FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

Stroj1946
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 24 sep 2019, 14:23

Inijesta je napisao/la:Izgleda da he taj jucerasnji sastanak samo dodatne probleme donio umjesto da ih rijesi
Navodno napravljen je sastanak prije tog zvanicnog Hadzica i igraca, kojem nisu prisustvovali Velkoski i Husref, Krste se naljutio i vratio im kapitensku jer su mu navodno iza ledja sastancili
Ovo ako su istine onda je nama u klubu odron, ok otjerat nekog ja sam prvi da ide Husref al radit mu iza ledja ... nadam se da ce izaci druga strana price i da ovo nije istina

Ako je tako bilo, onda je jasan znak svlacionice. Znaci da bi uskoro mogo nogu dobiti, bez razlike koje rezultate bude postizao.
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podržala Čaršija 1946

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Šampiona: 1/8 finale 1967/1968
Kup UEFA: 1/8 finale 1982/83

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 24 sep 2019, 14:27

Kod nas nista novo, poslije titule opet raspad sistema. A žudimo za nekim sistemom i evropskim sr.anjima.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 24 sep 2019, 14:32

Igraci su jucer imali priliku da kazu sta im smeta i sta je problem. Nema nikakvih problema na relaciji trener - igraci bar po infoima koje ja imam a mislim da je prilicno pouzdan. porazgovarali su oci u uci. Problemi se neke druge prirode a to nije za javno.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Sjeverjecudo
Kontakt:

Post Postao/la Sjeverjecudo » 24 sep 2019, 14:33

Al bas ne znam da li se ikad desilo da nakon osvojene titule nije bio neki raspad,odnosno da smo korak naprijed napravili,Al ima jos puno da se igra pa mozda nas i demantuju do kraja,ma da sudeci po atmosferi u i oko kluba nije dobro nikako.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Krste11
Kontakt:

Post Postao/la Krste11 » 24 sep 2019, 14:34

Ako je ovo sto se prica tacno onda smo mi sebi najveci neprijatelji i protivnici.
Pa baka il amar bi imali do kraja zivota podrsku od navijaca,uprave,igraca itd da su uradili ono sto je Musemic prosle godine a kod nas od pocetka sezone neke turbulencije

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 24 sep 2019, 14:37

Sjeverjecudo je napisao/la:A napadose me neki dan kad sam napisao da su izgleda tacne one carsijske price,da uprava zeli da otjera Husrefa i da igraci bojkotuju,e eto ispostavi se tacno.
3,2,1 hajmo sad branite sabru.
Al ako je istina ovo sto se prica Hadzija je onda spao na niske grane,Al opet treba sacekat i vidit dal je to istina,ma da mislim da jeste,jer Iniesta uglavnom tacne informacije ima.

Mene niko i nista ne moze iznenaditi danas. Vjeruj svako samo gleda sebe i svoju poziciju
Sarajevo ljubavi moja

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 24 sep 2019, 14:38

Ne razumijem sto bi Husref bio kriv, ako su debili usli u svlačionicu i mimoilazili trenera i kapitena? Svakako im nije prvi put da rade slicne stvari, dovedu trenera pred derbi u isti hotel gdje je ekipa u karantinu, a nisu bili ni smijenili Repuha itd. Bez zelje da branim Husrefa, al ova uprava Sarajeva je nesposobna, vise puta se to pokazalo, ne znaju marke namaci bez prosijacenja, sto vlasniku, sto predstavnicima vlasti, Zeljeznicar kroz projekte dobio masu stvari, a nasi samu kmece da im se sadaka daje.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 24 sep 2019, 14:54

Ne mogu da vjerujem kako je ovaj pdf postao debilan u p.m
Pa ovdje se ne moze procitati nesto konstruktivno vec pola godine. Cuj bio sastanak a danas na presu sve ok :urnebes: Pa jel vi svi mislite da je Husref toliki debil da bi to sebi dopustio i pravio se kao da se nista ne desava ???
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

TETRAPAK
Kontakt:

