FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
127
63%
Ne
76
37%

Ukupno glasova: 203

zagorski
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 08 sep 2019, 21:53

VenamaHrabrih je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
VenamaHrabrih je napisao/la:Nemam fb, instagram niti sam uopste aktivan na bilo kojoj drustvenoj mrezi. Jedino, tu i tamo, na ovom forumu ostavim pokoji komentar.
Međutim, sta je cudno i lose ako neko (bilo ko), podrzava Paradu?! Pa i ja je podrzavam, a nisam gay. Prava su prava i nema parcijalne primjene istih.
A reprezentacija nam se odavno raspala, pa ne pratim ni nju.
Samo Sarajevo. A, onako privatno, smatram da bi danas puno bolji stoperski par bili Mihojevic-Serbecic, sa Hebibom na beku, nego one tri ublehe sa sve Besicem

A koja tacno prava nemaju, kad vec traze?
10 lokala imas u gradu te debilne populacije niko ih ne dira, po ttamvajima i busevima, ferhadijom setaju lezbe, ljube se i deze za ruke, niko ih ne dira, derpasi znas ko su niko ih ne dira.
Sta hoce?

Ne mogu usvajati djecu
Ne mogu sklapati brakove
Ne mogu naslijediti partnera/partnericu kao sto mogu parovi koji zive nevjencano, odnosno njihova veza se jednaka bracnoj, a gay veza nije
Ne mogu zdravstveno osigurati nezaposlenog partnera
Partner/ica ne moze naslijediti penziju umrlog/e partnera/ice
Ne mogu koristiti mehanizme zakona o braku u smislu starateljstva.
U alucaju prekida ugovora o bracnom partnerstvu nisu u mogucnosti koristiti poluge zakona o braku u smislu podjele zajednicke imovine itd.

Ti imas sva ova prava, sto posljedicno prednjem, ukazuje diskriminiranost ove populacije.
To ko se s kim ljubi po parkovima i ulicama jest za malu djecu, a ne za ozbiljne diskusije.

Pa i ne treba da imaju, nista od ovog sto si naveo. Jer to sto su i sto rade je totalno neprirodno i nenormalno, takve treba lijeciti, a ne davati im sva ta prava. To sto rade je mentalna bolest, mentalni poremecaj, ali i vrhunac razvrata i pretjerivanja u razvratu i strastima.
To ako se ne zaustavi i ne sprijeci postavlja se pitanje sta je slijedece, da se dadnu prava i napravi parada pedofila, nekrofila, onih sto se jebu sa zivotinjama...? Jer ko ti garantuje da sutra nece doci neko pa reci 'eh od sad pedofilija ili nekrofilija je ok i pedofili i nekrofili treba da imaju svoja prava i da slobodno upraznjavaju te svoje gadosti'. Prije 50 godina ljudi su se zgrazavali na homoseksualnost kao sto se sada zgrazaju i osuduju pedofiliju npr.
Sarajevo ljubavi moja

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 08 sep 2019, 21:55

fera"quote="Pantelija je napisao/la:
VenamaHrabrih je napisao/la:Nemam fb, instagram niti sam uopste aktivan na bilo kojoj drustvenoj mrezi. Jedino, tu i tamo, na ovom forumu ostavim pokoji komentar.
Međutim, sta je cudno i lose ako neko (bilo ko), podrzava Paradu?! Pa i ja je podrzavam, a nisam gay. Prava su prava i nema parcijalne primjene istih.
Samo Sarajevo. A, onako privatno, smatram da bi danas puno bolji stoperski par bili Mihojevic-Serbecic, sa Hebibom na beku, nego one tri ublehe sa sve Besicem

10 lokala imas u gradu te debilne populacije niko ih ne dira, po ttamvajima i busevima, ferhadijom setaju lezbe, ljube se i deze za ruke, niko ih ne dira, derpasi znas ko su niko ih ne dira.
Sta hoce?

hoce da oni nas diraju, eto sta hoce :D

Za razliku od silovatelja, koji su svi hetero, ovi diraju samo uz uzajamni pristanak :urnebes:[/quote]

Ne bih se slozio kolega.. realno je da se izivljavaju nad ljudskim pravima i da vladaju svijetom..

