FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 02 sep 2019, 10:51

Kad procitam "umor", povraca mi se.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 sep 2019, 11:04

Evander je napisao/la:Kad procitam "umor", povraca mi se.
Et imaju dovoljno dana da odmore, 5 utakmica slijedecih ( smijesan raspored) ako ne dobiju ne treba im plate do nove godine dati
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 sep 2019, 11:05

Sarajevo interesantno ima isti bodovni saldo. Izabranici Husrefa Musemića su kako prošle tako i ove takmičarske godine poslije sedam utakmica na svom kontu skupili 14 bodova, s tim da su sada dijele drugo, a prethodne sezone su dijelili čelnu poziciju.
samo su malo porasla očekivanja bez krampi u ekipi...kao što sam i govorio kad je Husu produžen ugovor....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 02 sep 2019, 11:24

Denchi je napisao/la:
Sarajevo interesantno ima isti bodovni saldo. Izabranici Husrefa Musemića su kako prošle tako i ove takmičarske godine poslije sedam utakmica na svom kontu skupili 14 bodova, s tim da su sada dijele drugo, a prethodne sezone su dijelili čelnu poziciju.
samo su malo porasla očekivanja bez krampi u ekipi...kao što sam i govorio kad je Husu produžen ugovor....
Ja ne znam koji si ti k*** ovde i sta glumis sa tom slikom

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 sep 2019, 11:24

O umoru bi se dalo pričati da nas ljudi nisu i prvo poluvrijeme nosali u zubima. Nažalost je taktički sve promašeno, a onda na to kad dodaš i umor, pad koncentracije, onda dobiješ petardu i bruku koja nam je svima na stadionu po godinu života najmanje uzela.
Bahati, bahati Željkan!
1946

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 sep 2019, 11:39

Lako je sad srat i glumiti generala poslije bitke, a ionako mi nije to namjera. Bog nas je (ko vjeruje u nj), pogledao prvo poluvrijeme, te odigrasmo dva:dva. Nkon toga, nije mi jasno i nikad mi neće biti zašto se nije prešlo na 5-4-1?? Zašto se nisu stavila tri štopera (Kurdić), Letić i Hebibović na bekove, a ispred njihA, Đokanović, Mustafić, Gavrić i Velkoski, i naprijed Merso ili Handžić sa strogim uputstvom da jaše po Alispahiću. Ništa lopta, akcije itd. Samo praviti stalne sitne faulove.
Očigledno nam trener ne zna šta znači 'dupli blok'.

I šta je to trulo u FKS kad niko nikad i nizašta ne preuzima odgovornost? Kakvi su to ljudi, kakva je to atmosfera i kakva je to khurcobolja klupskih struktura?
Ako visokopozicionirani djelatnici kluba, javno izjave, sa punom materijalnom i krivičnom odgovornošću koje te izjave nose, da će doći igrač za dan-dva i da je svađa kriva za odlazak kondicionog trenera (samo par primjera u moru), ko je onda ko je odgovoran, ako se te izjave pokažu tačnim, ili netačnim? Koje sankcije klub provodi prema tim i takvim osobama, tim i takvim izjavama i što je najvažnije, tom i takvom radu i politici kluba?
DA se ne vraćam na atalante, bazele, bešiktaše... Ko snosi odgovornost za katastrofalnu partiju kluba i najteži poraz od postanka Premijer i zajedničke lige? Šta je dovelo do istog, koje su mjere i radnje poduzete da ne dođe do ovog? Kakvi su planovi i smjernice kluba da se sanira nastala šteta i izbjegne buduća?
Ako mi kao navijači šutke prelazimo preko ovih i ovakvih sramota, onda ni ne zasluzujemo bolje.
Da li postoji mogućnost da, kao organizovana grupa na forumu, pošaljemo upit sa tačkama oko kojih svi postignemo konzenzus, da nam se na ova i ostala pitanja odgovori jasno i precizno i da klub počne raditi transparentno po svim segmentima?
Do tada predlažem bojkot utakmica.
Ne zbog poraza, da me ko krivo ne shvati, nego cjelokupne situacije u klubu (stadion, vizija, pojačanja, akademija, povrede, planovi, pripreme, kadar...). Ako ja mogu od 1600KM hraniti četveročlanu porodicu, a uz to i ići na utakmice uvijek sa djecom, mogu i oni odštampati par saopštenja, mater im uhljebarsku i neradničku.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 02 sep 2019, 11:42

Odgledah opet golove. Pa 3,4,5 gol smo primili kao potpuni amateri. Sramotne reakcija svih igraca.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 02 sep 2019, 11:47

Prvi put se s northom slazem
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 02 sep 2019, 11:50

