FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
140
63%
Ne
83
37%

Ukupno glasova: 223

Dadox
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 03 dec 2019, 01:44

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:42
Dadox je napisao/la:
03 dec 2019, 01:41
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:29
Premira se Velez, jer je zeljkan hendikepiran i eto te onda na +2 i dolazi ti prvo kolo Tuzla, a oni idu Radniku i eto te na +5. Kako je ovo sve smisljeno. Titula je tu, evo po stan.
Bas takvo upisivanje bodova se obija o glavu..sto bi mi na kraju krajeva imali lak posao protiv Tuzle koja je u vrhu..a vala i protiv zvijezde bez par bitnih igraca..na kraju krajeva zrinjski je izgubio od zvijezde
E gledaj sad, kad pregaze zvijezdu
Pa dobro vrlo moguce i nadam se,ali sad Tuzla je druga prica,a i radnik bez zizovica je kita

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 03 dec 2019, 01:46

holyman je napisao/la:
03 dec 2019, 01:36
Ja mislio ovaj nermin basic napredovao nakon odlaska u sloveniju i boravka nekoliko godina tamo, kad ono on pomocnik draganu jovicu u nekoj angoli ako dobro vidjoh
Iz Gorice su ga otjerali nakon par kola, pa ga Jović poveo u Angolu. I jedan i drugi što dalje od Sarajeva.Jović se odmah nakon ispadanja od Zete, trebao prestati baviti trenerskim poslom.

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 01:48

Braca Radnik melje, evo Ziza u Zrinjskom nista. Velez nece pasti na sergiji. Stila im je sve, i niko ga nije markiro, zato smo i fasovali. Gledaj kako ce se sve odviti, i ta Tuzla na Kosevu ce fasovat 3-4 komada. Sad samo gledaj koliko su ga bojkotovali. Zivi bili vidjeli.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Dadox
Kontakt:

Post Postao/la Dadox » 03 dec 2019, 01:49

Samo se ne treba zalijetati sad ako razvalimo najgoru ekipu u ligi i da odmah sad opet idu komentari "evo vidite da je do husrefa bilo ovo ranije" i tako to..zvijezda nije mjerilo..a sve isim pobjede je za hebavanje majki
Zadnja izmjena: Dadox, dana/u 03 dec 2019, 01:51, ukupno mijenjano 1 put.

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 03 dec 2019, 01:51

Dadox je napisao/la:
03 dec 2019, 01:49
Samo se ne treba zalijetati sad ako razvalimo najgoru ekipu u ligi inda odmah sad opet idu komentari "evo vidite da je do husrefa" i tako to..zvijezda nije mjerilo..a sve isim pobjede je za hebavanje majki
Upravo. Zvijezda ima samo jednu pobjedu i to u utakmici koja se igrala za kladionicu. I da km peticu utrpamo ne treba nikoga pohvaliti.

Dadox
Kontakt:

Post Postao/la Dadox » 03 dec 2019, 01:53

holyman je napisao/la:
03 dec 2019, 01:51
Dadox je napisao/la:
03 dec 2019, 01:49
Samo se ne treba zalijetati sad ako razvalimo najgoru ekipu u ligi inda odmah sad opet idu komentari "evo vidite da je do husrefa" i tako to..zvijezda nije mjerilo..a sve isim pobjede je za hebavanje majki
Upravo. Zvijezda ima samo jednu pobjedu i to u utakmici koja se igrala za kladionicu. I da km peticu utrpamo ne treba nikoga pohvaliti.
Ma dobro ne bukvalno biti ravnodusan,nego da ne bude standardno,evo proigrali smo,otiso husref odmah se popravilo sve itd.. a ekipa zvijezde u rangu toska..tuzla im peticu uvali u gostima

Pitar6785
Kontakt:

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2019, 02:09

Sefe fala ti na svemu...i sve najbolje u nastavku karijere

Koliko para moci imamo vidjecemo i po izboru novog trenera.

