FK Sarajevo

bordobijeli
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 06 okt 2019, 11:46

Ma sta ima ko opravdavati koga. Igramo loše al rezultati i tabela su ok. Ako ovako nastavimo igrati nece biti ni bodova onda dolazi promjena trenera. Kritika je ok i forum je za raspravu i kritiku. Problem je sto nema granice pa se vrijedja, izmišljaju stvari samo da bi se blatio neko. Bilo je Sarajevo prije Husrefa biti ce i poslje nema potrebe da sta god se desi ovdje se pripisuje treneru.

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 06 okt 2019, 11:52

Bordo džemat se svaki dan treba zahvaliti Bogu jer je otišao Edin Hrustemović!

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 06 okt 2019, 11:54

Mene samo nervira "glorifikovanje" nasih igraca.
Nema potrebe ljudi za tim,nemojte previse ocekivati od igraca kojima je u najboljim godinama vrh nasa PLBIH.
Evo moj "skoro" opisa Gavrica kao Ronaldinja majke mi,evo da ovo procita Guardiola ukucao bi na YouTubu da vidi ko je taj Gavric.Manje ocekivanja,vise realnosti.Ja sam prestao odavno imati velika očekivanja tako da nikada ne psujem ove igrace jer znam da ne znaju.
E jedino im psujem kad im neki Ljubuski da 2 gola,tad s pravom im je bem majku.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 06 okt 2019, 12:01

Giljotina je napisao/la:Bordo džemat se svaki dan treba zahvaliti Bogu jer je otišao Edin Hrustemović!

Iskreno pretjerujemo sa prozivanjem bivsi igraca, juce u Mostaru Handzica docekase pljeskom i Bekrica i drugo isto su docekali. A mi ne znam kome smo dali aplauz od bivsi igraca. Ne ulazim u kvalitet igraca nego onako mislim da je bolje da i kad odu igraci fino pricaju o FKS i navijacima a mi napravimo atmosferu da oni ginu protiv nas ko da im je zadnja utakmica.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 06 okt 2019, 12:03

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Nama fali stanojevic. Jucer se vidjelo sta znaci pravi zadnji vezni ko je htio da vidi. Pravovremeni izlasci na igracq, loptu, ciscenje. Samo jos da se spremi.

Ovo je kad neko zeli da opravda nesta sto nije moguce.
Ja Stanoju volim ko brata, al se bas jucer vidjelo sta znaci neigrsnje par mjseci i kad si nespreman...
Par minuta nakon ulaska u igru, lopta se odbija prema klupi, trci stanoja al trci tako isto ko da je traktor... Hladno ga pretrco igrac Zrinjskog.

Djaba ti sve, vidjelo se kakva je razlika izmedju ograca koji je spreman i koji nije. Od njega ne ocekujem nista prije proljeca, jer nije igrao dugo... A idu teski tereni...

Pretrča ga superbrzi Barbarić s 85 minuta u nogama. Ništa loše za Miloša, to ne čudi, nije igrao dugo. Samo što su nam haman takvi i ovi zdravi igrači zahvaljujući magu koji je spremio ekipu.

Ma ovaj kamuflirsni nema veze s pameti...
Nebi me cudilo da je namjenski ovo napisao, da bi se upalili na jos jednu podvalu i laz. I na kraju ce ispasti da je on zastitnik igraca, sefa i kluba... Srpska politika...

Realno se vidjelo da nije spreman, a da ne pricamo o tome kako je ispao kod kornera, pa prodje igrac Zrinjskog prema golu...

Stanoja brat ce opet biti spreman i igrat ce kao sto je igrao, al ovskve podvale na racun njega su dovele do toga da i oni koji nikad nisu kritikovali trenera, to rade...

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 06 okt 2019, 12:04

E bravo, isto tako ne glorifikujmo ni trenera kojem je vrh PL BiH. Ne samo vrh, nego i jedna jedina gdje je radio.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 06 okt 2019, 12:05

Zip je napisao/la:
Guranjem Kurdica u ovaj post je meni sve jasno sta zelis postici....

Bjezite od cinjenice da igramo lose, da smo nespremni... Ako je vama to pljuvanje, onda sam pljuvac...
Da, protiv sam Husrefa... Jer je on krivac za mnoge stvari, a najbitnija je atmosfera u ekipi... Za spremu je on odgovoran... Za taktiku je on odgovoran....

