FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 05 dec 2019, 09:19

joker90 je napisao/la:
05 dec 2019, 09:03
Kad se vec hoce "rusiti" uprava? Ko su to ljudi koje bi predlozili? Neka graCka sda raja? Neke nase "legende"? Imena?
Ko god rumenog zamijeni bice bolji, kao i Siminhanku.
A morace i oni da idu, pogotovo ne uzme li se titula.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
isko1807
Postovi: 230
Pridružen/a: 02 jul 2014, 17:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la isko1807 » 05 dec 2019, 09:19

Koliko god da je Husref "veliki pitar" toliko je Vala i los trener, nek mi neko kaze koji je to nas stil ili taktika bila pod njegovom vodstvom, ljudi igrali ko na terminu kako ko stigne.
Husrefu sve najbolje u zivotu a ja se nadam da ce neko vratit Kodru.
Lp

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 dec 2019, 09:29

emir79 je napisao/la:
05 dec 2019, 09:19
joker90 je napisao/la:
05 dec 2019, 09:03
Kad se vec hoce "rusiti" uprava? Ko su to ljudi koje bi predlozili? Neka graCka sda raja? Neke nase "legende"? Imena?
Ko god rumenog zamijeni bice bolji, kao i Siminhanku.
A morace i oni da idu, pogotovo ne uzme li se titula.
To se slazem, u slucaju gubitka i titule pored vec izgubljenog kupa, moraju letiti glave, ali je apsurd ovo tjeranje sada zbog Husrefa i sasvim racionalne odluke da se nesto mijenja jer ovako nije islo. Protest sinoc prosao kako sam i ocekivao. Par pjesama o Husu i Sabrini i samo bespotreban nemir i neki ratovi kojima se smiju gurbeti i svi ostali koji hoce da nas naguze.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 05 dec 2019, 09:48

Kamuflazn je napisao/la:
05 dec 2019, 09:08
skoroalen je napisao/la:
05 dec 2019, 00:48
Trenerski posao je takav. U fudbalu emocije i sentimentalnost više ne prolaze. Ranieri nakon titule otjeran s klupe Leicestera, Di Matteo donio Chelseaju toliko željenu Ligu prvaka i smijenjen pola godine nakon finala. A legenda kluba. Kad smo kod tog, u Chelseaju samo Hiddink nije dobio otkaz nego se sam povukao, Abra najveće stručnjake tjerao, samo se pitam koliko će Lamparda istrpit.
Benitez veliki navijač Reala, san mu bio da sjede na klupu Reala, naletio na bojkot igrača i noga. Juve smijenio Contea koji im je stvorio kostur tima koji je ušao u ovaj šampionski niz. Bezbroj je primjera, nismo mi jedini.
Ranijeri NIJE imao rezultate, Di Matteo NIJE imao rezultate, Benitez NIJE imao rezultate nakon osvojenih trofeja, Musemic je IMAO rezultate.
Ne znam sta nekome ovdje nije jasno, da je imao rezultate i bolje od ovih mogao je Nam jednostavno reci ne svidjas mi se vise i noga. Sta tu vise palamudite, ima ko odlucuje ko ce voditi klub i ko finansira klub. Pojedini ovdje pisu ko da je Sarajevo propalo. Sta da se desi nesto potpuno drugacije i bolje? Sta da imamo rezultate i igru? Ko bi tada smetao? Pravi navijac ce podrzati klub ko kod bio trener
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

jurisicduska
Postovi: 4486
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 05 dec 2019, 09:48

