FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Zip
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 13:06

Laznjak je napisao/la:
Zip je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kakav nedostatak pojacanja?! Ode ti Mujakic, dovedes najbolkeg stopera u ligi. Ode Bekic (klali kurbane ovde od srece) dovedes bolkeg Letica, odu Kapic i Crepulja, dovedes sjajnog Oremusa i veima dobrog Gavrica, ode Halil (slavilo se isto) dovedes jednog od najboljih krila lige u prosloj sezoni Milanovica, dovedes trecu opciju u napadu Gizinu. Zadrzis Lazica, Kovacevica, Rahmanovica, Stanojevica, Tatara, Ahmetovica... Ko ima bolji kadar u nasoj ligi?! Niko, odgovorno tvrdim...

Garantujem zivotom da je ovo najbolja ekipa u ligi.. ..
Onaj ko je spremao ekipu, snosi najvecu odgovornost. Pa ni jednu ekipu mi nismo natrcali grob te yebo....
Na kvalitet pojedinaca smo skupili ovoliko bodova... Primjer Zrinjskog i Tatara. Tad je igra bila qurac, trazili se izgovori kako su svi povredjeni, udje Tatar i da gol...

Da ne pisemo dalje odrugim utakmicama...
Vidkelo se sve davno, mi koji smo govorili da ce nas sve ovo stici, prozivali nas pljuvacima iako nismo nikome psovali... Kao sto radi sef svima...

Taj isti covjek je koga svi brane i predstavljaju daje on SARAJEVO, a boga mi nije niti ce ikad biti, je krivac sto se ovo desilo.
Da ima imalo morala, da voli FkS kao sto prica, povukao bi se bez ikakve naknade... Al jok....

Opet ce kante jupola da se kupuju uskoro :kafa:

Kakva laz. Skloni tu sliku, ako ces se spletkama baviti

Nisam to ja rekao, nego vi koji ste sarali po imovini kluba...
Tako da nije lijepo govoriti da lazem, kad sam znas sta se pisalo dok isti nije produzio ugovor...

Pred prostorijama kluba osvanuo je grafit s natpisom "Za sve vas Husref Musemić je Sarajevo!"
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 22 sep 2019, 13:09, ukupno mijenjano 1 put.

Tele33
Kontakt:

Post Postao/la Tele33 » 22 sep 2019, 13:06

Zadnje tri gostujuće utakmice djelujemo kao ekipa koja se bori za opstanak. Ne vjerujem da ima ikakvog bojkota, jednostavno smo očajni u veznoj liniji (vjerovao sam mustafiću, ali ni od njeg kao ni od đokanovića izgleda nema igrača) plus samopouzdanje nije na nivou, plus milanović ne može ništa konkretno uradit, šišić ne može meda ko što je i naviko, nemamo protekciju sudija kao kone, husref ne uspijeva da nađe nikakvu igru, nikakva kombinacija nije 'proradila' i za to bi morao uzeti odgovornost (oh wait!), hodžić je opet onaj stari-loši hodžić.

Mislim da je rano za bilo kakve smjene i uprave i husrefa. Ako se može ubost neki ozbiljan igrač sad, obavezno to uradit, ako ne može, gurat ovako do zime, pokušat naći neku formu, držat se u vrhu a onda podvuć liniju i otpisat lošu robu među igračima prije svega (posudbe, raskidi...) i u stručnom štabu - ako bude potrebe.
Samo naprijed Saraj'vo!

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 13:20

BordoSarajevo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Kad sam pogledao snimak, penal nad Rahmanom kao suza. Nitko to ne spominje, niti novinari pisu. Jos Spaho rece: jeste Rahmanovic dosao prije do lopte, ali je on bio u petercu. Kakve veze ima sto jeu petercu, ako je penal.