Post Postao/la TETRAPAK » 24 sep 2019, 15:15

Samozdravlje je napisao/la:
Kako nismo jarane (ako dozvolis):
- Pocastili Jesica i njegovu svitu , njegove Brazilce, Stepanova , Ikandea ,Ibrakovica ,Alispahica ,Selimovica ....Nismo se obrukali kao domacini
- Ne treniramo vise u Ilijasu , imamo 3 dobra pomocna terena . Imao nesto sto jeste Kamp za bh uslove
- Uscuplic dvije i Husref dvije Titule . Znam nije to sto zadovoljava , ali bez milijardera ...
- E to sto smo ugursuzi i nemamo Njemacku filozofiju i disciplinu to mozemo zahvaliti nasem seljackom(malogradjanskom) mentalnom sklopu
- Hadzija radi dobar posao . Ni Milanovic ni Guzina nisu losi za ove PL kao rezerve , jednostavno nece im lopta u gol. Naravno ima boljih , sad me napadnite , ali ovi bi u Laznih bili vedete . Bit ce vjerovatno.
- Ima i do NS , mi da bi bili Sampioni trebamo biti za dva koplja bolji . Oba penala bi svirao za Tuzlu , bez obzira na rezultat . Moramo malo i mjenjati pristup i prilagoditi se sredini . Izmisljene penale sviraju Dinamu i CZ u njihovim ligama. Nije vise ni stvar postenja . Ok ne trebaju nam izmisljati kao Laznim , ali trebaju svirati onakve gdje itekako ima materijala(slobodno sudijsko uvjerenje , kao i ovo sto nije svirao).
- Treba vidjeti moze li se sa Jeleskovicem(to nam je bio odlican potez) izgladiti situacija , naci nacina , malo ponos staviti pod noge ako je do kluba.
- Neke stvari mozemo lako promjeniti , a za neke treba znanja(nauke) , inteligencije , volje i znoja . Ako to ne mozemo dzaba nam 100 milijardera , jer smo uhljupi nezahvalni i sebicni . Sjecikese .
- Znam da cete mi se smijati , da sam star ,a naivan . Mozda i glp , ali zlonamjeran nisam sigurno . @ado zdravlje je najprece(meni mentalno stradalo od kako poceh pisati ovdje,a bio rahat).

Pa eto i sam si dosta stvari nabrojao gdje je zapelo. Tan je dosao 2013 i nakon mjeseci pregovora klub preuzeo krajem te godine. Odmah smo poceli vracati dugove, plate su postale redovne, a za kamp se ne mogu sjetiti kad smo taacno poceli da ga gradimo. Zato sam odokativno napisao 2014 jer tad je vec bio zazivio taj novi sistem sa milijarderom. Uzeli smo 2 titule ali nije da nikad prije nismo. Sve ostalo je na istom nivou ostalo. Promijenili more igraca, more trenera. Konstantno upadamo u nekakve krize, i u sampionskim a pogotovo ovim slabim sezonama. U po frke ne mozes igrati evropu na svom stadionu jer se raspada, a realno neces moci ni iduce godine, i ko zna kad ce se rijesiti to. Evo vec niko i ne prica o tome vise. Oni pare krsili na sumnjivu infrastrukturu u kampu, ovi na nekakva auta. Igraci van pozicija igrali i onda i sad. U akademiji mahalastina, kondicionog nekad imas nekad nemas. I na kraju mi nismo koraka napravili da budemo samoodrzivi, a sto je jos gore apsolutno nikakav plan za to ne postoji i dan danas. Samo pogledaj kakve korake prave rijeka i osijek. Jos ovdje ti ne trebaju ni blizu pare koje trebaju njima jer nemas dinama da je poklopio sve zivo.

Napapijri
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 24 sep 2019, 15:30

Po fb komentarima (onih pouzdanijih, ne djece), plate su ponovno problem.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Orangina85
Kontakt:

Post Postao/la Orangina85 » 24 sep 2019, 15:37

esprit24 je napisao/la:Ne mogu da vjerujem kako je ovaj pdf postao debilan u p.m
Pa ovdje se ne moze procitati nesto konstruktivno vec pola godine. Cuj bio sastanak a danas na presu sve ok :urnebes: Pa jel vi svi mislite da je Husref toliki debil da bi to sebi dopustio i pravio se kao da se nista ne desava ???

