FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 03 okt 2019, 17:40

Zip je napisao/la:
kengur je napisao/la:
Zip je napisao/la:Samo ste zaboravila da se Nam pita za sve... Pa jedino da se zaputite za Vietnam ili u Walse pa da bjeze od vas :kafa:
Kakav bolan Walse jadan nebio.
Je li to nova laz da je Nam naredio da se mora igrati :rol: :rol: :rol:
Nisi upucen druze u pricu, pa glupo izgleda kad pokusavas da kazes nesta sto nema nikakve veze sa tvojim postom :kafa:
Pitam te opet KAKAV Walse ? Pusti se suplje i baljezganja.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2019, 17:40

Treba vratit Blekica ili Selimovica oni su glasni bili, sve po ukusu navijaca stalno se oglasavali . A umjesto Husrefa Jesica dovesti.

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 03 okt 2019, 17:42

Fudbalski klub Sarajevo je još jednom bio žrtva fizičkih napada i nacionalističkih uvreda u Širokom Brijegu na utakmici osmine finala Kupa BiH koja je odigrana sinoć, 2. oktobra u 18.30 sati na stadionu Pecara.

Tokom čitavog susreta igrači i stručni štab FK Sarajevo bili su izloženi verbalnom nasilju od strane domaćih navijača i službenih lica susreta.

Iznimno loša organizacija utakmice rezultirala je činjenicom da je bezbijednost gostujućeg tima bila ugrožena tokom čitavog susreta zbog čestih ubacivanja pirotehničkih sredstava i drugih tvrdih predmeta u teren.

Nakon što su u nekoliko navrata bezuspješno pokušali pogoditi igrače FK Sarajevo različitim tvrdim predmetima, publika smještena na tribini Sjever pogodila je igrača FK Sarajevo, Anela Hebibovića tvrdim predmetom u glavu.

Incident je rezultirao prekidom susreta više od 15. minuta.

Jučerašnji susret je nastavljen naredbom službenih lica susreta, a prema važećem Disciplinskom Pravilniku NS/FS BiH član 60 važi sljedeće:

“Ako igrač ili sportski radnik izazove prekid utakmice koja ne bude nastavljena bit će kažnjen:

a) igrač, zabranom igranja od tri do 12 utakmica i novčanom kaznom od 500 do 2.000 KM,
b) sportski radnik, zabranom obavljanja funkcije od tri mjeseca do godinu dana i novčanom kaznom od 500 do 2.000 KM”.

Zaštitari na tribini niti u jednom trenutku prije prekida u 74. minuti susreta nisu pokušali spriječiti ubacivanje predmeta u teren, te su u nekoliko navrata pripadnici zaštitarske agencije provocirali gostujuće navijače i uposlenike FK Sarajevo smještene u loži na tribini Sjever.

FK Sarajevo će do kraja dana pokrenuti pravne postupke protiv odgovornih pravnih i fizičkih lica koja su odgovorna za sljedeće:

- fizički napad i napad u pokušaju,
- vrijeđanje na nacionalnoj osnovi,
- isticanje fašističkih slogana i oznaka,
- namjerno provociranje igrača i stručnog štaba, te navijača smještenih na tribini Istok od strane osoba zaduženih za sigurnost.

Navijači gostujuće ekipe su na tribinu ušli tek u 15. minuti susreta što predstavlja još jedan od organizacionih propusta domaćina.

Prije deset godina u Širokom Brijegu ubijen je navijač Fudbalskog kluba Sarajevo, a pet navijača je teže ranjeno vatrenim oružjem. Sramotna činjenica je da deceniju poslije niko nije odgovarao za počinjeno ubistvo i ranjavanja navijača, te da se spomen ime pokojnog Vedrana Puljića i danas na istom stadionu Pecera vrijeđa. U 2019. godini smo i dalje svjedoci kriminalnih radnji koje se dešavaju pod okriljem nacionalizma.

Fudbalski klub Sarajevo u cilju zaštite svojih igrača, stručnog štaba i drugog osoblja nakon jučerašnje utakmice donio je sljedeću odluku:

Ukoliko se na nekoj od narednih utakmica ponovo desi da sigurnost igrača i stručnog štaba na utakmici bude ugrožena iz bilo kojeg razloga, bez obzira na potencijalne sankcije, važnost utakmice i druge parametre, FK Sarajevo će napustiti teren i odbiti nastavak susreta.

DOSTA JE!
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 okt 2019, 17:43

Ukoliko se na nekoj od narednih utakmica ponovo desi da sigurnost igrača i stručnog štaba na utakmici bude ugrožena iz bilo kojeg razloga, bez obzira na potencijalne sankcije, važnost utakmice i druge parametre, FK Sarajevo će napustiti teren i odbiti nastavak susreta.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 03 okt 2019, 17:44

Sabinho je napisao/la:Ovo je sustina. Ne vodi Husref klub vec ova ekipa. Tako su vjerovatno i sinoc sugerisali da se igraci vrate na teren.

