoj i psuju igračima. Uprava nema pritisak jer ih boli ku.rac uzimaju milione preko seata...
:opaopa:

Djaba se potencira ta prica oko auta i pranja para. Cuj pranje para auta ni lizing odobrena od strane nadzornog odbora kojeg cine Namovi ljudi!

A sta vama konkretno smeta od ove uprave? Ko to i sta? Sta vam rade sta su uradili pa se tjeraju? Zbog crga? Zbog koga? Znate li vi iznijeti probleme koje imate ili je fazon stetiti klub? Moze li iko pokusati objasniti sto se pali namjenski u prvoj minuti?
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 21 avg 2019, 06:47

skoroalen je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:Jos samo da neko napise sto nisu trazili masine ko kod Nobela a ne seate

A šta imaš ti protiv Seata? :kafa:

Ne ide slauf, buba coreli, seat nikako brate. Mora to neka panamera, benga, mecka, audi... Kako ce nam fudbaleri voditi "momacki sporcki zivot"
Šta ti rade komšije? Komšije su zaspale.
Tako rano zaspale? Ostale bez titule! A gdje je ta titula?
Eno je kod divova! Bordo bijelih divova! Gori cijela Titova!!!

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 21 avg 2019, 06:53

Kako neki podmuklo postavljaju pitanja, tipa koga bi prije otjerali, a naivcine padaju jos brze. Ne nasjedajte na takve stvari.

NE MORAMO MI NIŠTA!
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 21 avg 2019, 07:06

Ja bih samo neke sa interneta protjerao

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 avg 2019, 07:28

Čim neko uradi neki poslovni potez, povuče nešto, za balijandera je lopov. Najbolje ne raditi ništa, ne talasati, tada valjaš s tim što u tom slučaju balijander će te vjerovatno proglasiti uhljebom koji ne radi ništa.

Balijander iz ove priče je uglavnom mentalno ograničena osoba s niskim kognitivnim sposobnostima, s primjesama ljubomore i zavisti. Balijander ima ogromnu potrebu da gore navedene stvari uradi, jer pljujući drugog, sam sebi opravdava vlastitu nesposobnost i nepismenost.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 21 avg 2019, 07:48

emir79 je napisao/la:Kako neki podmuklo postavljaju pitanja, tipa koga bi prije otjerali, a naivcine padaju jos brze. Ne nasjedajte na takve stvari.

NE MORAMO MI NIŠTA!

Kae necu nista reci, ostavit cu za sebe al eto koga bi vi izabrali :lol: :lol: :lol:

I onda kazu svi mi zelimo dobro FKS :crazy:

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 avg 2019, 08:05

Umjesto da se svi pokrenemo na forumu, da svako od nas doprinese da u subotu dovedemo što više raje, da ostavimo po strani i baklje, mahalanje, teorije zavjere, probleme, da ko' nekad svi koji mogu odu na sjever pa da zajedno cijeli stadion nosi igrače do vrlo važne pobjede pred dva teška gostovanja, bez zviždanja, bez ikakvih psovanja i nekih podjela. Na drugoj strani Rođeni koji će doć sigurno u velikom broju, prijateljska atmosfera na tribinama, na terenu takođe nrće biti valjanja niti prgave igre kao što to preferiraju ekipe poput Radnika.
FK Sarajevo

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 21 avg 2019, 08:05

Kako ljudi hinjski postavljaju pitanja, fol Emir ili Husref, a pred pocetak kad je uprava pokusala Husrefa da se rijesi Hadzija im jasno rekao da u toj soluciji idi i on sa Husrefom.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 21 avg 2019, 08:07

umjetniksabrojem9 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:krokodilu iz rijeke Nil

hajde fino objasni šta je trebalo da se desi sa tim automobilima? i razgraniči lizing i kupovinu jer nema veze jedno s drugim

da ih neko pokloni? da ih klub kupi?
šta? šta je tačno pogrešno?

Tacno je da je klub od kompanije Porsche BiH uzeo 32 vozila na lizing.
Tacno je da je klub platio ucesce cca 80.000 KM i obavezao se na mjesecne rate lizinga za vozila u trajanju od 5 godina.
Tacno je da je klub na lizing uzeo 32 vozila, od toga 25 za ekipu marke SEAT MII 1.0 i sedam boljih SEAT modela za strucni stab i direktoricu.
Tacno je da ce klub na ovo potrosit oko 600.000 KM + registracije, odrzavanje, servis, parking, gorivo.
Tacno je da je Porsche BiH sponzor FK Sarajevo u iznosu od 5.000 KM.
Tacno je da je Predsjednik FK Sarajevo Senad Jahic.
Tacno je da je Direktor prodaje Porsche BiH Senad Jahic.
Tacno je da je Jahic, uz pristanak Sabrine, napravio sebi obziljan posao u svojoj firmi i ostetio klub za ogroman iznos.
Tacno je da se za ovaj iznos moglo dovest 3 igraca da se prodje BATE i proseta ligom.
Tacno je da bi uz 3 igraca ostalo kusura da se polaznici Akademije primjera radi posalju na Kvarnersku Rivijeru ili drugi prestizan turnir.
Tacno je da ima previse podjela medju navijacima i da klub svjesno stavlja fokus na tribinu, a ne na ove radnje.
Tacno je da su igraci FK Sarajevo jedina svjetla tacka kluba koji zasluzuju podrsku.

Nista ti od ovog druze nije tacno.
Ove tri stvari sam uzeo jer su nam najbitnije, a drugacije je nego sto si napisao.

Trebao bi da budes malo ponosniji, jer na balkanu malo koja ekipa ima ovo. A to je pogodnost za igraca kada dolazi ili je vec tu.

