FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

Zip
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 nov 2019, 08:45

Denchi je napisao/la:
10 nov 2019, 08:30
Kamuflazn je napisao/la:
10 nov 2019, 08:24
Trenera mjenjas kad je najslabija karika, ovako je nas trener nas najjaci adut. Kad mogu hoce, znaju, razbiju, kad im je svejedno izgledamo onako kao jucer. Sto bi Pape susic rekao nisu svjesni koliko ne znaju.
kako je najjači adut kad ga povale taktički svi i ne zna motivisat ekipu, sam kaže da ga neslušaju na terenu znači gubi svlačionicu???

šta treba još da uradi?
:lol: :lol:
Trener ni u doba duple krune nijebio najjaci adut, a kamoli sad gdje na gostovanju redovno gace skidamo....

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2019, 09:06

Ma vala i ta priča da nas redovno "kolju" ne pije vode.
Sa neke najrealnije strane moguće jeste bilo u 2-3 utakmice suđenja na našu štetu a recimo Čelik je bio oštećen protiv nas, ne koliko Zeničani pričaju ali u 2 situacije jesu oštećeni.
Mi smo u 3 utakmice ako me pamćenje dobro služi ali nije ništa ono ogromno jer kad sudije skontaju da su pogriješile onda ti pokušaju kompenzirati to, svira ti i najmanji kontakt, daje više kartona itd.
Mi smo protiv Širokog baš opljačkani i to je taj najveći minus a ovo ostalo je neznanje koja će svaka ekipa osjetiti na svojoj koži prije ili kasnije. Mujić se opet pogubio jučer, vrlo vrlo diskutabilan penal koji je mogao svirati za nas bez da trepne, onda Vladan i njegova egzibicija sa rukom van 16m i slične situacije.
Pravi problem je taj što mi izgledamo blijedo od bukvalno prvog kola i onda vidim komentare "pa šta hoćeš prvi smo".
Jesmo mi prvi bili i evo trenutno drugi, ok je to ali ti si najmanje loš od 11 drugih ekipa koji nemaju ono što ti imaš, neki čak ni približno. Dugovanja od par mjeseci, lošiji igrači od tvojih, bez neke publike, marke nemaju, priča se o gašenju kluba i takve ekipe tebe napadaju i strepiš do posljednje sekunde, to nije u redu.
Ti si Sarajevo i ako imamo jaaaako skroman budžet za europske standarde opet imamo najveći u bosanskoj ligi.
Za rezultate na Koševu ne mogu naći manu iako je bilo slabih partija bodovi su se skupljali i tu smo savršeni ali ne igra se fudbal samo na Koševu, u gostima osvajač duple krune ima omjer od 1-5-2 uz jedan visok poraz od gradskog rivala i gubljenja bodova od timova koji nemaju novca da isplate svoje igrače i da funkcionišu normalno.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 10 nov 2019, 09:20

Realno smo blijedi i anemicni na gostovanjima, sa trenutnom fizickom spremom na terenu ne smiju u isto vrijeme biti Oremus, Velkoski i Tatar. Da je Benjo u formi od prosle godine dobili bi glat Radnika, imao je minimum 3 situacije juce gdje je mogao najjednostavnijim pasom da rijesi utakmicu. Pri vodstvu juce Krste je morao prvi van, jer je izgubio bukvalno sve i jednu loptu, kad vec ides na kontru onda je i kokos Sisic bolji od njega.. U ovakvoj situaciji 7 bodova do kraja puna sala brade.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

nukleusmember
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 10 nov 2019, 09:27

o kakvoj vi pobjedi u mostaru pričate ba?pa mi njih tamo ne možemo dobiti ni na play stationu,jedino ako nas ljudi puste što naravno neće,bod bi bio ravan podvigu jer će nam onda vase bježati 2 boda pred derbi i uz eventualnu pobjedu bi prezimili na prvom mjestu valjda

VVVBK

r3m1
Kontakt:

Post Postao/la r3m1 » 10 nov 2019, 09:31

Otjerali ste Kodru, bez poraza, a pričate o inostranim trenerima.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

duplakruna46
Kontakt:

Post Postao/la duplakruna46 » 10 nov 2019, 09:36

Ma prica Husref dosta nelogicnih stvari. Gdje ces bolan reci pred javnosti da igraci nece da ga slusaju ili da ne znaju. Pa ovi igraci su ti donijeli duplu krunu, a sada imas jos Serbecica, Oremusa, Djokanovica, Letica, Milanovica. Sirinu koju nema niko u ligi. Ali naravno, ima jedna stvar. Treba to sve dobro izbalansirati.

Ne moze ba Husrefe sve biti do igraca uvijek.
Nazalost, same tvoje izjave govore da si izgubio svlacionicu. Sama tvoja sutnja kada “Horde” pricaju igracima a ti glavom potvrdjujes je nesto sto ti igraci nikada halaliti nece. Pa pedagog moras biti za ovaj posao. Moras znati zastiti momke da bi ginuli za tebe.