Sabrina je zahtjevala.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 03 okt 2019, 17:48

I ovi pusiqrci iz uprave nisu bolji. Cuj "ako opet"...hahah To kao kad je neki nasao zenu s drugim, pa joj rekao "ako se ponovi, stvarno cu se naljutiti".
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 03 okt 2019, 17:48

MRSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS VADJENJE SAD SLJEDECA UTAKMICA MA SINOC STE SVE IMALI NA SVOJOJ STRANI DELEGAT NAPISO DA SIROKI NIJE OBEZBJEDIO DA SE IGRA TEKMA POGODJEN IGRAC FASIZAM, VDJELI REAKCIJE NAVIJACA PA DODALI OVO NA KRAJU MRS PIZDE JEDNE , Boze moj !!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 17:49

Vidi što se vade pi.ketine bezmudne, ne znam kako da ih nazovem. Nema sljedeći put karinaši, sinoć vam je bio sljedeći put!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2019, 17:49

Sad im hebu majku sto su se oglasili a dok nisu kaze sute picke.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 03 okt 2019, 17:50

Kamuflazn je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ovo je sustina. Ne vodi Husref klub vec ova ekipa. Tako su vjerovatno i sinoc sugerisali da se igraci vrate na teren.

Sabrina je zahtjevala.
Husref je picka i to je sinoc demonstriro u svim bojama , ni tona povisio nije , sta je tu je , picketina a dere sa na novinara sto mu postavi regule pitanje u seheru
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 03 okt 2019, 17:50

MortemHz je napisao/la:Ukoliko se na nekoj od narednih utakmica ponovo desi da sigurnost igrača i stručnog štaba na utakmici bude ugrožena iz bilo kojeg razloga, bez obzira na potencijalne sankcije, važnost utakmice i druge parametre, FK Sarajevo će napustiti teren i odbiti nastavak susreta.
Moderatoru ja im **** mater svim iz kluba,svaki iduci put I svaki dan I svaki sat,et da ti repliciram da me ne trazis da me lakse ban,hvala dovidjenja
Samo Sarajevo

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 17:52

bordobijeli je napisao/la:Sad im hebu majku sto su se oglasili a dok nisu kaze sute picke.
Da su se oglasili s nečim pametnim ne bi niko protestvovo. Kolko ti reče ono da ti legne od kluba svaki mjesec? Pi.ke obične su svi i svi što ih podržavaju. A sad me moderatoru banuj ako hoćeš, halal ti bilo...
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 03 okt 2019, 17:54, ukupno mijenjano 3 puta.

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 03 okt 2019, 17:52

Sabura braco,doći će i naših pet minuta insallah

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2019, 17:55

Vratnik10 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Sad im hebu majku sto su se oglasili a dok nisu kaze sute picke.
Da su se oglasili s nečim pametnim ne bi niko protestvovo. Kolko ti reče ono da ti legne od kluba svaki mjesec? Pi.ke obične su svi i svi vi što ih podržavate...A sad me moderatoru banuj ako hoćeš, halal ti bilo...
5000 al kvartalno. I to samo da ih branim ovdje na forumu

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 03 okt 2019, 17:59

Čuj Platini, ak me buš povuka još jednom za vesu, ja se bum izgalamija na tebe...
Navijači digli hampu pa se vi tu sad pokušavate izvaditi, nismo mi budale, je.be se vama za Sarajevom, ko i meni za mojom firmom. Vi ste tu samo da uzmete plate a ne iz ljubavi.

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 18:01

bordobijeli je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Sad im hebu majku sto su se oglasili a dok nisu kaze sute picke.
Da su se oglasili s nečim pametnim ne bi niko protestvovo. Kolko ti reče ono da ti legne od kluba svaki mjesec? Pi.ke obične su svi i svi vi što ih podržavate...A sad me moderatoru banuj ako hoćeš, halal ti bilo...
5000 al kvartalno. I to samo da ih branim ovdje na forumu
Kontam, il je tako nešto ili provociraš. Drugo nema šta

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 okt 2019, 18:03

Samo sankcije za sve odgovorne,al od tog nema nista i zato okrenuti se tekmi u Mostaru :bih:
Zadnja izmjena: Sjeverjecudo, dana/u 03 okt 2019, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2019, 18:08

Vratnik10 ja najvise kritikovao upravu kad smo kasnili na pripreme kad nismo na vrijeme doveli pojacanja. Al bezveze mi je situacija da mi sad pravimo haos u nasem klubu trazimo smjene uprave, trenera . radi situacije gdje smo mi napadnuti.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 okt 2019, 18:16

Ak to buš još jednom napravil, ja te bum povukel za vestu. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 okt 2019, 18:26

Jesu se ovo oglasili :shock:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.