Imam osjecaj da cete tamo u Aprilu govoriti kada se budemo borili za Evropu, da su povrede krive sto lose igramo... Sto igraci ne mogu da trce... Pa ns je Zvijezda pretrcala na Kosevu, o cemu mi pricamo?
Ova ekipa je puna kvaliteta, to sam uvijek govorio i govorit cu da imamo najjacu ekipu.

Mi uvijek neke izgovore trazimo sto ne znamo 3 pasa uvezati...
Ne pamtim kad smo imaoi ovoliko srece u utakmicama...
Je li odgovoran i za vrh tabele i 24 boda?

U aprilu mi slobodno prilijepi ovaj komentar. Od mene sigurno neces to vidjeti. Kad bude imao 100% spremnu i zdravu ekipu, a ne bude imao rezultat, prvi cu ga je tjerati iz kluba.

Necu da budem bezobrazan i da pored svih ovih problema koje smo imali od pocetka sezone sa povredama, da covjeku pravim pritisak. Ne pada mi na pamet. Moras biti dobro zloban pa da se pravis da to nista nije bilo i da nista nisi vidio.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

SedrenikHz
Kontakt:

Post Postao/la SedrenikHz » 06 okt 2019, 12:14

Stvarno nema gorih ljudi od nas pitara.. samo uđeš na forum kluba koji je osvajac duple krune i koji dijeli prvo mjesto, koje od pocetka ima problema sa povredama 5 6 pa cak i 7 igraca i pocne neko srati nemamo igru ni rep NEVJEROVATNO.
To je taj bezobrazni pitarluk, nezasiceno **** pitatako !
Sta mislite onako jel se malo Djokanovic nadao prije sezone da ce imati ovoliko minuta, to isto vrijedi i za Mustafica, Sabanovica, Handzića, Guzinu itdd.
Nama yebeni Guzina koji je špic klasicni je igrao AMC.

NAMA U VECINI TEKMI JE VEZA BILA MUSTAFIC, DJOKANOVIC I GUZINA HEJJ GLEDAJ TI VEZE I OPET PREGURAJU MOMCI I BUDU PRVI DRUGI NEBITNO, mozemo najvise kasnit 2 boda nakon ovog kola.
Vidite li vi šta znači kad je samo Gavrić tu??
Čitam neko piše loš mu Gavrić.. gavrić kad bude ispred imao Rahmana a iza sebe Stanoju jeste vi svjesni šta će to biti aBd samo da ne ureknem. Plus dodaš na to sudijske odluke kod nas i kod kona.

ZAPITAJ SE MALO PITARU GLUPI HOĆEŠ LI SAMO KUDITI OVAJ TIM ILI ĆEŠ DATI PODRŠKU, TI PITARU KOJI NSBIJAŠ ZA TO ISTO SARAJEVO KOJE JE OSVOJILO DK I KOJE JE IMALO PROSJEK OD 4 5 hiljada!
On voli Saraj'vo, pravi je hordaš, Husref Musemić jedan je od nas !

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 06 okt 2019, 12:18

emir79 je napisao/la:
Zip je napisao/la:

Bjezite od cinjenice da igramo lose, da smo nespremni... Ako je vama to pljuvanje, onda sam pljuvac...
Da, protiv sam Husrefa... Jer je on krivac za mnoge stvari, a najbitnija je atmosfera u ekipi... Za spremu je on odgovoran... Za taktiku je on odgovoran....

Imam osjecaj da cete tamo u Aprilu govoriti kada se budemo borili za Evropu, da su povrede krive sto lose igramo... Sto igraci ne mogu da trce... Pa ns je Zvijezda pretrcala na Kosevu, o cemu mi pricamo?
Ova ekipa je puna kvaliteta, to sam uvijek govorio i govorit cu da imamo najjacu ekipu.

U aprilu mi slobodno prilijepi ovaj komentar. Od mene sigurno neces to vidjeti. Kad bude imao 100% spremnu i zdravu ekipu, a ne bude imao rezultat, prvi cu ga je tjerati iz kluba.