Polarizacija na navijače koji su za Husrefa kao doživotnog trenera i na one koji to nisu , a tobože su na strani uprave i vaganje ko je veći navijač u zavinosti je li juče prisustvovao protestima (koji imaju za svrhu da ujedine ljude oko neke ideje, da se protiv nečeg ili nekog bore) je u najmanju ruku neetično i samo stvara dublji jaz i otpor prema suprotnoj ideji, te samim tim smisao tih protesta je u potpunosti promašen. Sad se stvara teza vidim dobrano po forumima da su samo oni koji su bili na protestima navijači a oni koji to ne podržavaju su valjda na strani uprave. Evo ja nisam bio na protestima, u posjedu sam članske karte od djeda iz 1957 godine, pa nadalje, kad god je ista i bila u prodaji. I sad će meni neko pričati o ljubavi koju moja porodica i ja baštinimo već 70+ godina koliko klub i postoji. A što nisam bio ? Prvo ja kao samosvjestan čovjek neću nikad podržati ideju koja se rodi ili rađa zbog lika i djela individue. Drugo kad neko u moje ime govori a ja nisam dao saglasnost to mi je kao da me neko stavlja u tor. Ne može se izaći sa navijači Sarajev žele to i to. Evo ja ne želim i poznajem mnogo ljudi koji ne žele ovo što se desilo. Što ne želim ? Ne želim rušiti klub koji možda po prvi put u perspektivi dobro razmišlja. Prije bi čekali totalni raspad sistema da naprave neku promjenu, mi bi već kasnili i ne bi imali nikakve šanse za trofej i onda ni ta promjena ne bi imala smisla. Svi vidimo i vidjeli smo da ovakvo vođenje utakmica je vodilo ka tome da mi ispadnemo iz te utrke. Razlozi za takvo nešto su se ponudili u samovolji igrača, bojkotu itd. Pa čija je to odgovornost, ti kao lider , šef, dozvoliš da te neko bojkotuje, da je samovoljan, onda si ti loš lider. Taj argument je još jedan dodatni zašto je Husref trebao otići, ne pomažete mu s' tim. Samo govorite o njegovoj nepsosobnosti da održi svlačionicu zadovoljnu. Ja lično se ne bih osjećao ugodno, da lider , nakon svakog posrtanja okrivi mene, da kaže da neću i ne mogu, da prebaci teret na najmlađe koji bi trebali imati podršku i kad pogriješe, da nikad ne kaže, ja sam kao lider pogriješio, moja je odgovornost. Sabotirali ga iz uprave, kako kaže Jahić, ja znam za to da ga stvarno i jest sabotirao, ali postavljam pitanje da li je moja dužnost da sazovem pres i kažem, nemam uslove za rad, Jahić pravi sastanke sa igračima mimo moje volje, utječe mi na ekipu, dovodi anonimuse na probe, forsira moj otkaz da bi doveo podobnog trenera. Naravno da nije, to je bila dužnost Husrefa Musemića. A kad te otpuste, onda trebaš biti gospodin i nastaviti dalje. Retroaktivno optuživanje nekog je odbacivanje krivice sa sebe. Ja ću ti reći ako niko nema dvije pametne u glavi, Husrefe ti si saučesnik u tom. Saučesnik si jer si znao da neko sabotira sportski segment, a nisi rekao. Saučesnik si jer je Sarajevo prosipalo bodove, navijači bivali nezadovoljnim jer si šutio i nisi rekao. Dakle već dva argumenta koja se stavljaju u korist Husrefa su oba njegova krivica. Da je klub na prvom mjestu ne tabelarno, nego u životu, izjava za medije ne bi ni bilo. Svi mi znamo i sasvim smo ubjeđeni da Husref voli Sarajevo i da je porodica Musemić zvijezda bordo neba. To nije referenca ni za šta osim za to što i jest, legenda živa i on i brat mu. Za sve ostalo se ne smije voditi tom činjenicom. Dakle i treći argument zašto bi Husref trebao ostati u biti ne postoji, Pa bih volio da neko kaže neki validan argument. Prvi na tabeli, nismo mi prvi na tabeli mi smo drugi na tabeli, i igramo lošije od tih što su prvi. A budžet prvih je zakrpljen , ljudi nisu otišli u Europu, dižu kredite kako bi preživjeli i imaju ekipu kakvu imaju. (Moje subjektivno mišljenje da ekipa Željezničara i ekipa recimo Širkog Brijega su kvalitetom tu negdje), ali su dobro vođeni, imaju dobrog trenera. Što implicira da je dobar trener koji zna šta hoće izvukao iz ekipe više od njihovih mogućnosti i oni su prvi, zasluženo. Igraju najbolji fudbal, daju najviše golova, pobjeđuju derbije. Zasluženo. A mi imamo suprotan slučaj, trener ekipu čini gorom nego što to ona zaista jest. To je još jedan razlog zašto treba dati otkaz a isto bodova i drugi na tabeli nikad i nikako ne mogu biti argument za ostanak ako je situacija kao što je navedeno, a činjenica je da jest. Od niza loših odluka koje je ova uprava napravila, koja je da se ne lažemo nesposobna i ne zaslužuje da vodi Sarajevo, ova je čak i najbolja. Kad se Husrefu pripisuje dupla kruna etc. onda isto možete pripisati i upravi jer oni vode klub i oni su Husrefa