FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 17 sep 2019, 16:20

skoroalen WroteColonPa polahko ljudi, to je istina, i ne može preko noći. Samo što smo mi stalno prekidali proces, ne može tako. Isto da odradiš tri treninga i hoćeš da razbiješ Khabiba u ringu. Fasuješ, onda opet tri godine ne treniraš i zapostaviš se. Pa se opet nafuraš, treniraš 3 mjeseca i opet dobiješ fasingu, i tako u krug. Hajd da osvojimo par titula u ligi, da nabijemo koeficijent, da postanemo nosioci. Nije ni Zvezda mogla uć u LP ni EL kad su imali loš koeficijent, a i tad su pare imali i ulagali. Treba ić korak po korak, još nismo ni najtrofejniji u našoj ligi, u zadnjih pet godina imamo 4 trofeja, e ako u narednih pet godina budemo imali osam trofeja, onda možemo pričat o koraku više u evropi.

Bas tako , ja bih dodao da ima 2 nacina doci do toga . Jedan je dovoditi zvucne igrace na pola godine (jer ozbiljan nece ostati vise u ovoj barustini ,jedino da ga prevaris ili ucjenis). To jeste laksi nacin dolaska do titule , ali je kratkog daha i u konacnici neekonomicno i dugorocno pogubno . no to sigurno nece vecinski vlasnik prihvatiti .
Drugi put je da iz Akademije dobijemo 1-2 kvalitetna igraca(2 je mjera) . No ne ovako da se procjenjuje i da se drze na klupi . Po meni ovo sto se radi nije dobro. Mustafic igra iz nuzde , Djokanovica neko procjenio kao velikog talenta(mislim da je dobra procjena), momak igrao Evropu(120) i PL(430) min. , potpisao ugovor i klupa . Na polusezoni reci trebaju li nam Kurdic , Sabanovic , Mustafic ili Salcin . Ne postaje se igrac na klupi ili samo treningu , trebaju minute mladim igracima . Na struci je da kazu ko je potencijal , pa za to dobijaju ogromne pare za nase prilike . Struka mora stvarati igrace , tu i te kako treba biti ukljucen i Musemic u rad Akademije i da njemu to bude prva obaveza i da to bude tanka linija izmedju stvaranja igraca i osvajanja Titula. Musemic takodje treba da se ocjenjuje i kroz efikasnost(citaj ekonomicnost) kluba . Nije problem osvojiti Titulu sa Kapicem , Crepuljom , Mujakicem , Lazicem , zatim zdravim Stanojevicem i Rahmanovicem . Sve ove nabrojane treba iskoristiti da pomognu mladim igracima .
PRIMJER IMAMO CIMIROT - JAJALO . mogu li Mustafic i Djokanovic nauciti sta od Gavrica . Mislim da ne , od Rahmanovica i Stanojevica da , ali da igraju sa njima . AKO SMO DOBRONAMJERNI NAVIJACI MORAMO ISTRPITI MLADE IGRACE , AKO SE POKAZE DA NISU NIKAD BILI POTENCIJAL KAZNITI STRUKU . OD TRENERA AKADEMIJE DO MUSEMICA .
UPRAVU KAZNJAVATI I KRITIKOVATI , AKO NE OMOGUCI USLOVE STRUCI I IGRACIMA . NEMA OPRAVDANJA TIPA GAZDA NEDA PARE . STVORITE PARE , TU STE RADI TOGA . STVORITE BAR MINIMUM(ONOLIKO KOLIKO OSTVARE UPRAVE OSTALIH KLUBOVA) , A GAZDA SAMO DA DOPUNI . I UPRAVA KAO I STRUKA IMAJU OGROMNA PRIMANJA ZA BH PRILIKE .
PREBACIVANJE ODGOVORNOSTI UPRAVA-STRUKA JE NEDOPUSTIVO . NEDOPUSTIVO JE I NJIHOVO LIZANJE , ZA LICNE INTERESE.

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 17 sep 2019, 16:29

Kamuflazn WroteColonDa hoce vise ovaj S.S potpisati da izginemo.

