FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 03 sep 2019, 02:11

Boli me **** koje odakle, rezultat rada svacijeg treba okacit o vjecnici, i da se vidi ko sta radi dali zaraduje ili krade platu (pare).

Za dusevnu bol koju smo pretripili trazimo sve pobjede u sledeci 12 utakmica u prvenstvu i propazak u kupu.

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 03 sep 2019, 02:15

Pitar6785 WroteColonBoli me **** koje odakle, rezultat rada svacijeg treba okacit o vjecnici, i da se vidi ko sta radi dali zaraduje ili krade platu (pare).

Za dusevnu bol koju smo pretripili trazimo sve pobjede u sledeci 12 utakmica u prvenstvu i propazak u kupu.

Brat moj :mrgreen: bas tako, o Vjecnici..

I poslije tih 12 su sumnjivi, tih 12 + 2 derbija i dogovorili smo se. :thumbup: :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 03 sep 2019, 02:30

Zasto se ne ugledate na nase fudbalere. Šiša(šlauf), koke, restorani, instagram, provodi...to je zivot a ne ova prepirka. Fatajte se toga!!! :D Dobro smo poceli a kako cemo zavrsiti mi navijaci to Bog samo zna.
Treba opet da se dijelimo po tribinama i jedni druge tucemo.
Izgubili derbi-jesmo...poderali nas-jesu....bruka-velika.
Nisam jeo evo 2dana od muke, al jel to rjesenje da umrem od sekiracije zbog Sarajeva. Hocu moj qurac, vise ja volim sebe nego njih.
Dosta kukanja, evo kukamo od subote i yebemo jedni drugima zivce.
Djeluje mi kao da smo svi jedni veliki besposlicarevici pa nemamo sta pametnije da radimo i uhvatili se piskanja po forumu. Prvi ja palamudim a bgm i vecina ovdje. Isto neke tetkice kad se sastanu na kafi.
A znam i vjerujem da svako od nas je ozbiljan covjek, da radi, ima porodicu.
Sutra novi dan...boli...proce...hajmo ba dalje.....od kukanja, svadje, prepirki, nema hajra.
Vrtimo istu pricu svako od nas samo u krug, a dabogda da sta mozemo mi da promijenimo.
Vrijeme ce pokazati ko je kriv i kolika je njihova krivica od uprave....husrefa ...igraca, dzaba sad svaka prica nista se nece rjesiti.
Idemo mi da se pripremamo za Zvijezdu.

I NEK VAM JE UVIJEK AL UVIJEK NA PAMETI DA SVAKA SVADJA, PREPIRKA I RUZNA RIJEC IZMEDJU DVA BORDO BRATA IZAZIVA OSMIJEH NA LICU DUŠMAMA!!!
NE DOZVOLIMO IM TO!!!
U INAT SVIMA DO TITULEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 03 sep 2019, 02:44

Prestanite sa tim ko je kriv.

Ne moze se u ovome svemu svesti to ko je kriv na jednu osobu.
Od uprave, trenera do igraca svi su krivi.
Hadzica podrazumijevam u ovo uprava. On nije sam mogao donijeti odluku da da 80 k maraka za Milanovic ili da mjenja nekih 50 k(mozda i vise) i Crničkog za Guzinu.
Kompletna uprava nas slagala za pojacanja, pa i Husrefa al jbg on se ogradio u ugovoru za otkaz al nije za pojacanja.

Nije sam Husref kriv za Jeleskovica, ne potpisuje on ugovor sa njim. Uprava kriva, ako je bio incident morali su to rijesiti a ne pravit se mutavi.

Husref treba skupiti hrabrosti da kaze pogrijesio sam sa taktikom a ne da se opravdava kao ne moze se uvjek pogoditi. Branio sam ga, i dalje mislim da ga ne treba mjenjati jer medju igracima nema dovoljno materijala da se 40% iskoristi skuplji trener.

Prica oko pripreme igraca, umora i gluposti ne pije vode. Nisu igraci prosli realove pripreme pa da ne mogu hodat jer nisu navikli na taj intenzitet. Vjezbaj p.... ti m......
Pomenuo sam ovdje Danijela Pirica pa pitajte neke igrace kakvi su treninzi bili.
Kazete ruski treninzi prevazidjeni, pa jbt sahranili bi svih ovih 30 igraca da su imali taj kako kazete njegov ruski trening. Sta sad kao trening treba da imaju samo masazu?
Kod njih je odsustvo volje, zele da igraju bez pritiska i u miru cekaju neku inostranu priliku. To je moglo Prosle sezone ove moras bit malo naqrcen.