Ne bi Husrefu prvi put bilo tako...inati se i ceka da ga otjeraju. A ne znam sta ocekujes od presa, da izadju i kazu ovo kurcu ne valja

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 24 sep 2019, 15:39

Napapijri je napisao/la:Po fb komentarima (onih pouzdanijih, ne djece), plate su ponovno problem.

Isto sam cuo, za juli i august nisu dobili, adresa na koji se mozemo zaliti je u Vijetnamu tako da mozemo qurcz svirat dok se ne smiluje Nam, a navodno je poslo mail do kraja sedmice
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 24 sep 2019, 15:39

TETRAPAK je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Kako nismo jarane (ako dozvolis):
- Pocastili Jesica i njegovu svitu , njegove Brazilce, Stepanova , Ikandea ,Ibrakovica ,Alispahica ,Selimovica ....Nismo se obrukali kao domacini
- Ne treniramo vise u Ilijasu , imamo 3 dobra pomocna terena . Imao nesto sto jeste Kamp za bh uslove
- Uscuplic dvije i Husref dvije Titule . Znam nije to sto zadovoljava , ali bez milijardera ...
- E to sto smo ugursuzi i nemamo Njemacku filozofiju i disciplinu to mozemo zahvaliti nasem seljackom(malogradjanskom) mentalnom sklopu
- Hadzija radi dobar posao . Ni Milanovic ni Guzina nisu losi za ove PL kao rezerve , jednostavno nece im lopta u gol. Naravno ima boljih , sad me napadnite , ali ovi bi u Laznih bili vedete . Bit ce vjerovatno.
- Ima i do NS , mi da bi bili Sampioni trebamo biti za dva koplja bolji . Oba penala bi svirao za Tuzlu , bez obzira na rezultat . Moramo malo i mjenjati pristup i prilagoditi se sredini . Izmisljene penale sviraju Dinamu i CZ u njihovim ligama. Nije vise ni stvar postenja . Ok ne trebaju nam izmisljati kao Laznim , ali trebaju svirati onakve gdje itekako ima materijala(slobodno sudijsko uvjerenje , kao i ovo sto nije svirao).
- Treba vidjeti moze li se sa Jeleskovicem(to nam je bio odlican potez) izgladiti situacija , naci nacina , malo ponos staviti pod noge ako je do kluba.
- Neke stvari mozemo lako promjeniti , a za neke treba znanja(nauke) , inteligencije , volje i znoja . Ako to ne mozemo dzaba nam 100 milijardera , jer smo uhljupi nezahvalni i sebicni . Sjecikese .
- Znam da cete mi se smijati , da sam star ,a naivan . Mozda i glp , ali zlonamjeran nisam sigurno . @ado zdravlje je najprece(meni mentalno stradalo od kako poceh pisati ovdje,a bio rahat).

Pa eto i sam si dosta stvari nabrojao gdje je zapelo. Tan je dosao 2013 i nakon mjeseci pregovora klub preuzeo krajem te godine. Odmah smo poceli vracati dugove, plate su postale redovne, a za kamp se ne mogu sjetiti kad smo taacno poceli da ga gradimo. Zato sam odokativno napisao 2014 jer tad je vec bio zazivio taj novi sistem sa milijarderom. Uzeli smo 2 titule ali nije da nikad prije nismo. Sve ostalo je na istom nivou ostalo. Promijenili more igraca, more trenera. Konstantno upadamo u nekakve krize, i u sampionskim a pogotovo ovim slabim sezonama. U po frke ne mozes igrati evropu na svom stadionu jer se raspada, a realno neces moci ni iduce godine, i ko zna kad ce se rijesiti to. Evo vec niko i ne prica o tome vise. Oni pare krsili na sumnjivu infrastrukturu u kampu, ovi na nekakva auta. Igraci van pozicija igrali i onda i sad. U akademiji mahalastina, kondicionog nekad imas nekad nemas. I na kraju mi nismo koraka napravili da budemo samoodrzivi, a sto je jos gore apsolutno nikakav plan za to ne postoji i dan danas. Samo pogledaj kakve korake prave rijeka i osijek. Jos ovdje ti ne trebaju ni blizu pare koje trebaju njima jer nemas dinama da je poklopio sve zivo.