Đe zapalo?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 17 sep 2019, 16:35

Zip WroteColon
revolt WroteColonZnaci mi ako pobijedimo to je vracanje a ne sto smo bolji?
Hajde sto uskotracni furaju tu mantru ali sto mi to prihvatamo, Boze sacuvaj, navijaca i kuraca.

To se zove strah, odnosno nepovjerenje prema ekipi i treneru.
Da li imaju osnove za strah, sami cemo prosuditi.

Nema nista gore nego slusati opravdanja prije nego je i pocela utakmica.
Mene je strah sutrasnje utakmice, jer smo odlaskom juniora malo podcijenili tu ekipu ljubuskog. Nadam se da necemo imati problema.

@Zip meni taj Kup samo optercenje , ok ne bi valjalo ispasti u prvom kolu , ali dalje bi koristio te utakmice umjesto onih prijateljskih . Treba se sjetiti kakve probleme nam napravise zadnje 4 utakmice(Pidro,Stanojevic..), pa onda Krupa , Lazni u prvenstvu , zbog Kupa smo Titulu doveli u pitanje . Ove godine konkurencija za Titulu puno ozbiljnija , tako da nam SF i F Kupa moze napraviti probleme . Sta je Kup , jedan trofej u vitrini i 20.000 KM nagrade. Ova Titula (aBd) ce nam u buducnosti po inerciji donositi DK . :thumbup:

visokohz
Kontakt:

PostPostao/la visokohz » 17 sep 2019, 16:38

ledesma WroteColon
Kamuflazn WroteColonDa hoce vise ovaj S.S potpisati da izginemo.

Đe zapalo?

Na granici.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 17 sep 2019, 16:49

Pantelija WroteColon
zagorski WroteColonSamo za one koji kazu da je neko macak u vreci, izvan forme, nije dugo igrao itd.,procitajte sta kaze neko ko se razumije u fudbal:
https://sportsport.ba/fudbal/halilhodzi ... ner/333639

"E, ne znam u kakvom je stanju danas. Ako bude kao što je bio u Dinamu, problema neće biti, onda će biti sasvim sigurno veliko pojačanje, no od tada je prošlo dugo godina. Svejedno, u kakvom god bio, uz volju za radom kakvu ima i profesionalizam, brzo će to doći na svoje mjesto."

Njemu je 31 a ne 26.
Najvece odlike su brzina i prodornost, a to godinama opada.
Narsvno, pojacanje ce biti, niko ne kaze da nece

Hajmo bit pošteni i objektivni. Skoro smo spominjali dotičnog kao potencijalno pojačanje za nas pa smo ustanovili, doduše, mišljenje pojedinaca, da je to skup igrač za nas i strašan igrač sa strašnom karijerom i da nije realan. Da je isti došao kod nas ovdje bi svi svršavali i pisali o grupnoj fazi i dominaciji.

Moje mišljenje, neka je takvih igrača u ligi, da ih kod svih bude što više. Ovaj transfer ruši one priče "neće kvalitetan igrač u našu ligu", bez obzira kad i koliko je igro u zadnje vrijeme, strašan poso i drago mi je. Bez ovakvih igrača teško je i zadržati kapitalce poput Rahmana, Lazića, Šerbečića.... a kad vide imena poput Ibanjeza, Štilića... normala da će imati motiv da ostanu duže a ne težiti da se ispale čim prije. Ovo je plus za ligu, plus i za nas u neku ruku.

Ipak, mislim da je najveći gubitak Zrinjskog Baka, bez obzira na dobar i širok kadar, vidimo da to ne ide kao što je išlo sa Sliškovićem što nama pogoduje, naravno.
FK Sarajevo

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 17 sep 2019, 16:49

SarajevoJeBordo WroteColonSamo malouman može misliti da smo im i prošle sezone nešto poklonili. Klasična husrefovska utakmica, bez želje, motivacije i sa katastrofalnim izmjenama i ljudi nas satrali i zasluženo dobili. Prestanite biti debili i praviti mitove ko oni uhljupi.