Al hemo obo sve, nije toliko ni vazno i ne bi bilo da nije ove boli kod svih nas.
Uglavnom nije nista izgubljeno do malo obraza. Moze se završiti ova polusezone na prvom mjestu jer moraju i drugi kiksat. Nece im se sada svi naguzit kao mi, mozda ce nam ovo olaksat naredne utakmice a njima otezat.

@skoro ma ne znam sta pricam otisla mi prognoza rezultata u kontru pa mi jos teze, kontam koji sam klinac morao ista pisat
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 03 sep 2019, 05:16

Ja ipak mislim, da ce ovaj poraz pozitivno utjecati na momke i da ce sad svaku utakmicu ulaziti sa 120% volje i snage za pobjedom.
Prevazilaze ove zajebancije kona, ali nicija nije do zore gorjela...
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 03 sep 2019, 06:56

bordoakapitar WroteColonZa ovakvu situaciju u klubu su krivi:
Gospodja SIMIN HAN sa laznom diplomom
Gospodin PORSCHE muljator
Gospodin BUTUROVIC POLJE uhljeb i
Gospodin IZ DRUGE GALAKSIJE nezainteresovani, koji su svojim neradom, nezainteresovanoscu i djelovanjem iskljucivo u vlastitom interesu i promociji doveli do ovakvog stanja.
Nazalost, njih moze smijeniti samo vlasnik a kako ce do njega doci prava informacija i slika kad jedino ova 4 uhljeba imaju komunikaciju s njim. Stvorili su zatvoreni krug, koji samo navijaci mogu razyebati.
Umjesto da traze od vlasnika pare za pojacanja, oni traze i trose na putovanja i transakcije u kojima ugradjuju sebe. Da su platili adekvatno kondicionog, vjerovatno ne bi ni otisao. Ova uprava je najhinjavija i najopasnija po klub od svih do sada. Mogli bi napraviti fantasticne stvari, ali ih ne interesuje FKS jer na kraju krajeva niko od njih nije ni imao veze sa Sarajevom dok ih ova lazna sportska pravnica nije okupila...
Uprava napolje!

Druze lupas gluposti.

Izuzev Tatara, ova ekipa je igrala nerjeseno protiv Bate-a u gostima. I ti sad dodjes i pricas da su krivi totalno drugi ljudi.
Bate dao NULA golova, a u derbiju petardu primili.
Ja samo ne mogu da vjerujem dokle se ide samo da se ne kaze stvarni krivac ove sramota, osoba koja se smije i cereka dok mi navijaci muda jedemo.

Igraci imajj vrhunske uslove, od sobe za oporavak do svih mogucih suplemenata. A zbog cega se to ne koristi na najbolji moguci nacin, mozda vas miljenik ima odgovor.
Ostanak Husrefa na klupi je po meni najgori potez uprave, i zbog toga mora da odgovara. Nisu smjeli dopustiti sebi ucjenu.
Mi od pocetka PLBiH nismo odigrali kvalitetnu utakmicu, sem Zenice, za razliku od Evrope. Ko je kriv odnosno duzan da motivise ekipu? Nismo sigurno mi, uprava ili neko deseti.

Kad sam jos saznao da su primili plate, i primili petardu... Vela havle....

pasica
Kontakt:

PostPostao/la pasica » 03 sep 2019, 07:06

Husref da ima obraza sam bi dao otkaz!
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 03 sep 2019, 07:23

Ma ko će ti sad normalan doći.. otkaz mu se trebao dati, ako bi se išlo na to, kada mu je ugovor isticao a ne sada. Ovako mu je produžen ugovor, odigrano je 7 kola, prošao kompletne pripreme, 100 povrijeđenih igrača.
Mislim da bi samo sebi naštetili ovako, u ovom trenutku.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 03 sep 2019, 07:41

Zip WroteColonDruze lupas gluposti.

Izuzev Tatara, ova ekipa je igrala nerjeseno protiv Bate-a u gostima. I ti sad dodjes i pricas da su krivi totalno drugi ljudi.

Da li shvatas da si kontradiktoran. Ako su igraci i tener tako bajno odradili protiv Bate-a onda oni imaju kvalitet i igrali su DOK SU MOGLI.
Sa svakom novom tekmom su sve vise kopnili.
Provukli smo se protiv Listice ali dalje nije moglo.
I jos Husref sa svojom taktikom sve zabetonira.

Kad ti temelji ne valjaju (pripreme) onda se kuca kad tad srusi a dotad joj se divi i lazi sebe koliko hoces da imas vilu.
Ako nesto ne mozes (ili neces) da shvatis ne znaci da svi ostali lupaju gluposti.
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 03 sep 2019, 07:52

kengur WroteColon

Da li shvatas da si kontradiktoran. Ako su igraci i tener tako bajno odradili protiv Bate-a onda oni imaju kvalitet i igrali su DOK SU MOGLI.

