FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

obiteljskicovjek
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 06 okt 2019, 13:22

belosevic28 je napisao/la:E bravo, isto tako ne glorifikujmo ni trenera kojem je vrh PL BiH. Ne samo vrh, nego i jedna jedina gdje je radio.

Beli, znam da ti znaš ali zbog gostiju na temi i onih neupućenih, treba napomenuti da se FKS ne takmiči u BUNDESLIGI.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 06 okt 2019, 13:24

obiteljskicovjek je napisao/la:Meni samo smeta to što ove sezone kući nismo skupili više bodova.
18 bodova iz 6 utakmica je premalo, da ne spominjem da od ovih jačih ekipa imamo pobjedu samo protiv Zrinjskog.
Neko mora odgovarati za ovo!

Za rezultate kući kriv je Husref Musemić, za rezultate u gostima kriva je uprava i Emir Hadžić jer nisu doveli zadnjeg veznog, a krivi su i igrači.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 06 okt 2019, 13:25

obiteljskicovjek je napisao/la:Meni samo smeta to što ove sezone kući nismo skupili više bodova.
18 bodova iz 6 utakmica je premalo, da ne spominjem da od ovih jačih ekipa imamo pobjedu samo protiv Zrinjskog.
Morali smo kako smo znali i umjeli uzeti 18,5 bodova :mrgreen:
Jos kod tog Zrinjskog sa igracem manje pola sata uzmemo samo bod. Neko tacno mora odgovarati. :mrgreen:
A da ne govorim da imamo 24 boda kao i prvoplasirani. Bruka ba. :mrgreen:

Brate ne vrijedi, ima ovdje debelih interesa sto nekome smeta Husref.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 06 okt 2019, 13:26

mma_hz je napisao/la:Mene samo nervira "glorifikovanje" nasih igraca.
Nema potrebe ljudi za tim,nemojte previse ocekivati od igraca kojima je u najboljim godinama vrh nasa PLBIH.
Evo moj "skoro" opisa Gavrica kao Ronaldinja majke mi,evo da ovo procita Guardiola ukucao bi na YouTubu da vidi ko je taj Gavric.Manje ocekivanja,vise realnosti.Ja sam prestao odavno imati velika očekivanja tako da nikada ne psujem ove igrace jer znam da ne znaju.
E jedino im psujem kad im neki Ljubuski da 2 gola,tad s pravom im je bem majku.

nije glorifikovanje, u svakom timu ove lige Gavrić bi hladno imao zabetoniranih prvih 11, kod nas nema i doveden je za klupe....
to bi bilo suprotno od glorifikovanja, momak je bolji od Ljubana Crepulje, to je evidentno odmah, jer je svestraniji bar po karijeri dosad...

sa Kapićem je radio isto što i sa Gavrićem silovao ga na mjestu na kojem ne zna i najbolja Rikijeva tekma je upravo ona kad je pomaknut naprijed...

a što rekoše momci onda ne glorifikovati ni trenera kojem je vrhunac ova liga, kojem promjeniš 1 kondicionog ekipa mu puca po šavovima po tima se ozljedi i njegov učinak bude šuti dobro smo prošli, bodovi se pišu, itd.
eno Mladosti za te priče , bujrum bez pritiska i sliježi ramenima Mušiji....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 06 okt 2019, 13:38

mma_hz je napisao/la:Mene samo nervira "glorifikovanje" nasih igraca.
Nema potrebe ljudi za tim,nemojte previse ocekivati od igraca kojima je u najboljim godinama vrh nasa PLBIH.
Evo moj "skoro" opisa Gavrica kao Ronaldinja majke mi,evo da ovo procita Guardiola ukucao bi na YouTubu da vidi ko je taj Gavric.Manje ocekivanja,vise realnosti.Ja sam prestao odavno imati velika očekivanja tako da nikada ne psujem ove igrace jer znam da ne znaju.
E jedino im psujem kad im neki Ljubuski da 2 gola,tad s pravom im je bem majku.