A nece lutko moja ginuti ako sve sto radis jesto to da ih bacas u vatru sa izjavama za medije, sa bacanjem pred navijace, hebavanjem majke(familije)...

Tako neces nista dobro postici. Tako se samo svlacionica gubi, a nazalost ti si je izgubio prije 2 mjeseeca!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 10 nov 2019, 09:42

duplakruna46 je napisao/la:
10 nov 2019, 09:36
Ma prica Husref dosta nelogicnih stvari. Gdje ces bolan reci pred javnosti da igraci nece da ga slusaju ili da ne znaju. Pa ovi igraci su ti donijeli duplu krunu, a sada imas jos Serbecica, Oremusa, Djokanovica, Letica, Milanovica. Sirinu koju nema niko u ligi. Ali naravno, ima jedna stvar. Treba to sve dobro izbalansirati.

Ne moze ba Husrefe sve biti do igraca uvijek.
Nazalost, same tvoje izjave govore da si izgubio svlacionicu. Sama tvoja sutnja kada “Horde” pricaju igracima a ti glavom potvrdjujes je nesto sto ti igraci nikada halaliti nece. Pa pedagog moras biti za ovaj posao. Moras znati zastiti momke da bi ginuli za tebe.

A nece lutko moja ginuti ako sve sto radis jesto to da ih bacas u vatru sa izjavama za medije, sa bacanjem pred navijace, hebavanjem majke(familije)...

Tako neces nista dobro postici. Tako se samo svlacionica gubi, a nazalost ti si je izgubio prije 2 mjeseeca!
:thumbup:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 10 nov 2019, 09:43

O ovome se pricalo jos u Augustu-Septembru ovde...
Al ajde, igraci povredjeni, umor od evrope, i ko zna kakvi jos izgovori su bili...
Cinjenica da nemamo ni igre ni taktike ni plana a a kamoli plana b...
Na terenu lose djelujemo...

Ja neznanje mogu opravdati, al manjak htjenja da pokazes najbolje sto znas nikako...

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 10 nov 2019, 09:45

Fizicka sprema ispod nule!

Motivacija jos gora!

Taktika i igra ne postoje!

Krivo je more!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 10 nov 2019, 09:49

joker90 je napisao/la:
10 nov 2019, 09:45
Fizicka sprema ispod nule!

Motivacija jos gora!

Taktika i igra ne postoje!

Krivo je more!
Prvi smo, sta 'os ?

Pardon, drugi smo... :eh:

ado-hz
Kontakt:

Post Postao/la ado-hz » 10 nov 2019, 09:49

Vrlo lako mozemo na zimsku pauzu otici sa -6 a ne daj boze i sa -9 bodova.
Zijani u Mostaru...zijani derby...odose kola nizbrdo.
Alarm se davno upalio....dohavizajte se svi redom dok jos nije kasno.

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 10 nov 2019, 09:52

Baš me zanima, ako nekad zamijenimo Musemića, da li će igrači izjavit "e sad ćemo igrat", kao s Kodrom.
Protiv Lištice su pokazali da mogu, al je to vjerovatno bilo sve na ličnom nivou. Vidjeli smo Rahmana, Hebiba i ostale, grizu radi svega dole što se dešavalo. I Želju ćemo vjerovatno dobit, jer je njihova lična sramota onaj derbi od prije tri mjeseca. Al Veleža i ostale... Tu neće jednostavno, ne trude se, a trener to ne može promijenit.
"Neuki smo, ali lijeni, mračni, bijesni, nagli, ljuti,
mi smo Ali tak'i ljudi, pomjereni, zavrnuti..."

Edin Džeko <3 <3 <3

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2019, 09:55

@BosniaBoston, @SarajevoJeBordo i @Kamuflazn će odmoriti 7 dana.
Bosnian Cup - ★★★★★★

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 10 nov 2019, 10:25

MortemHz je napisao/la:
10 nov 2019, 09:55
Jel to vrijedi samo za ovaj pdf ili za sve?

Posto Boston nam treba sad na temi tenis ide zavrsni turnir :)

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2019, 10:32

ronaldo99 je napisao/la:
10 nov 2019, 10:25
MortemHz je napisao/la:
10 nov 2019, 09:55
Jel to vrijedi samo za ovaj pdf ili za sve?