!
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

OsmanhodzicBuco
Kontakt:

PostPostao/la OsmanhodzicBuco » 17 sep 2019, 16:53

Bojan Nastic, Fran Tudor, Tino Sven Susic... Ako se misli napraviti nešto u Evropi treba ih zaganjati. Za našu ligu nam ne trebaju tako skupi igrači, može se i bez njih osvojiti sa ovim kadrom, bez vecih problema.

zlo87
Kontakt:

PostPostao/la zlo87 » 17 sep 2019, 16:56

MortemHz WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonSamo malouman može misliti da smo im i prošle sezone nešto poklonili. Klasična husrefovska utakmica, bez želje, motivacije i sa katastrofalnim izmjenama i ljudi nas satrali i zasluženo dobili. Prestanite biti debili i praviti mitove ko oni uhljupi.

!

Kako ba husrefovska utakmica bez zelje, motivacije?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

hordasDoboj
Kontakt:

PostPostao/la hordasDoboj » 17 sep 2019, 16:59

OsmanhodzicBuco WroteColonBojan Nastic, Fran Tudor, Tino Sven Susic... Ako se misli napraviti nešto u Evropi treba ih zaganjati. Za našu ligu nam ne trebaju tako skupi igrači, može se i bez njih osvojiti sa ovim kadrom, bez vecih problema.

Taman jučer gledao TSS-a na TM-u, morali bi ga čekati do januara, al prihvatio bih ja to hladno :kafa:
Hz'87 - FKS1946

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 17 sep 2019, 17:00

OsmanhodzicBuco WroteColonBojan Nastic, Fran Tudor, Tino Sven Susic... Ako se misli napraviti nešto u Evropi treba ih zaganjati. Za našu ligu nam ne trebaju tako skupi igrači, može se i bez njih osvojiti sa ovim kadrom, bez vecih problema.

Danijel Pavlovic isto tako...i fol nece doci u nasu ligu dobar igrac...malo sutra nece!!!
Izvadi pare pa ces da vidis hoce li doci...evo ova 4 igraca da dovedes nemam pojma al nije vise od 1 milion maraka godisnje na njihove plate neka je svakom od njih godisnja plata 250.000km..uzmes titulu i sve ti se vrati od Evrope.
Nema nista guzovače...plati pa se klati ako nesto hoces vise da napravis.
Ako neces onda je dobar i Guzina i Milanovic

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 17 sep 2019, 17:03

Samozdravlje WroteColon
Zip WroteColon
revolt WroteColonZnaci mi ako pobijedimo to je vracanje a ne sto smo bolji?
Hajde sto uskotracni furaju tu mantru ali sto mi to prihvatamo, Boze sacuvaj, navijaca i kuraca.

To se zove strah, odnosno nepovjerenje prema ekipi i treneru.
Da li imaju osnove za strah, sami cemo prosuditi.

Nema nista gore nego slusati opravdanja prije nego je i pocela utakmica.
Mene je strah sutrasnje utakmice, jer smo odlaskom juniora malo podcijenili tu ekipu ljubuskog. Nadam se da necemo imati problema.

@Zip meni taj Kup samo optercenje , ok ne bi valjalo ispasti u prvom kolu , ali dalje bi koristio te utakmice umjesto onih prijateljskih . Treba se sjetiti kakve probleme nam napravise zadnje 4 utakmice(Pidro,Stanojevic..), pa onda Krupa , Lazni u prvenstvu , zbog Kupa smo Titulu doveli u pitanje . Ove godine konkurencija za Titulu puno ozbiljnija , tako da nam SF i F Kupa moze napraviti probleme . Sta je Kup , jedan trofej u vitrini i 20.000 KM nagrade. Ova Titula (aBd) ce nam u buducnosti po inerciji donositi DK . :thumbup:

Buraz, ono slavlje na bradini i po gradu ne bih dao ni zasta na svijetu ovom.
Ko god misli tako da je ovo takmicenje opterecenje, smatram da je van svake pameti da nastavi prstiti fudbal, sporz generalno.

Ako se neces veseliti malim stvarima(a uzet cemo da je kup "manji" od titule) nece znati uzivsti ni u velikim stvarima.

Postujem te drug, al ne mozes govoriti da je neko drzavno takmicenje nekom opterecenje.
Svima bih otkaz dao u klubu ako tako razmisljaju.