Sjedio ja juče sa "domaćim" mada je bilo dosta i naših al većina "Tuzlaci". Kada je bila ta situacija, skoči jedan brat, poče psovat, traži penal, baš se iznervira. Mensečini da je ubrzo i izašo sa stadiona. Gledaju ga ljudi u čudu. Al brat baš popizdi i izađe. Možda se i prepozna, možda je neko sa foruma. Bordo dukserica i prsluk. :rol:

I ja sam bio, na zapadu. Ali nisam ja skocio, bio sam do kraja. :zviz:

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 22 sep 2019, 13:25

Pred prostorijama kluba osvanuo je grafit s natpisom "Za sve vas Husref Musemić je Sarajevo!"
Napredujes,
Na koga se mislilo u "grafitu"?
Sta je uzrok pisanja ?
Za koga je Husref Sarajevo? ( Hus nije Sarajevo, vec je u odnosu na njih toliko velik da je Sarajevo ) Nismo mi manijaci, da nam parole i grafiti nemaju nikakvog smisla ili neku debelu podlogu pisanja iste.
Jedno je kad ti lazes da je napisano da je Husref Musemic Sarajevo, a drugo kad se ispravis "za sve vas". Hajde sad te ne smaram spletakarosem, vec da si pogrijesio u prezentovanju.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

emir18
Kontakt:

Post Postao/la emir18 » 22 sep 2019, 13:41

Kovacevic
Hebibe Lazić Besim Pidro
Stanoje
Gavric Rahmanovic
Oremus Ahmet Tatar.
Grantujem da bi ova ekipa jela ovu ligu,fali 3 ključna igrača koliko god mi to poricali,znaš kad bi Bejno fulio što je onaj kloc Milanović,fali Stanoje ko crna zemlja isto ko Casemiro u Realu nije to kad je out.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,

Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece, stadion Kosevo, nakrcan ljudima, i grb sto kuca, umjesto srca, u nasim grudima

Zlo mora otici!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 13:43

slika
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 22 sep 2019, 13:47

Vodim se logikom ovih nasih povreda i primjerom povratkom Rahmanovica (koji jos uvijek nije spreman i u biti kao da je i dalje pvorijedjen, za sad nema koristi od njega).
Eh ovako onda stvari stoje, za Stanojevica su tad rekli da se vraca krajem septembra, sto po mom zakljucku znaci, da cemo imati koristi od njega tek od sredine ili krajem oktobra.
Oremus bi se trebao vratiti pocetkom oktobra (tako klub kaze), sto opet dovodi do zakljucka da cemo na njega moci racunati ozbiljno tek krajem oktobra ili pocetkom novembra.
Za Pidru necu nista komentarisati, neka nam se vrati zdrav potpuno, da ne obnovi povredu nedaj Boze, pa taman se vratio krajem sezone.

Sad ovako stvari stoje, ko je kriv za to, da se nisu dovele zamjene za povredjene igrace, kad smo znali da jih nece biti duze vrijeme? Bez kompletnog planiranog veznog reda mi smo usli u sezonu i samo nas je sreca u nekim utakmicama spasila, da sad nezaostajamo 6-7 bodova i vise za prvim mjestom. Je li to Husref, Hadzija, Sabrina ili neko cetvrti, mora se naci odgovorni za to i sankcionisati!
U sezoni kad bi trebali uci jos jaci, spremeniji i odlucniji da odbranimo titulu, mi smo usli kao neki klub kojem je cilj sredina tabele i da privede sezonu mirno kraju.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 22 sep 2019, 13:52

Historicar je napisao/la:Zna li neko, jel Oremuš i jedan jedini dan svog oporavka, proveo u Sarajevu, a povrijedio se prije više od dva mjeseca.

Ma utakmice ni na tvu nije gledao a kamoli da dodje i podrzi saigrace uz bordo armiju koja ga toliko idalje iscekuje zbog ovih parmaka koji su mu zamjena.

muhamedhulk
Kontakt:

Post Postao/la muhamedhulk » 22 sep 2019, 13:53

Mozemo ovo nazvati krizom; NULA pobjeda na strani, uz JEDAN dati gol. Kuci sigurni ali isti broj bodova se moze osvojiti i van Sa.

Za ocekivati je da se drzi prikljucak za Cityjem i malenim (i laznim eventualno) do polusezone, do nekih 4 ili 5 bodova. Onda nam slijedi duga pauza, odmor, ako ima problema oko para - dovoljno je vremena da to rijese, ima vremena da se uradi selekcija igraca i da se dovede ako ko treba i da se pripreme urade kako treba a ne kao ovo ljeto (kasnjenje, kondicioni...).

