FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

emir79
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 okt 2019, 22:09

Fudbaleri FK Sarajevo okončali su takmičenje u Kupu Bosne i Hercegovine, nakon što su večeras u susretu 1/8 finala na Pecari poraženi od NK Široki Brijeg rezultatom 3:2.

Za Sarajevo su večeras igrali: Kovačević, Lazić, Šerbečić, Šabanović (52' Tatar), Hodžić, Gavrić (58' Rahmanović) Đokanović, Hebibović, Velkoski, Milanović (72' Letić), Handžić.

Široki Brijeg je zaprijetio već u 7. minuti. Zvonimir Vukoja je pokušao, a Vladan Kovačević odbranio njegov udarac. Isti igrač je pokušao u 20. minuti, ali je lopta pogodila prečku.

Igrala se 31. minuta, kada je Dino Ćorić pogodio za vodstvo Širokog Brijega. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, koje je uslijedilo u 38. minuti. Halid Šabanović je pokušao ubaciti, a lopta je završila u mreži domaćina za 1:1.

Anel Hebibović se u 39. minuti našao jedan na jedan sa golmanom domaćih Dariom Miškićem, koji je bio uspješniji. Sarajevo je pred kraj prvog dijela, tačnije u 43. minuti, zaprijetilo preko Harisa Handžića i Andreja Đokanovića, ali je ostalo 1:1.

Haris Handžić je imao priliku u 55. minuti, ali mu je odbranio golman domaćih. Nakon što je Toni Jović u 58. minuti propustio veliku šansu, Sarajevo je u 60. došlo do vodstva. Strijelac za 1:2 bio je Anel Hebibović.

Široki Brijeg u 75. minuti dolazi do izjednačenja golom Dominika Kovačića. Nakon toga je uslijedio prekid jer je s tribina pogođen Anel Hebibović. Utakmica je nastavljena poslije 20-ak minuta, a po samom nastavku domaći preokreću rezultat. Pogodio je u 78. minuti Ivan Enin.

Domaći su susret završili s igračem manje jer je u 85. minuti isključen Petar Franjić.

FK Sarajevo narednu utakmicu igra u subotu u sklopuu 12. kola BH Telecom Premijer lige BiH, kada gostuje HŠK Zrinjski. Susret Pod Bijelim Brijegom igra se od 15:30 sati.

Izvjestaj utakmice sa oficijelne stranice kluba. Reakcije nema.
Jadni li smo. Ma mrš svi u usta vas yebem.

Navijacima koji su otisli u ustasko grotlo kapa do poda. Svim ostalim mame yebem.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 02 okt 2019, 22:12

Mene 8 komada od Atalante ni 5 komada od zelje nisu ovoliko bolili. Allaha mi.

Večeras smo izgubili obraz ne samo utakmicu.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 02 okt 2019, 22:14

Igracima treba dati aplauz, svojevoljno sigurno nisu dosli nazad na teren. Ali zato Usru i komplet strucni stab gadjati bakljama ko onomad Jesica, da gov.na odu iz svetinje, pa nek se preko drugog kluba udvaraju ustasama i lopovskom savezu.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 22:15

emir79 je napisao/la:Navijacima koji su otisli u ustasko grotlo kapa do poda. Svim ostalim mame yebem.

Eh ti koji su otišli dole pjevaju ovom beskičmenjaku da je jedan od njih. Nikad on neće bit kao oni. Dijametralno suprotni karakteri.
Edin Džeko, najbolji BH fudbaler svih vremena. <3

Alen1987
Kontakt:

Post Postao/la Alen1987 » 02 okt 2019, 22:17

Vratnik10 je napisao/la:
Alen1987 je napisao/la:Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.

Šta ti dođe Husref? Nijedan trener koji imalo drži do časti ne bi ekipu vratio na teren poslije ovoga što se dešavalo. Ne samo zbog časti već zbog momaka glavu da ne izgube

Ne poznajemo se. Nije mi rodbina i sl., ako na to mislis. Nije Husref taj koji odlucuje da li ce se nastaviti utakmica, ima li elemenata za prekid itd. Imaju sluzbena lica koja to odlucuju. Tvoje je da postupis kako ti se kaze. Sad je na klubu da poduzme nesto, digne glas, zalbe, tuzbe na adresu saveza i uefe...

