FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Napapijri
Postovi: 4580
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 01 dec 2019, 23:17

Naravno da nije istina, pa koliko god debilna uprava bila ne bi takvu vrstu razgovora obavljala pred posljednji mec, nego nakon istoga. Sve ce se smiriti iduce sedmice, Velez uzima bod(ove), ponovo cemo biti prvi.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2019, 23:18

:twisted: Za sve vas Husref musemic je Sarajevo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RedEvil » 01 dec 2019, 23:18

Imamo li sanse za Gorana Sabljica? :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 01 dec 2019, 23:27

Napapijri je napisao/la:
01 dec 2019, 23:17
Naravno da nije istina, pa koliko god debilna uprava bila ne bi takvu vrstu razgovora obavljala pred posljednji mec, nego nakon istoga. Sve ce se smiriti iduce sedmice, Velez uzima bod(ove), ponovo cemo biti prvi.
Sto je najgore, tako ce i biti
1946~

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 01 dec 2019, 23:38

Napapijri je napisao/la:
01 dec 2019, 23:17
Naravno da nije istina, pa koliko god debilna uprava bila ne bi takvu vrstu razgovora obavljala pred posljednji mec, nego nakon istoga. Sve ce se smiriti iduce sedmice, Velez uzima bod(ove), ponovo cemo biti prvi.
Ok
Samo Sarajevo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2019, 23:40

kanarinac je napisao/la:
01 dec 2019, 23:38
Napapijri je napisao/la:
01 dec 2019, 23:17
Naravno da nije istina, pa koliko god debilna uprava bila ne bi takvu vrstu razgovora obavljala pred posljednji mec, nego nakon istoga. Sve ce se smiriti iduce sedmice, Velez uzima bod(ove), ponovo cemo biti prvi.
Ok
Kakvo zadnje kolo ima 3 zuta nece biti na klupi. Ujutro mu nogu dati
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 01 dec 2019, 23:48

velež možda uzme bodove na piljari ali mislim da mi ovako razyebani nećemo u ugljeviku,ma da se samo hoće završiti ovo zlopaćenje pa kako god


VVVBK

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 01 dec 2019, 23:54

Sjeverjecudo je napisao/la:
01 dec 2019, 18:11
Pantelija je napisao/la:
01 dec 2019, 18:04
Ko je ba izmislio to?
Ja sam bio na sjeveru u vrijeme tih, pa onda otisao na zapad.
Naplaci ali su besplatne autobuse, bili na platnom spisku kluba, Cuvali guzove lopovima u klubu. Jedini ko je tu bio ok je dzine ali ovi oko njega su bili olos do olosa.

Tolika olos da su u dogovoru sa alaimom i policijom poslije marshaloka sacekali nas sa zapada i udarali dok smo izlazili sa zapada. Dalje ne treba.

Tribina sjever godini prije dolaska nas sa zapada je bio prazan skoro, po 50 ljudi se jedva skupi. Na derbiju isto smiješna cifra i navijanje. Ganjali nas po gradu obuceni u bijele dukseve, prijetili i sl ali vecinom nasamo.

Organizacije nije nikakve bilo. Dolaskom nas na sjever kad smo uspjeli lopove otjerati, tek tad se vidjelo szćta je navijacka tribina... Koreograf ije, parole, grad u grafitima, bakljade, nevjerovatno navijanje, strasna gostovanja, organizacija udruženja je bila ko firma neka....
Pad je poceo poslije sirokog.... Ali i dan danas je bolja situacija nego za vrijeme krimosa
Sve fino receno,nazalost tad protiv marsashloke sam bio na sjeveru i vjerovao u ono sto ,,vodje" kazu,tad su bile vodje,par njihovih poltrona i sve ostalo mi djeca na sjeveru, poslije sam i ja kao i vecina raje presli na zapad,kad smo saslusali drugu stranu price i vidili sta je u pitanju,tad znam da je policija po nalogu ,,vodja" udarala sve redom na zapadu i zene i djecu
Kad je murija udarala žene i djecu, ne lupajte. Murija je udarala giliptere krkanske što su tražili probleme

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 dec 2019, 23:59

Vratnik je upravu,tada su samo nas na zapadu ostavili i sproveli nas na onaj ulaz kroz tunel izmedju sjevera i istoka.Tu su se poredali i istukli nas tada kako smo prolazili,nikakve zene i djecu samo su nas tada istukli ali su nas kvalitetno istukli.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2019, 00:01

mma_hz je napisao/la:
01 dec 2019, 23:59
Vratnik je upravu,tada su samo nas na zapadu ostavili i sproveli nas na onaj ulaz kroz tunel izmedju sjevera i istoka.Tu su se poredali i istukli nas tada kako smo prolazili,nikakve zene i djecu samo su nas tada istukli ali su nas kvalitetno istukli.
Da, napravili tunel i mlatili. Svoje navijace, zato sto su se suprostavili lopovima. Pogledaj sta je on napisao. Neko trazio nesto. Mrs, nabijem na ku. Rac i alaima i SDA mu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 dec 2019, 00:07