P.S. Jel zbog ekipe ili neceg drugog, Akademci ove sezone ispod prosjeka; Kovacevic nikakav napredak, Sabanovic stagnira, Kurdic jos losiji, Mustafic grijesi vise nego prije, Djokanovic ima kredita ovu sezonu a Salcina ni na mapi u ligi.

P.S. 2 Milanovic. Kakav neosjecaj za loptu. Strasno. Dvije sanse nabi ko da igra americki fudbal...
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!
Thiago Alcantara=Choker!

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 22 sep 2019, 13:55

Laznjak je napisao/la:Pred prostorijama kluba osvanuo je grafit s natpisom "Za sve vas Husref Musemić je Sarajevo!"
Napredujes,
Na koga se mislilo u "grafitu"?
Sta je uzrok pisanja ?
Za koga je Husref Sarajevo? ( Hus nije Sarajevo, vec je u odnosu na njih toliko velik da je Sarajevo ) Nismo mi manijaci, da nam parole i grafiti nemaju nikakvog smisla ili neku debelu podlogu pisanja iste.
Jedno je kad ti lazes da je napisano da je Husref Musemic Sarajevo, a drugo kad se ispravis "za sve vas". Hajde sad te ne smaram spletakarosem, vec da si pogrijesio u prezentovanju.
Brate, stvar je spinovanja. Sve to oni znaju na sta i koga se odnosilo, ali hoce da namecu pricu zbog pljuvacine.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 22 sep 2019, 14:01

Ne moze biti da Husref me snosi dio krivice za ovu nemotivisanost i spremu
Jeleskovic je otisao nakon sto mu je Husref rekao da je on osvajao titule i bez njega tj bez kondicionog i da on to moze sam.Kad mu je rekao Jeleskovic da daje otkaz jer ne moze stajati iza spreme igraca,tj ako se njegov plan ne ispostuje.I to je sva prica i istina.. Jeleskovic je otisao jer se NIJE postovao njegov plan priprema i rekao je da ne moze stajati iza rezultata sto se vidi iz priloženog.Mi smo ljudi nespremna ekioa.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 22 sep 2019, 14:04

ElCartel11 je napisao/la:Vodim se logikom ovih nasih povreda i primjerom povratkom Rahmanovica (koji jos uvijek nije spreman i u biti kao da je i dalje pvorijedjen, za sad nema koristi od njega).
Eh ovako onda stvari stoje, za Stanojevica su tad rekli da se vraca krajem septembra, sto po mom zakljucku znaci, da cemo imati koristi od njega tek od sredine ili krajem oktobra.
Oremus bi se trebao vratiti pocetkom oktobra (tako klub kaze), sto opet dovodi do zakljucka da cemo na njega moci racunati ozbiljno tek krajem oktobra ili pocetkom novembra.
Za Pidru necu nista komentarisati, neka nam se vrati zdrav potpuno, da ne obnovi povredu nedaj Boze, pa taman se vratio krajem sezone.

Sad ovako stvari stoje, ko je kriv za to, da se nisu dovele zamjene za povredjene igrace, kad smo znali da jih nece biti duze vrijeme? Bez kompletnog planiranog veznog reda mi smo usli u sezonu i samo nas je sreca u nekim utakmicama spasila, da sad nezaostajamo 6-7 bodova i vise za prvim mjestom. Je li to Husref, Hadzija, Sabrina ili neko cetvrti, mora se naci odgovorni za to i sankcionisati!
U sezoni kad bi trebali uci jos jaci, spremeniji i odlucniji da odbranimo titulu, mi smo usli kao neki klub kojem je cilj sredina tabele i da privede sezonu mirno kraju.

