FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 sep 2019, 20:20

BordoSarajevo je napisao/la: A šta da ne uđe na kraju? Izbili bi nam dva boda.
Ne svira penal i dade našem žuti. Očigledan korner ne svira. Protiv Tuzle ne sviraše penal nad Rahmanom.

Vjeruj mi, ovo je sve zbog naših komšinica.
Gledam svaku njihovu tekmu, maximalno ih guraju na svakoj utakmici i sa tim ne mogu biti prvi pa sad i kradu i konkurente im. Veliki je to kriminal, sve pomno pratim. Objektivan sam, ne preuveličavam.

Bez obzira na pobjedu, žalit se odmah večeras i tražit suspenziju ili da nam nikad više ne sudi. Sljedeći out će nas koštat bodova.
- Da ne zabismo , mi bi se ovdje klali i optuzivali . Sad cemo isto , ali manje .
- Ne citas sta pisem . Mi moramo biti kvalitetnij 10 bodova da bi zavrsili sa bodom prednosti .
- To se zavrsava parama , ali tu smo bas tanki (nismo za prljavstine , a i neka nismo). No ne treba ni ovca biti u finisu prvenstva .
- Zaliti se nekom ko je dao upute sudiji . Moras uciti na ovakvim mecevima (lakse ces podnositi - recimo penal u Mostaru 2:2 )
- Pametujem , mozda se cini prepotentno , ali nije vjeruj . Samo dugogodisnje iskustvo .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 25 sep 2019, 20:32

Jedna od najdražih pobijeda u prvenstvu

Zeko87
Postovi: 2205
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 25 sep 2019, 20:35

Ko god iole razumije sport zna da forma raste i opada. Evo nešta su poredili da kone imaju drugi najbolji start u Evropi za ovih deset kola, bla bla... Forma im je u vrhuncu, znači i njima je neminovne kriza, kartoni, povrede, neefikasnost... Sve ono što nas krasi ovih mjesec dana.

Za nadati se da je ovo večeras prekretnica u našoj igri, vratio se Tatar, ostali su poslije Zrinjskog skoro svi na raspolaganju. Treba nam ta prva gostujuća pobjeda, ako dignemo aBd Mladost, osjećam barem remi u Mostaru i usponu forme cijele ekipe.

Biti u egalu do proljeća, liga će se svakako u aprilu odlučivati kako god sad da odigramo.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1464
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 25 sep 2019, 20:36

Dvostruka radost, nisam pokisao a pobijedili.

Dobro skandiranje, LEZITE :angel:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 sep 2019, 20:40

Aemon je napisao/la:Valjda nam je svima jasno nakon ovakvog pristupa, i emocija nakon gola, kolika su podmetanja i kakve priče se plasiraju od gurbeta...
Ne nasjedajte na hajku smrdljivaca, doći će ovo na svoje kad se vrate: Stanoje, Rahman, Tatar, Oremuš, Pidro.
Sami protiv svih!
Ovo sam kao naslov napisao u Oslobodjenju prije 20-ak godina(pisma citalaca) . Kasnije na Sjeveru postavise ovu parolu . Ono kad nam je trebalo 2 razlike protiv Jedinstva (Bih) , pa u Kaknju dobili 7-8 razlike , ali nedovoljno . Brotnjo cini mi se otislo u finale . Tako nesto .
Samo nam jedinstvo moze pomoci , a jedinstvo navijaca je najvaznije . Ko voli FKS , ne mora nuzno mrziti Upravu ili Husrefa . Pogotovo sto je tek prvi dio prvenstva.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 25 sep 2019, 20:40

Jadnimi je napisao/la:Dvostruka radost, nisam pokisao a pobijedili.

Dobro skandiranje, LEZITE :angel:
:) :salut:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 25 sep 2019, 20:40

Merso ko onomad Gabriel Batistuta dedem :mrgreen: Mi na Kosevu treba da igramo sa 6 spiceva sviju mi, ko kad se svako brani kad dodje. Slatka pobjeda :cool:

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 25 sep 2019, 20:42

Samo jedinstvo i bez truleži!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1560
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 25 sep 2019, 20:50

HVALA TI BOŽE !!!

Al gledajte naslova sjajan gol Štilića...

SAMI PROTIV SVIH !
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 25 sep 2019, 20:57

Kako je samo ovaj Musemic bahata, bezobrazna i tvdoglava osoba?
Te karakteristike pripadaju znamo kakvim osobama.

