FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 21 avg 2019, 12:15

Yebem li vam majku strumfovsko smrdljivu
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 21 avg 2019, 12:16

@kamuflazn je rekao odmah da je strumf
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Beton
Postovi: 2624
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 21 avg 2019, 12:17

benko21 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
benko21 je napisao/la:i dzaba sto su napravili s.ranje u zenici opet se klub stavio na raspolaganje da pomognu za momke koji su pali u bjelorusiji a oni nastavljaju da s.eru po klubu kojeg lafo vole
A sto padose?
iz dobro poznatog razloga zbog psihoaktivnih supstanci
Ma ne bi oni to nikada.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 avg 2019, 12:17

Ja kad sam ga prozvao da je manijak lik me tjera s ove teme naši se svi ušutili morao admin i tad reagovati...
You are someone else I am still right here

scudetto89
Postovi: 2653
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 21 avg 2019, 12:18

Strumfovi sve vam ebemo, mrs sa teme, imate opste diskusije, daj admine i ostali tim radite na ovome, pokvarise nam temu !!!!
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 21 avg 2019, 12:19

De ne može biti onoliko retardirana osoba a da nije štrumf, to se omdah vidjelo..
Bordo bijeli za život cijeli!!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 avg 2019, 12:19

Najjaci argument mi je:
"Ta ce on iz Visokog, ta ce on iz Breze, ta ce on iz..." Mjesto rodjenja kao kvalifikaciji za obavljanje nekog posla jos samo balijanderi koriste. Znaci, na stranu sve tvoje kvalifikacije, svi poslovni uspjesi, vizije, ideje...ako si npr. iz Cajnica?! Koke rezonovanje u PM.

P.S. Da ne mislite da mne nesto dotice jer nisam iz Sa, daleko od toga. Mogao sam ja baciti ublehu odakle sam, ali ja se ne stidim svog porijekla, grada, mkesta rodjenja mojih roditelja... Nemam razlog za to.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 21 avg 2019, 12:26

umjetniksabrojem9 je napisao/la:O vi sabrinini botovi FKS74, Kirbaš sa infa, Angeli, Denci, Duplekrune i slicni, prenesite svojim nalogodavcima najvažniju poruku. Navijači nisu budale. Put kojim su krenuli kako bi zaštili svoj loš rad i užas koji prave od kluba nije dobar.

Rade istu stvari kao Senad Hadži Misimović. Samo je razlika u kvalitetu na strani Misketa. On je zaposlio agenciju AlterMedia koja je pravila botove na forumu, radio analizu nickova i razne kampanje kako bi se oko njega stvorilo jednoumjlje. U tome je uspio, svi su slijepo vjerovali, a kada je otišao na svjetlo su izašla ogromna dugovanja, porušeni poslovni odnosi, nezavršeni projekti tribina i slično. Razlika je u tome što bivša Miss Ze-Do kantona Ema Bukovica pokušaj u PRu i ne može pratiti standarde Altermedije i onoga što su radili za Željezničar. Prenesite svojim nalogodavcima da navijači, Čaršija, sve znaju. Baš sve. Ovdje sramotno prosipate priču o malom broju uposlenih, dobrom radu, pljujete tribinu, branite nešto što se ne može odbraniti. Misimović je mogao, jer je gradio i pravio, imao je na šta da prebaci fokus, a ovi naši?
Mislite da se ne zna laž o sabrininoj nagradi, tome da nije dobila nikakvo priznanje već da je o trošku kluba platila učešće na seminaru nekakvom?
Mislite da se ne zna ovaj fiktivni broj uposlenih koje naglašavate o izvještaju koliko Sarajevo ima zaposlenih? Sarajevo samo u zgradi kluba ima 30 administrativaca, što oni nisu navedeni u popisu od 87 uposlenih uključujući igrače, medicinsko osoblje? Zbog toga što je klub otvorio Firmu Maroon, koja ne spada u istu kontrolu kao FKSarajevo. Tu se Adna barbika zaposli, osobe iz članstva, novi uposleni i slično. A, da ne govorimo o ugovorima o djelu kojih ima koliko hocete. Lijepo je sada biti u FKSarajevo.
Mislite da se ne zna da je anonimni koordinator marketinga Zlatan Velić, koji ima "jako dobar" ugovor o djelu u FKSarajevo?
Mislite da se ne zna da je Ligata bio godinu dana na plati kluba preko svoje djevojke? On i jeste sa Bukovicom napravio armiju botova na forumima.
Mislite da se ne zna za gorući problem u Butmiru, da ste zaposlili tu rodice, djevojke, braću i prekršili dogovor sa Ilidžom? A, dogovor je bio da na održavanju terena rade samo ljudi iz Udruženja Boraca Općine Ilidža.
Mislite da se ne zna šta je golmanica SFK Almina Hodžić Sabrini?
Mislite da se ne zna da izmještate klub na Butmir i uzimate Hipodrom?
I tako dalje i tako dalje...

