FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
106
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
98
33%

Ukupno glasova: 295

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 25 avg 2019, 17:42

Jedini razlog sto ova ekipa ima ovaj broj bodova su domace utakmice.Molim Boga da grijesim,ugl sve Ce se vidjeti sada u Listici od cega su ovi s obzirom na to da su fkt preumorni.Realno protiv Radnika i Veleza su trebala biti dva x ,ne zelim ni pomisliti STA bi se desilo da smo gostovali u Bijeljini ili Mostaru.
Ekipe protiv nas pre pre pre jednostavno dolaze do i oko sesnaesterca.Za sada su tu Serbecic i Lazic ali ne mogu oni igrati za sve uvijek jbg.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 25 avg 2019, 17:45

Laznjak WroteColonDa i ja sta kazem o tekmi kad je sve proslo.
Trenutno srce nase ekipe su Lazic i Serbecic, strasno se ponasaju na terenu, bodre jedan drugog, pokrivaju, imaju povjerenje, ako jedan pogrijesi nesto, drugi ga bodri i izvlaci iz upadanja u neku psihicku blokadu. Pogotovo Lazic koji je to pokazao i sa Mujakicem. Pa i sa Dupovcem na pripremama. Srcanost je ono sto ih krasi, a pored toga imaju muda za iznijeti loptu sto ce poslije biti od krucijalne vaznosti za nas.
Iza njih i Kova strasni nas, koji je imao kiks danas i isti ga vade iz psihickog pada, pa nije se vidjelo da je momak potonuo sekundu, desava se svima, on je potencijal koji ce braniti boje repke. Kad smo kod repke buduci bedem vrlo lako moze biti, Kovacevic, Serbecic, Mujakic.
Ispred imamo sredinu kakvu takvu koja ima neku slobodu prema naprijed jer imas osjecaj da citav prozivnicki tim krene na nasu zadnju liniju, ne bi je probili.
Ja ne mogu docekati da vidim ekipu tipa: Kovacevic, Hodzic, Serbecic, Lazic, Letic, Stanojevic, Rahmanovic, Oremus, Tatar, Velkoski, Ahmetovic. Pa rotiraj sefe sta hoces, mi se sami sebe bojimo u punom sastavu.
Opet kazem, nase srce dolazi iz stoperskog para, koji nosi ekipu, a zamisli kad se to prosiri na vezu koja bi bila ala Rahma, Oremus i Stanoje.
Sve je ovo ekstra samo da nas pitarluk ne ujebe atmoaferu na terenu.

Sve stoji samo Uprava i NO kazu :
- Akademija je skupa kao vrag , mnogi PL nemaju taj budzet
- Orjentacija FKS sopstveni kadar , dakle Akademija FKS
- Ti bi da budemo Real , a vodstvo kluba zeli da budemo Ajax PL , dakle nekad i PSV bude prvak . :thumbup:

egocentrik
Kontakt:

PostPostao/la egocentrik » 25 avg 2019, 17:47

Ja bih se nadovezao i rekao da jedini razlog zasto nismo s 5 pobjeda usli u prvenstvo je bolnica u svlacionici..
Prejaki smo, svi ostali su KU RAC.
VOLIM TE SARAJ'VO
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 25 avg 2019, 17:57

HeraklitMracni WroteColon
Zip WroteColonVala ako Kurdic nece sad dobiti priliku, onda fkt ne znam..
Nike isto igrati na CB i DMF, on je dobio crveni u kupu, ali sjetim se tekme u Mostaru, vidi se ds ima kvaliteta. Mora igrati.

Sabanovic je prva poluvremena jako los bio ove dvije tekme na kosevu.
Ne bih volio da igra na LB.

Sabanovic pokusava nekakvim sutom , jedva dodje do gola .... Handzic je uvjek imao M uda da je opali sa 25-30 pravi Sarajevski mangup , steta neki drugi stvari al bio bi zvjer ... Imam osjecaj da je na treningu Hebibovic najjaci al kad dodje utakmica pretvori se u bebu , nesto kao Bavcic u kosarci :lol:

Za Sabanovica se slazem , odmah poslije repr. pauze uputiti u Mladost DK , pa Panathinaikos .
- Onakav sut za korner , poslije kojeg ce Serbecic zabiti nisam odavno vidjeo
- Znate li ko je asistirao Handzicu :rol: :rol: :rol: asis. je asis. , ma kako izgledala nevina
- Drz se tenisa , bivsi prijatelju :urnebes: :urnebes: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 25 avg 2019, 18:04

Žao mi je i Stanoje, i Rahmana i bilo kog drugog, ali najviše mi je žao zbog Oremuša. Kakav ebena igračina, od tehnike, borbe, pa do trčanja k'o konj. Jedva čekam da se vratim i na terenu s Milošem, Amarom i Nešom ima da jedu malu djecu.