Necu da budem bezobrazan i da pored svih ovih problema koje smo imali od pocetka sezone sa povredama, da covjeku pravim pritisak. Ne pada mi na pamet. Moras biti dobro zloban pa da se pravis da to nista nije bilo i da nista nisi vidio.

Ne. Al to je opet moje misljenje.
Kovacevic je zasluzan za dosta utakmica sto smo izvukli bod/bodove...
Ahmetovic jer je dao gol u 88. Minuti... Itd...

Ne mogu reci da je zasluzan ako pricam da je ekipa koju je on spremao nespremna, ako nas je svaka ekipe pretrcala u ovom dijelu sezone...
Kako da kazem da je zasluzan kad nismo u stanju 3-4 pasa uvezati...

Ja ne zelimn uopste da pricam o ovome u Aprilu, jer znsci da ceđo citavu sezonu biti losi... Ja n zelim to. Zelim pobjede, dobru igru i zalaganje... Sve ono sto smo imali prosle godine, a sad nemamo...
Ko je kriv, svako ima svoju pricu...

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 06 okt 2019, 12:24

Sto se tice povreda,sam pao sam se ubio.

Sto se tice posjete,da je posjeta 5 ljudi po utakmici ja sam u tih 5 i imam pravo da kazem svoje misljenje.
Nikog niti pljujem niti tjeram,ja kazem za Gavrica da je prosjek vi mene ubjedjujete da je klasa.Covjek u 11 tekmi niti je dao gol niti asistirao.A nije stalno igrao zadnjeg veznog.Nista protiv momka,prosjek je trenutno sad nista nije veliko pruzio.Nije los,ali niti se izdvaja kvalitetom.Sad dal' Ce on biti bolji kad mu dodje Stanoje i Rahman i dok se to malo uigra vjerovatno da hoce ali opet Rahman da igra u vezi sa Djokanovicem i Velkoskim on Ce pokazati kvalitet jer je kvalitet.
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 06 okt 2019, 12:46, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 okt 2019, 12:28

Osim Zrinskog na koševu koga smo jačeg dobili ? Sreća pa smo imali pauzu u evropi ...

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 06 okt 2019, 12:36

Neozbiljnost( pregovaranje s Husrefom par sedmica za ugovor, strajk igraca, neadektvatna pojacanja kada smo svi znali da na povrijedjenje necemo moci duze vremena racunati, i ponasanje uzeli smo duplu krunu , yebaji ga imalo kredita sad i da useremo, dopustanje sudijama da nas kolju ) -krivica uprave

Tjeranje Jeleskovica, otezanje sa ugovorom, nespremnost fizicka i psihicka ekipe -krivica trenera

Kako smo krenuli u sezonu mi zlatni izgledama, do kad cemo ovako gurat Bog zna, ponavljam jedino pozitivno u ovoj sezoni jest bodovni saldo ostalo je sve negativno !

P.S trpajte danas na Bjelicu, pardon na zeljeznicar
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 06 okt 2019, 12:42

mma_hz je napisao/la:Mene samo nervira "glorifikovanje" nasih igraca.
Nema potrebe ljudi za tim,nemojte previse ocekivati od igraca kojima je u najboljim godinama vrh nasa PLBIH.
Evo moj "skoro" opisa Gavrica kao Ronaldinja majke mi,evo da ovo procita Guardiola ukucao bi na YouTubu da vidi ko je taj Gavric.Manje ocekivanja,vise realnosti.Ja sam prestao odavno imati velika očekivanja tako da nikada ne psujem ove igrace jer znam da ne znaju.

Ne kažem da je Ronaldinjo, nego kažem da statistika nema veze sa realnim stanjem na terenu. Statistički gledano, prošle sezone je Handžić bio korisniji napadač od Ahmetovića, odnosno imao je puno bolji omjer odigranih minuta i postignutih golova. Al realnost je da je Merso na terenu za Handžića Ibrahimović.
Gavrić je svakako doveden da bude rezerva. Po mom mišljenju, kad se kompletiramo, Husref će furat Miloša i Oremuša na DMF, Rahmana ispred, krila Tatar i Milanović. Možda neka B opcija bude Gavrić u paru s Milošem, Oremuš desno krilo a Tatar lijevo, al sumnjam. Za igrača koji je doveden u rotaciju, Nešo je vrh igrač. Da bude nosioc ekipe koja se bori za titulu baš i ne, al se ovdje toliko cvili za Kapićem koji takođe ništa aman nije odigrao cijelu polusezonu, jedina iole dobra utakmica mu je bila finale Kupa na Koševu, kad je igrao krilo. Sve što je odigrao na DMF bio je nevidljiv.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 06 okt 2019, 12:44

Zip je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Zip je napisao/la:

Ne mogu reci da je zasluzan ako pricam da je ekipa koju je on spremao nespremna, ako nas je svaka ekipe pretrcala u ovom dijelu sezone...