Kada govorimo o SEATima, to najbolje oslikava totalnu nesposobnost ove uprave FK Sarajevo. Na silu, lični interesi, mimo zakona, samo da se Jahić ugradi. Samo su 3 nacina na osnovu kojih se moze opravdati nabavka 32 vozila.

1. Da je klub poslovao u značajnom plusu, da je ostvaren prihod iz kojeg će se kupiti vozila. Ovako, kako smo mi uradili je kršenje zakona i iz toga proilaze krivične prijave za Jahića, direktoricu.
2. Da je klub odlučio nabaviti vozila i dodijeliti ih članovima tima koji su osvojili duple krune, tako prezentovati, a da je vozila donirao sponzor.
Šta su naši uradili? Uzeli vozila, dali 80.000 KM učešća odmah, založili klub 5 godina, napravili administrativne probleme, prekršili zakon i ŠUTE, a puštaju svoju forumsku armiju da govori i laže u njihovo ime da su to sponzorska vozila, da je to pravi potez...
3. Da je uprava donijela stotine hiljada maraka sponzorstava u klub i odlučila investirati ono što su donijeli. Realnost je da ovaj Upravni odbor niti jednog sponzora nije doveo, a nikad nisu održane press konferencije za produženje ugovora sa NIKE i Turkish Airlines. Bog zna kakav su tu zakon prekršili. Nisu donijeli sponzore, ali su zaposlili svoje ljude u klub, kao što je Bukovica sve iz svoje agencije prebacila u firmu kluba Maroon.

Podjelu među navijačima unosite vi, sabrinini plaćenici.
Svjesno prebacujete fokus sa grešaka uprave na tribinu. Ali zaboravljate da raja sve zna, da Čaršija sve zna. Brzo ćete vi nazad u Simin Han (Sabrina), Visoko (Jahić), Buturović Polje (Bilić), Zenicu (Bukovica) i Makedoniju (Ilijevski), ali ostavljate ruševinu od kluba.

Svi na istoj tribini, uz istu poruku.
Nakon ovoga više neću pisati dok administracija odstrani ove botove ili sami prestanu pisati. Vjerovatno će se ovo drugo i desiti, obzirom da kasne plate u klubu opet skoro 3 mjeseca, pa nemaju para i motiva.
Gospodine FK Sarajevo je privatni klub i gazda kluba moze zaposliti i magarca iz dalmacije ako hoce, Klub nije drustvena svojina a kad je to bio i kad je propadao sve legende i dusebriznici kluba su pobjegli u misije rupe. NIko nije zeli da zavuce ruku u djep i pomogne klub e sad kad je gazda tu sve vam sveta i sve bi da mjenjate e nemoze, Onaj koje dao lovu on odlucuje o svemu :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
HzHercegovac
Postovi: 354
Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzHercegovac » 21 avg 2019, 12:27

Pade hrasno za slobodu otadžbine. El fatiha :wave:
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 21 avg 2019, 12:33

benko21 je napisao/la:@kamuflazn je rekao odmah da je strumf

Rekoh ja odmah da je lutvin potomak. Sto je najgore ove nase sitne taldjije se odmah u kolo ufatili da brste. Pitarski mozak.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 avg 2019, 12:39

robertkosar je napisao/la:
umjetniksabrojem9 je napisao/la:O vi sabrinini botovi FKS74, Kirbaš sa infa, Angeli, Denci, Duplekrune i slicni, prenesite svojim nalogodavcima najvažniju poruku. Navijači nisu budale. Put kojim su krenuli kako bi zaštili svoj loš rad i užas koji prave od kluba nije dobar.