ostavili a na konto te odluke je osvojena dupla kruna. Zašto to nije tako ? Nije tako jer su se odredile strane. Ako si za Husrefa protiv si uprave i obrnuto. Ja sam i protiv Husrefa i protiv uprave. Imam li puno pravo na to ? Imam. Za Husrefa sam obrazložio a za upravu ćemo krenuti ispočetka. Prvo o čemu treba govoriti je kad su oni u pitanju je obezbjeđivanje materijalnih sredstava za neometano funkcionisanje kluba , sponzorstva, članarine, privlačenje navijača na stadion. Vratit ćemo se u situaciju prije Tana , Nama. Obezbjeđivali su neki koje smo otjerali nasilno puno više novca nego ovi sad. Argument broj 1 zašto trebaju da se spakuju i odu. Ako imaš vlasnika koji daje novac + upravu koja kroz vlasitit rad obezbijedi dodatni novac to bi imalo mnogo benifita a najviše u finansijskom smislu. Mi imamo ljude koji samo troše novac a ne donose ga. Ne trebaju nam. Nisu znali da se snađu u situaciji gdje kasni plata dok vlasnik nije poslao novac, ako si dobar menadžer , poduzetnik , pola miliona maraka možeš naći za 5 minuta ako imaš garanciju da ćeš da vratiš u roku. Ne nego niko nije smio da preuzme odgovornost, čekale su se neke transakcije. Na dalje ne znaju da hendlaju krizne situacije, moraš imati plan za situaciju u kojoj se nađeš zato što otjeraš Legendu kluba koja je "prva" i koja je aktuelni šampion i osvajač kupa, ne možeš ga ovako otpustiti i nemati pokriće. Ako ga već otpustiš tako trebaš odmah imati plan kako to amortizirati da ne odjekne , a bogami je dobro odjeknulo. Dakle nesposobni su da kroje politiku kluba i da unutarnje probleme zadrže za unutra da budu nepoznati u prvom redu sjeveru, pa ostalim tribinama, pa navijačima drugih i neprijateljskih klubova pa to u ovom slučaju ode i regionalno. Ne valjate. O marketingu neću trošiti riječi, u Bosni za fudbalski klub jedini marketing je dobra igra, dobri igrači i dobar rezultat. Sve ostalo je bacanje novca, koje ne donosi ništa. Nemamo mi konzumente tog marketinga da bi se on isplatio finansirati nekim znatnim iznosom. Tako da ovi što se žale na marketing su promašili cijeli fudbal. Odluke se donose u hodu i nema se nikakav kratkoročni, dugoročni sistem. Ti da si ozbiljan klub, imao bi plan obraćanja medijima i tačno periode kad šta kako trebaš reći i pustiti u javnost. Ali nisi. Da ne govorim o drugim planovima koji su također u domenu "Želimo biti najbolji" a kako žele niko ne zna. Nadalje ove neke vanjske saradnike, sektore, lordove, sve to treba otjerati i povjerenje dati jednom čovjeku, i svu odgovnorst za rezultate njemu staviti. Dok se ne bude znalo ko je odgovoran, samo ćemo uslijed nezadovoljstava bacati neki nebitni ljudi u vodu a suštinski se ništa ne mijenja. Ono što navijači trebaju tražiti je sistemsko uređenje kluba , vizija i ciljevi i planovi kako to ostvariti i kratkoročni i dugoročni, i presjek kvartalni tih planova. Pa ako ne ispune , svi nek odstupe. A traže se neke kozmetičke izmjene koje osim što neće ništa dobro donijeti , mogu potencijalni dosta lošeg da donesu. Hujić za Jahića, i šta se promijenilo ništa. Sad će biti neko treći a sistema nema i samim tim nema ni napretka. Što se tiče sjeverne tribine, ne mogu i neću da prihvatim da ljudi koji prijete u inboxe, na fejsbuku, a pozivaju se na sjever zaista imaju uporište. Hoću da vjerujem da je ta tribina nezavisna , normalna, da na nju niko ne može da utječe i da je FK Sarajevo smisao zašto postoji a ne niko drugi. Hoću da vjerujem da su spremni da prihvate drugo mišljenje. Dosta ljudi pojedinaca, ruši ugled kod ostalih navijača i dosta tih ostalih je otišlo sa sjevera zbog svega a ne zbog samog sjevera i te ideje. Otišli su jer se ne slažu sa pojedincima, koji u ime sjevera a sumnjam da imaju osnov za to , prijete ljudima, pozivaju na linč etc. I to je zato što ni tu ne postoji sistem koji takve eliminiše. Sasvim sam siguran da unutar grupe ni ne znaju da pojedinci sebi daju za pravo da prijete drugim navijačima pozivajući se na istu. A da znaju mislim da bi se takvih i odrekli. Postoje ovdje ljudi koji su kad je klub bio u najvećoj agoniji stali iza tog kluba, nesebično davali sve od sebe da se to promijeni, bili dio najboljeg sjevera poslije rata a danas im neko prijeti i to se poziva na sjever. To treba sasjeći u korjenu. Vi koji to radite samo štetite sjeveru a nikako ga ne ojačavate. A prepoznat ćete se. S druge strane želim sjeveru sve najbolje, da smjena generacija dovede do jačanja grupe, jezgre da opet bude kao nekad i svaku normalnu ideju ću podržati i učestvovati u njoj.