Kad ti temelji ne valjaju (pripreme) onda se kuca kad tad srusi a dotad joj se divi i lazi sebe koliko hoces da imas vilu.
Ako nesto ne mozes (ili neces) da shvatis ne znaci da svi ostali lupaju gluposti.

Treba uzeti u obzir da Bate nije imao neku preveliku ambiciju da nas napadne u revanšu, igrali su samo da otaljaju posao, Osim je ove svoje nahajcao maksimalno + naša formacija, preveliki umor

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 03 sep 2019, 08:13

Historicar WroteColon
kengur WroteColon

Treba uzeti u obzir da Bate nije imao neku preveliku ambiciju da nas napadne u revanšu, igrali su samo da otaljaju posao, Osim je ove svoje nahajcao maksimalno + naša formacija, preveliki umor

Sve odlicno receno. Zato sam i rekao "bajno" jer da im je trebalo, onda bi vidjeli sta bi stvarno bilo.
Da li je indikator da je i Lazic koji je medju 3 najbolja igraca naseg tima, igrao daleko ispod svog normalnog. A bio je prije i jak i spreman.
Ne branim igrace i vecina je daleko ispod nivoa koji bi nas klub trebao imati, ali OVAJ put ih ne mogu kriviti.
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 03 sep 2019, 08:26

Znaci, uprava je kriva jer smo ostali bez jeleskovica (nije otidao zbog para 10000%), uprava kriva jee igraci vose sponzorska auta (gazda platio), uprava kriva jer imaju vrhunske uslove, uprava kriva jer su im 10 qdana kasnile plate (plata im bila 18.3. pa nakon toga 25.6.) jer pare nisu prosle odmah preko banke vec je nastao problem, uprava kriva jer igraci idu n svasbe koje husref dopusti u sred pocetka priprema.
Uprava kriva jer husref izadje sa 442 i brani se , uprava kriva jer igraci nemaju ni 70% spreme od prosle godine...
Uprava ima gresaka, marketing, padanje pod pritisak grupice navijaca, ne izlazenje u javnost.... al ovu sramotu od 5 komada i ponizavanje ne ide nikome ali nikome osim huseefu, sš i igracima. Izasli su na teren bez volje i muda.
Trešnjevka!

Pitaristok
Kontakt:

PostPostao/la Pitaristok » 03 sep 2019, 08:32

Zao mi je sto moram reci, unazad mjesec dana nisam procitao vise od dvije strucne analize igre i stanja sa igracima ili sa radom uprave. Vecina Vas lupa gluposti i navodi malo je reci nebuloze. Pojedincima se cista obraza moze reci " ufati se lopate decko nije ovo za tebe".
Zelite razgovaratio oko ovog stanja a pojma nemate sta se desava i kako se stvari odvijaju unutar cetiri zida kluba (zbog karakteristika naseg naroda, super stvar).
"Povrijedio se neki igrac jer nismo imali dobrog kondicionog strucnjaka", gluplju foskulu nisam cuo odavno.
Kao da si rekao da ti se auto pokvarilo jer nisi kupio dobre gume.

Trener ( ne volim ga, al ga postujem zbog svega sto je uradio za nas) donese dvije titule i super igru tvog tima i ti to sve ponistis i nabijes nogom jer je izgubio jednu utakmicu, pogrijesio sa taktikom, jer je bio limitiran na sastavljanju ekipe, jer je ekipa igrala u prosjeku svaki treci dan unutar mjesec i pol, je lupanje gluposti.

Skoro sve sto komentarisete oko rada uprave, vodenja ekipe, igre, stanja sa povrijedenima, zasto su povrijedeni, sta rade u privatnom zivotu, sta Husref misli o ovome onome, itd itd itd, komentarisete na osnovu laznih nepotvrdenih informacija i onda date svoj komentar koji je niđe veze.

Izvinjavam se ako sam nekoga uvrijedio. Lp.