Posto Boston nam treba sad na temi tenis ide zavrsni turnir :)
Vrijedi za svaku temu na forumu.
Bosnian Cup - ★★★★★★

SedrenikHz
Kontakt:

Post Postao/la SedrenikHz » 10 nov 2019, 10:39

skoroalen je napisao/la:
10 nov 2019, 09:52
Baš me zanima, ako nekad zamijenimo Musemića, da li će igrači izjavit "e sad ćemo igrat", kao s Kodrom.
Protiv Lištice su pokazali da mogu, al je to vjerovatno bilo sve na ličnom nivou. Vidjeli smo Rahmana, Hebiba i ostale, grizu radi svega dole što se dešavalo. I Želju ćemo vjerovatno dobit, jer je njihova lična sramota onaj derbi od prije tri mjeseca. Al Veleža i ostale... Tu neće jednostavno, ne trude se, a trener to ne može promijenit.
Ne ide mi brate to nikako u glavu sta se desava. Znaci protiv ubica onako odigras i trkom, zeljom i znanjem, a onda ovako traljavo protiv Radnika. Isto tako ne moze mi niko reci da nisu mogli dati gol jucer. Imali smo tri cetiri strasne situacije da zabijemo na kontru, ali jednostavno nece da se krecu igraci svi se sabiju i nemaju pojma. Jednostavno uzas zivi je gledat ovo na strani.
Sto kazes uzet ce oni i derby, jer tu i cekaju utakmicu poslije mogu i ici,ali hoce svi da odigraju tu tekmu da im vrate, ali sta cemo s ovim manjim tekmama, ne znam fkt.
Ne znam sto uprava ne radi sta po tom pitanju, da zovnu par igraca i Husrefa da se vidi koji k sta se desava. Ako ga bojkotuju, sto ga bojkutuju, ali nemoguce da kuci imamo sve pobjede a u gostima se pogube yebeno
Sarajevo iznad svih !
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 10 nov 2019, 10:42

SedrenikHz je napisao/la:
10 nov 2019, 10:39
skoroalen je napisao/la:
10 nov 2019, 09:52
Ne ide mi brate to nikako u glavu sta se desava. Znaci protiv ubica onako odigras i trkom, zeljom i znanjem, a onda ovako traljavo protiv Radnika. Isto tako ne moze mi niko reci da nisu mogli dati gol jucer. Imali smo tri cetiri strasne situacije da zabijemo na kontru, ali jednostavno nece da se krecu igraci svi se sabiju i nemaju pojma. Jednostavno uzas zivi je gledat ovo na strani.
Sto kazes uzet ce oni i derby, jer tu i cekaju utakmicu poslije mogu i ici,ali hoce svi da odigraju tu tekmu da im vrate, ali sta cemo s ovim manjim tekmama, ne znam fkt.
Ne znam sto uprava ne radi sta po tom pitanju, da zovnu par igraca i Husrefa da se vidi koji k sta se desava. Ako ga bojkotuju, sto ga bojkutuju, ali nemoguce da kuci imamo sve pobjede a u gostima se pogube yebeno
To i ja ne kontam, ne treba ti savršena tehnika, ne moraš zabijat golove kao Štilić sinoć, ne moraš trpat po 5:0 svaku, samo izgori na terenu kao protiv Lištice i to je to. Da je našim igračima u glavu usadit mržnju prema svakoj ekipi kao prema Lištici, ne bismo imali ovaj problem.
"Neuki smo, ali lijeni, mračni, bijesni, nagli, ljuti,
mi smo Ali tak'i ljudi, pomjereni, zavrnuti..."

Edin Džeko <3 <3 <3

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 10 nov 2019, 10:44

Trener je odgovoran i za (ne)disciplinu u klubu. Ako to ne moze kontrolisati, onda ima problem sa autoritetom. Ili je to kontraefekat o kojem se ranije ovdje pricalo (vokabular Husrefa uzrokuje njihov "tihi bojkot")?!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 nov 2019, 10:52

Ja mijenjam misljenje. Pogledao sam tekmu ponovo.
Meni onako da lane familiju kao sto je hodzicu i tataru u par navrata ne da se ne bih trudio. Ne bih igrao da mi je milion plata.
Husrefe Bgmi vakat ti je haman
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 10 nov 2019, 10:55

nikakvu formu nismo uhvatili cijelu ovu polusezonu...je li zbog nikakvih priprema, ozljeda, evrope...ne znam ali je preloše i samo je individualni kvalitet pojedinaca nosio i vadio ekipu....vile su nas pronosale u previše tekmi, ni blizu ne zabijamo dovoljno golova protiv "slabijih" ekipa kao prošle godine, i zato ima ovoliko kmečanja od protivnika, jest nam odbrana i golman dobri(druga najbolja u ligi) ali nam je napad se sveo na 1 čovjeka...što je lako uštopat svakom protivniku....naša snaga lani je bilo 5 igrača u napadu koji su redovno pogađali(4 u prvih 11 + 1 sa klupe), sada je ostao 1 a sa klupe ne pogađa niko a ne samo to nego često i ne napravi nikakvu prevagu ili uticaj(pozitivni) na igru....

treba se riješiti(bar privremeno posudbom) igrača koji ne mogu ništa donijeti u tekmi, a dovesti par koji mogu....sad na pauzi
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: 19FKS46, extazy, FoSte95, Jadnimi, keno83, Laznjak, parla, Pitaristok, samoSA, zagorski, Zundo i 69 gostiju.