Za dobar rezultat je potrebno jedinstvo i komunikacija unutar svih segmenata kluba. Mi to gubimo i rezultat će biti poguban. Zato malo stanite razmislite, pogledajte se svi u ogledalo i recite da niti jedan vaš postupak nije na štetu kluba, malo ko to može reći. Ja mogu.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 05 dec 2019, 09:49, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 05 dec 2019, 09:49

Ja kad sam pisao protiv Sabrine,rumenog i uprave vecina ovih sto su sada kao protiv njih govorili su mi da nisam upravu,da pustim ljude da rade.
Kad sam se svadjao zbog kupovine Seata govorili su mi da to svi veliki klubovi imaju,kad sam pricao za zaposljavanje i kamp govorili su mi ima se moze se.
A sad kao to nabrajaju kao razloge sto ih treba otjerati,a ustvari samo je jedan razlog a to je Husref Musemic.
Legenda kluba koja bjezi Ahmetu koji je tu 3 godine za 5 golova.Koji je pobjegao u Zvezdu,koji nije aman zaman neki strucnjak ako cemo realno...
prosle godine nam umalo prokockao titulu ,a tek kad se sjetim Kukesija...Atalanta pa i Zeljo i nekako ,ali Kukesi...
Sta se ovoliko kuka za njim ne kontam,ok neka uprava ide ako ne pokaze rezultate,hoce da tjeraju ljude koji su im donijelu duplu koliko i Husref haman sa pricom tjeraju covjeka koji je dao duplu..pa i ovi su ljudi bili tu kad je dosla dupla **** majku...eto nek Faco i onaj zvaljo na televiziji sto nas bruka nisu placenici.Sta je on bolji od mene,da vidimo ko je dao vremena i para klubu,ja ili onaj lik...ko je ba onaj sa TV-a??Ja ga na sjeveru nekadasnjem u zivotu nisam vidjeo,na zapadu nisam... ko je onaj zvaljo??
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 05 dec 2019, 09:52