Rade istu stvari kao Senad Hadži Misimović. Samo je razlika u kvalitetu na strani Misketa. On je zaposlio agenciju AlterMedia koja je pravila botove na forumu, radio analizu nickova i razne kampanje kako bi se oko njega stvorilo jednoumjlje. U tome je uspio, svi su slijepo vjerovali, a kada je otišao na svjetlo su izašla ogromna dugovanja, porušeni poslovni odnosi, nezavršeni projekti tribina i slično. Razlika je u tome što bivša Miss Ze-Do kantona Ema Bukovica pokušaj u PRu i ne može pratiti standarde Altermedije i onoga što su radili za Željezničar. Prenesite svojim nalogodavcima da navijači, Čaršija, sve znaju. Baš sve. Ovdje sramotno prosipate priču o malom broju uposlenih, dobrom radu, pljujete tribinu, branite nešto što se ne može odbraniti. Misimović je mogao, jer je gradio i pravio, imao je na šta da prebaci fokus, a ovi naši?
Mislite da se ne zna laž o sabrininoj nagradi, tome da nije dobila nikakvo priznanje već da je o trošku kluba platila učešće na seminaru nekakvom?
Mislite da se ne zna ovaj fiktivni broj uposlenih koje naglašavate o izvještaju koliko Sarajevo ima zaposlenih? Sarajevo samo u zgradi kluba ima 30 administrativaca, što oni nisu navedeni u popisu od 87 uposlenih uključujući igrače, medicinsko osoblje? Zbog toga što je klub otvorio Firmu Maroon, koja ne spada u istu kontrolu kao FKSarajevo. Tu se Adna barbika zaposli, osobe iz članstva, novi uposleni i slično. A, da ne govorimo o ugovorima o djelu kojih ima koliko hocete. Lijepo je sada biti u FKSarajevo.
Mislite da se ne zna da je anonimni koordinator marketinga Zlatan Velić, koji ima "jako dobar" ugovor o djelu u FKSarajevo?
Mislite da se ne zna da je Ligata bio godinu dana na plati kluba preko svoje djevojke? On i jeste sa Bukovicom napravio armiju botova na forumima.
Mislite da se ne zna za gorući problem u Butmiru, da ste zaposlili tu rodice, djevojke, braću i prekršili dogovor sa Ilidžom? A, dogovor je bio da na održavanju terena rade samo ljudi iz Udruženja Boraca Općine Ilidža.
Mislite da se ne zna šta je golmanica SFK Almina Hodžić Sabrini?
Mislite da se ne zna da izmještate klub na Butmir i uzimate Hipodrom?
I tako dalje i tako dalje...

Kada govorimo o SEATima, to najbolje oslikava totalnu nesposobnost ove uprave FK Sarajevo. Na silu, lični interesi, mimo zakona, samo da se Jahić ugradi. Samo su 3 nacina na osnovu kojih se moze opravdati nabavka 32 vozila.

1. Da je klub poslovao u značajnom plusu, da je ostvaren prihod iz kojeg će se kupiti vozila. Ovako, kako smo mi uradili je kršenje zakona i iz toga proilaze krivične prijave za Jahića, direktoricu.
2. Da je klub odlučio nabaviti vozila i dodijeliti ih članovima tima koji su osvojili duple krune, tako prezentovati, a da je vozila donirao sponzor.
Šta su naši uradili? Uzeli vozila, dali 80.000 KM učešća odmah, založili klub 5 godina, napravili administrativne probleme, prekršili zakon i ŠUTE, a puštaju svoju forumsku armiju da govori i laže u njihovo ime da su to sponzorska vozila, da je to pravi potez...
3. Da je uprava donijela stotine hiljada maraka sponzorstava u klub i odlučila investirati ono što su donijeli. Realnost je da ovaj Upravni odbor niti jednog sponzora nije doveo, a nikad nisu održane press konferencije za produženje ugovora sa NIKE i Turkish Airlines. Bog zna kakav su tu zakon prekršili. Nisu donijeli sponzore, ali su zaposlili svoje ljude u klub, kao što je Bukovica sve iz svoje agencije prebacila u firmu kluba Maroon.