Sto se tice prava..
Nek naprave sebi djecu zasto bi imali oni pravo na usvajanje ? Treba djete ispastat u zivotu zbog njihovog opredjeljenja ? Ko da tom djetetu nije dosta nesreca u zivotu... Daj jos da ga kaznimo i unesrecimo..
Ostalo me ne interesuje..

Ako smo odlucili da se borimo za prava daj da se borimo za pravo na dostojanstven zivot, da nam ne umiru ljudi od gladi i zime... nemam ti braca kad da razmisljam o njihovim problemima..

Ocito nisi pratio ova zbivanja sa crkvom, Engleskim trening kampovima pa si te silovatelje prilijepio za hetero..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 08 sep 2019, 22:10

Daj gonite ovog debila odavdje, opet poceo pametovat
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 08 sep 2019, 22:18

ledesma je napisao/la:Daj gonite ovog debila odavdje, opet poceo pametovat

Ma forum je za iznošenje mišljenja, čovjek nikog nije uvrijedio, jbg. Stavovi nam se nikako ne poklapaju, on dosta liberalnije gleda na sve to, ja nikako ne mogu, kao i većina nas. Treba skrenut s ove teme, tema je FK Sarajevo, bezveze dižemo tenzije. Ja sam danas započeo ovo zbog onog statusa Bukovice i kajem se, nije ovo forum za te stvari. :D
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

GradKamena2
Kontakt:

Post Postao/la GradKamena2 » 08 sep 2019, 22:19

Pantelija je napisao/la:

Sta hoce?

Ne mogu usvajati djecu
Ne mogu sklapati brakove
Ne mogu naslijediti partnera/partnericu kao sto mogu parovi koji zive nevjencano, odnosno njihova veza se jednaka bracnoj, a gay veza nije
Ne mogu zdravstveno osigurati nezaposlenog partnera
Partner/ica ne moze naslijediti penziju umrlog/e partnera/ice
Ne mogu koristiti mehanizme zakona o braku u smislu starateljstva.
U alucaju prekida ugovora o bracnom partnerstvu nisu u mogucnosti koristiti poluge zakona o braku u smislu podjele zajednicke imovine itd.

Ti imas sva ova prava, sto posljedicno prednjem, ukazuje diskriminiranost ove populacije.
To ko se s kim ljubi po parkovima i ulicama jest za malu djecu, a ne za ozbiljne diskusije.

Cim naprave djete jedno drugom nek ga odgajaju niko nema niata protiv.

Izvidite na upadu.

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 08 sep 2019, 22:21

skoroalen je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Daj gonite ovog debila odavdje, opet poceo pametovat

Ma forum je za iznošenje mišljenja, čovjek nikog nije uvrijedio, jbg. Stavovi nam se nikako ne poklapaju, on dosta liberalnije gleda na sve to, ja nikako ne mogu, kao i većina nas. Treba skrenut s ove teme, tema je FK Sarajevo, bezveze dižemo tenzije. Ja sam danas započeo ovo zbog onog statusa Bukovice i kajem se, nije ovo forum za te stvari. :D

Pa Bukovica itekako ima veze sa ovim forumom i to sto pise, a ovaj pametnjakovic naso da prica o njihovim pravima.
Boli me ba qrac za ****! Nek yebe sebi mater vise. Pametolog. Ne podnosim ga ni sekunde.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

VenamaHrabrih
Kontakt:

Post Postao/la VenamaHrabrih » 08 sep 2019, 22:22

@simidobar. Nije ovo ni mjesto ni vrijeme za ovakvu vrstu rasprave, tako da necu vise na tu temu. Cinjenice su jasne i lako provjerljive, da ne pominjem majke koje ostavljaju djecu u kontejneru. One nisu gay. No, kako rekoh, necu ovdje o tome. Za raspravu na tu temu, imas pp. Pozz.