@VenamaHrabrih

Mozes ti, a zajedno i mi sa tobom da napises 1001 pitanje koje zanima i tebe i sve nas.
Dobit ces odgovore policko-diplomatske da ti nista nece biti jasno.
Odgovorit ce mozda oni nama tako da ti nista nece odgovoriti, da ces se zapitati jel moguce da nas ovako yebu u zdrav mozak.
Taman ce oni sjesti da napisu i redom okrive jedan drugog, od one sto radi u marketingu do igraca po na osob.
Toliko ludi nisu da sami sebi kupaju jamu.
Suti, (ne)radi, ne talasaj, uzimaj dobru platu dok mozes i dok te ne otjeraju.
Dobra stara politika bošnjaka lezihljebovica.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 sep 2019, 12:06

NorthN01 je napisao/la: Ja ne znam koji si ti k*** ovde i sta glumis sa tom slikom
smiri se zapali baklju
:rol: :tralala:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 02 sep 2019, 12:10

A fakat Denchi, nije ti to dobro, al eto. Jesu li oni nakon 0:3 stavljali sliku semafora il igrače koji pokazuju tricu? Ušutili se i pobjegli u rupe ko zadnje pič.ke.
Mama manijaka je kurava. :bih:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 sep 2019, 12:15

Umanjiti prcanje protivnika mozes samo ako krenes na svoj racun. Sve sto se vise ljutis sve ce biti glasniji. Denchi :thumbup:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 02 sep 2019, 12:20

Pitarluk je ebena stvar ali stvarno. I dalje branimo duplu krunu i dalje smo u vrhu. Sa najjacim sastavom derbi bi bio druga prica. Husref valja kad dobija. Kad gubi ne valja. Ma ko bi vama ugodio. Hocete li ikad stati iza kluba i trenera i igraca u porazima. Bjezi ba, ebo va sovaj forum, samo crnilo. Ja garantujem da cemo opet uzet titulu i to 5 plus bodova prednosti. Eee moji pitari...
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 02 sep 2019, 12:22

I grb što kuca, umjesto srca, u našim grudima!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 02 sep 2019, 12:25

emir79 je napisao/la:Umanjiti prcanje protivnika mozes samo ako krenes na svoj racun. Sve sto se vise ljutis sve ce biti glasniji. Denchi :thumbup:

Ulazim u ofis jutrros oni se keze reko nabacite po jednu 5icu i jedem 2 dana od vas vapace, petica iz zelje sa jogurtom. Sjebali se :lolno:
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 sep 2019, 12:31

Kamuflazn je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Umanjiti prcanje protivnika mozes samo ako krenes na svoj racun. Sve sto se vise ljutis sve ce biti glasniji. Denchi :thumbup:

Ulazim u ofis jutrros oni se keze reko nabacite po jednu 5icu i jedem 2 dana od vas vapace, petica iz zelje sa jogurtom. Sjebali se :lolno:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :thumbup:

Sjeba nas rokoko, cuj "petica" na vijetnamskom Nam. Mati milaaaaa :urnebes:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 sep 2019, 12:32

HordasOdMalena je napisao/la:A fakat Denchi, nije ti to dobro, al eto. Jesu li oni nakon 0:3 stavljali sliku semafora il igrače koji pokazuju tricu? Ušutili se i pobjegli u rupe ko zadnje pič.ke.
Mama manijaka je kurava. :bih:
nema problema mjenjam odmah avatar da ne vrijeđam braću
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 sep 2019, 12:38

Kamuflazn je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Umanjiti prcanje protivnika mozes samo ako krenes na svoj racun. Sve sto se vise ljutis sve ce biti glasniji. Denchi :thumbup:

Ulazim u ofis jutrros oni se keze reko nabacite po jednu 5icu i jedem 2 dana od vas vapace, petica iz zelje sa jogurtom. Sjebali se :lolno:
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 sep 2019, 12:38

Jesu li to sta izanalizirali u klubu sto su najvili?
Ili ce mozda morati primiti kakvog analiticara da to uradi, mozda nema ko.
Mislim da bi u ovom trenutku bilo najpametnije da kupe par automobila, to bi podiglo ekipu i raspolozenje definitivno.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 02 sep 2019, 12:44

Denchi je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:A fakat Denchi, nije ti to dobro, al eto. Jesu li oni nakon 0:3 stavljali sliku semafora il igrače koji pokazuju tricu? Ušutili se i pobjegli u rupe ko zadnje pič.ke.
Mama manijaka je kurava. :bih:
nema problema mjenjam odmah avatar da ne vrijeđam braću
:rol: :rol:
Bolje, bolje.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Burberry46, Evander, JavierBosnia, mosarajvosa83, Vanja8 i 58 gostiju.