Podjelu među navijačima unosite vi, sabrinini plaćenici.
Svjesno prebacujete fokus sa grešaka uprave na tribinu. Ali zaboravljate da raja sve zna, da Čaršija sve zna. Brzo ćete vi nazad u Simin Han (Sabrina), Visoko (Jahić), Buturović Polje (Bilić), Zenicu (Bukovica) i Makedoniju (Ilijevski), ali ostavljate ruševinu od kluba.

Svi na istoj tribini, uz istu poruku.
Nakon ovoga više neću pisati dok administracija odstrani ove botove ili sami prestanu pisati. Vjerovatno će se ovo drugo i desiti, obzirom da kasne plate u klubu opet skoro 3 mjeseca, pa nemaju para i motiva.
Gospodine FK Sarajevo je privatni klub i gazda kluba moze zaposliti i magarca iz dalmacije ako hoce, Klub nije drustvena svojina a kad je to bio i kad je propadao sve legende i dusebriznici kluba su pobjegli u misije rupe. NIko nije zeli da zavuce ruku u djep i pomogne klub e sad kad je gazda tu sve vam sveta i sve bi da mjenjate e nemoze, Onaj koje dao lovu on odlucuje o svemu :kafa:
Sve objasnjeno !!!

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 avg 2019, 12:43

Jos brojcanik rece da su neki forumasi a tu je i mene ubrojao, Sabrinini podanici. Ja bio navijac Sarajeva, prije i njegovog i Sabrininog rodjenja.

endeende
Postovi: 77
Pridružen/a: 22 jan 2019, 15:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endeende » 21 avg 2019, 12:44

pasica je napisao/la:Jel mi se ucinilo ili grupa koja sebe smatra “ultrasima” zamjera upravi sto nisu bili u carteru s njima, i to navodi kao razlog nabijanja kazni?
E moji “navijaci”...
Sta pises ti ? Jesi dobar? Jebote uprava i carter
Zadnja izmjena: endeende, dana/u 21 avg 2019, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
holyman
Postovi: 8329
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 21 avg 2019, 12:45

duplakruna46 je napisao/la:
Bordeaux46 je napisao/la:
holyman je napisao/la:Nakon sto se rijese problemi sa povredama i uvredama i kada zasjednemo na lidersku poziciju, da li ce se tribine konacno aktivirati i zauzeti jasan stav o izgradnji novog stadiona? Trenutno rukovodstvo( a ni ovi prije ) nema apsolutno nikakvog pritiska na tu temu jer da ima do sada bi nesto poduzeli po tom pitanju. Jednoga dana moramo krenuti od neceg, ne mozemo zauvijek biti podstanari.
Tribine imaju druge aktivnosti trenutno, jedna pali baklje i šteti klubu, a ostale zvižde prvoj i psuju igračima. Uprava nema pritisak jer ih boli ku.rac uzimaju milione preko seata...
:opaopa:
Djaba se potencira ta prica oko auta i pranja para. Cuj pranje para auta ni lizing odobrena od strane nadzornog odbora kojeg cine Namovi ljudi!

A sta vama konkretno smeta od ove uprave? Ko to i sta? Sta vam rade sta su uradili pa se tjeraju? Zbog crga? Zbog koga? Znate li vi iznijeti probleme koje imate ili je fazon stetiti klub? Moze li iko pokusati objasniti sto se pali namjenski u prvoj minuti?
Ne smeta meni licno niko. Osvojena dupla, sta se ima vise prigovoriti upravi, strucnom stabu i igracima?
Govorim za tribine i navijace da uskoro dolazi vrijeme kada bi se trebao poceti vrsiti pritisak o izgradnji novog stadiona, barem ta lokacija da se zakupi pa da se sklonimo sa nule.
NEMA NAZAD