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 25 sep 2019, 21:02

Samozdravlje je napisao/la:
visokohz je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Hajmo Handze zabit , oko nase .
Do zore da igraju ne mogu ga zabiti uhljupi
:wave: znam ja da si i ti mislio da cemo ga uvaljati . Dobro nije Handze . Zivio . :urnebes: :thumbup: :opaopa:
Ne mogu lagati 1000% si upravu, nado sam se :opaopa:
i eto uvalja ga Merso ziv ti meni bio :wave: :thumbup:
Zadnja izmjena: visokohz, dana/u 25 sep 2019, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 25 sep 2019, 21:02

Husrefe ljubim ti **** to trazim zini reci,ispucaj mater im **** svi sto podmecu,penal cist nam opet.nijr sviran,opet,opet,opet,zar vise mislite da je slucajnost,ljudi igramo sa igracima na pogresnim pozicijama,zato sto.nemamo trenutno,a kad se vrate **** cemo im sve ni sudije im nece pomoci,slatka pobjeda podrzite ove monke koje sam tek kod gola vidio.kako im je stalo
Samo Sarajevo

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 25 sep 2019, 21:04

Stroj1946 je napisao/la:
Lik je napisao/la:Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Sto se mljelo, mljelo se :kafa:
Ne bih rekao :kafa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 25 sep 2019, 21:05

kanarinac je napisao/la:Husrefe ljubim ti **** to trazim zini reci,ispucaj mater im **** svi sto podmecu,penal cist nam opet.nijr sviran,opet,opet,opet,zar vise mislite da je slucajnost,ljudi igramo sa igracima na pogresnim pozicijama,zato sto.nemamo trenutno,a kad se vrate **** cemo im sve ni sudije im nece pomoci,slatka pobjeda podrzite ove monke koje sam tek kod gola vidio.kako im je stalo
Tako je rodjo

Zeko87
Postovi: 2205
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 25 sep 2019, 21:12

Šta je zajedničko svih šest gostujućih trenera u izjavama poslije utakmica ove sezone? "Nismo zaslužili poraz" :)

Fali nama i te neke sportske drskosti, marifetluka, da bez kartona izazovemo reakcije. U svakoj utakmici mi dobijemo duplo više žutih od protivnika i fali nam utakmica u kojoj ćemo dobiti sa tri i više razlike, da se u potpunosti vrati samopouzdanje ovoj ekipi koja igra u grču i strahu od neuspjeha.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 sep 2019, 21:20

Samozdravlje je napisao/la:Nesto cu Vam Pitari predloziti , a Vi znate kako cete . Danasnja utakmica je bas , bas vazna . Kad se u "Maju 2020 " budu sabirali bodovi ova 3 mogu biti krucijalna . Doci ce Borac stimulisan za sebe i od nasih konkurenata . Ono sto Vam predlazem, prvenstveno navijacima na Istoku,na Istoku i Zapadu da daju podrsku svih 90 min. igracima koji budu igrali danas .Obracam se onim navijacima koji nisu ni za ,a ni protiv Musemica i Uprave. Nisu krivi ovi igraci sto ce biti na terenu , oni su tu jer je 5-6 ponajboljih povrijedjeno . danas ovim igracima treba podrska kao protiv Radnika onih 15-20 min. Mozda i ne krene dobro , ali Vasa podrska ne bi smjela stati do "zadnjeg sudijskog zvizduka". Po zavrsetku utakmice radite ono sto mislite da treba i ono sto su Vam igraci pruzili. Ako im Vi okrenete ledja danas radite u korist fkž i Laznih , ne radite protiv Husrefa ili Uprave . Ako igraci budu indolentni , na kraju znam da cete ispravno reagovati (zvizdati , a Bogami i opsovati ) . Ako vidite da su pozrtvovni i dali max. zasluzuju aplauz bez razlike na rezultat . Onda je do nekog drugog . Sretno Ti danas FKS . Lamse i Vozdra . :bow: :bow: :bow:
Jedva cekam da pogledam snimak . Mogu misliti ludila na svim tribinama , ali kontam da je na Istoku :bow: "Hitna radila" :rol:
Treba nam jedinstvo navijaca na tribinama , ovi pametni na forumu , manje vise . Pogotovo @Samotzdravlje , ali morate postovati Avatar .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zeko87
Postovi: 2205
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 25 sep 2019, 21:23

Odlična pressica Husrefa nakon meča, kupio me do subote. :D
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 25 sep 2019, 21:24

Fala qrcu prekinut niz
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 sep 2019, 21:24

Posjeta - 3.100
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 25 sep 2019, 21:32

:plac: s
Evander je napisao/la:Kako je samo ovaj Musemic bahata, bezobrazna i tvdoglava osoba?
Te karakteristike pripadaju znamo kakvim osobama.
Cuj u majstora odgovora na pressu :facepalm:
Sav jad i bijeda na jednom mjestu u dvije minute. Hoćeš da te smijene, naravno, dobro si se osigurao. Dotjerao si do toga da nas ima 1500 na Koševu, poslje večerašnje igre na 1000 češ nagurati. Imaš placene navijace na svim tribinama pa ti sad i novinari ne smiju pitanja postavljati. Bruka ko nas vodi.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1, Nula80, ristagrad, zagorski i 66 gostiju.