Ja ne zelimn uopste da pricam o ovome u Aprilu, jer znsci da ceđo citavu sezonu biti losi... Ja n zelim to. Zelim pobjede, dobru igru i zalaganje... Sve ono sto smo imali prosle godine, a sad nemamo...
Ko je kriv, svako ima svoju pricu...
Naravno da je tvoje misljenje i subjektivno je. Ti i objektivnost ste kao nebo i zemlja. Tvoja fudbalska obrazlozenja su poput onih nasih u politici kada pricaju o Dejtonu. Pokupim ono sto me interesuje, sto mi ne pase pod tepih cu.

Hoces igru od prosle sezone, a vrlodobro znas koliko ti je ekipa kuburila sa povredama i kakve je probleme imala. Jedan Real osjetio na kozi povrede, a ti ocekujes od nas da to bez problema prevaziđemo. Ma bravo.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 06 okt 2019, 12:45

skoroalen je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Mene samo nervira "glorifikovanje" nasih igraca.

Ne kažem da je Ronaldinjo, nego kažem da statistika nema veze sa realnim stanjem na terenu. Statistički gledano, prošle sezone je Handžić bio korisniji napadač od Ahmetovića, odnosno imao je puno bolji omjer odigranih minuta i postignutih golova. Al realnost je da je Merso na terenu za Handžića Ibrahimović.
Gavrić je svakako doveden da bude rezerva. Po mom mišljenju, kad se kompletiramo, Husref će furat Miloša i Oremuša na DMF, Rahmana ispred, krila Tatar i Milanović. Možda neka B opcija bude Gavrić u paru s Milošem, Oremuš desno krilo a Tatar lijevo, al sumnjam. Za igrača koji je doveden u rotaciju, Nešo je vrh igrač. Da bude nosioc ekipe koja se bori za titulu baš i ne, al se ovdje toliko cvili za Kapićem koji takođe ništa aman nije odigrao cijelu polusezonu, jedina iole dobra utakmica mu je bila finale Kupa na Koševu, kad je igrao krilo. Sve što je odigrao na DMF bio je nevidljiv.

To sam i ja rekao.Prosjecan igrac jbg ne igrac za prvi tim.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 06 okt 2019, 12:46

Osim zelje i tuzle od koga smo jaceg u gostima fasovali? Ebala vas ta prica cuj niko osim zrinjskog nismo kuci pobijedilili. Kad dodju, pobijedicemo, teski ste ko zemlja majke mi. Kad se svi vrate na redu jenuprava da se pljuje sto nema jos stadiona, i to pod uslovon da igramo kao prosle godine. Ako ne buse blistava igra, popljuvat stanoja sto nijenkao prije, hraknut lazica kad ode uz recenicu ima i boljih pa onda i hadziju sto je oremusa doveo.

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 06 okt 2019, 12:58

Zip je napisao/la:

Necu da budem bezobrazan i da pored svih ovih problema koje smo imali od pocetka sezone sa povredama, da covjeku pravim pritisak. Ne pada mi na pamet. Moras biti dobro zloban pa da se pravis da to nista nije bilo i da nista nisi vidio.[/quote]

Ko je kriv, svako ima svoju pricu...[/quote] Naravno da je tvoje misljenje i subjektivno je. Ti i objektivnost ste kao nebo i zemlja. Tvoja fudbalska obrazlozenja su poput onih nasih u politici kada pricaju o Dejtonu. Pokupim ono sto me interesuje, sto mi ne pase pod tepih cu.

