FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 14 okt 2019, 15:12

odlično je što prvi otvaramo kolo, naravno pod uslovom da dođemo do 3 boda.
da napravimo pritisak tuzli, malom željezničaru i svinji !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Napapijri
Postovi: 4557
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 14 okt 2019, 15:13

Pitar6785 je napisao/la:Malo mi je glupo da igra prijateljsku utakmicu 4 dana prije celika, 10 dana se profuckalo i sad 5 do 12 igraj utakmicu..

Vecinom oni stu budu na trbinama kad se igra utakmica ovakvog tipa su menageri igraca rodbina kurve oba tima.

Podrzavam prijateljske sto rade zatvorenog tipa..
Drugi sastav, tj.rezerve, ce odigrati mec.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 okt 2019, 15:15

Ja negdje pročita da će sutra igrat ovi što nemaju veliku minutažu
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 16:03

Pitar6785 je napisao/la:Najbolja opcija Celik, tri glavna razloga takmici se u najacaj ligi, ima koliko toliko pritiska sa trbina i 50% utakmica igras na dobrom travnjaku.

Olimpik bi stavio kao neku B. varijantu ako celik nece neke igrace poslat ih onda u olimpic
Mislim da ne moze ti filijala igrat u istom rangu takmicenja....

Ali treba odrzati dobre odnose sa Celikom definitivno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 okt 2019, 16:49

BordoSarajevo je napisao/la:Ja negdje pročita da će sutra igrat ovi što nemaju veliku minutažu
Znaci, treca ekipa. :zviz:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54026
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 okt 2019, 16:49

Denchi je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Najbolja opcija Celik, tri glavna razloga takmici se u najacaj ligi, ima koliko toliko pritiska sa trbina i 50% utakmica igras na dobrom travnjaku.

Olimpik bi stavio kao neku B. varijantu ako celik nece neke igrace poslat ih onda u olimpic
Mislim da ne moze ti filijala igrat u istom rangu takmicenja....

Ali treba odrzati dobre odnose sa Celikom definitivno
Ja bi najviše volio Sarajevo II, ako to ne može onda preuzeti nekako Olimpik, Bosnu V. ili Slaviju, možda i Rudar jer nama treba neko kome ćemo ''uvaliti'' dosta igrača a ne maximum tri.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 17:08

fks74 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Ja negdje pročita da će sutra igrat ovi što nemaju veliku minutažu
Znaci, treca ekipa. :zviz:
znači prva ekipa oni imaju najmanju minutažu :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 17:13

MortemHz je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Najbolja opcija Celik, tri glavna razloga takmici se u najacaj ligi, ima koliko toliko pritiska sa trbina i 50% utakmica igras na dobrom travnjaku.

Olimpik bi stavio kao neku B. varijantu ako celik nece neke igrace poslat ih onda u olimpic
Mislim da ne moze ti filijala igrat u istom rangu takmicenja....

Ali treba odrzati dobre odnose sa Celikom definitivno
Ja bi najviše volio Sarajevo II, ako to ne može onda preuzeti nekako Olimpik, Bosnu V. ili Slaviju, možda i Rudar jer nama treba neko kome ćemo ''uvaliti'' dosta igrača a ne maximum tri.
Olimpic
nemaju identitet, navijače, bukvalno odeš promjeniš ime u Sarajevo II, ili Sarajevo B i nema frke ništa nisi narušio...
jer ti treba neko ko nema svoj op, da im bukvalno pumpaš po 15-ak igrača po sezoni(iz Juniora Akademije)...
a zbog lokacije su isto idealni u istom gradu ne putuju tamo vamo, a i blizu nama budalama otić i pogledat i koju tekmu u federalnoj....
+ Otoka na raspolaganju...ma sve plusevi sami....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 14 okt 2019, 17:15

Denchi je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Ja negdje pročita da će sutra igrat ovi što nemaju veliku minutažu
Znaci, treca ekipa. :zviz:
znači prva ekipa oni imaju najmanju minutažu :rol: :rol: :rol:
:tokralju: :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 okt 2019, 17:30

Ja mislim da je bolja varijanta Celik, posto realno ni ajax nesalje po 20 igraca po sezoni u svoje filijale a kamoli mi.

3-5 igraca max na posudbu 2-3 u nas prvi tim i to je to.
Olimpic jeste najbolja opcija da prede u FK SARAJEVO 2 al se to nikad desit nece, jer olimpic ce uc u prvu ligu ove godine bice nesto ko cardif city u premier ligi ulazenje izlazenje, drugo imaju veoma fin stadion koji je na mjestu(boljo mnogo nego radnikov recimo krupin zvjezdin i mnogih drugi.

I trece imaju oni omladinski pogon fin, po mom misljenju oni su u boljoj situaci nego sloboda radnik krupa zvjezda mladost celik pa cak i borac.