Moze li neko objasniti situaciju izmedju, Uprave>Jele>Husrefa? Ko tu koga?
Max Allegri 300 💪💪💪

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 05 dec 2019, 09:56

forza_juve je napisao/la:
05 dec 2019, 09:48
Kamuflazn je napisao/la:
05 dec 2019, 09:08
skoroalen je napisao/la:
05 dec 2019, 00:48
Trenerski posao je takav. U fudbalu emocije i sentimentalnost više ne prolaze. Ranieri nakon titule otjeran s klupe Leicestera, Di Matteo donio Chelseaju toliko željenu Ligu prvaka i smijenjen pola godine nakon finala. A legenda kluba. Kad smo kod tog, u Chelseaju samo Hiddink nije dobio otkaz nego se sam povukao, Abra najveće stručnjake tjerao, samo se pitam koliko će Lamparda istrpit.
Benitez veliki navijač Reala, san mu bio da sjede na klupu Reala, naletio na bojkot igrača i noga. Juve smijenio Contea koji im je stvorio kostur tima koji je ušao u ovaj šampionski niz. Bezbroj je primjera, nismo mi jedini.
Ranijeri NIJE imao rezultate, Di Matteo NIJE imao rezultate, Benitez NIJE imao rezultate nakon osvojenih trofeja, Musemic je IMAO rezultate.
Ne znam sta nekome ovdje nije jasno, da je imao rezultate i bolje od ovih mogao je Nam jednostavno reci ne svidjas mi se vise i noga. Sta tu vise palamudite, ima ko odlucuje ko ce voditi klub i ko finansira klub. Pojedini ovdje pisu ko da je Sarajevo propalo. Sta da se desi nesto potpuno drugacije i bolje? Sta da imamo rezultate i igru? Ko bi tada smetao? Pravi navijac ce podrzati klub ko kod bio trener


Apsolutno. Sva poenta je da se moglo urqditi na jedan fin, kulturniji i dostojanstveniji nacin jer je Musemic to zasluzio, a i da nije treba vazda biti gospodin. E sad je drugi par cipela sto se jedva cekalo da se otjera da se dovede podobniji trener. To je neko moje misljenje.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 05 dec 2019, 10:04

Sto lljudi = sto cudi
Nikada nece biti sve bajno i sjajno, ali svako ima svoje misljenje. Ne moze se svakome ugoditi ali navijaci trebaju biti ujedinjeni a ne da dodje do nesuglasica oko trenera koji je dobio otkaz. Da li je casno ili ne dobio otkaz necu da ulazim ali je dobio i dobit ce otpremninu za to. Tako je kod privatnika, ne trebas mi vise, evo ti tvoje, postovat cemo se, mozda opet budemo radili skupa i dovidjenja. Kod nas uvijek problem de vojnik kluba neka ga bilo gdje na funkciji
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
nokee
Postovi: 2196
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 05 dec 2019, 10:15

