FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 04 sep 2019, 13:20

Benkara21 WroteColonKaže Tatar da pocrkaše svi od umora, loše pripreme.

Uslovi u kojima rade nasi igraci su vrhunski. I te pripreme koje su u Sloveniji radjene je na visokom nivou. Niko ne bi trebo da slovo A kaze na to.
Sta su oni tamo radili, i ko je koga yebavao nzm. Cinjenica je da nikad nismo imali ovoliko povrijedjenih igraca.

Do unazad par godina, nijedan kolektiv nema bolje uslove nego mi. I u takvoj situaciji, svake godine moras donositi trofej.

Gubiti je oke, al biti ponizen sa pet golova od strane komsije :nene: ni u snu...

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 13:24

Opet se izmišljaju price. Jeleskovic otisao zbog obaveza na fakultetu posvecuje se naucnom radu tako je i rekao kad je odlazi. Eh vjerovatno je kumovalo i kasnjenje plata i sto se nije islo na pripreme na vrijeme, nece amaterizma pa covjek se povuko, mozda i ne zeli da ceka platu sva 3-4,mjeseca.

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 04 sep 2019, 13:26

Pantelija WroteColon
Kamuflazn WroteColonhttps://www.instagram.com/p/Byx8C_Zngg2/

4ta slika, jeleskovic vodi zagrijavanje. Znaci covjek poceo pripreme, kasnile plate isticao mu ugovor i covjek otisao. Znaci niakav sukob nisakim. Hvala i prijatno.

Ipak cemo reci da je ispostovao ugovor ;)

A to za kasnjenje plata ponavljam, izvod banke

18.3. - 25.6. -30.9. Poyyy

Hahaha pa naravno da cemo to reci, zato je cocjek napravio plan priprema jel. Ko veli necu ja produti ugovor ali cu napraviti u dogovoru sa trenerom plan i program. I kad su se desile te zajebancije oko placa covjek reko moje znanje se naplacuje odo ja vidimo se. I covjek otisao. Cinjenica neoboriva, a ti mozes pokusat spinovat koliko hoces.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 04 sep 2019, 13:28

bordobijeli WroteColonOpet se izmišljaju price. Jeleskovic otisao zbog obaveza na fakultetu posvecuje se naucnom radu tako je i rekao kad je odlazi. Eh vjerovatno je kumovalo i kasnjenje plata i sto se nije islo na pripreme na vrijeme, nece a mater iznad pa covjek se povuko, mozda i ne zeli da ceka platu sva 3-4,mjeseca.

Zbog cega su onda potpisivali ugovor ako im te stvari ne odgovaraju ?
Potpisujes li ti nesta ako smatras da to nije kako ti zelis?

Ovo prvo ti je isto kao ono kad te djevojka ostavi i kaze "pa ti si tako diva volila bi da ostanemo prijatelji" i nikad naravno ne ostanete prijatelji...

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 04 sep 2019, 13:37

bordobijeli WroteColonOpet se izmišljaju price. Jeleskovic otisao zbog obaveza na fakultetu posvecuje se naucnom radu tako je i rekao kad je odlazi. Eh vjerovatno je kumovalo i kasnjenje plata i sto se nije islo na pripreme na vrijeme, nece amaterizma pa covjek se povuko, mozda i ne zeli da ceka platu sva 3-4,mjeseca.

A sto lazes da se plate cekaju 3-4 mjeseca :D
Trešnjevka!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 04 sep 2019, 13:49

Kakav ba umor, što niko nije bio umoran kad smo ih ubili poslije finala kupa 2017.? Mi umorni i psihički mrtvi poslije Lištice, oni imali 7 dana pauze, pa se vidjeli nisu.
Eto Lazić je odmorio protiv Širokog pa ga je Zec okretao k'o levata, Krpić mu svaki duel uzeo. Qrac umor.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 13:58

Zip WroteColon
bordobijeli WroteColonOpet se izmišljaju price. Jeleskovic otisao zbog obaveza na fakultetu posvecuje se naucnom radu tako je i rekao kad je odlazi. Eh vjerovatno je kumovalo i kasnjenje plata i sto se nije islo na pripreme na vrijeme, nece a mater iznad pa covjek se povuko, mozda i ne zeli da ceka platu sva 3-4,mjeseca.