Amin :thumbup:
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Vratnik10
Kontakt:

Post Postao/la Vratnik10 » 06 okt 2019, 13:41

SarajevoJeBordo je napisao/la:
SedrenikHz je napisao/la:Stvarno nema gorih ljudi od nas pitara.. samo uđeš na forum kluba koji je osvajac duple krune i koji dijeli prvo mjesto, koje od pocetka ima problema sa povredama 5 6 pa cak i 7 igraca i pocne neko srati nemamo igru ni rep NEVJEROVATNO.
To je taj bezobrazni pitarluk, nezasiceno **** pitatako !
Sta mislite onako jel se malo Djokanovic nadao prije sezone da ce imati ovoliko minuta, to isto vrijedi i za Mustafica, Sabanovica, Handzića, Guzinu itdd.
Nama yebeni Guzina koji je špic klasicni je igrao AMC.

NAMA U VECINI TEKMI JE VEZA BILA MUSTAFIC, DJOKANOVIC I GUZINA HEJJ GLEDAJ TI VEZE I OPET PREGURAJU MOMCI I BUDU PRVI DRUGI NEBITNO, mozemo najvise kasnit 2 boda nakon ovog kola.
Vidite li vi šta znači kad je samo Gavrić tu??
Čitam neko piše loš mu Gavrić.. gavrić kad bude ispred imao Rahmana a iza sebe Stanoju jeste vi svjesni šta će to biti aBd samo da ne ureknem. Plus dodaš na to sudijske odluke kod nas i kod kona.

ZAPITAJ SE MALO PITARU GLUPI HOĆEŠ LI SAMO KUDITI OVAJ TIM ILI ĆEŠ DATI PODRŠKU, TI PITARU KOJI NSBIJAŠ ZA TO ISTO SARAJEVO KOJE JE OSVOJILO DK I KOJE JE IMALO PROSJEK OD 4 5 hiljada!

Šta je bolan bezobrazni pitarluk? Niko ne spori povrede i svi se slažu da ne može biti isti nivo igre s ovim igračima i onim kao prošle sezone.

PROBLEM JE ŠTO SA BILO KOJIM, XY IGRAČIMA, MI IGRAMO ISTO I U PRVOM I U 10om KOLU, A JOŠ JE VEĆI PROBLEM ŠTO SMO JEDNAKO FIZIČKI (NE)SPREMNI I U PRVOM I U DESETOM KOLU, A PRI TOME SMO IMALI I 15 DANA PAUZE. POENTA JE DA NISMO OSTVARILI NIKAKAV NAPREDAK U IGRI I SPREMI OD POČETKA SEZONE, PRI ČEMU JE NEBITNO KO IGRA! KO JE KRIV?

Jel ovo bezobrazni pitarluk?! Najbolje zabit glavu u pijesak ko noj i praviti se lud.

Ja bih još dodao da titula prošle godine i nije rezultat neke naše fantastične igre koliko činjenice da su i gurbeti i Zrinjski bili loši i da su se borili sa svojim internim problemima...

Bezmudo postupanje u Lištici se izgleda već zaboravilo a prije par dana je oluja među navijačima bila. Kako je lahko raju preokrenut, izdaš jedno saopštenje i to je to... Klubu trebaju radikalne promjene i dok do toga ne dođe od mene moguće feniga neće dobiti

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 06 okt 2019, 13:47

Sve dok ljudi koji su sada u klubu ili bili kao Dino, Kusturica, nećemo nikad iskoraka napraviti. Đaba se nervira raja. Vrh odlučuje ko će biti trener, o finansijama, marketing, akademija, itd.
Dok ne dođu sposobni, iskusni, motivisani i stručni ljudi, dotad će biti ovako.
Boja fesa, boja dresa
ARBiH
FK Sarajevo

Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★

obiteljskicovjek
Kontakt:

Post Postao/la obiteljskicovjek » 06 okt 2019, 13:50

Za rezultate kući kriv je Husref Musemić, za rezultate u gostima kriva je uprava i Emir Hadžić jer nisu doveli zadnjeg veznog, a krivi su i igrači.