Kamuflazn je napisao/la:
05 dec 2019, 09:08
skoroalen je napisao/la:
05 dec 2019, 00:48
Trenerski posao je takav. U fudbalu emocije i sentimentalnost više ne prolaze. Ranieri nakon titule otjeran s klupe Leicestera, Di Matteo donio Chelseaju toliko željenu Ligu prvaka i smijenjen pola godine nakon finala. A legenda kluba. Kad smo kod tog, u Chelseaju samo Hiddink nije dobio otkaz nego se sam povukao, Abra najveće stručnjake tjerao, samo se pitam koliko će Lamparda istrpit.
Benitez veliki navijač Reala, san mu bio da sjede na klupu Reala, naletio na bojkot igrača i noga. Juve smijenio Contea koji im je stvorio kostur tima koji je ušao u ovaj šampionski niz. Bezbroj je primjera, nismo mi jedini.
Ranijeri NIJE imao rezultate, Di Matteo NIJE imao rezultate, Benitez NIJE imao rezultate nakon osvojenih trofeja, Musemic je IMAO rezultate.
Husref nije imao dobar odnos sa igracima,
Husref nije imao dobar odnos sa upravom,
Husref nikad nije preuzeo odgovornost na sebe,
Husref nije imao igru, imao je neke rezultate više realno srecom..da ne nabrajam utakmice gdje se provukao..
Husrefa je ubio Amar 8-3, sa najgorim derbijem poslijeratnim (5-2),
Husref nije unaprijedio igru, čak je unazadio poslije duple krune i idealne polupozicije (krivo je kasnjene priprema 2 dana)
Husref je napao Atalantu ko da je Orašje, i tad nije kriv bio.

Husref je imao vjerovatno najvecu platu od svih trenera, i najskuplji sastav premijer lige.

VELIKI kiks je način uručivanja otkaza i na to se moralo pripaziti, zbog svega sto je donio Sarajevu, a bogam i Sarajeva njemu..

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 05 dec 2019, 10:31

Bravo husrefe i jutros si krenuo po medijima hodati. Evo ga na kalmanu. Prestani bolan vise ako ti je Sarajevo na prvom mjestu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12865
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 05 dec 2019, 10:31

mma_hz je napisao/la:
05 dec 2019, 09:49
Ja kad sam pisao protiv Sabrine,rumenog i uprave vecina ovih sto su sada kao protiv njih govorili su mi da nisam upravu,da pustim ljude da rade.
Kad sam se svadjao zbog kupovine Seata govorili su mi da to svi veliki klubovi imaju,kad sam pricao za zaposljavanje i kamp govorili su mi ima se moze se.
A sad kao to nabrajaju kao razloge sto ih treba otjerati,a ustvari samo je jedan razlog a to je Husref Musemic.
Legenda kluba koja bjezi Ahmetu koji je tu 3 godine za 5 golova.Koji je pobjegao u Zvezdu,koji nije aman zaman neki strucnjak ako cemo realno...
prosle godine nam umalo prokockao titulu ,a tek kad se sjetim Kukesija...Atalanta pa i Zeljo i nekako ,ali Kukesi...
Sta se ovoliko kuka za njim ne kontam,ok neka uprava ide ako ne pokaze rezultate,hoce da tjeraju ljude koji su im donijelu duplu koliko i Husref haman sa pricom tjeraju covjeka koji je dao duplu..pa i ovi su ljudi bili tu kad je dosla dupla **** majku...eto nek Faco i onaj zvaljo na televiziji sto nas bruka nisu placenici.Sta je on bolji od mene,da vidimo ko je dao vremena i para klubu,ja ili onaj lik...ko je ba onaj sa TV-a??Ja ga na sjeveru nekadasnjem u zivotu nisam vidjeo,na zapadu nisam... ko je onaj zvaljo??
Jucer mi se javi lik sa kojim sam obrisao pola Bosne, stariji od mene 4-5 godina, koji je neko ko je medju prvima krenuo sa princom zapada, na vrata mu pitići dolazili itd. Ni kriv ni duzan u jednoj raspravi huligančića gdje je pokusao smiriti stvari dobio je udarac od kojeg mu je slomljena ruka, dosla policija, zapisnik, otkaz na poslu. Otac dvoje djece.
Slaje mi screen nekoliko poruka, toboze navijaca Sarajeva gdje mu psuju "tu djecu sa slike",, naci cemo te u gradu žvaljo i slicno. Slicne sam i sam dobio. Pita mee, sta se desava ovo? Ja ga pitam pa sta si napisao? Jesi nekoga vrijeđao. Kaze ovako " ma buraz napisao na zvanicnoj u komentaru da se ohlade glave i da nakon poraza u derbiju vlasnik ima pravo da zamjeni trenera koliko god nama to smetalo ili ne."

