FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

Benkara21
Kontakt:

PostPostao/la Benkara21 » 04 sep 2019, 15:18

Pa Barca je bez Messija bezveze ekipa, a ne neka mini ekipa bez 3 glavna igrača. Iskreno
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. ❤️

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 04 sep 2019, 15:19

bordobijeli WroteColon
Smjecanindzemo WroteColonHebem vam allaha svimaaaaa...

Sta ti je ljakse

Nemoj tako, to je konstruktivna kritika prosjecnog hordasa sa sjevera. Previse je duboko da bi mi smrtnici to razumili. Kao i ona genijalna pjesma “mama manijaka je kur.ava”
1946~

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 04 sep 2019, 15:38

ThrillerHz WroteColon
bordobijeli WroteColon

Sta ti je ljakse

Nemoj tako, to je konstruktivna kritika prosjecnog hordasa sa sjevera. Previse je duboko da bi mi smrtnici to razumili. Kao i ona genijalna pjesma “mama manijaka je kur.ava”

Pjesma je za ginisa :D

Zamisli imas brata manijaka, e kad to zamislis zamisli da sebi govoris da ti je mama qurva :lol:

Pisao sam o tome neki dan... Sve osim toga, sto se tice navijanja je bilo na dobrom nivou.
Gadjanje baklji bespotrebno i ona tuca prije pocetka utakmice isto bezveze.

Nego, ajmo se vratiti da pljujemo Husrefa :lol: :P

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 04 sep 2019, 15:42

ThrillerHz WroteColon
bordobijeli WroteColon

Sta ti je ljakse

Po cemu bgt zakljuci da je ovakav imbecil sa sjevera, i bgt odyebite vise od sjevera, evo problem su bile baklje pa su momci se sstali i dog za dpbrobit klub da se ne pale nego na kraju tekme
Nama je najmanji problem sjever ili bilo koja tribina
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 04 sep 2019, 15:50

skoroalen WroteColonIsto tako bih volio vidjet Husrefa sa rosterima koje imaju Borac, Željo, Velež, Sloboda itd.

Pa samo se sjeti kada je vodio Mladost DK
Sarajevo ljubavi moja

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 04 sep 2019, 15:52

Ako ima neko rođenog brata koji je manijak, puno vecih problema taj ima od navijacke pjesme. Ne daj Boze nikom takvog iskusenja u zivotu. Ni mentalna ni fizička bolest bliznjih nisu zajebancija.
Bahati, bahati Željkan!
1946

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 04 sep 2019, 15:52

Sta ti je kercino jedna bjesna
Sarajevo ljubavi moja

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 04 sep 2019, 15:54

Inijesta WroteColon
Po cemu bgt zakljuci da je ovakav imbecil sa sjevera, i bgt odyebite vise od sjevera, evo problem su bile baklje pa su momci se sstali i dog za dpbrobit klub da se ne pale nego na kraju tekme

Ma da skrenem malo s Husrefa i uprave na sjever, nismo odavno :urnebes:
1946~

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 04 sep 2019, 15:57

Zip WroteColon
ThrillerHz WroteColonNemoj tako, to je konstruktivna kritika prosjecnog hordasa sa sjevera. Previse je duboko da bi mi smrtnici to razumili. Kao i ona genijalna pjesma “mama manijaka je kur.ava”

Pjesma je za ginisa :D

Zamisli imas brata manijaka, e kad to zamislis zamisli da sebi govoris da ti je mama qurva :lol:

Pisao sam o tome neki dan... Sve osim toga, sto se tice navijanja je bilo na dobrom nivou.
Gadjanje baklji bespotrebno i ona tuca prije pocetka utakmice isto bezveze.

Nego, ajmo se vratiti da pljujemo Husrefa :lol: :P

Al bas za ginisa, prvo pola raje nije razumilo uopste sta pjevaju, drugo i kad su razumili nisu htjeli pjevat :puke:

Sto kazes nisu ni svjesni da govori mozda svojoj strini, tetki, pa i mami da je kur.ava... Al sve ostalo stvarno za pohvalu, opet i ona tuca, ako bar nista muski na sake, a ne pickasto nozeve, pistolje.
1946~

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 04 sep 2019, 16:01

ThrillerHz WroteColon
Inijesta WroteColon

Ma da skrenem malo s Husrefa i uprave na sjever, nismo odavno :urnebes:

Ma nemoj brate majke ti, negativa nam je skroz trenutno
Da hoce Dajdza Nam to sta za stadion rijesiti, da objave i skrenu sa ovih tema :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 04 sep 2019, 16:04

:
ThrillerHz WroteColon
bordobijeli WroteColon

Sta ti je ljakse

Sto s sjevera ja odem na sjever vise se psuje na istoku. Al ne treba generalno gledati majmun je majmun bio na sjeveru ili istoku.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 04 sep 2019, 16:12

Benkara21 WroteColonPa Barca je bez Messija bezveze ekipa, a ne neka mini ekipa bez 3 glavna igrača. Iskreno

dobro oni su generalno **** a i on
:D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 04 sep 2019, 16:13

Denchi WroteColon
Benkara21 WroteColonPa Barca je bez Messija bezveze ekipa, a ne neka mini ekipa bez 3 glavna igrača. Iskreno

E jbg sad hahahaha

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 04 sep 2019, 16:19

AngelDiMaria WroteColon
Denchi WroteColon

E jbg sad hahahaha

pa eto navedi bar 15 argumenata po kojim nisu :D :think: :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 04 sep 2019, 16:32

Ništa od zadnjeg veznog izgleda. Nit im je u planu nit o tome razmišljaju što je velika greška. Shvatio bi to kada bi nakon ove pauze mogli računati na Stanojevića i Rahmanovića, al daj Bože da makar jedan bude u konkurenciji.

