FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
138
63%
Ne
80
37%

Ukupno glasova: 218

belosevic28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 09 nov 2019, 20:31

Veselinovic, Krpic i Stanic su magovi na terenu za razliku od Rahmanovica, Tatara, Serbecica... Samo da je kako Evropu izboriti.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 09 nov 2019, 20:35

BordoSarajevo je napisao/la:
09 nov 2019, 19:42
Činjenica je da smo lošiji nego prošle sezone.
Činjenica je da je igra lošija nego prošle sezone.
Činjenica je da smo totalno nespremna ekipa.
Činjenica je da se većina 'pojačanja' nisu pokazala.
ČINJENICA JE DA NAS SUDIJE YEBU SVAKU TEKMU!

Vodili smo protiv mrtve Slobode i trebali dobiti penal s kojim bi riješili tekmu i tako nam uzmu DVA BODA.
Vodili smo danas protiv Radnika i trebali dobiti penal s kojim bi riješili tekmu i OPET nam uzimaju DVA BODA.
Pokušali su isto i protiv Borca i ne dosudiše nam čist penal i umal' nam ne izbiše dva boda, srećom, zabismo ga u 87. minuti za pobjedu.
Ne sviraše nam penal protiv Tuzle Citya gdje smo mogli izbjeć poraz.
Kriminalnim suđenjem nas izbaciše iz kupa.
Itd itd.

Mi jesmo najkvalitetnija ekipa, imali smo bezbroj problema od početka, iako je igra u većini tekmi katastrofalna mi smo zaslužili minimalno 5 bodova više, odnosno da nas sudije nisu pokrale.

Najkvalitetniji ali ne toliko da na kraju bude dovoljno da završimo prvi, nismo toliko kvalitetni da uspijemo sa sudijama izaći na kraj. Dok nas svako drugo kolo zakidaju za bodove, smrdljivu ekipu koja je sad ispres nas nisu nijednom oštetili, NIJEDNOM još su im donijeli bodova pofino.

Odeš u Bijeljinu, ponadaš se, ispizdiš zbog penala (cijeli stadion vidio ruku), znaš da ćeš ga primit i to se desi, novi kiks, vraćaš se sjeban, popišan, svratiš se u Tuzlu pri povratku da yebeš mater sudiji i ovim lopovima, ulaziš na stadion, kad korner, prave gov.na prekršaj, sudija ništa i naravno daju gol. Popizdiš još više. Nema smisla ovo pratit a ne možeš bez tog. Sad umjesto da odem pit i zayebavat se u gradu, sjedim syeban kući, sav ljut. Mater im yebem, djecu im yebem!
:salut:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Sjeverjecudo
Kontakt:

Post Postao/la Sjeverjecudo » 09 nov 2019, 20:38

SarajevoJeBordo je napisao/la:
09 nov 2019, 18:29
Sjeverjecudo je napisao/la:
09 nov 2019, 18:07
Jao koliko ljudi mogu,sra.ti to je cudo jedno,kao sto neko napisa isto ko da jedva cekaju kiks FKS.
A ove sto momke sa sjevera nazivaju ublehama isti ti nabiju na kur.ac.
Ne mogu da vjerujem da su poceli hvaliti i dizati u nebesa i kriminalca amawa
1 5 2
Naši rezultati u gostima i igra u 15 utakmica nisu kiks, to je HRONIČNA REALNOST! Kad je kiks bio problem? Niko nikad nije pobijedio sve utakmice. Al ovo je hronična lošina, al to uhljupima poput tebe i ahbaba ti sa sjevera što Husrefu cuclaju testise nije problem dok babuki redovno ide 11 ljami i dok se osiguro otkaznom klauzulom.
Vidilo se na kraju utakmice kome ne smeta,Al razlika izmedju tebe i sjevera je sto sjever ne pljuje poslije svakog kiksa nego pruza podrsku,a kada treba onda predje sa rijeci na djela i uradi nesto konkretno umjesto sto sere po tastaturi,a uhljupa veceg od tebe nema,to je pokazalo i tvoje pisanje i konstanto sranje,a mozes ga ti pocuclat seljak jedan,kad se vec moram spustat na Taj nivo i komunicirat tvojim rijecnikom
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

On voli Saraj'vo pravi je hordas HUSREF MUSEMIC jedan je od nas !!!!