Ovo prvo ti je isto kao ono kad te djevojka ostavi i kaze "pa ti si tako diva volila bi da ostanemo prijatelji" i nikad naravno ne ostanete prijatelji...

To bi trebao pitati igrace sto su štrajkovali i nisu htijeli na pripreme.

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 14:03

quote="skoroalen"]Kakav ba umor, što niko nije bio umoran kad smo ih ubili poslije finala kupa 2017.? Mi umorni i psihički mrtvi poslije Lištice, oni imali 7 dana pauze, pa se vidjeli nisu.
Eto Lazić je odmorio protiv Širokog pa ga je Zec okretao k'o levata, Krpić mu svaki duel uzeo. Qrac umor.[/quote]
Drugi psihološki momenat tada su oni bili gotovo prvaci a mi izgubili kup na penale i sav umor i bijes, inat proradio tako smo ih tad dobili. Sad su oni to imali mi smo šampioni, 0-3 zadnji derby oni se nalozili i razbili nas. S tim da mi bez Stanojevica, Oremusa, Rahmanovica, Tatara smo prosjecna ekipa.

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 04 sep 2019, 14:13

Ne mozes sa 4 akademca (kova, sabanovic, mustafic, djokanovic), sa 4 nova neuigrana (letic, milanovic, serbo i gavric) ocekivat da uzmes jednog od najboljih protivnika u ligi. Mozda smo nakon 2-2 trebali ubacit defanzivca i cuvat rezultat. Onda bi ili izgubili 3-2 ili izvukli bod ali bi opet kritikovali ovi isti da je to zenstveno.
Titule se uzimaju najvise na malim utakmicama a jos je mnogo ostalo pred nama.
Ono sto ja zelim je da se svi oporave i da vidimo jesmo li slucajno uzeli duplu ili smo sposobni uspostavit dominaciju. Ova sezona je kljucna.
Evo mi smo dosli Mladi Muslimani, necemo trpit slabost ni straha, mi cemo skrsit dusmanina svog!

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 04 sep 2019, 14:14

drinagold WroteColonDa mi je znat sta bi ova uprava radila da nemaju Nama,, da su u poziciji Borca, zeljeznicara, veleza, slobode...

E volio bih i ja to vidit

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 04 sep 2019, 14:24

Isto tako bih volio vidjet Husrefa sa rosterima koje imaju Borac, Željo, Velež, Sloboda itd.
Sarajevo, ljubavi moja!

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 04 sep 2019, 14:27

Derbi je proso kako je proso, nekog je bolio qurac odmah nakon zavrsetka tekme a neko ce imati traume jos puno godina...kako god mislim da se treba okrenuti nastavku prvenstva i to maximalno ozb, meni licno zanima hocel se uspjeti oporaviti igraci ili ne
Ne zelim vise jednu yebenu tekmu da gledam ove experimente sa Krsteom na dm, sa 2 veznjaka, sa krpljem pozicija, sa Milanovicem koji igra ko na terminu, niti zelim sabanovica i mustafica ikad vise da vidim u timu, ima dovoljno ekipa gdje mogu igrati pa nek idu u Olympijakose ili gjde god uspiju

Nama je Tatar najvazniji igrac, Rahmanovic odmah poslije njega, Stanojevic isto tako, bez ova 3 igraca u nastavku daj boze ikakav rezultata da se napravi
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Bordeaux46
Kontakt:

PostPostao/la Bordeaux46 » 04 sep 2019, 14:36

bordobijeli WroteColon
Bordeaux46 WroteColon
bordobijeli WroteColonHusref krivac za derby loša taktika. Igraci umorni, povrede, to su uzroci poraza. Al zasto izmišljati i za sve kriviti trenera. Nije on kriv sto smo kasnili s pripremama, nije kriv sto nismo doveli zadnjeg veznog, nije kriv sto nemamo stadion.

