FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:38

emir79 WroteColon
Zip WroteColon
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

Brate, nemoj da budemo ko usrani mitomani. Ovo poređenje @Jokera bas pravo ono objektivno. Stanje igraca se gleda sad i u ovom momentu, a ne ko je sta bio.
Necu praviti ja poređenja jer ce se pogresno protumaciti.

Igraci Zeljeznicara su odmorni, nemaju utakmica kao mi, nemaju ni raspored kao mi. Sacekaj kad krene kup, povrede, kartoni... pa da vidis kako ce se oni sa rezervama nositi, kao i sa vise utakmica u sedmici.

Upravo tako @emir79 nasa je greska samo sto nismo na vrijeme doveli zadnjeg veznog, jer nama kroz sredinu su pravili probleme i Velez i Radnik i Siroki, a i sinoc smradovi.
Jednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 01 sep 2019, 12:40

Šampioni!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 01 sep 2019, 12:43

Ja ne želim da Husref sada ode, nego da bude jednom insan i preuzme odgovornost. Da kaže moj je poraz, kao što je znao direktno mlade igrače imenom izdvojiti za poraze, da tako kaže ovo je bruka u režiji mene, Husrefa Musemića. I neka ne ide nigdje, nego neka ispravlja ovo sad kako zna i umije. Titula ne smije doći u pitanje! Svi zajedno nakon pauze, pamet u glavu i neka svi znaju da je Sarajevo na prvom mjestu, pa onda svi ostali, uključujući i mene i sve nas ovdje.
Bahati, bahati Željkan!
1946

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 12:44

ZADNJI VEZNI!!!

Sve dok 2/3 ili ne daj Bože 3/3 ovih igrača (Krste, Gavrić, Mustafić, Đokanović, Kurdić) budu u veznoj liniji, imat ćemo velikih problema i protiv najlošijih ekipa ove lige. VELIKIH PROBLEMA.

Traži Hadžija ZADNJEG VEZNOG sa slobodnim papirima, NIJE KASNO, jer je očito da još neko vrijeme nećemo moći računati na Stanojevića i Oremuša.
FK Sarajevo

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 01 sep 2019, 12:45

skoroalen WroteColonPa sudio je već jedan derbi, onaj kad su Horde bojkotovale... Tad je dao Želji crveni u 70. minuti, nismo tad kukali. Suđenje je i sinoć bilo sasvim solidno.
Poraz sinoć je kombinacija Husrefovog eksperimenta sa dva špica i bez sredine, i forme bitnih igrača koji nisu postojali na terenu (Kova, Merso, Milanović nije bitan al ne postoji svakako, Šaban takođe).

sudio prije koliko mjeseci? i taj je ukakio
nema on ovakvih jakih tekmi odsviranih ni blizu da bi dobio derbi da svira...
pričaj šta hoćeš, **** je bio....

jest ima Husrefa, ima slabog kadra,ima umora, treme, ima svega pomalo...
ali da ima i njihovog lonca itekako...ali jbg sjeli smo im na volej i tako se završi...
pamti pa vrati(ako znamo)...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:49

zlo87 WroteColonŠampioni!

Tako je brate! :kralj: :bow:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

damir_82
Kontakt:

PostPostao/la damir_82 » 01 sep 2019, 12:49

emir79 WroteColon
Zip WroteColon
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

Brate, nemoj da budemo ko usrani mitomani. Ovo poređenje @Jokera bas pravo ono objektivno. Stanje igraca se gleda sad i u ovom momentu, a ne ko je sta bio.
Necu praviti ja poređenja jer ce se pogresno protumaciti.

Igraci Zeljeznicara su odmorni, nemaju utakmica kao mi, nemaju ni raspored kao mi. Sacekaj kad krene kup, povrede, kartoni... pa da vidis kako ce se oni sa rezervama nositi, kao i sa vise utakmica u sedmici.

Lijepo piše:
trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.

Nigdje nije rečeno da su ovi na istom nivou kao povrijeđeni, ali da moraju biti dovoljni da ne primiš 5 komada sinoć...

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 12:50

joker90 WroteColonJa ne želim da Husref sada ode, nego da bude jednom insan i preuzme odgovornost. Da kaže moj je poraz, kao što je znao direktno mlade igrače imenom izdvojiti za poraze, da tako kaže ovo je bruka u režiji mene, Husrefa Musemića. I neka ne ide nigdje, nego neka ispravlja ovo sad kako zna i umije. Titula ne smije doći u pitanje! Svi zajedno nakon pauze, pamet u glavu i neka svi znaju da je Sarajevo na prvom mjestu, pa onda svi ostali, uključujući i mene i sve nas ovdje.

