FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 01 okt 2019, 18:43

VenamaHrabrih je napisao/la:@Sarajlijaaa46. To bi bilo idealno, a i sve ozbiljnije ekipe su tako uradile. Koliko se to isplati Turkishu, drugo je pitanje.
Slijedeca stvar je da se ide na projekte, ali to iziskuje vlastite resurse. Volio bih do 2025-e da se to oposli.
Pa to i ja mislim isto..Tesko ce se desiti ali sto ne probati?To bi nam pomoglo puno da izgradimo stadion ako se uopste bude pravio

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 01 okt 2019, 18:46

skoroalen je napisao/la:
Sarajlijaaa46 je napisao/la: Pametno,isto i ja,bolje otici na tekmu nego kafu popiti,doduse imam i za jedno i drugo Hvala Bogu ali kad bi birao radije bi da idem na utakmice..Raja se zali nemaju para a svi voze dobra auta i luksuzne stvari,a kao nemaju za karte,to su price za djecu..
Naravno da imaju pare, al je to sve do mentaliteta. Neko ode u Bosnu na Ilidžu i syebe 150 maraka za noć, a onda priča kako su karte skupe. Čak ni ljubav prema klubu ne igra toliko ulogu, ove sezone se našoj standardnoj ekipi za tekme pridružio momak kojem je prva tekma bila Atalanta a druga Celtic. Počeo redovno ići, ove sezone bio svaku na Koševu. Kad kiksamo, mene provocira, ismijava sve redom, al na svaku tekmu dolazi, i majicu kupio u fanshopu. Voli čovjek fudbal i svejedno mu da li će gledat Ilijaš - Mladost Župča ili Sarajevo - Široki. A pola ovih sa fb naslovnicama i storyjima svaki dan utakmicu gledaju iz Mahale ili Argelinija.
Fino za cuti,ali nazalost sve manje raje,pa cak i neka moja raja rijetko ide...

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 01 okt 2019, 19:11

:D :D
slika

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 okt 2019, 20:09

skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Kako to misliš 0:5, pa 2:2, dali 5, pa onda ne mogu više od 2. SRAMOTA! :kafa:
HUSREFE ODLAZI!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 01 okt 2019, 21:05


Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 01 okt 2019, 21:25

Samo utakmica po utakmica. Ne upadajte u tu zamku sta bi bilo kad bi bilo.

Svu dobru energiju usmjerit na sutra.
Njima gori pod nogama, zaostaju 9 bodova ne za jednom ekipom a ispred sebe imaju vise ekipa i svi ganjaju Evropu.
Ostaje im kup kao mnogo sigurnija varijanta. A dolazi Sarajevo.
Sarajevo koje su svi otpisali i sahranili pa cak i neki koji se predstavljaju njegovim navijacima. Dolazi Sarajevo koje nije prvo a prvo je, Sarajevo koje je zbog povreda jedva sastavljalo ekipu a umjesto plamena u napadu imalo žišku koja prerasta u plamen.
Svi zazmirili i lagali i lažu sebe da se Sarajevo raspada a ono tu u vrhu nevidljivo dok se drugi fale i uzdizu u zvijezde.
Dolazi Sarajevo za koje kazu da je tupa ostrica a ono ipak reze i svakim rezom postaje sve oštrije.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 01 okt 2019, 21:34

Oj **** mu opet me je nesto podsjetilo ma gradnju stadionaaaaa....Joj sta bi dao da imam svoj stadion ****...Ne treba velik malo manji od Dacia arene(pogledajte slike na google) samo sto bi volio da ne bude onakav krov nego drukciji...

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 01 okt 2019, 21:54

ShofaII je napisao/la:Samo utakmica po utakmica. Ne upadajte u tu zamku sta bi bilo kad bi bilo.

Svu dobru energiju usmjerit na sutra.
Njima gori pod nogama, zaostaju 9 bodova ne za jednom ekipom a ispred sebe imaju vise ekipa i svi ganjaju Evropu.
Ostaje im kup kao mnogo sigurnija varijanta. A dolazi Sarajevo.
Sarajevo koje su svi otpisali i sahranili pa cak i neki koji se predstavljaju njegovim navijacima. Dolazi Sarajevo koje nije prvo a prvo je, Sarajevo koje je zbog povreda jedva sastavljalo ekipu a umjesto plamena u napadu imalo žišku koja prerasta u plamen.
Svi zazmirili i lagali i lažu sebe da se Sarajevo raspada a ono tu u vrhu nevidljivo dok se drugi fale i uzdizu u zvijezde.
Dolazi Sarajevo za koje kazu da je tupa ostrica a ono ipak reze i svakim rezom postaje sve oštrije.
Dolazi Sarajevo, kojem ce navijaci sve psovati, ako sutra ispadne iz kupa. :D

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 01 okt 2019, 22:13

@fks74
Ne vjerujem da cemo ispasti ali ako se kojim slucajem desi bice sigurno onih koji cekaju takvu priliku. :D