Sve dok nam vezni red bude sastavljen od 2/3 ovih igrača (Krste, Gavrić, Đokanović, Mustafić), igra će bit loša. Disbalans. Jednostavno ne ide.

A kada bi poslije pauze na raspolaganju imali Rahmanovića, Tatara, Hodžića, u konkurenciji Dupovca, kada bi Stanojević počeo trenirati.. ubrzo bi mi zasjeli ponovo na prvo mjesto i igra bi se poboljšala.
FK Sarajevo

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 04 sep 2019, 16:40

Ako stvarno neko misli da bi nas skretnicari pobjedili sa 3 razlike da smo samo jedan dan igrali kasnije on je smjesan. Cinjenica da su u savez isli da se zale radi zahtjeva da se utakmica igra u nedelju dovoljno govori.. na cemu su bazirali utakmicu.

Drugo mi dok smo imali svjezine imalo do 60 minute mi smo imali 2:2, al izgleda oba gola koja smo mi dali su bili iz offside ili iz ne postojeceg penala..

Trece drugi go zelje dva faula prije gola bila..

Ok, nebranim husrefa jer je izgubio i nemoze ga niko branit al covjek je reko pogrijesio sam sa izmjenama i to je presudilo utakmicu i jeste. Da je pogodio sa izmjenama mozda bi i pobjedili a najvjerovatnije bi bio remi..

Sto se tice Jeleskovica, covjek je rekao da ima previse obaveza i da nije mogo vise ucestovat da nama pomaze. Ja mu vjerujem posto da je bez posla ili da radi neki poso i ima platu koju njegova sprema ljudi imaju sa njegovom skolo sto je 2000 do 3000 k km mjesecno on nebi nikad napustio SARAJEVO jer bi mogo imat najmanje 4000 km platu i radit par sati dnevno a ne 6-7 sati po fakultetu kurcu i takvi glupostima.

Sto se tice umora pored umora 6 najbolja igraca su ti povrjedena za 2 si znao da su povrjedni za cetvoricu oremusa benja ahmeta rahmanovica nisi znao da ce se svi povrijedit i sve povrede osim ahmetove su povrede na koje se nije moglo utjecat

Rahmanovic ta upala kosti
Pidro pukli ligamenti bio je jeleskovic trener
Stanoje udarac laktom u oko
Benjo istego misic protiv batea kad je klizeci uradio dotad bio najbolji igrac
Oremus slomio kost u noge
Ahmetovic to je laksa povreda samo covjek je u godinama i treba vremena

I sad zamoslite da u zelje samo 2 standardna igraca ne igraju recimo kapic i bojo samo da nisu igrali protiv nas a ne 7 kola ili zrinjski ili bilo koja druga ekipa.. samo da im dva standardna igraca ne igraju. A ne 4 igraca koji su najbolji sto imas.

Normalno kad ti igraju mustafic dzokanovic sabanovi i milanovic umjesto oremusa stanoje rahmanovica tatara da ce se prvo energetsli ekipa trosit jer trikom mora nadoknadzivat nekvaliter

Zrinjski je kako znam izgubio odnas gdje smo bili jednaki tako to sto z

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 04 sep 2019, 16:43

igra nam je skočila kada smo doveli 2 Destruktivca, dotad smo igrali ovako kao sad, toplo-hladno, ako nam neko na tacni servira poene uzmemo ili kad se nekom digne individualno pa ti dobije meč....

grupna igra gdje protivnik nije znao odakle dolazi opasnost, gdje je 5 igrača zabijalo, svaku tekmu bi neko drugi bljesnuo smo imali samo kad smo imali osigurača-destruktivca iza njih a nerijetko i oba destruktivca u prvih 11....

trenutno nazadujemo...

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 04 sep 2019, 16:52

"Oremuš i Stanojević će po svemu sudeci odsustvovati do daljnjeg". Kada sam ovo pročitao jutros u Avazu, sve mi je prisjelo.

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 04 sep 2019, 16:56

Valjda se makar Rahmanović na vakat vrati, pa da igramo:

Đokanović(Krle)---Gavrić
---------Rahmanović------
Bahati, bahati Željkan!
1946

Tele33
Kontakt:

PostPostao/la Tele33 » 04 sep 2019, 17:01

Ne vidim realne šanse (a ni potrebe) da Husref ne bude na klupi do kraja sezone. Ne znam da je negdje u svijetu trener koji je donio duplu krunu dobio otkaz u sljedećoj sezoni?

Hajde barem Rahman i Tatar, ako nema ništa od Stanojevića i Oremuša.
Samo naprijed Saraj'vo!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.