Pantelija je napisao/la:
02 dec 2019, 00:01
mma_hz je napisao/la:
01 dec 2019, 23:59
Vratnik je upravu,tada su samo nas na zapadu ostavili i sproveli nas na onaj ulaz kroz tunel izmedju sjevera i istoka.Tu su se poredali i istukli nas tada kako smo prolazili,nikakve zene i djecu samo su nas tada istukli ali su nas kvalitetno istukli.
Da, napravili tunel i mlatili. Svoje navijace, zato sto su se suprostavili lopovima. Pogledaj sta je on napisao. Neko trazio nesto. Mrs, nabijem na ku. Rac i alaima i SDA mu
Ne bi ja reko da je baš tako bilo
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 02 dec 2019, 00:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2019, 00:11

Nego kako je bilo? Jel alaim sa onima sa sjevera natucio policiju? Jes.
Jel muftija udarala koga je stigla na izlazu
Jes
Sta tu ima biti tacno a sta ne.
Evo ja prvi nit sam sta trazio niti slicno, navijali 90 minuta, davali podršku, krenuli da izdajemo i....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 dec 2019, 00:12

Pantelija je napisao/la:
02 dec 2019, 00:11
Nego kako je bilo? Jel alaim sa onima sa sjevera natucio policiju? Jes.
Jel muftija udarala koga je stigla na izlazu
Jes
Sta tu ima biti tacno a sta ne.
Evo ja prvi nit sam sta trazio niti slicno, navijali 90 minuta, davali podršku, krenuli da izdajemo i....
Što mene niko ne udari?

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 dec 2019, 00:15

mma_hz je napisao/la:
01 dec 2019, 23:59
Vratnik je upravu,tada su samo nas na zapadu ostavili i sproveli nas na onaj ulaz kroz tunel izmedju sjevera i istoka.Tu su se poredali i istukli nas tada kako smo prolazili,nikakve zene i djecu samo su nas tada istukli ali su nas kvalitetno istukli.
Oni nas tukli pobjegnes od njih Pitici te docekaju i zgaze opet

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 dec 2019, 00:17

Vratnik10 je napisao/la:
02 dec 2019, 00:12
Pantelija je napisao/la:
02 dec 2019, 00:11
Nego kako je bilo? Jel alaim sa onima sa sjevera natucio policiju? Jes.
Jel muftija udarala koga je stigla na izlazu
Jes
Sta tu ima biti tacno a sta ne.
Evo ja prvi nit sam sta trazio niti slicno, navijali 90 minuta, davali podršku, krenuli da izdajemo i....
Što mene niko ne udari?
Gdje si bio tad? Mi na zapadu navijali 90 min izlazimo murija nas docekuje ko sad se sjecam,lupaju pendrecima od stitove,pocese da nas udaraju neki su slomili ruku,neki prebijeni itd neki docekani od Pitica tako da ne rise,blage ti nemas zato je isti taj Dzine cvilio kod restorana kad smo se vratili na sjever i on i jos neki

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 02 dec 2019, 00:25

JEL OTJERAN TALDZIJA?
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 dec 2019, 00:28

Treba i pojedinci iz uprave, neki igraci takodje, da za rukicu Husrefa uhvate kad podje..

Sta se desilo sa utakmicom u kupu i ko je odgovoran sto se suti i ceka na novu zrtvu ?

Ko se tacno zalio i kome na sudjenje i gubitak bodova u nekim utakmicama ? Imamo pravo... Jel iko od ovih ikad nekom poslao neku zalbu, neslaganje sa necim ?

Ko je odlucio da kupi automobile pored toliko drugih mnogo potrebnijih stvari ?

Jel zbog tih automobila otisao Crepulja a Husref nije dobio trazena pojacanja ?

Ko je dopustio Husrefu da psuje ljudima i kvari atmosferu u svlacionici ? Nema neko pravilo sluzbe ? Nemaju nekog ti "jadni" igraci da mu se pozale ? Sto ga ne prijave za mobing ako je tako neuracunljiv..

Sto se mene tice i Nam nek ide ako nema vremena za klub...

Nek mi zivi Sarajevo i svi oni koji ga vole.. za ostale me boli ku*ac.. prolaznici..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 02 dec 2019, 00:35

Dođe mi iskreno da plačem zbog odlaska Crepulje.Klub mu se bori za titulu, on jedan od najboljih zadnjih veznih u ligi, zar se nije mogao postici dogovor

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 dec 2019, 00:37

Vratnik10 je napisao/la:
02 dec 2019, 00:12
Pantelija je napisao/la:
02 dec 2019, 00:11
Nego kako je bilo? Jel alaim sa onima sa sjevera natucio policiju? Jes.
Jel muftija udarala koga je stigla na izlazu
Jes
Sta tu ima biti tacno a sta ne.
Evo ja prvi nit sam sta trazio niti slicno, navijali 90 minuta, davali podršku, krenuli da izdajemo i....
Što mene niko ne udari?
Zato sto si bio u policiskom odijelu pretpostavljam, ili na sjeveru. Ispred mene stao lik od stotinjak kg, tijelom me zastitio, ja imo jedva 55 kg...sviju mi nikad to necu zaboraviti, volio bi znati ko je i upoznati ga, ali u toj frci...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 dec 2019, 00:42

Historicar je napisao/la:
02 dec 2019, 00:35
Dođe mi iskreno da plačem zbog odlaska Crepulje.Klub mu se bori za titulu, on jedan od najboljih zadnjih veznih u ligi, zar se nije mogao postici dogovor
Zato imaju ovi preplaceni fudbaleri auta sa potpisom. ;)

Zaboravili trcat i igrat od odusevljenja...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Pitar6785 i 16 gostiju.