Uprava je kriva samo što nije dovela Brdarića sa kojim bi se mogli prošetati ligom i usput afirmirati par igrača na koje pravo zastupništva imaju ljudi koji misle da su bitni.
A i tema bi bila mirnija ili bi se zaradi svojih interesa pljuvala uprava i neki igrači.
Nisu bitni ni oni, ni "novinari" koji će babine nišane za cvaju prodat a najmanje bitni su "objektivni" kritičari na ovoj temi.
Budi mi pozdravljen.

obiteljskicovjek
Kontakt:

Post Postao/la obiteljskicovjek » 06 okt 2019, 13:58

Ne! za rezultate kući zaslužna je uprava a za rezultate u gostima kriv je Husref Musemić naravno.
Još jednom te pozdravljam.

revolt
Kontakt:

Post Postao/la revolt » 06 okt 2019, 14:19

Čitajući postove skontah, kakvi smo navijači, dobro smo ikako išta.
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

kengur
Kontakt:

Post Postao/la kengur » 06 okt 2019, 14:23

Stroj1946 je napisao/la:Sve dok ljudi koji su sada u klubu ili bili kao Dino, Kusturica, nećemo nikad iskoraka napraviti. Đaba se nervira raja. Vrh odlučuje ko će biti trener, o finansijama, marketing, akademija, itd.

Nije lose vidjeti da ima ovdje raje koja itekako konta sta se desava.

@Vratnik, ono nece biti zaboravljeno ni narednih 30 godina.

@Inijesta "Tjeranje Jeleskovica, otezanje sa ugovorom, nespremnost fizicka i psihicka ekipe -krivica trenera"
Prvenstveno trener, ali da vodis klub da li bi ti dopustio da ti trener izvuce tepih ispod nogu i upropasti sezonu (tjeranjem Jeleskovica) ili bi rekao da se trener presabere i da Jeleskovica nemoze niko maknuti (samo zato jer je najbolji u drzavi).

Nas klub je kao i drzava, ogromni aparat i grupa nesposobnih jede budjet i onda ne mozes platiti kvalitet da ti dodje.
I ovdje na forumu imaju placene pudlice da ih brane cim ih spomenes. To znaju, a kad treba reagovati u Listici, onda naprave imbecilni potez.
Pa cak ni neophodne igrace kad zagusti (famozni zadnji vezni) nisu doveli. Ne bih rekao da Husref nebi jedva docekao nekog bar do zimske pauze, ali uprava ceka da vidi kolike ce biti kazne od UEFE a dotle mi popusimo od Tuzle. Troskovi su suludo veliki da bi mi mogli napraviti iskorak.
Realno ovo je velika sreca i borba igraca doprinijela da sada imamao ovoliko bodova.
Zadnja izmjena: kengur, dana/u 06 okt 2019, 14:29, ukupno mijenjano 1 put.
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 06 okt 2019, 14:25

Stroj1946 je napisao/la:Sve dok ljudi koji su sada u klubu ili bili kao Dino, Kusturica, nećemo nikad iskoraka napraviti. Đaba se nervira raja. Vrh odlučuje ko će biti trener, o finansijama, marketing, akademija, itd.

Velez drze takvi ljudi, ljudi koji zive za klub pa opet nema rezultata osim ulaska u PL. Dakle koliko para toliko muzike.

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 06 okt 2019, 14:28

holyman je napisao/la:

Velez drze takvi ljudi, ljudi koji zive za klub pa opet nema rezultata osim ulaska u PL. Dakle koliko para toliko muzike.