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 02 okt 2019, 22:19

Nastranu sve to, ali naša igra je mrljava i neproduktivna. Svi ovi porazi su SA RAZLOGOM. Pobjede protiv najlošijih ekipa (Zvijezda i Mladost) mjerilo su NIČEGA.
Zadnja izmjena: Giljotina, dana/u 02 okt 2019, 22:19, ukupno mijenjano 2 puta.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 02 okt 2019, 22:19

"Bilo je dosta stvari koje nam nisu išle u prilog, ali to je to danas. U ovom fudbalu morate sagnuti glavu i otići kući i to prihvatiti bez obzira da li ste pobijedili ili izgubili", rekao je Musemić

Yebem li te usta SHUPCINO JEDNA !!!!

Pacovu, jade.... Jel te stid ovog sunce ti yebem ?

benko21
Kontakt:

Post Postao/la benko21 » 02 okt 2019, 22:20

10.03.2019

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 02 okt 2019, 22:21

skoroalen je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Navijacima koji su otisli u ustasko grotlo kapa do poda. Svim ostalim mame yebem.

Eh ti koji su otišli dole pjevaju ovom beskičmenjaku da je jedan od njih. Nikad on neće bit kao oni. Dijametralno suprotni karakteri.

Fuj je Husrefova izjava, al ovo prozivanje njega za nastavak utakmice je nidje veze, ako je neko odgovoran to je Emir Hadzic!
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 02 okt 2019, 22:22

skoroalen je napisao/la:

Ako mu budu i dalje pjevali i podrzavali ga bice isti kao i on. A to znaci beskicmenjaci, uvlakasi, pizd.urine a najgore od svega, da bi sa tim izdali Vedrana!
BOSANSKA KRAJINA!

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 02 okt 2019, 22:23

skoroalen je napisao/la:

Slusaj nesto, uvijek sam branio Husrefov rad, i uvijek se to na kraju ispostavilo tacnim. Uvijek sam gledao da budem objektivan i korektan. Kada zasluzi kritike i pljuvanje i tad cu tu biti kao sad. Yebacu i njemu sve od do. Necu ga stediti.

Međutim, necu ni padati na fore pojedinih igraca koji se sad qrce, niti cu mirno gledati da od klupskih lezbaca nema ni mukajeta. Znaci i njima svima yebem od do kao i Husrefu. Jer su zasrali veceras svi. Dok pojedini koji su mjesecima pljuvali po Husrefu i veceras koriste ovu situaciju samo smda se na njemu istresu, dok ce ostalim pi.čkicama presutiti.

Kod mene nema toga.

I jos jednom, yebem i Husrefu i igracima i upravi sve po spisku jer su veceras svi pizdohane ispali.

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 22:23

Alen1987 je napisao/la:
Ne poznajemo se. Nije mi rodbina i sl., ako na to mislis. Nije Husref taj koji odlucuje da li ce se nastaviti utakmica, ima li elemenata za prekid itd. Imaju sluzbena lica koja to odlucuju. Tvoje je da postupis kako ti se kaze. Sad je na klubu da poduzme nesto, digne glas, zalbe, tuzbe na adresu saveza i uefe...

Jes kad bismo bili normalna država. U normalnoj državi ubica kojeg svi znaju ne hoda na slobodi 10 godina, u normalnoj državi borci koji su je branili ne prose na ulicama i ne obustavljaju saobraćaj tražeći svoja prava. U normalnoj državi možda klub digne neku tužbu al ovdje ne. Ovdje reaguješ na licu mjesta i to je to.

robertkosar
Kontakt:

Post Postao/la robertkosar » 02 okt 2019, 22:24

Nisi upravu Zvanicna lica FK Sarajeva su se itekako trebali pitati mogli su jednostavno traziti da se isparazni tribina sa koje je igrac pogodjen ili nece nastavit tekmu. Ili trener sa tehnickim i igracima je mogao donijet odluku da ne nastave utakmicu zbog bezbjednosti igraca na terenu
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 02 okt 2019, 22:24

benko21 je napisao/la:slikato upload photos
objasnio

Dusan, Darko, Krste evo i Milos, svi digli glas, dok "nas" Usref kaze tako je danas u fudbalu.
BOSANSKA KRAJINA!

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 22:26

emir79 je napisao/la:Slusaj nesto, uvijek sam branio Husrefov rad, i uvijek se to na kraju ispostavilo tacnim. Uvijek sam gledao da budem objektivan i korektan. Kada zasluzi kritike i pljuvanje i tad cu tu biti kao sad. Yebacu i njemu sve od do. Necu ga stediti.