Bice to teska utakmica drama. Njima je to slamka spasa tako da sve se tu moze ocekivat, grube i prljave igre, sudijskih fora, motivisan protivnik...
Al sumnjam da mozemo ispast osim na penale. :D
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 01 okt 2019, 22:45

Ja bi ovako izveo.
......... .. Kova
Hodzic, Serbecic, Lazic, Letic
..Rahmanovic, Djokanovic
Hebibovic, Velkoski, Milanovic
...... Ahmetovic
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 okt 2019, 22:51

Stanoje posle pauze konkuriše za tekme :ljepota:
Dobar intervju ekipe Bordo Priče sa Milošem. Bravo momci.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 okt 2019, 23:26

I vrijeme mu je :ljepota:
Mislim da bi i Oremus trebao sa njim biti na raspolaganju poslije pauze.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 01 okt 2019, 23:40

Joj njih na podcastu. Pobit ce se. Mladi momci drama sad im malo profile pregledah. Samo da nam ne pregore brzo.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 okt 2019, 00:00

Denchi je napisao/la:Dovodi Emireeeee :!: :!: :!: :D :opaopa:
Zakon o porezu na dohodak, koji bi Parlament Federacije BiH trebao uskoro usvojiti, previđa olakšice koje bi itekako trebale obradovati profesionalne sportiste i klubove.

Prema aktuelnom prijedlogu, dodatni prihodi koji ostvaruju sportisti i sportski stručnjaci neće biti okarakterisani kao klasična plata te, samim tim, oporezivi dio tih primanja bit će znatno umanjen. U prijevodu – porez će biti manji za prihode sportista koji nisu plata.

Kako se navodi u obrazloženju, uvođenjem ovog člana u Zakon dobio bi se efekat poput onog u Srbiji nakon uvođenja sličnih uredbi. Klubovima bi se omogućilo angažovanje kvalitetnijih sportista (poput, naprimjer, Marka Marina u Crvenoj zvezdi) za isti novac kojim raspolažu, jer bi sportisti mogli ostvarivati prihode osim osnovne plate koji se oporezuju sa nižim stopama doprinosa.

Dakle, sa manjim izdvajanjima za porez, klubovi bi mogli više novca uložiti u igrački kadar i kvalitetnija pojačanja. Sve dok u bh. sportu oblast prihoda bio uređivana prema trenutnom zakonodavstvu, naravno da naše ekipe i sportisti neće biti konkurentni u regionalnim okvirima, a kamoli šire
Majke mi neki dan razmisljam da li drzava moze nestp uciniti po ovom pitanju i evo... Super ako se realizuje.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 02 okt 2019, 00:00

Dobro su momci odradili intervju! Tacno u srž! Samo tako nastavite. Volio bih da sljedeci bude Pape Sušić, ako je ikako moguce. Cisto onako da malo promovisu Bordo pricu, kako kod nas tako i u regionu.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 02 okt 2019, 00:09

"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

dagerHZ
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jul 2018, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dagerHZ » 02 okt 2019, 00:33

"Kupio sam Sony za 250e, a prodao ga Kurdi za 150KM sa 8 igrica" :urnebes:

Legenda, jedva cekam da ga opet vidim na terenu, a Bodro prica je odlicna stvar, samo naprijed momci. :opaopa:

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 02 okt 2019, 09:08

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 02 okt 2019, 09:11

Sarajlijaaa46 je napisao/la:Oj **** mu opet me je nesto podsjetilo ma gradnju stadionaaaaa....Joj sta bi dao da imam svoj stadion ****...Ne treba velik malo manji od Dacia arene(pogledajte slike na google) samo sto bi volio da ne bude onakav krov nego drukciji...
Meni se đasvi stadion od Bornemuta. Taman bi bio za nas, a protivnički navijači su fizički odvojeni.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 02 okt 2019, 10:37

Sarajlijaaa46 je napisao/la:Oj **** mu opet me je nesto podsjetilo ma gradnju stadionaaaaa....Joj sta bi dao da imam svoj stadion ****...Ne treba velik malo manji od Dacia arene(pogledajte slike na google) samo sto bi volio da ne bude onakav krov nego drukciji...
Ti si brate moj bolestan ili lud, trece nema :lol: :lol:
Svi bi mi htjeli stadion, ali zemljiste, pa dozvole, projekti, nacrti cijena od 30 miliona. Heeej. 30 milki.. jednom rjecju - nemoguce

Nikad nije niti ce jedan stranac toliko uloziti ovdje, pogotovo u stadion koji i ne vraca novac tako brzo. Sutra da se krene u taj projekat to godinama i godinama traje, do tad niko od sadasnjih igraca nece biti tu, a pitanje je i vlasnik koliko ce se zadrzati.

Ne vidim apsolutno nijedan razlog da se Nam uvali i takav rizik, koji je sa ekonomskog aspekta, ne velik, nego preogroman. Pa da se rodio u Sarajevu i navijao za njih od 2 godine ne bi ulozio toliku lovu u takvo nesto. Nazalost
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon, GradKamena2 i 54 gosta.