Ma kakav ba Velež. Pročitaj ovo zadnje.
Boja fesa, boja dresa
ARBiH
FK Sarajevo

Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 06 okt 2019, 14:35

Stroj1946 je napisao/la:
holyman je napisao/la:

Ma kakav ba Velež. Pročitaj ovo zadnje.

Zbog te zadnje recenice sam ti i odgovorio. Lp

OsmanhodzicBuco
Kontakt:

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 06 okt 2019, 14:36

obiteljskicovjek je napisao/la:

Ne! za rezultate kući zaslužna je uprava a za rezultate u gostima kriv je Husref Musemić naravno.
Još jednom te pozdravljam.

Treba uzeti u obzir i da smo osvajali bodove u utakmicama u kojima smo bili nadigrani. Neću reći da nezasluzeno imamo ovoliko bodova, ali bilo je tu dosta sreće...
Treba uzeti u obzir takodje suicidalnu postavku igre gdje ionako desetkovanom veznom redu uzmes jednog igraca da bi gurnuo drugog napadaca, zaslužnu za debakl i bruku, zbog koje će nas zayebavati još dugo.

Napomenuti treba kao šlag na tortu Husrefov komentar da ga ne zanimaju plaho stvari koje su se desavale na tribinama, a u kojima je igrač dobio flasu u glavu, gdje smo gadjani cijelu utakmicu na desetu godišnjicu tragedije.

Takodje treba napomenuti da Sarajevo igra nedopadljivo, da se na utakmicama nema sta vidjeti, te da je sve manje publike na tribinama. Istina je da fali tu igrača konstantno, ali isto tako imaš ekipa sa dosta slabijim rosterom koje igraju solidan fudbal za razliku od nas.

Tako da ono što vidimo na tabeli nije bas realan uvid u stanje u kojem se nalazimo.

ThrillerHz
Kontakt:

Post Postao/la ThrillerHz » 06 okt 2019, 14:43

Mnogi napadate Husrefa zbog njegovog ponasanja i njegovih komentara nakon utakmice, nasao sam covjeka koji je upucen malo u te stvari, pa cu da citiram:
“ Čitam od sinoć ove izljeve razočarenja navijača Sarajeva i kao dežurni krivac ispada Husref Musemić.
Očito nepoznavanje fudbala kao igre i svega onog što on u datom nije.
Gospodo mudraci,morate znati da su delegat i sudija jedini relevantni službeni čimbenici za odluke o odigravanju ili neodigravanju utakmice.
Ovo je u jednu ruku bila i igranka Husrefu Musemiću koji je trebao uraditi nešto što mu apsolutno trenerski kodeks nedozvoljava.
Oni koji poznaju i koji su prošli UEFA licenciranje znaju da bi Husrefu automotski bila oduzeta trenerska licenca koju je krvavo stekao i ostao bez svog životnog poziva.
Svi bi ga opravdali dan dva i šta dalje.Husref ostaje bez licence i uloženih 20.000 u nju.
Neko će reći j... Licencu ali moraju ljudi znati da je to Alat za posao kojeg Husref nije(i neka nije)smio izgubiti.
Husref je po meni kriv što nije u svlačionici primjenio ako ništa Bracin recept da igračima proradi inat kojeg nije bilo.
Sve u svemu delegat i sudija snose direktnu odgovornost za dešavanja na utakmici i tu se priča završava.
Zašto je to tako ipak treba tražiti drugu adresu a ne kriviti apsolutno nedužne ljude čije je zadatak samo da vode i igraju fudbal.”
1946~

kengur
Kontakt:

Post Postao/la kengur » 06 okt 2019, 14:51

OsmanhodzicBuco je napisao/la:Treba uzeti u obzir i da smo osvajali bodove u utakmicama u kojima smo bili nadigrani. Neću reći da nezasluzeno imamo ovoliko bodova, ali bilo je tu dosta sreće...
Treba uzeti u obzir takodje suicidalnu postavku igre gdje ionako desetkovanom veznom redu uzmes jednog igraca da bi gurnuo drugog napadaca, zaslužnu za debakl i bruku, zbog koje će nas zayebavati još dugo.

