FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1918
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 10 dec 2019, 17:15

holyman je napisao/la:
10 dec 2019, 15:49
nukleusmember je napisao/la:
10 dec 2019, 15:45
evo da otvorim tradicionalne dane špekulacija,čuo sam mahalsku da kodro sutra dolazi na pregovore a da čusta i nije nešto zagrijan


VVVBK
Nadam se da nije istina. Kakav crni kodro
Kakav crni kodro, bolje dragan jovic ili Varesanovic. :roll:
Dok je Mehaga vodio klub, svi su protiv Sarajva igrali bunker. Parkiraj autobus, pa sta Bog da. A sada nas svi napadaju. Ja bih bio zadovoljan sa Mehom. Mene strah ovih Varesanovica.

Avatar
Lecler
Postovi: 2414
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 10 dec 2019, 17:16

Napapirji ne brukaj se
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2019, 17:17

simidobar je napisao/la:
10 dec 2019, 17:11

Da se jednom i sa tobom slozim.. :mrgreen:

Ti si ba profesionalac, tebi je najlakse prepoznat ove amatere.. sto se tice ovog vjerujem ti 100%.. ;)
a možda znam milion % da laže, a možda sam i drot :urnebes: :rol:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pantelija
Postovi: 12845
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 dec 2019, 17:17

Pazi ovo, dva covjeka koji rade iste poslove za povezane firme od kojih je jedan u hijerarhiji iznad, medjusobno prave poslove i transakcije i kaze ako mu vrati.
:rol: :rol:
Dva akcionara jedne firme koji zajedno posluju i van te firme, odrade posudbu od 1-2 miliona jedan drugome i to je bosnji sumnjivo, raspad i prilika da se pljuje na berača riže i posojeede
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 10 dec 2019, 17:18

Jel ima neko informaciju kada bi trebao biti izabran novi trener ?
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2019, 17:19

zagor1987 je napisao/la:
10 dec 2019, 17:15
Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
Ovdje niko ne brani upravu,ljudima ste se ogadili nametanjem nekakvim i najmjerno kontriraju,uostalom popisaj cijelu upravu dovedite nekog bolje i gotovo a ne smjenjuj ko ce doc pojma niko nema. Pljujes Nama koji je Husrefu dao 11 milja platu i 200 milja odstete to mu sin rodjeni nebi dao
ali po njemu nije mu dao :rol: :rol: :rol: nego upro pete frajer jer voli kad nema para :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 dec 2019, 17:19

kanarinac je napisao/la:
10 dec 2019, 14:47
Gosp. Nam koliko god vama laicima zvuvcalo nemoguce je svjestan,da je i doveo ovog ljeta neke vrhunske igrace da mu ne garantuje ulazak u grupnu fazu europe,jer je on svjestan da mi mozemo naletiti na Celtic,Atl .Bilbao,Torino,on je svjestan da za pocetak moramo osvajati titule,i dizati koeficijent,da bi izbjegavali nosioce,pa za pocetak je odlucio da zadrzi sampionske ekipe,s tim da svake godine dodajemo par provjerenih igraca,da bih za nekih 5 god postali redovni ucesnici eurpskih takmicenja.
A opt njegovo misljenje da sa Husrefovim znanjem nemozemo brzo napredovati,i kako kaz da je svjestan da Husref ima dovoljni znanja za nasu ligu,ali misli da to nije dovoljno za nesto vise.
Mene samo zanima da li je Nam svjestan da mi ni titulu uzeti nećemo sa pojačanjima tipa Guzina, Letić, Crnički, Marković, Milanović...

Nadam se da neće uvijek biti takvo razmišljanje da nam niko ne garantuje grupne faze i sa vrhunskim pojačanjima i da je to razlog zašto umjesto top pojačanja mi dovodimo Guzine, Letiće i Šišiće.

Nadam se da je Nam svjestan da imamo priliku ako osvojimo titulu biti nosioci u prvom kolu kvalifikacija LP i da nam taj put u evropi i ako se ne plasiramo u grupne faze donosi ogroman novac za nas.

Nadam se da je svjestan i da smo mogli dosta dosta više u evropi prošli put da su pojačanja bila adekvatna.

Nadam se da je svjestan da moramo preko zime zadržati najbolje igrače i dovesti KONAČNO prava pojačanja kako bi zadržali trenutnu poziciju.

Nadam se sa je svjestan......
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 10 dec 2019, 17:20

Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:02
Sad Nam zna procijeniti kvalitet trenera i mogucnost napredovanja? Ili su mu to mozda prenijeli rumena seljacina i ku.rva? Pa vise fudbalskog znanja ima svako ko ovdje pise nego sto ima naprijed navedeni trojac, a opet niko od nas ne moze odrediti neciju kvalitetu jer da mozemo pitali bi se makar u mahalskom klubu. Covjeku je nezasluzeno podmetnuta noga, a to ce se potvrditi kada dobijemo novog trenera.