Celik je opcija jer nije puno daleko imaju veoma dobar teren sto je veoma vazno za mladog igraca imaju naboj zna se pocesto desit da te gleda 10 hiljada ljudi nasto se trebaju naviknjavat takode mladi igraci, i izgleda da im je na vrijeme plata sto je mnogo dobro jer nas dio plate ce bit bar 50% manji i nece igrac nit moralno a financiski sjeban

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 14 okt 2019, 17:33

Celik da nam bude "bratski" klub, da njima saljemo par igraca na posudbu, to DA. Ali pricati o Celiku kao nekoj filijali je uvreda za taj klub sa tradicijom i imenom. Filijala ti moze biti Olimpoc, bez imena, navijaca, tradicije... Celik je velikan i bh. i ex yu fudbala da bi bio bilo kome filijala...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 okt 2019, 17:34

On ce sutra izhebat rahmanovica tatara stanoju sisica a sve te igrace ce gonit da igraju u petak bar 40 minuta, a imace samo 3 dana odmora a nako izranjavani to nece moci podnijet, osim mozda tatara, sisica i ne racuna u igraca

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 okt 2019, 17:41

Cuj celik velki, pa celik nikad nista nije znacio u bh posle rata a kamoli u yugi, bio konta za nabijanje nesto ko gosk sad..

Ne zelim povrijedit nijednog roba, ja znam da je celik za njih najveci klub postujem to (fala za bete) sve postujem al za FK SARAJEVO je celik veoma mali klub, kao i za navijace cjele yuge.
Nista nikad isvoio nije i proveo je vise u drugoj ligi nego vase miskin pokojni crni.

To kako ce celik to prokomentarisat filijala ili prijateljstvo ili pomoc ili dobro za oba kluba (ja bi ovo dobrobit za oba kluba) to nije bitno.

Rebi hvala kao celiku i za pavia i dusana i sefkiju sto su ih primili

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 okt 2019, 17:45

--5--45--
----10----
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 okt 2019, 17:49

Al nebitno je koje velk ko je mal bitnoje da mi njima posudujemo dobre igrace koji ce im pomoc nadam se da osvoje 4 mjesto igraju u evropi i da mi tog juniora onda vratimo da nama pomogne da mi osvaja Duple Krune i da umocimo prvi u neku grupu pozeljno bi bilo lp.

Dobro njima dobro nama, utom slucaju nek je FK SARAJEVO manji klub od celika nesmetami.

Samo da su obje strane u plusu, bratski prijateljski klub to mi vise lice ono sto mamic radi, na NESPORT, tacnije metode anti sportasa famelije Osim
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 14 okt 2019, 17:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 14 okt 2019, 17:49

BordoSarajevo je napisao/la:--5--45--
----10----
:pray:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 18:02

Pitar6785 je napisao/la:
I trece imaju oni omladinski pogon fin, po mom misljenju oni su u boljoj situaci nego sloboda radnik krupa zvjezda mladost celik pa cak i borac.
imaju školu fudbala koja se plaća...niko se neće ispisat ako se ista spoji sa AFH školom fudbala
stadion je opštine, koji oni imaju na korištenje...
nisu oni u boljoj situaciji kad ih niko živ ne gleda osim familije uposlenika, vještački klub...
kupe svakako naše i željine omladince koji nisu dovoljno dobri....ovako od izlazne generacije juniora akademije mi proberemo par za prvu ekipu, neki na posudbu a ostatak te generacije tamo poslati umjesto da ti se raspu po želji i drugim klubovima....

predaleko su oni od tih klubova koji mogu napunit kasu kad igraju s nama ili neko jači, koje guraju lokalne opštine i kantonalne vlade, a posebno tih par koji mogu i u evropu izletit....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 18:04

belosevic28 je napisao/la:Celik da nam bude "bratski" klub, da njima saljemo par igraca na posudbu, to DA. Ali pricati o Celiku kao nekoj filijali je uvreda za taj klub sa tradicijom i imenom. Filijala ti moze biti Olimpoc, bez imena, navijaca, tradicije... Celik je velikan i bh. i ex yu fudbala da bi bio bilo kome filijala...
tačno tako
neće ti Čelik nikad bit filijala, neće zbog zajednice,grada,navijača, tradicije...
nemoguće

samo možeš imat prijateljske odnose i to je sve...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 14 okt 2019, 18:11

Upravo tako. Ovo pitarevo razmisljanke je u rangu awawovaca gdje su oni TOP a svi drugi sljam, zato ih niko ne simpatise.
Nama to ne treba, posebno ne prema Celiku i Robijasima.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 14 okt 2019, 18:22

Denchi je napisao/la: Olimpic
nemaju identitet, navijače, bukvalno odeš promjeniš ime u Sarajevo II, ili Sarajevo B i nema frke ništa nisi narušio...
jer ti treba neko ko nema svoj op, da im bukvalno pumpaš po 15-ak igrača po sezoni(iz Juniora Akademije)...
a zbog lokacije su isto idealni u istom gradu ne putuju tamo vamo, a i blizu nama budalama otić i pogledat i koju tekmu u federalnoj....
+ Otoka na raspolaganju...ma sve plusevi sami....
Sad se pazi Mokroguza i Mancinija...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, FCUM, Hajdeee, Jadnimi, Pitarsam i 48 gostiju.