Ko god bio trener mora imat znanje i muda do poda i REZULTAT

Prvo sve i jednom igracu na kojeg razmislja racunat (naravno i nove ako ko dode) pozvat negdje u hotel na veceru

I ovim rijecima, Posle pauze radno vrijeme 8 sati (idi ti sindikatu **** im sindikat mater) od 8 do 4

Svako rusenje kodeksa ponasanja alkohol cigara nezdrava hrana kurve kasnjenje ce bit sankcionisanje novcano i tribinom 2x ponovise zakon zvani ADUKOR nema igre do kraja polusezone
Trenung sa juniorima i mrs u pm

Kondicioni trener treba da ima svoj program rada i da se raspored napravi

VLADA129
Kontakt:

Post Postao/la VLADA129 » 03 dec 2019, 02:27

Tako je sve podrzavam

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 03 dec 2019, 02:58

Tele33 je napisao/la:
03 dec 2019, 01:30
Hvala na historijskoj duploj kruni Husrefe! Da bi bio veliki trener moraš bit i dobar psiholog, vjerovatno te to najviše koštalo u karijeri.

Postavlja se pitanje da li je Husref izgubio svlačionicu i ko ga je to sabotiro ako jeste... I njima se zahvalit odma, sutra će to opet uradit pa makar to bio Stanojević, Tatar, Hodžić, Krste, bilo ko. Znači upravo pokaži muda do kraja. U ugovorima pokušat skontat nešto što će klub štititi od ovih situacija, valjda postoji neki način.

Činjenica je da se nakupilo problema, pripreme kasne, povrede, odlazak kondicionog, teške utakmice u evropi itd. Sve to smo prošli i ostali na -0.5 bodova za Želješčarem. Znači titula ostaje imperativ.

Hadžija preuzmi odgovornost za debakl od prelaznog roka, ako se ponovi i ne uzmemo titulu, i ti si bivši na ljeto. Mnoge stvari će bit jasnije kad vidimo ko sjeda na klupu. Svi se nadamo tom pomaku ka "evropskom fudbalu" ali ko god je to probo profurat kod nas (jarni, kodro) i kod kona (onaj slovenac) nije se proslavio sa ovim poluprofesionalcima od igrača. Još jedna stvar, da bi igro evropski fudbal red je da imaš i evropski teren barem na domaćim utakmicama. Mi imamo upravu koja ne može "namolit" da se nešto (teren) investira u društveno (općinsko) vlasništvo, a anamo oni namolili i izlobirali da se investira pet puta toliko u njihovo privatno vlasništvo. Još jedan pokazatelj kolko su daleko od realnosti i polja gdje se stvarni problemi rješavaju ovi koji nam vode klub.

Krste nek se preseli lagano na klupu/tiribne i dogodine uzme pionire, ostane u Sarajevu i ne kvari dojam (polu)legende koji je steko. Ipak nisi Francesco Totti da te ovoliko trpimo.

I ova neka priča ko dođe dat mu dvije, tri sezone, nema ništa od toga, mi jednostavno nismo takvi navijači, narod, klub, glave se skidaju odmah i što prije može. Volio bih znat ima li ozbiljnog kluba u evropi - na šta se ugledamo, koji je u posljednjih 20 godina promijenio trenera kolko smo mi. Ne do Bog da nam se kone odlijepe na 6 bodova kroz mjesec, dva nastavka prvenstva i uz to ne proigramo neki fudbal. Letio bi odma novi šsš ko god da bio. Znači il odma rezultati ili letiš majstore, ko god da si, a uz to moraš afirmisat 3 akademca po sezoni i ni slučajno se osramotit protiv nekog iz liga petice. Pa bujrum...
Ovo boldirano je jedan od razloga što nam omladinske kategorije nisu boljeg kvaliteta. Najodvratnije mi je kad se tu mjesto dobije na osnovu "bio dobar igrač", a nikakvih drugih referenci nema za taj poso.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 03 dec 2019, 03:24

Husrefjugendovcima nek bude jasno da paralelu između jednog od nas i novog trenera mogu povući nakon 2 godine staža novog trenera, a ne nakon polusezone tj do kraja ove kad on dođe.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

bezKORISNIK
Kontakt:

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 03:46

Slavite djeco. Manite se suplje :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

feniksptica
Kontakt:

Post Postao/la feniksptica » 03 dec 2019, 06:10

Previse krivih a samo jedan platio..
Uprava koja relativno nije imala nekih mrlja, posle poraza od Atalante, stade uz Husrefa nebitno sta navijaci misle. Nisu se tad morali tad prat nizasta da se udvore nego su gledali jedino sto je dobro za klub. Posle toga mnogo nelogicni poteza uprave..naustrb kluba za neke svoje licne interese i dolazi vrijeme da se slusaju navijaci ( koji svi imaju uefa pro licence, svi oni znaju sta se desava iza kulisa) i da se otpusti trener. Trebala je uprava i ovdje pokazat damu i suspendovat igrace koji imaju muda da yabotiraju igri radi nekih licni interesa a na stetu kluba. Husref mozda imao neki nelogocni odluka, njegovo ponasanje nije bas idealno al odluke koje je donosio nije sigurno namjerno protiv kluba. Svi vi vidite da su ga igraci sabotirali al to vam je oke ( licemjerno od vas) vazno vam je da je Husref bivsi da zadovolji vas ego. A sutra opet moze doc ista situacija da igracima ne pase trener i opet i krug. Lakse je zamjenit jednog nego 5-6 al za bolje kluba je bilo potrebno obrnuto.
Plavo oko plakalo je.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2019, 07:06

Sjeverjecudo je napisao/la:
02 dec 2019, 23:56
@MortemHZ sta mislis da postavis anketu sa imenima potencijalnih novih trenera FKS koje je avaz naveo,da vidimo za koga je ovaj pdf
To sam i htio ali avaz lupeta, htio sam sačekati malo da vidim.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2019, 07:08

Historicar je napisao/la:
03 dec 2019, 00:02
Otkud sad priča da ce **** Dženis Čosić voditi nas u Ugljeviku.Pa zar i on ne bi trebao da leti u paketu sa Husrefom
Pa i logično je da nas on vodi, ima još jedno kolo i pauza, nema ko drugi.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

revolt
Kontakt:

Post Postao/la revolt » 03 dec 2019, 07:12

Ma u Ugljeviku nas može voditi i Šoja...
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 03 dec 2019, 07:25

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:48
Braca Radnik melje, evo Ziza u Zrinjskom nista. Velez nece pasti na sergiji. Stila im je sve, i niko ga nije markiro, zato smo i fasovali. Gledaj kako ce se sve odviti, i ta Tuzla na Kosevu ce fasovat 3-4 komada. Sad samo gledaj koliko su ga bojkotovali. Zivi bili vidjeli.
Jarane, niko nikog ne bojkotuje bez razloga...
Ja sumnjam, odnosno ne zelim vjerovati da se to uradilo protiv komsija..
Cinjenica je da nista ne funkcionise u ekipi od ljeta, nema se kontrole, svi svoju brigu guraju naprijed...
Negdje se moralo presjeci, a realno najveci krivac sto je ovo ovako js trener... Nasa ekipa je totalno razbijena, bez motiva, zelje i snage da igraju... Fala bogu ps je pauza sad... Strah me zvijezde, sumnjam u pobjedu...
Ja bih licno volio da odu par igrsca i da se navede razlog...

Nama sad nista ne znaci novi trener prije pocetka priprema...

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2019, 07:34

Čega se sve nisam načitao od sinoć... :rol:
Ne mogu da vjerujem koliko ima kontradiktornih ljudi. Pljuju se preventivno mladi treneri jer "furaju nešta" s ovim amaterima, a onda se pljuje svaki naš trener koji je ikad ispao u Evropi. Što se onda popljuvao Čala zbog Zarije? Moldavski klupski fudbal je bolji od našeg, a naši su svakako amateri, pa tu Evropu treba u startu prekrižit.
Čuj, sad će se pichke zalagat protiv Zvijezde, titula sigurica... Pa zar nam titula nije cilj?? Kad se isto desilo Kodri, nikom nije smetalo što se titula uzela. Klub prije svega, prije svakog pojedinca!
I još sam pročitao post u fazonu "samo trofejni trener, šta je taj Čustović osvojio da nas vodi". Koje li su reference bile Sarriju bile da preuzme Chelsea bez ijednog trofeja, pa poslije Juve sa jednim trofejom u 30togodišnjoj karijeri? Kako će frajer osvojit nešta sa prosječnim belgijskim prvoligašem?? Dok Husref nije mak'o dalje od naše lige. Ovdje bi ljudi popljuvali Nuna Esprita Santa, kae nek osvoji tripletu sa Wolvesom pa ćemo pričat. Svašta...
Toliko se pere trener koji je osmicu u dva derbija dobio. Pet komada, a Boga mi ni tri, nisu primili ni Šener Bajramović, ni Dragan Jović, Senad Repuh... Ako ga bojkotuju, nek se on zapita što. Da mene mrzi 15 suradnika na poslu, ja bih se zapitao u kome je problem. I što mislite da će odmah drugog bojkotovat?? Jedan Real može sebi dopustit da smijeni višestrukog osvajača evropskih i domaćih trofeja, Beniteza, radi očiglednog bojkota. Dovedu Zidanea i uzmu tri lige šampiona. Nisu tvrdoglavo gurali svoje i rastjerali 15 igrača.