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 03 sep 2019, 08:33

za ono u subotu je kriv iskljucivo Husref. igraci se nisu proslavili, ali su od starta postavljeni da ne mogu pobijediti. Husref stopostotni krivac, ali nema smisla mijenjat ga. ja bih ga ostavio do zime, ako bismo bili prvi pustio ga do kraja sezone. al na kraju sezone noga, da 5 duplih osvoji i da se plati ozbiljan trener koji ce uradit nesto da se konacno odvojimo od sivila koje je premijer liga. prije 6 godina nam je dosao vlasnik mi i dalje se borimo u ovoj ligi sa nekakvim Bojama, Sadikovicima, Krpicima i prizeljkujemo pauzu da se konsolidujemo. jeb.o to.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

NorthN01
Kontakt:

PostPostao/la NorthN01 » 03 sep 2019, 08:42

SarajevoJeBordo WroteColon
NorthN01 WroteColonMa dobro vas je ba pitari vise sa analizama, strucnim misljenjima i ostalim kurcima .. .. puno seremo a prosjek nam 2milje na stadionu,
valjaju se lazne informacije po forumu, 2posto likova imaju NEKAD tacne informacije, siri se negativa, od govana se pita pravi itd ..
I kad je dobro i kad je lose na ovom forumu je konstatno neka negativa, neko pljuvanje neko **** majke, al nazalost sve iza sakrivenih profila, psuju ljudi koji su ogorceni na sve, na zivot, na majku oca itd..Poraz boli al necemo sigurno stvari rjesit na ss. forumu..
Jbt onaj gore se utripovo da forum citaju ljudi iz kluba, nam, husref, husrefova djeca hahahaha smijesno ..eto forum ss bitan ..
spustite loptu na zemlju , okrecemo se daljnim utakmicama poslje pauze, na nama je da punimo stadion i da dajemo podrsku klubu a ne da pametujemo preko nekakvog sportsport foruma dje svaki debil moze uci i pisati .. S obzirom da nas nema ni minimalno po stadiona, osim naravno kad su derby utakmice, nemamo pravo pricat apsolutno nista !!!

Druže, ne znam jesu li ti rekli, ne znam hoćeš mi vjerovati, ali forum služi za iznošenje mišljenja, analize i diskusije. Ti si baš opterećen "nickovima" i pišeš o tome nakon najveće poslijeratne bruke. Nije ti ovo fejsbuk. Inače, na tom istom fejsbuku istaknuti članovi grupe koju toliko braniš ne stavljaju svoja imena, a ti se.reš što ljudi na FORUM stavljaju nickove. I da, Husrefova djeca ne čitaju forum, nego pišu po istom.

Ti haveru vidim volis da izvrces svaki post, pa tako i moj a vidim volim i da repliciras kao ti si ovde neki odgovor za sve ..
Nisam opterecen i ne branim istaknute clanove grupe i vecina koristi na fb svoje ime i prezime osim ovih najnovijih generacija sto se furaju na John Gottije i razne idole..tako da ne pricaj gluposti mame ti i ne rpavi se pametan
Moguce da Husrefov mali cita forum, ali ja sam gore napisao da su se pitari nafurali da i razni funkcioneri kluba prate forum i da je ovo kao neki bitan forum navijaca Sarajeva. Znaci i to si izvrno ! I na kraju krajeva velika je razlika izmedju analize, misljenja i pitarluka i trovanja i laznih informacija !
Znaci ne znam koji me **** ti stalno repliciras kad stalno izvrces i pises onako kako si ti to zamislio ! Pozz Pasha , ne moras mi vise replicirat jer te ne smatram kompetentnim
Pa ti sad i ovo repliciraj , boli me k**** al ako vec repliciras, mojne izvrtat

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 03 sep 2019, 08:56

Pantelija WroteColonZnaci, uprava je kriva jer smo ostali bez jeleskovica (nije otidao zbog para 10000%), uprava kriva jee igraci vose sponzorska auta (gazda platio), uprava kriva jer imaju vrhunske uslove, uprava kriva jer su im 10 qdana kasnile plate (plata im bila 18.3. pa nakon toga 25.6.) jer pare nisu prosle odmah preko banke vec je nastao problem, uprava kriva jer igraci idu n svasbe koje husref dopusti u sred pocetka priprema.
Uprava kriva jer husref izadje sa 442 i brani se , uprava kriva jer igraci nemaju ni 70% spreme od prosle godine...
Uprava ima gresaka, marketing, padanje pod pritisak grupice navijaca, ne izlazenje u javnost.... al ovu sramotu od 5 komada i ponizavanje ne ide nikome ali nikome osim huseefu, sš i igracima. Izasli su na teren bez volje i muda.

