FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 05 sep 2019, 17:24

Mi bi rafinhu na probu, ebo ga proba i jest proba da igrac proba da vidimo kakav je, pu pljuvaci po svemu i svacemu

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 05 sep 2019, 17:26

AngelDiMaria WroteColonMi bi rafinhu na probu, ebo ga proba i jest proba da igrac proba da vidimo kakav je, pu pljuvaci po svemu i svacemu

Bas tako,osude i prije nego sto vide o cemu se radi,mozda to preventivno rade :rol:

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 05 sep 2019, 17:34

BordoSarajevo WroteColonCentralni vezni, čuj, ipak nam treba jedan vezni?
Otkud to da nam treba?

Pozitivno je to što su uvidjeli da treba vezni a negativno je to što je ovo mačak u vreći, što možda neće proći probu a i ako prođe i zadovolji, dok se papiri riješe i sve ostalo, vratit će se i ostali i bit će kasno jer će bodovni zaostatak biti velik zbog rupe u veznom redu.

Takođe, ne raduje me ni činjenica ovog pokušaja rješavanja problema sa rupetinom u vezi sa ovim, vjerovatno, jeftinim rješenjem. Pitanje se postavlja, imamo li ili nemamo onog što je najpotrebnije da se dovede fudbaler.

Neka polako, ako Boga znas.. za sad je -1..
Sta mislis da idemo utakmicu po utakmicu ? Bez ovih velikih zaostataka.. istraumatizira me zivog brate.. polako odvadi malo, nije kraj svijeta.. :mrgreen:

bice to taman ;) samo polako i utakmicu po utakmicu. :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 05 sep 2019, 17:36

ledesma WroteColonLutaš Hadzija lutaš!

Поведи га Хусрефеее
1946~

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 05 sep 2019, 17:37

kome ovaj treba pojma nemam ali nama sigurno ne
destruktivac nam treba

meni je gore što je ovaj tu jer onda se stiče dojam da ne znaju koja tipa veznjaka nam fali...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 05 sep 2019, 17:42

Jel zna ko,ko je ovaj Gudzevic ?

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 05 sep 2019, 17:44

Denchi WroteColonkome ovaj treba pojma nemam ali nama sigurno ne
destruktivac nam treba

meni je gore što je ovaj tu jer onda se stiče dojam da ne znaju koja tipa veznjaka nam fali...

Довели га болан само да ми форумаши имамо нову тему, знају да се хајка дигне кад год неко на пробу дође, а опрали смо с три исте теме посљедњих пар дана.
1946~

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 05 sep 2019, 17:45

ThrillerHz WroteColon
destruktivac nam treba

Довели га болан само да ми форумаши имамо нову тему, знају да се хајка дигне кад год неко на пробу дође, а опрали смо с три исте теме посљедњих пар дана.

Mos ti pricat sta hos, niko te ne razumije :kafa:

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 05 sep 2019, 17:46

Sjeverjecudo WroteColonJel zna ko,ko je ovaj Gudzevic ?

Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 05 sep 2019, 17:48

zlo87 WroteColon
Sjeverjecudo WroteColonJel zna ko,ko je ovaj Gudzevic ?

Dobra,dobra :rol: :rol:

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 05 sep 2019, 17:50

Aj ba thrileru popusti sa tom glupom cirilicom.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

tilo
Kontakt:

PostPostao/la tilo » 05 sep 2019, 17:54

Zip WroteColon
ThrillerHz WroteColon
destruktivac nam treba

Mos ti pricat sta hos, niko te ne razumije :kafa:

100% kad vidim mrsko mi razmisljat prodjem

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 05 sep 2019, 17:56

Arnes Gudžević

švapče na probi, igrao po nižim ligama, igra polušpicu i ofanzivnog veznog
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 05 sep 2019, 17:58

[quote="Denchi" :P ]Arnes Gudžević

švapče na probi, igrao po nižim ligama, igra polušpicu i ofanzivnog veznog[/quote]
Hvala na informaciji

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 05 sep 2019, 17:58

ElCartel11 WroteColonAj ba thrileru popusti sa tom glupom cirilicom.