Ne branim ga, kriv je najviše on. I djelim mišljenje sa tobom. Reci kriv sam ja, a ne spominji igrače, ti si odgovoran za njih. Umjesto prozivanja njih, kazni ih minutažom u ostalim utakmicama. To je najpoštenije.

Rekao je da ne mogu uvijek pogoditi sa sastavom, taktikom u jučerašnjoj izjavi. Nije direktno reko da je on kriv ali iz ove izjave se može zaključiti da i on na sebe i na stručni štab prebacuje odgovornost. Ni meni to nije dovoljno, najispravnije je ovo gore što sam napisao.
FK Sarajevo

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 01 sep 2019, 12:52

Ostanes bez Adukora na polusezoni, sad opravdano ili ne nebitno. Ne produzis sa Crepuljom, Kapic ode istekla mu posudba, Stanojevic se povrijedi u maju i znas da si duzi period bez njega. Rahmanovic odmah poslije zavrsetka sezone pocne sranja praviti i svjestan si da se ne mozes u njega pouzdati. Dakle pet igraca koji su cinili vezni red koji je bio dusa ove ekipe.
I sta uradis da nadomjestis ove igrace?
Dovedes poluspremnog Gavrica sa upitnim fudbalskim kvalitetama i Oremusa koji MOZE igrati u vezi ali nije pravi veznjak vec krilo. A svo ovo vrijeme trener i SŠ traze bar jos jednog veznjaka-destruktivca.
I ovo je samo jedna okolnost koja je dovela do ovakve katastrofe, a ima ih jos. Kruvicu snose i igraci i trener i Emir i uprava.
Sarajevo ljubavi moja

PovratakPaprike
Kontakt:

PostPostao/la PovratakPaprike » 01 sep 2019, 12:53

ledesma WroteColonJednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.

Pa dobro prijatelju, jeli ti podržavaš Husrefa jer misliš da je on dobar stručnjak ili samo zato jer te strah da nakon njega ne dođe neko lošiji? Ako je ovo drugo (a vrlo vjerovatno jest, inače ne bi ti napisao tu drugu rečenicu), onda nikad velikog kluba od nas.. Dok god se držimo vrapca u ruci mentaliteta, nema tu nekih većih pomaka.

Fakat jest da Husref NIKAD, ali baš NIKAD nije preuzeo krivicu na sebe, uvjek je krivo nešto drugo ili neko drugi, samo ne on. To mi jako smeta kod ljudi inače, jako loša osobina. Da se razumjemo, suma sumarum Husref nije loš trener, ali Sarajevu treba u najmanju ruku dobar trener, a po mogućnosti jako dobar ili odličan. Husref je imao par briljantnih poteza u svojoj trenerskoj karijeri i to nikad neću negirati, ali bogami i katastrofalnih. Nama treba neko jednostavno bolji.
Zadnja izmjena: PovratakPaprike, dana/u 01 sep 2019, 12:54, ukupno mijenjano 2 puta.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 12:53

Denchi WroteColon
skoroalen WroteColonPa sudio je već jedan derbi, onaj kad su Horde bojkotovale... Tad je dao Želji crveni u 70. minuti, nismo tad kukali. Suđenje je i sinoć bilo sasvim solidno.
Poraz sinoć je kombinacija Husrefovog eksperimenta sa dva špica i bez sredine, i forme bitnih igrača koji nisu postojali na terenu (Kova, Merso, Milanović nije bitan al ne postoji svakako, Šaban takođe).

sudio prije koliko mjeseci? i taj je ukakio
nema on ovakvih jakih tekmi odsviranih ni blizu da bi dobio derbi da svira...
pričaj šta hoćeš, **** je bio....

jest ima Husrefa, ima slabog kadra,ima umora, treme, ima svega pomalo...
ali da ima i njihovog lonca itekako...ali jbg sjeli smo im na volej i tako se završi...
pamti pa vrati(ako znamo)...

Druže, ovo što si ti naveo kao njegove greške je van zdravog razuma. Ne znam o čemu pričaš.

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:53

Braco ne zaboravite!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 12:55

ledesma WroteColonBraco ne zaboravite!

Kamuflirani, jesil to ti?

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:57

PovratakPaprike WroteColon
ledesma WroteColonJednostavno ja vjerujem Husrefu! Koliko god ga neki budu pljuvali ja cu im kontru udarati. Ne zelim da nam se ponovo desi Jesic.

Pa dobro prijatelju, jeli ti podržavaš Husrefa jer misliš da je on dobar stručnjak ili samo zato jer te strah da nakon njega ne dođe neko lošiji? Ako je ovo drugo (a vrlo vjerovatno jest, inače ne bi ti napisao tu drugu rečenicu), onda nikad velikog kluba od nas.. Dok god se držimo vrapca u ruci mentaliteta, nema tu nekih većih pomaka.