@ledesma. Nuzno se, prvobitno malo opismeniti, savladati sva slova i bar osnovne tajne pravopisa, e da bi nekog proglasio debili. Do tada, govoris iskljucivo o sebi.
Sretno i nemoj se oznojiti.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 08 sep 2019, 22:24

:arrow: ako vec ne znate, do 19i neke godine, homosexualbost se smartala bolescu, naucno, a izljecivost je bila visokoprocenta.
I dan danas ima na hilkade i hiljade izlijecenih ali o njima nema ni rijeci. Da to je poremecaj koji se moze lijeciti.

Primjer, jedna od aktivnijih, koja je sad IN , moj jaran je taslacio, imala 18-19. Plakala za njim, pola godine ga ganjala , sad prica kako je od srednje to osjecala hahagagaa ...
A krenula je tim staxama jer je bila u tom drustvu a ne jer je eto rodila se takva... drustvo, ubjedjenje i to je to.
Trešnjevka!

VenamaHrabrih
Kontakt:

Post Postao/la VenamaHrabrih » 08 sep 2019, 22:29

@ledesma. Ne moras me podnositi, ali ne moras ni psovati. Daj se malo smiri i zaobiđi ako ti smeta. Oprosti, ali ja se ne mogu spustiti na tvoj nivo i lajati. Nadam se da mi ne zamjeras.

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 08 sep 2019, 22:34

Ja bih zamolio da temu vratimo na FK Sarajevo. Ako nije problem.

VenamaHrabrih
Kontakt:

Post Postao/la VenamaHrabrih » 08 sep 2019, 22:35

Pantelija je napisao/la::arrow: ako vec ne znate, do 19i neke godine, homosexualbost se smartala bolescu, naucno, a izljecivost je bila visokoprocenta.
I dan danas ima na hilkade i hiljade izlijecenih ali o njima nema ni rijeci. Da to je poremecaj koji se moze lijeciti.

Primjer, jedna od aktivnijih, koja je sad IN , moj jaran je taslacio, imala 18-19. Plakala za njim, pola godine ga ganjala , sad prica kako je od srednje to osjecala hahagagaa ...
A krenula je tim staxama jer je bila u tom drustvu a ne jer je eto rodila se takva... drustvo, ubjedjenje i to je to.

A jbg sad... Nekad su ljudi grlili sljivu i srali ispod nje. Nekad su se vozili u volovskim zaprekama. Nekad sam bio i mlađan yebač ja, a sad, ujutro, jedan od drugog glavu okrecemo. Nekad je FKS igralo ravnopravno sa Mančesterom i Hamburgom. Nekad nekad...

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 08 sep 2019, 22:49

VenamaHrabrih je napisao/la:@simidobar. Nije ovo ni mjesto ni vrijeme za ovakvu vrstu rasprave, tako da necu vise na tu temu. Cinjenice su jasne i lako provjerljive, da ne pominjem majke koje ostavljaju djecu u kontejneru. One nisu gay. No, kako rekoh, necu ovdje o tome. Za raspravu na tu temu, imas pp. Pozz.

Braca ona ga je rodila.. nikad ne znamo koga je koja nesreca snasla... drustvo je krivo sto izmedju svih ostalih troskova nema novca za takve situacije, svugdje na svijetu postoje ustanove za prihvat anonimne djece..

Sad trebamo tom vec nesretnom djetetu ucinit medvjedju uslugu i dat ga nekoj pe*ercini ?

Ja jednostavno ne mogu da prihvatim da postoji SRETAN covjek/zena koji bi to uradili svom djetetu.. Nesto trece je u pitanju..

Postoje i ona dva Australska pe*era, vjencana, sto su usvojili dijete i vise od 5 godina ga prodavali kome su stigli... Sta sa tim ?

Izvini al ne zelim pp-ove sa ovim temama. :mrgreen: :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Sjeverjecudo
Kontakt:

Post Postao/la Sjeverjecudo » 08 sep 2019, 22:52

Ma gdje je to normalno,nezz jesu gori oni ili ovi sto ih podrzavaju,samo zelim onima sto ih podrzavaju da im sinovi zeta dovedu kuci.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

On voli Saraj'vo pravi je hordas HUSREF MUSEMIC jedan je od nas !!!!