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 09 nov 2019, 20:40

09 nov 2019, 18:01
Napapijri je napisao/la:
09 nov 2019, 17:46
Pantelija je napisao/la:
09 nov 2019, 17:37

Ne lazi. Pare su dobili j para ima.
Alibi alibi alibi a mi imamo 1 5 2 u gostima ko ku*rac igramo
Ako pazljivo procitas moj post, vidjet ces da nisam konstovao nista nego izvodim zakljucak iz onoga sto sam vidio. Nema potrebe za tako agresivnim pristupom.
Ja sam pažljivo pročitao tvoj post, i tvoj zaključak je da su pare problem jer ublehe sa sjevera psuju vijetnamca.

Evo da ti ja kažem, para ima, redovne plate imaju i ništa im ne kasni. To što psuju vijetnamca je skretanje fokusa s pravog problema. Živio.
Nabiju vas svi momci koji su bili u bijeljini na qurac zvaljavi lazljivi, dodjite nekad na gostovanje pa onda komentarise, cemu iznosenje ovakvih lazi???

Evo za vas koji znate a niste bili tu, igracima je receno da smo vidjeli protiv sirokog da mogu i znaju kad hoce, da zelimo od njih uvijek takav pristup, da svaku slijedecu tekmu idu u kost a pogotovo protiv kona.
Niti jedna jedina psovka nije upucena ni orema igracima niti prema bilo kome, picke lazljive !
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Sjeverjecudo
Kontakt:

Post Postao/la Sjeverjecudo » 09 nov 2019, 20:44

Inijesta je napisao/la:
09 nov 2019, 20:40
Napapijri je napisao/la:
09 nov 2019, 17:46

Ako pazljivo procitas moj post, vidjet ces da nisam konstovao nista nego izvodim zakljucak iz onoga sto sam vidio. Nema potrebe za tako agresivnim pristupom.
Ja sam pažljivo pročitao tvoj post, i tvoj zaključak je da su pare problem jer ublehe sa sjevera psuju vijetnamca.

Evo da ti ja kažem, para ima, redovne plate imaju i ništa im ne kasni. To što psuju vijetnamca je skretanje fokusa s pravog problema. Živio.
Nabiju vas svi momci koji su bili u bijeljini na qurac zvaljavi lazljivi, dodjite nekad na gostovanje pa onda komentarise, cemu iznosenje ovakvih lazi???

Evo za vas koji znate a niste bili tu, igracima je receno da smo vidjeli protiv sirokog da mogu i znaju kad hoce, da zelimo od njih uvijek takav pristup, da svaku slijedecu tekmu idu u kost a pogotovo protiv kona.
Niti jedna jedina psovka nije upucena ni orema igracima niti prema bilo kome, picke lazljive !
Nisi trebao govorit,nek i dalje ovdje lazi pricaju i nek bacaju suplje,onaj ko je bio i ko treba da zna sta je receno zna. Nek i dalje vjeruju u svoje lazi
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

On voli Saraj'vo pravi je hordas HUSREF MUSEMIC jedan je od nas !!!!

Zeko87
Kontakt:

Post Postao/la Zeko87 » 09 nov 2019, 20:47

belosevic28 je napisao/la:
09 nov 2019, 20:31
Veselinovic, Krpic i Stanic su magovi na terenu za razliku od Rahmanovica, Tatara, Serbecica... Samo da je kako Evropu izboriti.
Ako smo mogli Faruka Ihtijarevića i Albina Pelaka halaliti Želji izdržćrmo i tvoj prelazak u Manijake. Treći kojeg si naveo nas drži na diobi prvog mjesta ove sezone, a prva dvojica među najzaslužnijim za DK prošle. Tatar riješio prvih par kola ove sezone i igrao protiv Radnika i Veleža pod injekcijama i tek poslije toga liječio trbušni zid.