Mrzim to, i zbog toga sto mnogi tako razmisljaju nemamo pravo bilo kome prigovarati uklubu, pogotovo onim sto daju pare....

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 17 sep 2019, 17:03

ado-hz WroteColon

Danijel Pavlovic isto tako...i fol nece doci u nasu ligu dobar igrac...malo sutra nece!!!
Izvadi pare pa ces da vidis hoce li doci...evo ova 4 igraca da dovedes nemam pojma al nije vise od 1 milion maraka godisnje na njihove plate neka je svakom od njih godisnja plata 250.000km..uzmes titulu i sve ti se vrati od Evrope.

Jesi racunao porez?
Milon maraka nije miliona maraka.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 17 sep 2019, 17:11

Normalno da je kup prevažan ove sezone. Odbranom duple krune postajemo najtrofejniji klub u državi.
FK Sarajevo

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 17 sep 2019, 17:12

Halilhodžić: Ibanez u Zrinjskom? Ozbiljno? To je igrač kakvog želi svaki trener
Jako dobar trener kaze ovo tako da se ne lazemo Zrinski je uhvatio kapitalca za nase terene ,, bio je dobar skoro gdje god je igrao i odskakao u jacim ligama. Iskremo boli me da Zrinski je posto stanica mozda i prva u nasoj ligi . Cuo sam pricu u Evropu ppreko akademaca , to moze Ajax koji ima vrhunske trenere i uslove i to svakih 10 god , mi mozemo zaradit na akademcima , naravno Evropa bi nam donjelja mjesto prodat nekoh za milion prodaces ga za od 3 do 10 zavisi od pozicije i kako je igrao u Evropi , al bez dovodjenja igrava kakve imaju Zvezda , Partizan , Dinamo , tipa , Marin , oni crnci koji su jaki ko zemlja ( nije mi jadno kako mi ne mozemo nac jednog , posebno su jaki spic igraci , i Z vezda i Partizan imaju par imena o kojim sanjat mozemo , dinamo da ne oricam , nas jedan od najboljih mladih reprezentativaca , Hajrovic iz Bundes lige , on, onaj mali iz Barcelone Olmo ne znam ocemol ikad imat za nasih zivota takog ifraca , Odbrana jaka i to je jedino stpzo smo uspjeli dovest na neki nivo , bekove nikad nismo imali aman , , mislim da se novi spic treba dovest na zimu a Guzine se rjesit. Uglavnom bez ocuvanja najboljih igraca i dovodjenja igraca iz ligeprvih 10 liga ne mora bit iz najacih klubova vec ljudi koji idu dalje al i dalje imaju iskustvo i , mentalitet itehniku , pa jedan deda Totti bi skrsio nasu ligu . . Treba nama akoje hadzija kako prica povezan sa tim menadjerima neki od ovih jako dobrih Crnih spiceva koji igraju u svim ligama osim nase. Poenta je , mozete vi vrtit pricu titule pa ce to doc , nije zbog tog Zvrzfa u LP , vec sto je Vucic upumpo 20 miliona Eura i onda su mogli dovest koga su htjeli sto im se isplatilo i finansijski. Pusti price treba osvojit 5 tituča. Nek nam stavi 10 mi8liona samo za transfere i plate i ako Hadzija ima te neke veze onda za taj novac moze dovest barem 4 kapitalca i zadrzat kostur. Usput razocaran samu vezi Ibanjeza , vidjecete da ce probijat strane u nasoj ligi sa lakocom
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 17 sep 2019, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 17 sep 2019, 17:12

Evander WroteColon
ado-hz WroteColon

Jesi racunao porez?
Milon maraka nije miliona maraka.