Međutim, necu ni padati na fore pojedinih igraca koji se sad qrce, niti cu mirno gledati da od klupskih lezbaca nema ni mukajeta. Znaci i njima svima yebem od do kao i Husrefu. Jer su zasrali veceras svi. Dok pojedini koji su mjesecima pljuvali po Husrefu i veceras koriste ovu situaciju samo smda se na njemu istresu, dok ce ostalim pi.čkicama presutiti.

Kod mene nema toga.

I jos jednom, yebem i Husrefu i igracima i upravi sve po spisku jer su veceras svi pizdohane ispali.

Naravno, ni uprava ne zaslužuje ništa manje hrakanja nego Musemić. Nek se one jave kad se Parada održava, majku im yebem...

TheNorthFace
Kontakt:

Post Postao/la TheNorthFace » 02 okt 2019, 22:29

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
TheNorthFace je napisao/la:Mozda sam ja kontraš neki ili sta vec al Allaha mi vas ne kontam, sta ste htjeli tačno? Da samoincijativno ne izadjemo? Jel fakat mislite da ne bi registrovali automatski 3 0 za njih?

Ta, mi smo klub protiv kojeg su igrali suspendovani igraci pa se utakmice nisu rijesavale u nasu korist za zelenim stolom, zar se ne sjecate?

Boli me bolan **** koliko bi bilo registrovano, godinama nas dole fašistički dočekuju. Gađaju bakljama pa flašama, pa pogode Hebib, dokle više? Trebali su napustiti teren odma, znaci prije nego je sudija prekinuo. Dokle ćemo više pobogu si trpiti fašiste i nacionaliste, i uvijek u toj priči mi popusimo foru. Ako savez neće riješiti nećemo ba ni igrati i vozdra.

Ma ne boli me k... jarane, boli me poraz u ovakvim uslovima od ubica na Vedranovu desetogodisnjicu. Jos vise bi me bolilo da smo ostali u svlacionici i da nam mrtvi savez sukne za zelenim stolom, hint Gavaric, hint 3 lika protiv Borca na Koševu, etc...

I majku mu, ako je vec prekid bio odmah poslije primljenog gola, bar sam se nadao da ce imati iole pozitivan uticaj na nas, da cemo se otarasiti pritiska... A mi ga primimo u prvom napadu :facepalm:
1946

pasica
Kontakt:

Post Postao/la pasica » 02 okt 2019, 22:29

Husref davno pokazao da nema obraza, ovo veceras ocekivano od njega.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

tm01hzne
Kontakt:

Post Postao/la tm01hzne » 02 okt 2019, 22:30

Mene sva ostala dešavanja više bole od samog ispadanja...

"Šta je tu je, idemo dalje"

Volim te Saraj'vo!
☆Jedna ljubav, jedan klub - FKS #7 ■ TITULA • 19/20🏆
●18.5.'19. DUPLA KRUNA 🏆🏆

☆New England Patriots • #6 🏆
☆Tom Brady G.O.A.T. 💪
☆Roger Federer • #20 GS🏆 - G.O.A.T. 💪

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 02 okt 2019, 22:32

skoroalen je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Slusaj nesto, uvijek sam branio Husrefov rad, i uvijek se to na kraju ispostavilo tacnim. Uvijek sam gledao da budem objektivan i korektan. Kada zasluzi kritike i pljuvanje i tad cu tu biti kao sad. Yebacu i njemu sve od do. Necu ga stediti.

Kod mene nema toga.

Naravno, ni uprava ne zaslužuje ništa manje hrakanja nego Musemić. Nek se one jave kad se Parada održava, majku im yebem...

Razumijemo se :thumbup:

I najmanje sto me boli je poraz. Ono sto me boli je pi.čkasto ponasanje svih. Zar je moguce biti ovoliko bezmud jbt.
Zadnja izmjena: emir79, dana/u 02 okt 2019, 22:34, ukupno mijenjano 2 puta.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 02 okt 2019, 22:32

Svi do jednog u klubu, PICHKE !!!!!

Tako uvuci muda u bubrege na desetogodisnju neprsvdu prema svim navijacima kluba Sarajevo je neoprostivo !!!!

Uprava nije zastitila intere kluba, NAPOLJE!!!
Trener bez muda u mozda za navijace najbitnijoj utakmici unazad godinama, NAPOLJE!!!
Igraci, bolje sutitiii....

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: amypitar, AngelDiMaria, fera, Hztesanj, pitara, Zagor i 65 gostiju.