E moji Pitari nezahvalni, dalje od zadnjeg kola ne vidite.

nukleusmember
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 09 nov 2019, 20:53

ne vidim fkt kako možemo dobiti veleža u mostaru,bod bi bio ravan podvigu,sa bodom bi se mogli solidno naložiti za derbi pa šta bude,mersu i šerbeta možda ne bi izveo u mostaru radi žutih tjn

VVVBK

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 nov 2019, 20:54

Mi da smo imali suđenje kao kone, a oni kao mi, trenutno bi im bježali 8-9 bodova unatoč svim problemima.
Ne opravdavam nikog. Kvalitetniji smo od njih dosta ali to "dosta" sudije poništavaju svako kolo. Djecu im yebem lopovsku. Kone imaju solidan ofanzivni dio ali su "dole" katastrofalni. Čim suđenje bude pošteno a nalete na ozbiljniju ekipu, desi se kao u Banja Luci.
FK Sarajevo

nukleusmember
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 09 nov 2019, 21:01

jarane te iste kone su nam peticu stavile,na stranu sudijske pljačke,mi ba fuckin ljubuški nismo nadigrali na strani

VVVBK

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 21:03

-nespremni i pored dvije ili tri pauze -trener
-nemamo igru -trener
-nemamo motivacije -trener

Izvinite, ali za 11000 tj 18 000 koliko samo husref kosta klub u, jos jedno 10 000 ostatak igrackog kadra, ovo nabijanje lopte na ahmetovica i jedna izmjena je jako jako malo.

Ok kasnilo se sa izmjenama a onda imali pauze i mi ni nakon jedne ne izgledamo bolje, cal sta vise, sve gori i gori.
Protiv sirokog je dokaz da mozemo a sve ostalo da nema motivacije. A posto ja ne primam platu a ni drugi sa tribine da dizu moral igracima i da ih pripreme za utakmice da se na terenu ponasaju kao prvaci, a ne kao gubitnocii, ne vidim razlog da se izmisljaju alibiji...
-kasne plate (laz)
-nemamo najbolju ekipu (laz)

Istina je sada vec jasna. Husref ne izvlaci najbolje iz ove ekipe. On je dosegao vrhunac sa duplom krunom, kada dodje neko do vrhunca ili stagnira ili pada. Mi smo poceli padati a iz prethodnih iskustava sa nama i drugim ekipama, kada husref pocne padati, ne uspije se vratiti. Da se osjeti napredak, ja bih ga ostavio, da se vidi da id na bolje takodjer, ali imati JEDNU pobjedu u gostima je uzasno porazna cinjenica.
Ekipa nespremna da pobjedi cak ni slobodu koja neredovno trenira dok istu tu slobodu konkirent devastira...
Svako naredno kolo je samo prosuzavanje zivota necemu sto umire.

-imamo najbolje uslove u ligi -cinjenica
-imamo najsiri roster - cinjenica
-imamo najplacenijeg trenera -cinjenica
-imamo najplacenije igrace - cinjenica
-sve ovo ne pokazujemo na terenu,-cinjenica
Trešnjevka!

emir79
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 09 nov 2019, 21:08

Pantelija je napisao/la:
09 nov 2019, 21:03
-nespremni i pored dvije ili tri pauze -trener
-nemamo igru -trener
-nemamo motivacije -trener

Izvinite, ali za 11000 tj 18 000 koliko samo husref kosta klub u, jos jedno 10 000 ostatak igrackog kadra, ovo nabijanje lopte na ahmetovica i jedna izmjena je jako jako malo.

Ok kasnilo se sa izmjenama a onda imali pauze i mi ni nakon jedne ne izgledamo bolje, cal sta vise, sve gori i gori.
Protiv sirokog je dokaz da mozemo a sve ostalo da nema motivacije. A posto ja ne primam platu a ni drugi sa tribine da dizu moral igracima i da ih pripreme za utakmice da se na terenu ponasaju kao prvaci, a ne kao gubitnocii, ne vidim razlog da se izmisljaju alibiji...
-kasne plate (laz)
-nemamo najbolju ekipu (laz)

Istina je sada vec jasna. Husref ne izvlaci najbolje iz ove ekipe. On je dosegao vrhunac sa duplom krunom, kada dodje neko do vrhunca ili stagnira ili pada. Mi smo poceli padati a iz prethodnih iskustava sa nama i drugim ekipama, kada husref pocne padati, ne uspije se vratiti. Da se osjeti napredak, ja bih ga ostavio, da se vidi da id na bolje takodjer, ali imati JEDNU pobjedu u gostima je uzasno porazna cinjenica.
Ekipa nespremna da pobjedi cak ni slobodu koja neredovno trenira dok istu tu slobodu konkirent devastira...
Svako naredno kolo je samo prosuzavanje zivota necemu sto umire.