Naš Monči, na poziciji sportskog direktora, je krivac što nisu došli još neki igrači.Lijepo je Husref nakon Celtica izjavio da mu treba još par igrača, da je prioritet zadnji vezni, Hadžija nije uradio apsolutno ništa, iako je bilo dosta slobodnih igrača na tržištu. Jedino što je uradio, doveo je neki dan par amaterskih igrača na probu, kojima je četvrta liga največi rang koji su igrali :facepalm:

sonpenn
Kontakt:

Post Postao/la sonpenn » 22 sep 2019, 14:04

Nešto ovakvo probat protiv Borca ? :hmmmmm: :hmmmmm:

slika
Zadnja izmjena: sonpenn, dana/u 22 sep 2019, 14:06, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja.

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 22 sep 2019, 14:04

Sarrifufna je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Koliko nas ima brace koja navija za FKS, a da od stranih klubova simpatise Barcelonu, pa mora gledati ovu patnju od igre i mage na klupi Husrefa i Valverdea? :lol:

Ima i gore, simpatises AC Milan :rol: da vidiš tek te patnje, dupla katastrofa

Ima jedan navija za Zrinjski, Barcu i Tottenham. :mrgreen:

To je vec sado-mazo....edging entuzijasta :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 14:05

mma_hz je napisao/la:Ne moze biti da Husref me snosi dio krivice za ovu nemotivisanost i spremu
Jeleskovic je otisao nakon sto mu je Husref rekao da je on osvajao titule i bez njega tj bez kondicionog i da on to moze sam.Kad mu je rekao Jeleskovic da daje otkaz jer ne moze stajati iza spreme igraca,tj ako se njegov plan ne ispostuje.I to je sva prica i istina.. Jeleskovic je otisao jer se NIJE postovao njegov plan priprema i rekao je da ne moze stajati iza rezultata sto se vidi iz priloženog.Mi smo ljudi nespremna ekioa.

:bow: :bow: :bow: napokon!
Poyyy za one sto rekose da je zbisao zbog plata... sestra mi zna covjeka i pare u njegovom zivotu su najmanji problem..
Trešnjevka!

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 22 sep 2019, 14:07

Ma jučer su sisojevci izgledali Stoke City sto se tice fizičke spreme i dominacije u odnosu na nas.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 22 sep 2019, 14:23

moj uzor-S.G je napisao/la:Ma jučer su sisojevci izgledali Stoke City sto se tice fizičke spreme i dominacije u odnosu na nas.

Jedan Ljubuski je protiv nas izgledao ozbiljno, u najmanju ruku kao Getafe :lol:
BOSANSKA KRAJINA!

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 sep 2019, 14:33

sonpenn je napisao/la:Nešto ovakvo probat protiv Borca ? :hmmmmm: :hmmmmm:

slika

Eh ovako je sa Velkoskim, Mustafićem, Đokanovićem....
FK Sarajevo

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 22 sep 2019, 14:50

BordoSarajevo je napisao/la:
sonpenn je napisao/la:Nešto ovakvo probat protiv Borca ? :hmmmmm: :hmmmmm:

slika

Eh ovako je sa Velkoskim, Mustafićem, Đokanovićem....

Nekontam sto bar Salcina ne ubaci unutra, gori ne moze biti sigurno od ovih juce sto su poceli. Pa jbt niko mu ne bi ni A rekao, jos mali igra poziciju koja nam skripi (razigravac). Ali ne, daj ti tu ubaci napadaca, stopera, krilo, nije bitno ko, samo da Salcin truhne na klupi jer je mlad i ima jos vremena za njega.
BOSANSKA KRAJINA!

mensur55
Kontakt:

Post Postao/la mensur55 » 22 sep 2019, 14:54

Daj sta panicite sad ko da smo zadnji a ne u vrhu jednostavno sa ovom ekipom se ne moze vise. Pa jednoj Barseloni fali Messi i ne mogu meda dzaba sto igra Grizman Suarez a ne nama fali 5 standardi igraca i to 4 iz veznog reda. Za kondiciju je Ahmetovic fino rekao jedna utakmica protiv Celtica teza nego polusezona u ligi jednostavno dosli su igraci koji nisu u karijeri prosli ozbiljne pripreme. Sad do polusezone bit u vrhu i onda na zimu dovest napadaca i krilo za prve postave ovu djecu dat na posudbu negdje da se malo priviknu na seniorski nogomet.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.