Jel neko misli stvarno da je ovo put kojim treba ici?
Jeel neko misli da treba da glava padne?
Jel neko svjestan da sutra moze trazi ti plmoc od istih tih ljudi kojima prijete?
Strasno sta nam se desava, poderem se i na upravu i trenere i sve. Zaostala nacija u slijepom crijevu Evrope koja glasa 25 godina za iste a isti ih taslace, a svu pamet svijeta pokupili. New mogu prihvatiti da neko ko ulaze novac sa istim novcem raspolaže kako hoce, i u nemoci da utice na to, napada ljude koji su vratili tu tribinu gdje joj je mjesto.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 05 dec 2019, 10:51

19FKS46 je napisao/la:
05 dec 2019, 10:31
Bravo husrefe i jutros si krenuo po medijima hodati. Evo ga na kalmanu. Prestani bolan vise ako ti je Sarajevo na prvom mjestu.
Na radiju 8 u 11h :lol:
To je ta ljubav prema klubu :guz: :guz:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 dec 2019, 10:55

Derdiyok je napisao/la:
05 dec 2019, 02:00
skoroalen je napisao/la:
05 dec 2019, 00:48
Trenerski posao je takav. U fudbalu emocije i sentimentalnost više ne prolaze.
Isto to važi i za igrače.
Naravno, al se ne sjećam da je ikad ijedan igrač zaplakao što mu se raskida ugovor. A raskidali su se ugovori odličnim igračima, koji vole Sarajevo. Nema emocija, hvala na saradnji i vidimo se. Učinjena ti nepravda? OK, možda i jest, vrijeme će pokazat. Idi dostojanstveno i za pola godine, ako se ispostavi da je bila greška, pojavi se u medijima i likuj. Vidi Pocchetina, šutnuli ga k'o kera, on igračima u svlačionici napisao oproštaju poruku i otišao u tišini. Rasplakao sve oko sebe, al nije on plakao, nije izlazio pred kamere. Okej, ne uživa on status u Tottenhamu koliki Musemić uživa u Sarajevu, nije legenda tog kluba, al je profesionalac. Uostalom, svi smo sad sigurni da su suze bile zbog učinjene NEPRAVDE a ne zbog neke nemjerljive ljubavi prema FK Sarajevu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 05 dec 2019, 11:03

Nikakva nepravda nije ucinjena.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 05 dec 2019, 11:08

19FKS46 je napisao/la:
05 dec 2019, 10:31
Bravo husrefe i jutros si krenuo po medijima hodati. Evo ga na kalmanu. Prestani bolan vise ako ti je Sarajevo na prvom mjestu.
To ja govorim da mu je stalo do Sarajeva da ima osjecaj ikakav rekao bi makar jednom ja snosim dio krivice i rekao bi da ne zeli da se dogadja ovo sto se dogadja , one suze sve vise lice na planiran gest . Covjek se satra napravit sto vecu buru . Husref voli Husrefa
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 05 dec 2019, 11:08

Vratise li ovi protestanti legenjdu nazad na klupu????????? :hmmmmm:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 05 dec 2019, 11:09

Joj da hoce nam otici rec evo vam, jbte se, pa da vidim te usijane glave kako ce placati husrefu 11 milja mjesecno. Da vidim tu organizaciju i silu. Kad dodju dugovi da se plate, vi hajte pred banku i navijajte uprava napolje, jedino tako i znate. I ne, nisam ni husrefovac ni sabrin, ja sam navijac sarajeva.