-imamo najbolje uslove u ligi -cinjenica
-imamo najsiri roster - cinjenica
-imamo najplacenijeg trenera -cinjenica
-imamo najplacenije igrace - cinjenica
-sve ovo ne pokazujemo na terenu,-cinjenica
Da imaš noćne more zbog Husa - činjenica.
Pitam se kako ces prebroditi situaciju ukoliko Hus odbrani titulu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 09 nov 2019, 21:26

Zeko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 20:47
Ako smo mogli Faruka Ihtijarevića i Albina Pelaka halaliti Želji izdržćrmo i tvoj prelazak u Manijake. Treći kojeg si naveo nas drži na diobi prvog mjesta ove sezone, a prva dvojica među najzaslužnijim za DK prošle. Tatar riješio prvih par kola ove sezone i igrao protiv Radnika i Veleža pod injekcijama i tek poslije toga liječio trbušni zid.

Kad budes vidio dalje od husrefovog nosa, saznat ces da postoji sarkazam. Do tada nek vam/nam babuka prica bajkice :zzz:

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 21:27

Ja navijam za sarajevo ne za husrefa, nemam ja sta preboliti
Trešnjevka!

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 09 nov 2019, 21:29

Sjeverjecudo je napisao/la:
09 nov 2019, 20:44
Inijesta je napisao/la:
09 nov 2019, 20:40

Nisi trebao govorit,nek i dalje ovdje lazi pricaju i nek bacaju suplje,onaj ko je bio i ko treba da zna sta je receno zna. Nek i dalje vjeruju u svoje lazi
Gdje nije trebo govorit, svaka mu cast na odgovoru.. :thumbup:

Ne znam imal SarajevoJeBordo i jedan pozitivan post... pljuje covjek konstantno duze od 6 mjeseci.. nevjerovatno..

Dace Bog da i on bude sretan i zadovoljan nekad.. samo tad je pitanje ko ce bit novi SarajevoJeBordo..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zeko87
Kontakt:

Post Postao/la Zeko87 » 09 nov 2019, 21:32

Kad husref bude imao sve igrače na raspolaganju deset utakmica i igra u dalje bude blijeda ja ću isto reći da je fakat vrijeme da se nešto mijenja. Ali ovo što smo imali ove sezone je čudo neviđeno sa povredama, pa sad evo i sa kartonima. Nadam se samo da ćemo pauzu iskoristiti kako treba. Ako dobijemo Veleža i remi u derbiju nije za baciti i onda sa pobjedom protiv zvijezde dijeliti prvo mjesto do proljeća u najgorem slučaju.

Nakon svega što se izdešavalo, po meni ok polusezona. Bacite nam ovdje na papir sve polusezone koje nije vodio husref, pa da usporedimo sa ovom i prošlom.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 09 nov 2019, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 09 nov 2019, 21:34

Samo dok pauza dodje (ne znam bas koja, al hajde...) vidjet cete vi...

Zeko87
Kontakt:

Post Postao/la Zeko87 » 09 nov 2019, 21:35

09 nov 2019, 21:26
Zeko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 20:47

Kad budes vidio dalje od husrefovog nosa, saznat ces da postoji sarkazam. Do tada nek vam/nam babuka prica bajkice :zzz:
Ako je sarkazam onda halali :) na neki način sam tako doživio među morem hejterskih komentara prije tvog.

Što se mene tiče neka ga odmah sutra Žižović zamijeni ako će FKS-u biti bolje ;)
Teško ćeš mene u torove svrstati

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 09 nov 2019, 21:45

@Inijesta
Opsuj još staru tom gore bilmezu, pa će da trči Morti plakajući i kmečajući. :lol: :lol:

Sreća pa su ova dva kokošara prestala prati o megatalentu zvanom Šabanović. :rol:

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 22:02

Jesmo li imali udarac u okvir gola? Ono da golman odbrani?
Trešnjevka!

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 nov 2019, 22:04

Pantelija je napisao/la:
09 nov 2019, 22:02
Jesmo li imali udarac u okvir gola? Ono da golman odbrani?
Jest Krle imo sut iz neke kontre sa nekih 20ak metara. Ništa opasno
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, holyman i 14 gostiju.