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 25 avg 2019, 18:11

tm01hzne WroteColon
Lik WroteColonKoliko je ljudi bilo sinoć na tekmi ?

4500

:thumbup: I to je previse kakava je oluja bila.
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Jadnimi
Kontakt:

PostPostao/la Jadnimi » 25 avg 2019, 18:25

Kako igraju kadeti, ima li info

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 25 avg 2019, 18:39

"Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon svakog kiksa oni psovat će vam prvi. Opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu”.

Niko nista ne rece na ove prozivke..

Mislim da su u pravu, ako se moze Sjever mijenjat trebale bi i ove dvije tribine nesto uradit, baklje platis al uvrede i psovke nasim igracima vise bole..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 25 avg 2019, 18:41

simidobar WroteColon"Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon svakog kiksa oni psovat će vam prvi. Opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu”.

Mislim da su u pravu, ako se moze Sjever mijenjat trebale bi i ove dvije tribine nesto uradit, baklje platis al uvrede i psovke nasim igracima vise bole..

Psuje se i u Italiji, Engleskoj, Francuskoj...

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 25 avg 2019, 18:44

SarajevoJeBordo WroteColon
simidobar WroteColon"Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon svakog kiksa oni psovat će vam prvi. Opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu”.

Ja i ?

Ako njih bole baklje i kazne, bole i Sjever psovke i uvrede...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 25 avg 2019, 18:59

Ja stvarno ne znam šta je teško skontati. Je li uredu da se bacaju topovski na tribini među raju, gdje između ostalog ima i djece koja mogu samo traume fasovati. I da nema djece, nije uredu. Zašto praviti nerede? Napraviš nered na evropskoj tekmi, gdje su brutalne kazne i samo svom klubu praviš štetu.
Ne znam šta je teško to shvatiti, ne kontam nikako.

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 25 avg 2019, 19:03

AlfredNobel WroteColonJa stvarno ne znam šta je teško skontati. Je li uredu da se bacaju topovski na tribini među raju, gdje između ostalog ima i djece koja mogu samo traume fasovati. I da nema djece, nije uredu. Zašto praviti nerede? Napraviš nered na evropskoj tekmi, gdje su brutalne kazne i samo svom klubu praviš štetu.

Kakvi neredi ba??
Ne slažem se sa topovskim,cak sta vise ali kako je krenula prica na kraju ce biti da su Horde uletile na teren a ne 3 baklje jbt.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 25 avg 2019, 19:06

AlfredNobel WroteColonJa stvarno ne znam šta je teško skontati. Je li uredu da se bacaju topovski na tribini među raju, gdje između ostalog ima i djece koja mogu samo traume fasovati. I da nema djece, nije uredu. Zašto praviti nerede? Napraviš nered na evropskoj tekmi, gdje su brutalne kazne i samo svom klubu praviš štetu.

Evo rijesise ljudi i to, sta sad ide nabijanje na nos jedno dvije-tri godine ?
Ispostovali su svoje, hoces li ti sad tako vatreno osudit psovke, uvrede i tako pokazat da i ti postujes ono sto njima smeta ? Jel to razumljivo i posteno ?

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 25 avg 2019, 19:20

popustilo ih se malo pa sad momci traze paznju ovim prozivanjima.
Ne podrzavam ni psovanje, daleko od toga ali jel se ti pravis lud pa ne vidis u cemu je razlika između jednog i drugog. Smijesna retorika i bespotrebno dizanje tenzija ponovo.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 25 avg 2019, 19:29

A gdje se to toliko na istoku psuje? Izvinite, tamo sam vec 4-5 godina, psuje istih 10ak likova...sad aje to 2-3 lika plus koji padobranac. Istok itekako daje podrsku ekipi i itekako u mozak ubijaju protivnike i vrse pritisak na sudije a vi pisite sta hocere... usput, pun istok i zapad ex hz a po njima se pljuje ...
Trešnjevka!

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 25 avg 2019, 19:35

fera WroteColon

popustilo ih se malo pa sad momci traze paznju ovim prozivanjima.
Ne podrzavam ni psovanje, daleko od toga ali jel se ti pravis lud pa ne vidis u cemu je razlika između jednog i drugog. Smijesna retorika i bespotrebno dizanje tenzija ponovo.

Ne znam cemu taj podcjenjivacki stav al ajd.. Postavili trans zato sto nisu imali pametnijeg posla ?
Nekom bezveze al njima ocito da znaci nesto...