Napomenuti treba kao šlag na tortu Husrefov komentar da ga ne zanimaju plaho stvari koje su se desavale na tribinama, a u kojima je igrač dobio flasu u glavu, gdje smo gadjani cijelu utakmicu na desetu godišnjicu tragedije.

Takodje treba napomenuti da Sarajevo igra nedopadljivo, da se na utakmicama nema sta vidjeti, te da je sve manje publike na tribinama. Istina je da fali tu igrača konstantno, ali isto tako imaš ekipa sa dosta slabijim rosterom koje igraju solidan fudbal za razliku od nas.

Tako da ono što vidimo na tabeli nije bas realan uvid u stanje u kojem se nalazimo.

Samo da dodam da je prije 2 godine, komsijama namjestena titula. Imali su losiju igru i tim od nas ali vise bodova na tabeli do samog kraja. Ipak nedostatak kvaliteta ih je povalio u najgorem momentu kad su vec poceli da slave titulu.

Cak i kad imas kvalitet je tesko a kamoli u suprotnom. Ako se stvari ne poprave, samo je pitanje vremena kad ce te "sreca napustiti". Pa se onda cudite i ne trazite krivca. Ne pljujem ni igracima ni Husrefu ali treba reagovati dok je vremena.
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

OsmanhodzicBuco
Kontakt:

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 06 okt 2019, 14:59

@Thriller Ne bih da zapocinjem raspravu opet o tome, al slabo ti je taj upućeni upućen. Imali smo mi dovoljno osnova da pravnim putem izganjamo pravdu uz dobre advokate. Al valja podići gu.zicu i raditi, bolje dobit platu ležeći. Lakše je našim podnositi sikaniranje u Listici nego da moraju podići guzicu pa nešto uraditi po tom pitanju. Ono saopstenje ti sve govori koliki su njihovi dometi, i koliko žele da riješe. I navedi mi trenera kojem je oduzeta licenca iz sličnih razloga?

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 06 okt 2019, 15:03

ThrillerHz je napisao/la:Mnogi napadate Husrefa zbog njegovog ponasanja i njegovih komentara nakon utakmice, nasao sam covjeka koji je upucen malo u te stvari, pa cu da citiram:
“ Čitam od sinoć ove izljeve razočarenja navijača Sarajeva i kao dežurni krivac ispada Husref Musemić.
Očito nepoznavanje fudbala kao igre i svega onog što on u datom nije.
Gospodo mudraci,morate znati da su delegat i sudija jedini relevantni službeni čimbenici za odluke o odigravanju ili neodigravanju utakmice.
Ovo je u jednu ruku bila i igranka Husrefu Musemiću koji je trebao uraditi nešto što mu apsolutno trenerski kodeks nedozvoljava.
Oni koji poznaju i koji su prošli UEFA licenciranje znaju da bi Husrefu automotski bila oduzeta trenerska licenca koju je krvavo stekao i ostao bez svog životnog poziva.
Svi bi ga opravdali dan dva i šta dalje.Husref ostaje bez licence i uloženih 20.000 u nju.
Neko će reći j... Licencu ali moraju ljudi znati da je to Alat za posao kojeg Husref nije(i neka nije)smio izgubiti.
Husref je po meni kriv što nije u svlačionici primjenio ako ništa Bracin recept da igračima proradi inat kojeg nije bilo.
Sve u svemu delegat i sudija snose direktnu odgovornost za dešavanja na utakmici i tu se priča završava.
Zašto je to tako ipak treba tražiti drugu adresu a ne kriviti apsolutno nedužne ljude čije je zadatak samo da vode i igraju fudbal.”

E cuj gubis licencu :bow: :bow: :bow:
Trešnjevka!

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 06 okt 2019, 15:07

Amar je jednom tako dva puta izgubio licencu jer nije htio izvesti igrace na utakmicu.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.