Jedino ovo oko Husrefa si u pravu. Za sve ostalo ako i dalje pitas pitanja koja su detaljno odgovorena onda je do tebe. A imao si puno dobrih postova zadnjih par godina. Za Jeleskovica DA - nisi smio dozvoliki konflikt sa najboljim strucnjakom u zemlji. Za plate NIJE NORMALNO da pare dobijas svaka 3 mjeseca. Pare iz Vijetnama su jos gora sramota. Igraci nisu "izgubili" spremu za 2 sedmice, vec sto se cekalo pregovaranje sa trenerom. Ko je to vodio ?

forza_juve
Kontakt:

PostPostao/la forza_juve » 03 sep 2019, 08:59

Sto prije shvatiti da nema para za neku dominaciju to ce biti lakse svima. Da se ima para za neke top igrace isti bi se i doveli i onda bi bila dominacija. Ovako se pomiriti da treba ici iz utakmice u utakmicu i davati maksimum jer 4 kluba u ovoj ligi su u par deka gore dole. Ako je Real u dva kola kiksao moze i Sarajevo. Boli poraz to je cinjenica ali opet kazem nema neke dominacije ni kada se svi vrate jer treba svaku utakmicu 100% da se daje. Protiv veleza i listice smo srece imali vise nego znanja ali zato je derbi dosao na naplatu. Igracima i treneru pustiti ove utakmice neka se podsjete da treba maksimum davati. Kazu umor, ima i toga ali sta da izboris grupnu fazu onda bi se za opstanak borio od tolikih utakmica. Prosle godine smo imali isto bodova i onda bjezali zelji na kraju 20 bodova, to nije zbog dominacije nego zato sto je taj isti zeljo u k...u bio. Ako se misli ponoviti prosla sezona mora se vise ponuditi kako kod igraca, strucnog staba , marketinga i svega ostalog. Pljuvat ne treba ali kritika svakako dobro dodje

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 03 sep 2019, 09:01

Al je.bo majku, povedosmo u prvoj minuti, i to Hebib, prvim kontaktom s loptom na utakmici...

pa odma smo trebali znat da nece na dobro
1946~

Sebulba
Kontakt:

PostPostao/la Sebulba » 03 sep 2019, 09:21

forza_juve WroteColonSto prije shvatiti da nema para za neku dominaciju to ce biti lakse svima. Da se ima para za neke top igrace isti bi se i doveli i onda bi bila dominacija. Ovako se pomiriti da treba ici iz utakmice u utakmicu i davati maksimum jer 4 kluba u ovoj ligi su u par deka gore dole. Ako je Real u dva kola kiksao moze i Sarajevo. Boli poraz to je cinjenica ali opet kazem nema neke dominacije ni kada se svi vrate jer treba svaku utakmicu 100% da se daje. Protiv veleza i listice smo srece imali vise nego znanja ali zato je derbi dosao na naplatu. Igracima i treneru pustiti ove utakmice neka se podsjete da treba maksimum davati. Kazu umor, ima i toga ali sta da izboris grupnu fazu onda bi se za opstanak borio od tolikih utakmica. Prosle godine smo imali isto bodova i onda bjezali zelji na kraju 20 bodova, to nije zbog dominacije nego zato sto je taj isti zeljo u k...u bio. Ako se misli ponoviti prosla sezona mora se vise ponuditi kako kod igraca, strucnog staba , marketinga i svega ostalog. Pljuvat ne treba ali kritika svakako dobro dodje

:thumbup: Bravo, jedini post koji je pogodio bit problema.

forza_juve
Kontakt:

PostPostao/la forza_juve » 03 sep 2019, 09:24

Sebulba WroteColon
forza_juve WroteColonSto prije shvatiti da nema para za neku dominaciju to ce biti lakse svima. Da se ima para za neke top igrace isti bi se i doveli i onda bi bila dominacija. Ovako se pomiriti da treba ici iz utakmice u utakmicu i davati maksimum jer 4 kluba u ovoj ligi su u par deka gore dole. Ako je Real u dva kola kiksao moze i Sarajevo. Boli poraz to je cinjenica ali opet kazem nema neke dominacije ni kada se svi vrate jer treba svaku utakmicu 100% da se daje. Protiv veleza i listice smo srece imali vise nego znanja ali zato je derbi dosao na naplatu. Igracima i treneru pustiti ove utakmice neka se podsjete da treba maksimum davati. Kazu umor, ima i toga ali sta da izboris grupnu fazu onda bi se za opstanak borio od tolikih utakmica. Prosle godine smo imali isto bodova i onda bjezali zelji na kraju 20 bodova, to nije zbog dominacije nego zato sto je taj isti zeljo u k...u bio. Ako se misli ponoviti prosla sezona mora se vise ponuditi kako kod igraca, strucnog staba , marketinga i svega ostalog. Pljuvat ne treba ali kritika svakako dobro dodje

:thumbup: Bravo, jedini post koji je pogodio bit problema.

Svi vidimo sta se desava osim onih koji ne zele da vide

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: NorthN01 i 11 gostiju.