Fakat jest da Husref NIKAD, ali baš NIKAD nije preuzeo krivicu na sebe, uvjek je krivo nešto drugo ili neko drugi, samo ne on. To mi jako smeta kod ljudi inače, jako loša osobina. Da se razumjemo, suma sumarum Husref nije loš trener, ali Sarajevu treba u najmanju ruku dobar trener, a po mogućnosti jako dobar ili odličan. Husref je imao par briljantnih poteza u svojoj trenerskoj karijeri i to nikad neću negirati, ali bogami i katastrofalnih. Nama treba neko jednostavno bolji.[/quote]

Druze, mi boljeg nemamo, jednostavno bi bilo s boljeg na losijeg da ne znam ko dođe. Ako ce vas to nahraniti sto on preuzme krivicu na sebe onda nek svaku tekmu i kad pobjedi kaze ja sam za ovo zasluzan ili kad izgubi isto kaze.

Trebamo svi stati uz nase Sarajevo i jos jace krenuti poslije pauze. Vjerujem da ce nam ovaj poraz dobro doci i da ce momci izginuti na terenu kao i prosle godine sve do kraja.

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 01 sep 2019, 12:59

SarajevoJeBordo WroteColon

Ako ti je Husref karo zenu ili djevojku onda to rijesi s njim u cet'ri oka. Tebi ocigledno nesto smeta kod njega.

Nema potrebe da nesto tako glupo izjavljujes.

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 01 sep 2019, 13:02

Husref je dobar strucnjak pokazo i dokazo 100 puta. Pogrijese i bolji treneri i sa boljim i kvalitetnijim igracima. Gvardiola je najbolji trener u historiji lopte pa se desi da ofuli. Nije prvenstvo 1 utakmica, ko razmislja tako neka se zapita. Ne moze 3 dana neko biti top pa 5 biti neznalica pa opet top. To je imbecilizam. Desi se da se podbaci. I kad guzis nekad karas sat, nekad pola, nekad 5 minuta. Mi smo sinoc podbacili u svim segmentima ali zivot ide dalje.

P.s. cuj ovog sto.ga je hrasno iskaro hahaha. Ti si strumf ko i hrasno.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 01 sep 2019, 13:03

SarajevoJeBordo WroteColonDruže, ovo što si ti naveo kao njegove greške je van zdravog razuma. Ne znam o čemu pričaš.

pa jbg van sam razuma i ja nakon 5 komada
:(
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

PovratakPaprike
Kontakt:

PostPostao/la PovratakPaprike » 01 sep 2019, 13:05

ledesma WroteColon
Druze, mi boljeg nemamo, jednostavno bi bilo s boljeg na losijeg da ne znam ko dođe. Ako ce vas to nahraniti sto on preuzme krivicu na sebe onda nek svaku tekmu i kad pobjedi kaze ja sam za ovo zasluzan ili kad izgubi isto kaze.

Pa brate, nisu tu ni ledesma ni PovratakPaprike da odlučuju ima li boljeg ili nema, tu je struka. Ne znam znaš li za situaciju kad je Juventus odyebo Contea i kad je došao Allegri. 99% navijača Juventusa je bilo ljuto, nisu vjerovali Allegriju i mislili su da je Conte nenadyebiv. Ispostavilo se da je Allegri bio upgrade i to baš dobar upgrade...

Trebamo svi stati uz nase Sarajevo i jos jace krenuti poslije pauze. Vjerujem da ce nam ovaj poraz dobro doci i da ce momci izginuti na terenu kao i prosle godine sve do kraja.

Apsolutno se slažem. Ali čisto da ne brkamo termine i da ne bi bilo zabune - "trebamo svi stati uz naše Sarajevo" nije ekvivalnet tvrdnji "trebamo svi stati uz našeg Husrefa". Ne kažem da čovjeku sada treba dati nogu, ali.. Za razmisliti je u najmanju ruku.

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 01 sep 2019, 13:14

Pitam se kako je ovo palo igracima???
Meni udarilo u glavu od sinoc ne mogu sebi doci. Kako oni dolaze sebi i zaboravljaju ovu bruku nek mi kazu da i sebi olaksam muke.
Sta rade da ovo izbiju iz glave i misli???

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 13:15

ledesma WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColon

Ako ti je Husref karo zenu ili djevojku onda to rijesi s njim u cet'ri oka. Tebi ocigledno nesto smeta kod njega.

Nema potrebe da nesto tako glupo izjavljujes.

Smeta mi kod njega što ga u jednoj postavci Široki počisti sa terena i on tu istu postavku izvede i Želji, a bio je počeo ličiti na trenera u ovoj sezoni. Jesi zadovoljan odgovorom?

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.