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 08 sep 2019, 22:53

skoroalen je napisao/la:Yebem Bukovici majku ****.

Pljuvao si po hordama zbog one pjesme upućene manijacima, a sad i ti istu stvar radiš :crazy:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 08 sep 2019, 22:56

Moja stara radi u obdanistu.
Djecak 4 godine. Kaze stara, cim vidi stikle njihove, obuvao ih, igra se sa barbikama i slicno. Vidis sta ce biti i sta je. A kaze za roditelje, divni ljudi.
Sta ti roditelji trebaju uraditi tom djetetu?
Ubiti ga, odreci ga se ili ga prihvatiti takvog?
Je li to dijete krivo zato sto se rodilo takvo?

Imam osjecas, pedeera se najvise boje latentni peederi :kafa:

mensur55
Kontakt:

Post Postao/la mensur55 » 08 sep 2019, 22:57

Kakvi klocevi sve igraju za ovu reprezentaciju pa garantujem da bi Serbecic danas odigrao duplo bolje od Zukanovica. Za par godina ce nasi igraci cinit odbranu reprezentacije naravno ako naprave dobre transfere a ne da idu u Arabiju.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 08 sep 2019, 23:01

Mokes je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Yebem Bukovici majku ****.

Pljuvao si po hordama zbog one pjesme upućene manijacima, a sad i ti istu stvar radiš :crazy:

Nije baš ista stvar al eto. Ova je lezba, a ne ravaq. :lol:
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 08 sep 2019, 23:07

Evander je napisao/la:Moja stara radi u obdanistu.
Djecak 4 godine. Kaze stara, cim vidi stikle njihove, obuvao ih, igra se sa barbikama i slicno. Vidis sta ce biti i sta je. A kaze za roditelje, divni ljudi.

A sta rade roditelji kada se dijete (ne dao Bog nikome) rodi sa daunovim sindromom, srcanom manom, kilom ili nekom drugom bolescu?
Lijece dijete, ako ne mogu u potpunosti izlijeciti drze bolest pod kontrolom ili kazu sta je tu je pomire se sa bolescu i nista ne poduzimaju?
Sarajevo ljubavi moja

Sjeverjecudo
Kontakt:

Post Postao/la Sjeverjecudo » 08 sep 2019, 23:08

mensur55 je napisao/la:Kakvi klocevi sve igraju za ovu reprezentaciju pa garantujem da bi Serbecic danas odigrao duplo bolje od no Zukanovica. Za par godina ce nasi igraci cinit odbranu reprezentacije naravno ako naprave dobre transfere a ne da idu u Arabiju.

Ma drasticno bolje bi Besim odigrao i ne samo Besim da ne bude igra kod nas pa ga hvalimo jos par igraca iz nase lige bi sigurno bolje odigrali od Zukanovica danas, Zukanovic igrac manje bio danas.
Kvalifikacije su izgubljene,da Sam na mjestu novog selektora ko vec bude,ja bih pozvao igrace iz PLBIH da odigraju do kraja pa da vidimo kakava je situacija, nemamo sta izgubit.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

On voli Saraj'vo pravi je hordas HUSREF MUSEMIC jedan je od nas !!!!

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 08 sep 2019, 23:10

zagorski je napisao/la:
Evander je napisao/la:Moja stara radi u obdanistu.

A sta rade roditelji kada se dijete (ne dao Bog nikome) rodi sa daunovim sindromom, srcanom manom, kilom ili nekom drugom bolescu?
Lijece dijete, ako ne mogu u potpunosti izlijeciti drze bolest pod kontrolom ili kazu sta je tu je pomire se sa bolescu i nista ne poduzimaju?

Koji je to lijek od daunovog sindroma?
Jedino sto mogu je brinuti o tom djetetu i uciniti mu zivot manje teskim.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: koznazna i 26 gostiju.