Ne vidim neku razliku.. sve ono sto tebi smeta ne znaci da i meni smeta... tako je i u ovom slucaju.. Razumijes svoj problem al ne razumijes njihov..

Smijesna je retorika pricat o postovanju ?

Ne znam kakve tenzije dizem :wtf: sve je normala, ne vjerujem da ce rat pocet radi ove teme...

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 25 avg 2019, 19:42

simidobar WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColon

Ja i ?

Ako njih bole baklje i kazne, bole i Sjever psovke i uvrede...

Taj isti sjever je prijetio batinama i psovao igracima nakon losih igara... ito vodja uz megafon... I sad ide kao ova parola. Ok, postujem i to..
Meni je drago da se ima sluha... Pa i za ovo... Ipak mi treba da budemo jedno.. i to treba vec na derbiju pokazati, pa nek zapale sve sto imaju...
Napisao sam na drugoj temi, ima nas svakakvih na sve tri strane...
Vakat je da se svi nabolje mijenjamo... Od uprave, igraca pa i nas navijaca :D

Beton
Kontakt:

PostPostao/la Beton » 25 avg 2019, 19:42

Veći si navijač ako pališ baklju i nanosiš štetu klubu nego ako psuješ nekom igraču zato što je došao preko qrca igrati za klub za koji živiš. Ne podržavam neopravdane psovke i sinoć je raja ušutkala onog nekog idiota koji se navio psovati Vladanu zbog greške, momku kojem je to prva gol greška otkad brani za Sarajevo. Ova trenutna garnitura Hordi je izgubila kompas. Bezze će nafurati raju da počne mrziti sjever zbog par iskompleksiranih egocentrika. Sjever se nikad nije bavio ovakvim stvarima, nikad otkad postoji. Nek bude stid one koji proklamuju razdor među navijačima Sarajeva ma s koje tribine bili.

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 25 avg 2019, 20:02

Zip WroteColonTaj isti sjever je prijetio batinama i psovao igracima nakon losih igara... ito vodja uz megafon... I sad ide kao ova parola. Ok, postujem i to..
Meni je drago da se ima sluha... Pa i za ovo... Ipak mi treba da budemo jedno.. i to treba vec na derbiju pokazati, pa nek zapale sve sto imaju...

Tacno tako, i nije toliko raji na Istoku i Zapadu smetalo paljenje tih baklji sezonama vec, nego je ona evropska tekma u Zenici bila kap koja je prelila casu, ono im nije trebalo i bicemo dobro kaznjeni, a takodje i te psovke koje pojedinci sa pomenutih tribina upucuju igracima ne kostaju klub godisnje oko 100 milja maraka kao sto ga kosta najeftinija tribina i najmanje posjecena tribina da se ne lazemo. Nisam toliko protivnik baklji na jedno cetiri do pet tekmi u sezoni, zna se otprilike koje su to tekme, ali mi je neshvatljivo lupam protiv Mladosti ili Zvijezde upaliti dvije tri baklje. O Evropi da ne govorim, zna se kakva pravila tu vaze. Treba spustiti loptu, bez prozivki i podjela, svima nama treba da je isti cilj, a to je uspjesno FK Sarajevo.

Beton
Kontakt:

PostPostao/la Beton » 25 avg 2019, 20:06

Osttribine WroteColon
Zip WroteColonTaj isti sjever je prijetio batinama i psovao igracima nakon losih igara... ito vodja uz megafon... I sad ide kao ova parola. Ok, postujem i to..

Tacno tako, i nije toliko raji na Istoku i Zapadu smetalo paljenje tih baklji sezonama vec, nego je ona evropska tekma u Zenici bila kap koja je prelila casu, ono im nije trebalo i bicemo dobro kaznjeni, a takodje i te psovke koje pojedinci sa pomenutih tribina upucuju igracima ne kostaju klub godisnje oko 100 milja maraka kao sto ga kosta najeftinija tribina i najmanje posjecena tribina da se ne lazemo. Nisam toliko protivnik baklji na jedno cetiri do pet tekmi u sezoni, zna se otprilike koje su to tekme, ali mi je neshvatljivo lupam protiv Mladosti ili Zvijezde upaliti dvije tri baklje. O Evropi da ne govorim, zna se kakva pravila tu vaze. Treba spustiti loptu, bez prozivki i podjela, svima nama treba da je isti cilj, a to je uspjesno FK Sarajevo.

Najveći problem baklji protiv BATE-a je razlog zbog kojih su zapaljene.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, hase73, Lecler, revolt, TETRAPAK i 32 gosta.