pa niko ga ne krivi za ovo

Ne krivi njeg niko al to utice na izvedbu niko sad ne prica da smo kasnili s pripremama da citav ovaj period igramo s dva mlada zadnja vezna i da Krste to krpio, još kad dodas povrede onda si ovdje gdje jesi. Nije ni loše kasnimo bod za prvim, gorak je derby al jbg. Ovo niko ne spominja nego samo Husrefa, niko sad ne hvali sto smo imali 5 akademaca u derbyu.

sto se tice derbija, jedino se Horde mogu pohvaliti. cuj da pohvalim sto smo imali akademce. ja sam prezadovoljan nasim stanjem na tabeli i da mi je neko ovo ponudio na pocetku sezone s obzirom na probleme prihvatio bih. igrom nisam, ali po meni Husref je do utakmice sa Sirokim odlicno vodio utakmice i vrlo vjerovatno je on najzasluzniji za pobjede protiv Radnika i Veleza. al necu onda ni za derbi sutiti nego treba reci sta je i kako je.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 04 sep 2019, 14:37

skoroalen WroteColonIsto tako bih volio vidjet Husrefa sa rosterima koje imaju Borac, Željo, Velež, Sloboda itd.

Bio drugi sa bodom minusa 2013. Joa imao borac prekid.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 04 sep 2019, 14:39

skoroalen WroteColonIsto tako bih volio vidjet Husrefa sa rosterima koje imaju Borac, Željo, Velež, Sloboda itd.

VOlio bih vidjeti navijace sa rosterima koje imaju borac, zeljo, velez, sloboda itd.

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 04 sep 2019, 14:44

:zzz:
ledesma WroteColonDe malo ohladite sa pljuvanjem svega i svacega!

Nama je bitno da do proljeca drzimo egal 2 3 boda za prvim(ma ko to bio, a u slucaju da mi budemo to je onda sve gotovo.)

Volite svoj klub i kad izgubi, ne trazite uvijek krivca za sve u zivotu. Budite muskarci, a ne pi.ckice. Ja ga sad volim još više i luđe!!!

Bravo majstore,kao sto Sam vec bio napisao ovdje Niko ne zna reci:. Nema veze,bit ce bolje sljedeci put,idemo dalje,mozete vi to Jos jace i bolje,glavu gore, opcenito pruziti podrsku,najlakse je kritikovat,a.podrzat i reci finu rijec to nikako.

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 14:44

Bordeaux 46. Pa zato sam i pisao niko ne hvali akademce, normalno da ne hvali kad primiš peticu u derbyu. To sam ja ovdje trubio godinu da kad izgubis niko ne pita jesu li djeca ili veterani na terenu. Rezultat je mjerilo u sportu i to je tako.
Kad je Husref na onom presu trazio još igraca , ovdje ga Pantelija i drustvo razapeli kaze sta cemu zadnji vezni imamo akademiju.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 04 sep 2019, 14:49, ukupno mijenjano 2 puta.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 04 sep 2019, 14:45

Kamuflazn WroteColon

Bio drugi sa bodom minusa 2013. Joa imao borac prekid.

Kakvim bodom, 6 bodova zaostatka na kraju.

@DiMaria kao navijači smo svakako kiturina velika, tu nema priče. :lol:
Sarajevo, ljubavi moja!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 04 sep 2019, 15:05

bordobijeli WroteColon
Zip WroteColon

To bi trebao pitati igrace sto su štrajkovali i nisu htijeli na pripreme.

Opet kazem, igracima se nista ne duguje. Sve im je uredno, sve sto zinu dobili su.
Dobili su i sluzbena vozila da voze.

Sve oni imaju drug moj.

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 15:14

Smjecanindzemo WroteColonHebem vam allaha svimaaaaa...

Sta ti je ljakse

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.