U Bosni starije pismo od latinice. :nene:
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 05 sep 2019, 18:00

skoroalen WroteColon
ElCartel11 WroteColonAj ba thrileru popusti sa tom glupom cirilicom.

U Bosni starije pismo od latinice. :nene:

Ma da je starije od ne znam ti cega cinjenica je da vecina ne voli cirilicu,i da ih ta cirilica podsjeca na agresore sa brda

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 05 sep 2019, 18:01

ThrillerHz WroteColon
ledesma WroteColonLutaš Hadzija lutaš!

Поведи га Хусрефеее

Ti mora da si završio fsk-a :urnebes:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 05 sep 2019, 18:06

Posto nam je teren u butniru, mozemo i na arapskom pricati ليس هناك أى مشكلة

sekac
Kontakt:

PostPostao/la sekac » 05 sep 2019, 18:09

2:0 Guzina i Milanović
Sarajevo ljubavi moja!

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 05 sep 2019, 18:09

Sto FK SARAJEVO danas ima nikad posle rata nije imalo, prije rata mozda jest al to vrijeme nepamtim i nemogu nista reci, mozda moj dtug samozdravlje bi mogo o tom vise napisat.

Redom u 4 zadnje godine 2 titule i dva kupa.

3 godine kostur ekipe se drzi na okupu a 4 igraca krste ahmet benjo i rahmanovic dalipreko 40 golova.

Prodali stopera (igraci koji se tesko inace prodaju a posebno za velke pare ) za 1.1m € iz nase akademije

Pidro kovacevic mustafic dzokanovic sabanovic odigrali sve dosta minuta prosle sezone kad smo duplu uzeli (sem dzokanovica)

Vec i ove godine smo glavni konkurenti za titulu hocemol osvoit to neznam al smo najkvalitetnija ekipa i po igracima i po uigranosti i po tome da imamo kostur ekipe najduze na okupu

Nemamo pare dinara nikom duzni, niko nije napusto klub jer mu je FK SARAJEVO duzno, akademci pospisuju na 5 godina ugovore.

Imamo kamp, najbolji u drzavi

Evo nesto se prica i o stadionu a sve to u neki zadnji 5 godina

Normalno je da nikad niko u bh klub bilo koji nece doc i potrosit 20 m € u igrace jednostavno nece.

Al ovo sto je uradeno je super i ide se malim a sigurnim koracima ka boljem, i mislim da ovako treba natavit.

Samo primjer kovacevic sabanovic pidro dzokanovic mustafic svi imaju po 5 godina ugovor dosta igraju platu niko od njih nema vecu od 5 k km, dok kvalitet imaju isti ili veci od recimo osmankovica bogucevica stevanovica boje a plate su za ove od 7 do 10 km i ugovori koji isticu za godinu gdje ce zeljo morat dovodit zamjenu a prodat ih nikom nemogu ni za 2000 km. Sto znaci vremenom ako bi mi prodali nekog ili dvoicu od ovih akademaca za 800 k € i da ova 3 ostanu i da igraju standardno do kraja ugovora mi smo na dobitku od 1.3 m € na osnovu recimo tih igraca sprem sergijaca.

I tako vremenom ce se doc do nivoa i do para da cemo se moci kvalifikovat u grupu le.

Samo sto tu ce trebat mnogo vise vremena nego mi zelimo al **** bar ima sistem da pogusimo konkurente i da osvajamo titule svake godine.

Zvijezda dinamo da igraju sa SARAJEVO zeljom partizanom hajdukom rijekom ofk beigradom bi gubile utakmice od SARAJEVA zelje u toku sezone.. nozda ne prvu godinu dvije al u roku 5 godina sugurno bi bilo par remija ili bi ih pobjedili a svi znamo da drzava otvoreno ubrizgava 20 do 30 m € godisnje u te klubove.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.