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 21 avg 2019, 08:15

Husref + Hadzic = Uspjeh!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 21 avg 2019, 08:16

Koga sjever ima u planu umjesto ovih?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 21 avg 2019, 08:19

Mozemo li 7 bodova uzeti iz ove 3 utakmice do pauze? To bi po meni bio veliki uspjeh...

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 21 avg 2019, 08:21

Molim ovim putem Mortema kad ima vremena, da brise ove postove sto unose nemir i da pocinitelje predlozi za ban (mislim da ne moze Morto ban davati).
Boli me kur.ac neka postane forum S. Koreja, neka se misli da vlada jednoumlje (a ne vlada niti ce kad kod nas). Bolje tako nego, da citamo sve i svasta od ovih novih profila koji su tu sa namjerom da prave raskol i dosta raje se upuce pa se upusti u neka prepucavanja i dodatnu tenziju prave.
Jos samo fali da neko napise HZ ili pitari...
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 21 avg 2019, 08:21

Najlakse sjedit s pivom, dzointom ili cime vec ispred prodavnice, kad naidje komsija magistar sa novom skodom reci "vidi lopova, kako on ima ja nemam posten ovakav". To je nas mentalitet. CIm se izdignes iznad prosjeka, neko nesto petlja.
I to za navijace, cemu komplikovanje, prozivanje, kad se svi slazemo oko ovih stvari sigurno:
1. Bez pirotehnike u evropi
2. Klub konacno funkcionise
3. Hebib nije bek
4. Sisic nije fudbaler

OStalo nista vise nije bitno, barem ne toliko da se vrijedjamo i psujemo.

Ne znam za vas ali ja ocekujem da nas protiv veleza bude dosta veci broj

Bordeaux46
Kontakt:

Post Postao/la Bordeaux46 » 21 avg 2019, 08:24

duplakruna46 je napisao/la:
Bordeaux46 je napisao/la:
holyman je napisao/la:Nakon sto se rijese problemi sa povredama i uvredama i kada zasjednemo na lidersku poziciju, da li ce se tribine konacno aktivirati i zauzeti jasan stav o izgradnji novog stadiona? Trenutno rukovodstvo( a ni ovi prije ) nema apsolutno nikakvog pritiska na tu temu jer da ima do sada bi nesto poduzeli po tom pitanju. Jednoga dana moramo krenuti od neceg, ne mozemo zauvijek biti podstanari.

Tribine imaju druge aktivnosti trenutno, jedna pali baklje i šteti klubu, a ostale zvižde prvoj i psuju igračima. Uprava nema pritisak jer ih boli ku.rac uzimaju milione preko seata...
:opaopa:

Djaba se potencira ta prica oko auta i pranja para. Cuj pranje para auta ni lizing odobrena od strane nadzornog odbora kojeg cine Namovi ljudi!

A sta vama konkretno smeta od ove uprave? Ko to i sta? Sta vam rade sta su uradili pa se tjeraju? Zbog crga? Zbog koga? Znate li vi iznijeti probleme koje imate ili je fazon stetiti klub? Moze li iko pokusati objasniti sto se pali namjenski u prvoj minuti?

ironija, druze
jedino sto meni smeta je mentalitet nas kao navijaca, gdje na 3 negativne stvari dodamo jos 150. niti mi smeta uprava, niti istok, najmanje horde. ne podrzavam nista sto steti klub, svakom problemu treba pristupiti da se rijesi, ali ne treba stvarati tenzije izmedju nas. a sto se tice paljenja, nikad mi nece biti jasno, protiv radnika je ocito bila provokacija. sad da li pojedinaca pa grupa nije reagovala ili grupe smisljeno, ne znam. ne volim baklje na europskim, ne volim bacanje topovskih, a volio bih i da mi neko objasni poentu bacanja baklje - ako ne gadjas nikog s istom.
Zadnja izmjena: Bordeaux46, dana/u 21 avg 2019, 08:28, ukupno mijenjano 2 puta.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 21 avg 2019, 08:25

Zip je napisao/la:Mozemo li 7 bodova uzeti iz ove 3 utakmice do pauze? To bi po meni bio veliki uspjeh...

9 bodova bi bilo ekstra ali tesko ostvarivo stvarno.
7 bodova bi trebao biti cilj.
5 bodova minimum i nesto sto bi trebalo biti ostvarivo (pobjediti Veleza i remi sa listicom i konama). :D
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 21 avg 2019, 08:26

ElCartel11 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Mozemo li 7 bodova uzeti iz ove 3 utakmice do pauze? To bi po meni bio veliki uspjeh...

9 bodova bi bilo ekstra ali tesko ostvarivo stvarno.
7 bodova bi trebao biti cilj.
5 bodova minimum i nesto sto bi trebalo biti ostvarivo (pobjediti Veleza i remi sa listicom i konama). :D

Ni sa jednom od te tri opcije ne bih bio nezadovoljan. Bitno je ne izgubiti.

Volio bih da derbi dobijemo vise od svega...

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 21 avg 2019, 08:33

AngelDiMaria je napisao/la:Najlakse sjedit s pivom, dzointom ili cime vec ispred prodavnice, kad naidje komsija magistar sa novom skodom reci "vidi lopova, kako on ima ja nemam posten ovakav". To je nas mentalitet. CIm se izdignes iznad prosjeka, neko nesto petlja.
I to za navijace, cemu komplikovanje, prozivanje, kad se svi slazemo oko ovih stvari sigurno:
1. Bez pirotehnike u evropi
2. Klub konacno funkcionise
3. Hebib nije bek
4. Sisic nije fudbaler

OStalo nista vise nije bitno, barem ne toliko da se vrijedjamo i psujemo.

Ne znam za vas ali ja ocekujem da nas protiv veleza bude dosta veci broj

+1

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: jolicnikola i 36 gostiju.