FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 02 sep 2019, 15:48

Ja ne razumijem kako tebi više ne ulazi u tu šuplju tikvu da ne smiješ ovdje pisati.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 02 sep 2019, 15:59

Ja ne znam sta je problem sa seatom? Ekstra stvar, lijepo je vidjeti ono. Evropski. Nam odobrio, dao svoje pare. Sta vas boli racku?

Mene boli sto tfener izadje sa 442, usere prvo poluvrijeme a onda umesjto da vrati na 4231 on ostavi 442 i stavi veznog na beka, znaci samoubistvo. Bacio se sa 12. Sprata i konto da ce pasti na beton i ostati ziv.
Trešnjevka!

badboy
Kontakt:

PostPostao/la badboy » 02 sep 2019, 16:05

Bezveze se nervirate. Ovakva pljuska nam je bila potrebna i dosla je bas na vakat. Pravovremeno i bolno spustanje na zemlju da svima bude jasno da bez duplo veceg truda i rada nece bit nista od ponavljanja proslogodisnjeg rezultata. Sad fino na pauzi presabrat se i idemo dalje. Osvojit trofej je jedna prica a ponoviti to isto je totalno drugi par rukava.

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 02 sep 2019, 16:10

badboy WroteColonBezveze se nervirate. Ovakva pljuska nam je bila potrebna i dosla je bas na vakat. Pravovremeno i bolno spustanje na zemlju da svima bude jasno da bez duplo veceg truda i rada nece bit nista od ponavljanja proslogodisnjeg rezultata. Sad fino na pauzi presabrat se i idemo dalje. Osvojit trofej je jedna prica a ponoviti to isto je totalno drugi par rukava.

Bas tesko u logi u kojij imas najjace uslove i kaadar.
Zrinjski to dva puya uradi
Trešnjevka!

Napapijri
Kontakt:

PostPostao/la Napapijri » 02 sep 2019, 16:11

Ako je Hajduk realna opcija za Tina Susica, mozemo li se i mi umijesati u tu pricu? Eto igraca kojeg bi rado vidio u veznom redu, a mogli bi naknadno i zaraditi.

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 02 sep 2019, 16:12

Prica se da ce biti odbijeno 50% od plate, igracima i strucnom stabu.
Neka i treba!
Ali bi volio da neko remne po depu i ostale, pocevsi od Sabrine pa nadalje, imaju i oni itekako velikih propusta.
Sarajevo ljubavi moja

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 02 sep 2019, 16:13

Svaka čast svima koji mogu otvoriti pregled tekme i analizirati ko je kriv za golove. Što sam vidio, vidio sam.
FK Sarajevo

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 02 sep 2019, 16:21

Mitomani poslije derbija okrenuli ledja ekipi i zvizdali igracim uz psovke, gadjali ih bakljama...
https://www.youtube.com/watch?v=qY88NhLtuFk

HORDE ZLA NAKON DEBAKLA NJIHOVIH LJUBIMACA
https://www.youtube.com/watch?v=ChS-tlCVai4

Daleko smo mi daleko.
VOLIM TE SARAJEVO
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Lecler
Kontakt:

PostPostao/la Lecler » 02 sep 2019, 16:25

BordoSarajevo WroteColonSvaka čast svima koji mogu otvoriti pregled tekme i analizirati ko je kriv za golove. Što sam vidio, vidio sam.

Vala baš ne bih je pregledao za 1.000 maraka.
ISTINA ZA VEDRANA!

badboy
Kontakt:

PostPostao/la badboy » 02 sep 2019, 16:25

Pantelija WroteColon
badboy WroteColonBezveze se nervirate. Ovakva pljuska nam je bila potrebna i dosla je bas na vakat. Pravovremeno i bolno spustanje na zemlju da svima bude jasno da bez duplo veceg truda i rada nece bit nista od ponavljanja proslogodisnjeg rezultata. Sad fino na pauzi presabrat se i idemo dalje. Osvojit trofej je jedna prica a ponoviti to isto je totalno drugi par rukava.

Bas tesko u logi u kojij imas najjace uslove i kaadar.
Zrinjski to dva puya uradi

Ti bas ili namjerno kontriras ili ne zelis da realno sagledas stvari. To kako i na koji nacin, kako i zasto Zrinjski uzima titule je valjda svima jasno. Da budemo skroz realni nije samo Zrinjski, ima ih jos. Bas iz tih razloga valjda je svima jasno koliko ce teze biti nama ponovit uspjeh i kolko nam ne treba nikakvo kurcenje, puhanje, price o prepisavanju lige ili bilo kakva vrsta opustanja. Svima smo meta i svi cekaju nas skalp. Ekipa ima sasvim dovoljno kvaliteta da pobjedi svakog ali bez 100% truda nece moci. U subotu je pala pljuska od najveceg rivala. Nadam se i vjerujem da je dovoljno zabolilo, da ne treba jos koja...