Btw, Rahman je do sad bio zakletva zbog svog karaktera i bezobrazluka. Sad ne valja jer yebe majku škutorima iz Lištice. Ma daj...
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 03 dec 2019, 08:07

skoroalen je napisao/la:
03 dec 2019, 07:34
Čega se sve nisam načitao od sinoć... :rol:
Ne mogu da vjerujem koliko ima kontradiktornih ljudi. Pljuju se preventivno mladi treneri jer "furaju nešta" s ovim amaterima, a onda se pljuje svaki naš trener koji je ikad ispao u Evropi. Što se onda popljuvao Čala zbog Zarije? Moldavski klupski fudbal je bolji od našeg, a naši su svakako amateri, pa tu Evropu treba u startu prekrižit.
Čuj, sad će se pichke zalagat protiv Zvijezde, titula sigurica... Pa zar nam titula nije cilj?? Kad se isto desilo Kodri, nikom nije smetalo što se titula uzela. Klub prije svega, prije svakog pojedinca!
I još sam pročitao post u fazonu "samo trofejni trener, šta je taj Čustović osvojio da nas vodi". Koje li su reference bile Sarriju bile da preuzme Chelsea bez ijednog trofeja, pa poslije Juve sa jednim trofejom u 30togodišnjoj karijeri? Kako će frajer osvojit nešta sa prosječnim belgijskim prvoligašem?? Dok Husref nije mak'o dalje od naše lige. Ovdje bi ljudi popljuvali Nuna Esprita Santa, kae nek osvoji tripletu sa Wolvesom pa ćemo pričat. Svašta...
Toliko se pere trener koji je osmicu u dva derbija dobio. Pet komada, a Boga mi ni tri, nisu primili ni Šener Bajramović, ni Dragan Jović, Senad Repuh... Ako ga bojkotuju, nek se on zapita što. Da mene mrzi 15 suradnika na poslu, ja bih se zapitao u kome je problem. I što mislite da će odmah drugog bojkotovat?? Jedan Real može sebi dopustit da smijeni višestrukog osvajača evropskih i domaćih trofeja, Beniteza, radi očiglednog bojkota. Dovedu Zidanea i uzmu tri lige šampiona. Nisu tvrdoglavo gurali svoje i rastjerali 15 igrača.

Btw, Rahman je do sad bio zakletva zbog svog karaktera i bezobrazluka. Sad ne valja jer yebe majku škutorima iz Lištice. Ma daj...
Licemjeri. Nista drugo. Trazi se krivica u svima a mnogi ciljaju da se uvale u klub pa cekaj priliku.
Trešnjevka!

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 03 dec 2019, 08:08

VLADA129 je napisao/la:
03 dec 2019, 01:09
Pitanje za ove sto hoce da ruse nesto a da ne znaju zasto od kada vi ba pratite Sarajevo? Ko je podrzao,napravio statut da udju strani investitori? Pa djeco klub poslije rata je gubio od raznoraznih livada,nismo znali sta je titula svakakve sokove dozivljavali,al uvijek smo klub bodrilo bilo gostovanje domaca,il zapad poslije. Bili smo pred bankrotom afera virsle itd pa smo se izvukli jer smo imali zapad i Fedju Kusturicu pa sad eto ne valja Nam sto je sve dugove vratio inace bi ko Celik tj gori jos bili,plus titulu nebi ocima vidjeli a sad smo vec 2 osvojili tako da ne bulaznite i pogledajte 20 godina unazad od dolaska investitora. Gledajte interes kluba a ne ko je trener. Mene zanima stabilan klub sa rezultatima i vozdra a ovi su na dobrom putu
Svaka cast majstore.

kanarinac
Kontakt:

Post Postao/la kanarinac » 03 dec 2019, 08:10

Majstore Rahmanovic je za nasu ligu Mesi kad hoce,ali vrijedjanje kolega,trenera,pa I navijaca sve je to doslo do uprave,nasim je prekipilo,a da znate za nase uslove ima extra platu
Samo Sarajevo

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Elcor, haris004, Lecler i 21 gost.