E jbg ako od 2014 kad te preuzeo neki milijarder i sad neki milioner nisi spremam da potrosis milion eura na transfere onda smo u rangu Mladosti.
Ja jos nigdje na svijetu nisam cuo niti vidio ovakvu škrtost sto se tice nekog vlasnika u dovodjenju ovakvih igraca tipa Ibanjez ili ovi gore nabrojani.
Prica da igraci ovog kvaliteta jer bolji nam ne trebaju nece doci u nasu ligu su za malu djecu.
Sta treba da se desi da docekam ja za svog zivota da dovedemo evo ova 4 igraca bez problema.
Grijace na svakom stadionu...natkrivene tribine...tepih od terena...nisu nasi stadioni toliko losi koliko se kuka.
Osijek plati 1.5 milion eura nekog Mancea koji je beton a mi se vrtimo u krug. Sad ce neko reci oni su u Evropskpj uniji bla bla...mojne suplje price vise samo da ublazimo svoju nesposobnost.
Ne kazem da je Emir Hadzic nesposoban nego Bog te vise mazo hocu igrace tipa ovih gore nabrojanih....kaaaaad?????
I opet cemo ti i ja za 5god isto pricati...i za 10god...nista se nece promijeniti.
Muka mi je od svega!!!

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 17 sep 2019, 17:46

Zip WroteColonBuraz, ono slavlje na bradini i po gradu ne bih dao ni zasta na svijetu ovom.
Ko god misli tako da je ovo takmicenje opterecenje, smatram da je van svake pameti da nastavi prstiti fudbal, sporz generalno.

Ako se neces veseliti malim stvarima(a uzet cemo da je kup "manji" od titule) nece znati uzivsti ni u velikim stvarima.

Postujem te drug, al ne mozes govoriti da je neko drzavno takmicenje nekom opterecenje.
Svima bih otkaz dao u klubu ako tako razmisljaju.

Mrzim to, i zbog toga sto mnogi tako razmisljaju nemamo pravo bilo kome prigovarati uklubu, pogotovo onim sto daju pare....

15.05. 17:00 Široki Brijeg 1 - 0 Sarajevo
(1 - 0)
11.05. 17:00 Tuzla City 1 - 0 Sarajevo
(0 - 0)
BOSNA & HERCEGOVINA Kup

08.05. 18:00 Sarajevo 3 - 0 Široki Brijeg
(2 - 0)

03.05. 19:30
Sarajevo 5 - 0 Čelik Zenica
(3 - 0)
27.04. 17:00 Radnik Bijeljina 0 - 0 Sarajevo
(0 - 0)
24.04. 17:00 Sarajevo 2 - 0 Mladost DK
(2 - 0)
20.04. 16:30 Sloboda 2 -1 Sarajevo
(0 - 1)
14.04. 19:30 Sarajevo 0 - 0 Široki Brijeg
(0 - 0)

10.04. 18:00 Sarajevo 5 -0 Sloga Crnjelovo
(1 - 0)

06.04. 19:30 Željezničar 0 - 3 Sarajevo
(0 - 2)

03.04. 16:00 Sloga Crnjelovo 1 - 4 Sarajevo
(0 - 3)

30.03. 19:00 Sarajevo 0 - 1 Zrinjski
(0 - 0)
17.03. 15:00 Sarajevo 0 - 0 Krupa

(0 -13.03. 16:00 Zrinjski 0 - 1 Sarajevo KUP
(0 - 0)

To jeste pravi pristup sportu i klubu . No vidi se razlika u godinama . Pogledaj malo ove rezultate i ako se sjetis Mujakicevog gola(koji nam je donio mir),bez kojeg bi i Kup , a mozda i Titula dosla u pitanje . mozda malo konfuzno pisem , pa me ne shvatas .
Evo i najsvjeziji primjer Velez- Listica - i mrtvi usli u derbi . Sta smo dobili , vecu bruku od Atalante . Postovanje je obostrano , ali to ne mora znaciti da isto gledamo na trenutnu situaciju . Mislim da nam ova Titula(koja ce se teze osvojiti od prosle) moze u buducnosti donjeti puno DK . Rizikovati sa Kupom i uci u maju sa Laznim-Krupa-Lazni , pa Listica-Sloboda-Radnik . Treba biti i malo racionalan , ali lijepo je citati kako razmisljas i dozivljavas titulu Kupa.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 17 sep 2019, 17:46

zlo87 WroteColon
MortemHz WroteColon

!

Kako ba husrefovska utakmica bez zelje, motivacije?

Fino, to je ona utakmica nakon koje Husref sliježe ramenima, kolutama očima, krivi usta naopako i kaže kako u tom momentu nismo mogli više, da je pokušao nešto izmjenama od 80te minute i da čestita protivniku na pobjedi i šta je tu je, idemo dalje.
Motivacija poput one na derbiju i ove sad za vikend. Sreća pa je Zvijezda katastrofalna i što su ušli s previše respekta.