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 21 avg 2019, 12:53

Uzmite ba sa rezervom dosta toga sto se napisalo u ova 2 dana, bila je najazda balegara i glodara.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 21 avg 2019, 13:03

endeende je napisao/la:
pasica je napisao/la:Jel mi se ucinilo ili grupa koja sebe smatra “ultrasima” zamjera upravi sto nisu bili u carteru s njima, i to navodi kao razlog nabijanja kazni?
E moji “navijaci”...
Sta pises ti ? Jesi dobar? Jebote klub i carter
Ocu se tako obracas?! Bas te ona materesina pokvarila, u 4 oka cu ja to s njom.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 21 avg 2019, 13:07

ElCartel11 je napisao/la:Previse se ova balavurdija na Sjeveru pali na "bracu" Dresdenovce i taj neki ultras svijet.

Rastjerali ste sve normalne navijace sa Sjevera na ostale tribine zato vas je ostalo u kopu 300, da nam Barca dodje Sjever ne bi bio pun vise. 100x je ljepse kad vidim neku jeb.enu koreografiju, kad nekog prcas sa tom koreografijom od tih vasih baklji a pogotovo topovskih udara. Umjesto baklji uzmite dimne ako vec "morate" paliti, takodje ispadne 100x bolje i ljepse od baklji (slucaj proslava titule 2015 protiv Slobode). Razumijem, da palite protiv kona, na proslavi titule/kupa, ali koji ce vam kur.ac to protiv Radnika, Mladosti, Goska?

Zapitajte se vi sami sta radite, pocnite od sebe prvo...
Zasto pises gluposti?
Nekada je bolje sutitu, nego samouvjereno ispasti gluo. Molim te..razmisli malo o stvarima koje pises, koliko se zapravo razumijes u materiju, pa onda pritisni ovo (posalji)
- FKS -

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 avg 2019, 13:07

Kamuflazn je napisao/la:
benko21 je napisao/la:@kamuflazn je rekao odmah da je strumf

Rekoh ja odmah da je lutvin potomak. Sto je najgore ove nase sitne taldjije se odmah u kolo ufatili da brste. Pitarski mozak.
bas me zanima kako se sad osjecaju ovi sto ih je manijak poveo u pobunu hahahab
You are someone else I am still right here

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 21 avg 2019, 13:11

vidis da ih nema nigdje sakrili se u misije rupe
ja sto ih covjek navuce na tanak led
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 21 avg 2019, 13:11

Napapijri je napisao/la:@Pasica, nije to bas tako, izostavio si dobar dio. Prvo, nije se trazilo da iko bude u carteru DOK se nije saznalo da je ostalo oko 20 praznih mjesta, nakon cega se trazilo da se ista popune po cijeni od oko 500KM, sto je klub odbio. Znamo svi gdje se nalazi Bjelorusija i kako je tesko kopnenim putem doci, a jos gore je to sto su se u carteru svejedno nasli neki koji nemaju veze sa FKS. Druga stvar koja se tice karti za zapad i trazenja da UNFKS sve kupi je cista laz.
Brate uzmi sve ovo kao dobronamjeran savjet. Nije bitno ko je bio s njima, ako je bio neko ko nije trebao vase je da kritikujete i prozivate. Al ni pod kojim uslovima da idete s njima, bili najgora ili najbolja uprava svejedno. Islo se brate i do Maritima i na Maltu, putovalo 5 dana do Belgije kad su nam vize trebale pa glumili paraglajdere u Francuskoj ambasadi. Ali nikad nista na racun ili u organizaciji kluba, to je ako hocete da ste ultrasi a ne agenti. A ima to i svoje razloge, kad tad ti se to moze nabiti na nos.
Bilo kakva saradnja i koristenje usluga/ustupaka od strane uprave onemogucava sjeveru da bude korektivni faktor, ono sto sjever uvijek mora biti. Al tribina je sad vasa, radite kako mislite da je najbolje, najbolja ocjena rada vam je kako vas ostale dvije tribine prihvataju.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dariovfc i 28 gostiju.