Milijarder Gabriele Volpi je sa svojim fondom ušao u Rijeku u februaru 2012.Za predsjednika je postavio svoju desnu ruku, Damira Miškovića, vratili dugove kluba, DOVEDENO NEKOLIKO KAPITALACA i u augustu 2013 Rijeka je ušla u grupnu fazu Evropske lige, izbacivši Stuttgart.Kasnije je izboreno još nekoliko grupnih faza Evropske lige, par kupova, titula 2017, izgrađen stadion na Rujevici (zamjenski dok se Kantrida ne izgradi), trening centar, prodali nekoliko igrača za višemilionske iznose......Ovo sam ja prvi očekivao da ćemo mi doživjeti, kada je Tan ušao u klub.Ali eto, nas potrefila **** sreća, da nam dva bogata vlasnika, nemaju ambiciju da ulažu novac u kapitalna pojačanja.Mislim da smo jedini klub na svijetu, koji ima takvu situaciju :facepalm: :facepalm:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 24 sep 2019, 15:41

Svi sve znaju a većinom notorne gluposti se lupaju, pa koliko je puta bilo pogrešno sve što se mahala i vi opet isto
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 24 sep 2019, 15:43

Yebem ja i Nama i ove njegove izvrsioce poslova/sluge-uhljebe u klubu :puke:
Sarajevo ljubavi moja

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 24 sep 2019, 15:45

MortemHz je napisao/la:Svi sve znaju a većinom notorne gluposti se lupaju, pa koliko je puta bilo pogrešno sve što se mahala i vi opet isto

Ma jašta.

Al samo znam da smo prelazni rok katastrofa uradili, i da imamo veliku kur.cobolju od igraca pocevsi od golamana pa do napadaca.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 24 sep 2019, 15:54

Jedan od najvecih menadzera u kosmosu, Nedim Runda objavom na fb podrzao Velkoskog !!!
Pu yebem te mahalo u i oko kluba. Gade mi se neke stvari...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Napapijri
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 24 sep 2019, 16:00

A sta je fazon sa Velkoskim, hoce li neko objasniti?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 24 sep 2019, 16:01

Ma ima tu svega. Neki igraci su ovdje predugo, zasitili se, neki nisu nigdje otisli, a htjeli su, nisu mogli. Neki su zalutali i nisu se snasli. Imamo i puno mladih, koji jos nisu sazrili (Sabanovic, Mustafic, Kovacevic, Pidro). A velika su ocekivanja poslije duple krune, naravno. To ovi igraci ne mogu iznjeti. Pritisak velik, jos ako nisu finansije uredu, onda nastaje problem. A fala Bogu imamo konfliktnog trenera, pa i to je dodatno ulje na vatru. A i ovi kad se vrate, njima ce trebati 5,6 utakmica da se vrate u formu. A to je problem. Veliki propusti su se napravili sad ljetos. Trebali su pustiti jos neke igrace dovesti nove. Cisto da se osvjezi ekipa. To je taj balans, osjecaj za prave stvari, imati smeka.
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podržala Čaršija 1946

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Šampiona: 1/8 finale 1967/1968
Kup UEFA: 1/8 finale 1982/83

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 24 sep 2019, 16:10

Ne znam sta je s platama, meni je sve leglo...
Šta ti rade komšije? Komšije su zaspale.
Tako rano zaspale? Ostale bez titule! A gdje je ta titula?
Eno je kod divova! Bordo bijelih divova! Gori cijela Titova!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: astonHz, ElCartel11, Jackk, jolicnikola, kinder_jaje i 33 gosta.