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 17 sep 2019, 18:28

Otici ce Husref jednog dana, nadam se uz jos koju titulu i na gospodski nacin.
Pitanje za sve vas, da li bi imali nesto protiv ovog covjeka.
Da je budala izgleda da jest...da ima muda ima...da nesto zna...izgleda da zna...eh sad da li bi valjao nama zivo me zanima vase misljenje.

https://m.youtube.com/watch?v=gDzAEaxJVY4

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 17 sep 2019, 18:30

paulus WroteColonHalilhodžić: Ibanez u Zrinjskom? Ozbiljno? To je igrač kakvog želi svaki trener
Jako dobar trener kaze ovo tako da se ne lazemo Zrinski je uhvatio kapitalca za nase terene ,, bio je dobar skoro gdje god je igrao i odskakao u jacim ligama. Iskremo boli me da Zrinski je posto stanica mozda i prva u nasoj ligi . Cuo sam pricu u Evropu ppreko akademaca , to moze Ajax koji ima vrhunske trenere i uslove i to svakih 19 god , mi mozemo zaradit na akademcima , naravno Evropa bi nam donjelja mjesto prodat nekoh za milion prodaces ga za od 3 do 10 zavisi od pozicije i kako je igrao u Evropi , al bez dovodjenja igrava kakve imaju Zvezda , Partizan , Dinamo , tipa , Marin ,
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pusti price treba osvojit 5 tituča. Nek nam stavi 10 mi8liona samo za transfere i plate i ako Hadzija ima te neke veze onda za taj novac moze dovest barem 4 kapitalca i zadrzat kostur. Usput razocaran samu vezi Ibanjeza , vidjecete da ce probijat strane u nasoj ligi sa lakocom

Niko nije naivan i da smatra da preko Akademije FKS se utrpamo u Evropu . Naravno da nam trebaju kapitalci . Mi da smo bili kompletni mozda bi i sada bili u grupama ili bas blizu . Boli priznati , ali nase Sarajevo nikad nije moglo u istu pricu sa CZ , Partizanom , Dinamom . Ti klubovi su uvijek bili drzavni projekti . Nekad republicko-drzavni , a sada samo drzavni . To su klubovi sa OGROMNOM tradicijom , sa uredjenom infrastrukturom . To su klubovi koji su osvajali Kup UEFA i LP (svjetski prvaci). Ostalo je puno toga u genima kluba . Ovo sto mi zovemo Kampom( :bow: :bow: :bow: ) to su ova 3 kluba imali prije 40 godina .To je razlika , ali mukotrpnim radom , profesionalizmom ,strucnoscu u svim segmentima , ljubavlju i prije svega POSTENJEM I POSTENIM RADOM mozda uspijemo . Kombinovano Akademija + Stanojevic,Lazic,Serbecic , Rahmanovic,Tatar , crnac bek , crnac spic , crnac zadnji vezni . Po meni ove crnce (Afroamerikance ili J.Amerikance) ce gazda finansirati kad mi iz Akademije izbacimo jos 3 Kovacevica,Mujakica, Pidru . Mi smo dobili upustvo (i jos cemo ga dobijati) kako se lovi riba , a hocemo li upecati i koliko zavisi prvenstveno od POSTENJA i STRUCNOSTI .
Bogami nam je uvijek manjkalo oboje . U ovom trenutku i nismo nesto , a i sreca nam okrenula ledja(povrede,zrijeb). Valjda bude bolje .

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 17 sep 2019, 18:40

ado-hz WroteColonOtici ce Husref jednog dana, nadam se uz jos koju titulu i na gospodski nacin.
Pitanje za sve vas, da li bi imali nesto protiv ovog covjeka.
Da je budala izgleda da jest...da ima muda ima...da nesto zna...izgleda da zna...eh sad da li bi valjao nama zivo me zanima vase misljenje.

https://m.youtube.com/watch?v=gDzAEaxJVY4

strašan trener.
problematičan, ali ima rezultate.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 25 gostiju.