Za godinu dana bi se ugasili smijem vam garntovati. Od prihoda sa utakmica ne bi imali da pokrijemo ni osiguranje tekme a o renti da ne govorimo.
Sad ce prica da je uprava otjerala navijace sa stadiona. Ne nije, otjerala je losa igra, neuslovan stadion, krkanluk i javasluk na tribinama. Svidjelo se to nekome ili ne, nama ovakva uprava treba. Mozda pojedini ne, ali strucnjaci iz svoje struke apsolutno da.
Da navijaci napune stadon svakog drugog vikenda, 25 k uz prosjecnu cijenu karte 10 km, to ne bi bilo dovoljno d apokrijemo odrzavanje, akademiju plate, visegodisnje ugovore, pripreme, lijecenja fudbalera, marketing, logistiku svu itd. Nismo ni priblizno samoodrziv klub.
Niko ne kaze da ne treba izraziti negodovanje ako nesto nije kako treba, ali postoji DEMOKRATSKI I KULTURAN nacin da se to iskaze, predstavnike navijaca, sa upravom za sto i pitajte sve sto vas zanima.

Gledam, ova djecurlija po insta kace slike sa Hadzicem, psuju i njega, a do neki da mu svi ovdje saginjali se sto je doveo kapica, lazica, oremusa itd.

Pitanje stadiona je stvar politike u bih a ne samo fks, covjek dosao voljan da se to rijesi i u em je problem. Barem nesto konkretno rade. DA ne govorim o tome kako uprava nije kriva sto je sarajevo igralo na bilinom polju. AKo mislite da sarajevo treba da istrese cca 5 miliona km za renoviranje stadiona koji opt nece biti natkriven, udaljenih tribina od igralista, sa deset funkcionalnih toaleta, samo da bi nas neko mogao isprasiti i izbaciti, onda se ne treba s vama ni raspravljati.

Ne treba pogeti glavu pred Namom jer je donio kes, ali svakako da njegove odluke treba postovati, ocekivati ulaganja, titule, ako na kraju ne bude nista, idemo svi dzuture da protetvujemo. Ovo oko husrefa postaje smijesno, svi se slozili da nije trebalo tako da ode, ali se velika vecina slozila da je trebao da ode.

Klub od nasih navijaca NE MOZE OPSTATi finansijski.
Podrzite ljude, nek se javno izvinu husrefu, ko god da dodje nek ga podrze u pola kao husrefa, uzvratice sigurno.

Nemojte mi samo reci da vam nije dopizdilo gledat velkoskog na dmf, oremusa koji je by the way desno krilo na dmf, tatara desno umjesto lijevo.
Nemojte mi reci da vam nije pun k nabijanja i preskakanja igre.
Mislite da je raja dolazila na tekme 2015 zato sto je husref bio trener ili jer je tad uprava transparentnije radila?
Nije, bio je trener dzeno i igrao se lijep fudbal.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 05 dec 2019, 11:10

ma bore se zipovci i kompanija da nametnu misljenje i ostaloj raji i da ih ubjede da je Husref po njihovom jedan obican smetljar , pacov ..al dzaba se trudite i dzaba peglate vise 3sedmice pisete jedno te isto ..popeli ste se raji na qrac..shvatili smo vasu poruku koju imate

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 05 dec 2019, 11:10

isko1807 je napisao/la:
05 dec 2019, 09:19
Koliko god da je Husref "veliki pitar" toliko je Vala i los trener, nek mi neko kaze koji je to nas stil ili taktika bila pod njegovom vodstvom, ljudi igrali ko na terminu kako ko stigne.
Husrefu sve najbolje u zivotu a ja se nadam da ce neko vratit Kodru.
Lp
Kako neznas za Mix HoRuk taktiku sa pumpaj pa pogodi Ahmetovica koja se svodi na pa sta bude.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Jadnimi i 27 gostiju.