Hoces igru od prosle sezone, a vrlodobro znas koliko ti je ekipa kuburila sa povredama i kakve je probleme imala. Jedan Real osjetio na kozi povrede, a ti ocekujes od nas da to bez problema prevaziđemo. Ma bravo.[/quote]

Doktor trolanja @zip. Hahahaha. Vise i ta prica da je husref odgovoran za sve lose u klubu je za ****. Objesi macku o jaja. Procitaj nekad nesta, nemoj biti duduk, porazgovaraj sa nekim, ima zivot i van interneta. Svaki igrac ce ti reci da ih je evropa pogotovo celtic potrosio ko polusezona nase lige. I opet takvi bez 5 **** igraca od toga svi u vezi mi smo.u 2 boda sa ekipama su hit prvenstva. Nismo imali kvalitet u zadnjem veznom, opet ti kazem da te nesto naucim pogledaj jucer ulazak stanojevica i njegovu kretnju u bloku, izlascima na igraca, zatvaranje itd. Mi to 6 mjeseci nismo imali. Bio je dogovoren fudbaler dmf koji ima skoro trocifren broj nastupa u bundesligi ali je stopiran od uprave. To je onaj dan dva Cosic sto rece.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 06 okt 2019, 13:15

SedrenikHz je napisao/la:Stvarno nema gorih ljudi od nas pitara.. samo uđeš na forum kluba koji je osvajac duple krune i koji dijeli prvo mjesto, koje od pocetka ima problema sa povredama 5 6 pa cak i 7 igraca i pocne neko srati nemamo igru ni rep NEVJEROVATNO.
To je taj bezobrazni pitarluk, nezasiceno **** pitatako !
Sta mislite onako jel se malo Djokanovic nadao prije sezone da ce imati ovoliko minuta, to isto vrijedi i za Mustafica, Sabanovica, Handzića, Guzinu itdd.
Nama yebeni Guzina koji je špic klasicni je igrao AMC.

NAMA U VECINI TEKMI JE VEZA BILA MUSTAFIC, DJOKANOVIC I GUZINA HEJJ GLEDAJ TI VEZE I OPET PREGURAJU MOMCI I BUDU PRVI DRUGI NEBITNO, mozemo najvise kasnit 2 boda nakon ovog kola.
Vidite li vi šta znači kad je samo Gavrić tu??
Čitam neko piše loš mu Gavrić.. gavrić kad bude ispred imao Rahmana a iza sebe Stanoju jeste vi svjesni šta će to biti aBd samo da ne ureknem. Plus dodaš na to sudijske odluke kod nas i kod kona.

ZAPITAJ SE MALO PITARU GLUPI HOĆEŠ LI SAMO KUDITI OVAJ TIM ILI ĆEŠ DATI PODRŠKU, TI PITARU KOJI NSBIJAŠ ZA TO ISTO SARAJEVO KOJE JE OSVOJILO DK I KOJE JE IMALO PROSJEK OD 4 5 hiljada!

Šta je bolan bezobrazni pitarluk? Niko ne spori povrede i svi se slažu da ne može biti isti nivo igre s ovim igračima i onim kao prošle sezone.

PROBLEM JE ŠTO SA BILO KOJIM, XY IGRAČIMA, MI IGRAMO ISTO I U PRVOM I U 10om KOLU, A JOŠ JE VEĆI PROBLEM ŠTO SMO JEDNAKO FIZIČKI (NE)SPREMNI I U PRVOM I U DESETOM KOLU, A PRI TOME SMO IMALI I 15 DANA PAUZE. POENTA JE DA NISMO OSTVARILI NIKAKAV NAPREDAK U IGRI I SPREMI OD POČETKA SEZONE, PRI ČEMU JE NEBITNO KO IGRA! KO JE KRIV?

Jel ovo bezobrazni pitarluk?! Najbolje zabit glavu u pijesak ko noj i praviti se lud.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

obiteljskicovjek
Kontakt:

Post Postao/la obiteljskicovjek » 06 okt 2019, 13:16

Meni samo smeta to što ove sezone kući nismo skupili više bodova.
18 bodova iz 6 utakmica je premalo, da ne spominjem da od ovih jačih ekipa imamo pobjedu samo protiv Zrinjskog.
Neko mora odgovarati za ovo!

OsmanhodzicBuco
Kontakt:

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 06 okt 2019, 13:21

Evo nešto čitam ovo i kontam, gdje bi bio zeljo i kako bi igrao da su im povrijedjeni Krpic, Alispahic, Zec, i recimo Veselinovic?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.