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 02 sep 2019, 16:27

Ja vidio gol u prvoj minuti i ugasio, boli me qrac :D
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 02 sep 2019, 16:32

Imamo li mi pare ili ne ?
Yebm mu majq, ako imamo , dovedi Anela Hadzica, TSS , Sejtana, Milana Đurića.
Uložite malo u ekipu , krv vam jbm i gedeona guzinu.

Ne kontam našu upravu

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 02 sep 2019, 16:33

Ja i dalje mislim da nije kasno za zadnjeg veznog. Lakse ces tog novog uklopiti i pripremit fizicki. Nego Stanojevica ili Oremusa, ipak su povrede teze prirode.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 02 sep 2019, 16:36

Izgurati sa ovom ekipom do pauze pa ćemo vidjeti, i pored svega mi stojimo ok na tabeli, kući imamo 4/0/0 i svakako nećemo biti ispod treće pozicije, nema šanse. I kad bi u najgorem slučaju bili upravo treći kasnili bi bod-dva za vodećim.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 02 sep 2019, 16:46

HordasOdMalena WroteColon
Mama manijaka je kurava. :bih:

Uz duzno postovanje, al odavno nije gluplja pjesma bila.

Koliko hordasa/pitara kako hoces ima bracu/sestre ili najbolje drugove manijake, pa tp znaci da sam sebi govoris da ti je majka ****...

Fkt glupo..

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 02 sep 2019, 16:50

Lecler WroteColon
BordoSarajevo WroteColonSvaka čast svima koji mogu otvoriti pregled tekme i analizirati ko je kriv za golove. Što sam vidio, vidio sam.

Vala baš ne bih je pregledao za 1.000 maraka.

Nisam, nit planiram za zivota da cu to otvarat
1946~

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 02 sep 2019, 16:55

Iskreno do sad slabo odradjen transfer rok. Nije katastrofa jer ga izvlaci Serbecic, a i Oremus (nadam se) kad se vrati, ali da je slab jeste po meni.
Gavric igra toplo-hladno za sad, od Letica sam vise ocekivao, Guzina za sad flop.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 02 sep 2019, 17:08

:bow:
AngelDiMaria WroteColonJes, a kad je brat ovdje htio ka*at curu sa salom zeljinim, osuli paljbu po njemu, trebao je i on puskom rijesiti

Taj sam :urnebes:
Na generalno i ja budala pa sam tad izletio i to rekao. Sta ti se radi to i radi u zivotu.
Ako mi je cejf da qaram curu a ona u dresu kona, uradit cu to...ako mi se snima...snimat cu za svoje privatne svrhe.
Al jedno jasno oo dan...ne treba o tome pricati javno i nek su me onda napali nije mi krivo.

bordopoeta
Kontakt:

PostPostao/la bordopoeta » 02 sep 2019, 17:13

skoroalen WroteColon
Pantelija WroteColon
Kamuflazn WroteColonRaja ne konta da ovi igraci nisu losi, nisu tarabe, bare bare su sa igracim zelje, problem je umor i sto nije bilo kilometara u nogama. Kada ne mozes trcati, kad si umoran, nespreman, sve taktike svijeta padaju u vodu. To se vidjelo u SB a u subotu je koluminiralo. Nasi igraci nisu mogli hodati od 60e minute, sta hodati stajati. Igraci zelje su od 60e radili sta su htjeli, ulazili u prilike ko da su celtic. To nije zato sto su im igraci bolji, nije ni do taktike njihovog trenera vec do umora. Kad si umoran iskazujes nemoc. Ako budemo pametni svi izacicemo jaci i bolji iz ovoga, jer cilj je titula!

Prvo smo nespremni, a ko je kriv za jeleskovuca ja mu komplet familiju opalim.
Drugo izacibsa 442 da se branis je amaterizam kakav ni jewic nije pokusao.

Hajd što je izašao na početku, nema veze. Al kad je imao poklonjenih 2:2 na poluvremenu, kad je vidio da se nismo sastavili s loptom, što nije odmah vadio Hareta/Mersu za Kurdića, Šabana za Hodžića i do 60. minute Mustafića za Đokanovića? Zgusnut sve u sredinu, branit rezultat, ne bi do kraja moglo bit više od 3:2. To je najveći propust utakmice, grozno odrađena "taktika" na poluvremenu.

Bravo Škoro :thumbup: Sve rečeno :salut:

bordopoeta
Kontakt:

PostPostao/la bordopoeta » 02 sep 2019, 17:18

NorthN01 WroteColon
Denchi WroteColon
Sarajevo interesantno ima isti bodovni saldo. Izabranici Husrefa Musemića su kako prošle tako i ove takmičarske godine poslije sedam utakmica na svom kontu skupili 14 bodova, s tim da su sada dijele drugo, a prethodne sezone su dijelili čelnu poziciju.

samo su malo porasla očekivanja bez krampi u ekipi...kao što sam i govorio kad je Husu produžen ugovor....

Ja ne znam koji si ti k*** ovde i sta glumis sa tom slikom

Dobro si, Bogami! Vala "Denchi", nemoj nas još i ti :nene:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: holyman, Pantelija i 50 gostiju.