Evo da pitam ove sto se stavljaju na stranu uprave ili barem kontra Husrefa: da li vi smatrate da trenutni potencijalni kandidati znaju ista vise od Husrefa? Znaci za sada su to Kodro, Varesanovic, Nalic, Custovic... Kada i ako novi trener bude nekog od naprijed navedenih, tad ce biti jasno da je Musemic otjeran hinjski i bezrazlozno. Ako bude suprotno i dovedu nekoga sa renomeom i ko zaista jeste bolji trener, onda mozemo pricati o napretku.
Legendo moja, dosta netačnih stvari i izvrnutih zaključaka si iznio.

1. Nam, Sabrina, rumeni ne procjenjuju kvalitet trenera, barem im to nije u opisu radnog mjesta. To radi sportski direktor Emir Hadžić, dok za prethodno troje stoji da aminuju nešto po hijerarhiji.

2. Ovdje ne postoji strana za upravu i za Husrefa niti podrazumijeva da, ako je neko za Husrefovu smjenu, da je za tog Sabrina ili rumenko ikona. To ste ti, North, Sjeverjecudo, tmhzn01 i još par istomišljenika ovdje sebi zamislili da je tako. Lično sam na strani istine i kvaliteta i za mene je ispravno što je Husref nogiran za šta postoji više razloga nesportske prirode nego sportske.

3. Zaključak da li je Husref otjeran hinjski ili bezrazložno nema nikakve veze sa imenom budućeg trenera. Husref je otjeran zasluženo zbog izgubljenog kompasa radi kojeg je stavljena blokada na napredak tima.

4. Ako želiš već da povlačiš paralele između Husrefa i bilo kojeg od tih imena ili onih koji se ne spominju, znaš kad možeš to? Onda kad novi trener bude na klupi dvije godine, kad dobije uslove kao Husref, kad dobije novca koliko i Husref, i najvažnije, kad dobije podršku kao Husref posebno u trenucima kao Atalanta, predzadnji derbi i slično (ako opet bude takvih trenutaka). Husref je u zadnjem mandatu uzeo 2 trofeja, vidjećemo šta će njegov nasljednik. I pričam o zadnjem mandatu jer su okolnosti iz tog mandata predmet višemjesečne rasprave ovdje.

Uzdravlje drug.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2019, 17:21

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
10 dec 2019, 17:15
holyman je napisao/la:
10 dec 2019, 15:49
nukleusmember je napisao/la:
10 dec 2019, 15:45
evo da otvorim tradicionalne dane špekulacija,čuo sam mahalsku da kodro sutra dolazi na pregovore a da čusta i nije nešto zagrijan


VVVBK
Nadam se da nije istina. Kakav crni kodro
Kakav crni kodro, bolje dragan jovic ili Varesanovic. :roll:
Dok je Mehaga vodio klub, svi su protiv Sarajva igrali bunker. Parkiraj autobus, pa sta Bog da. A sada nas svi napadaju. Ja bih bio zadovoljan sa Mehom. Mene strah ovih Varesanovica.
pitaju se kaže da li da stave Turkovića kao trenera :rol: :rol: :rol: sa protesta na trenera :bow: :tokralju:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 10 dec 2019, 17:23

Denchi je napisao/la:
10 dec 2019, 17:17
simidobar je napisao/la:
10 dec 2019, 17:11

Da se jednom i sa tobom slozim.. :mrgreen:

Ti si ba profesionalac, tebi je najlakse prepoznat ove amatere.. sto se tice ovog vjerujem ti 100%.. ;)
a možda znam milion % da laže, a možda sam i drot :urnebes: :rol:
slika
:thumbup: :mrgreen:

Ma nek si ti meni ziv i zdrav, je*o suplju.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Benkara21
Postovi: 3549
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 10 dec 2019, 17:29

Ovih par debila što svakodnevno pljuju na upravu, a ujedno i na klub nabijem na racku. Joj da hoće neka trenerčina potpisat uhh
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 dec 2019, 17:30

Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 10 dec 2019, 17:39

AlfredNobel je napisao/la:
10 dec 2019, 17:30
Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
Zasto vrijedjas momka,ne podrzavam njegovo misljenje za Nam -a, podrzavam za upravu,al jel zato sto ne misli isto kao ti razlog da ga vrijedjas,i poslije kad ti budu prijetili plakat ces ovuda kako ti neko prijeti,a nicim izazvan vrijedjas momka
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 10 dec 2019, 17:41

Benkara21 je napisao/la:
10 dec 2019, 17:29
Ovih par debila što svakodnevno pljuju na upravu, a ujedno i na klub nabijem na racku. Joj da hoće neka trenerčina potpisat uhh
Pljujem na upravu,ne pljujem na klub,ako je za tebe Sabrina i rumeni klub onda si upravu.
I ja bih volio da hoce neka trenercina potpisat,amin da potpise.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2019, 17:42

Sjeverjecudo je napisao/la:
10 dec 2019, 17:39
AlfredNobel je napisao/la:
10 dec 2019, 17:30
Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
Zasto vrijedjas momka,ne podrzavam njegovo misljenje za Nam -a, podrzavam za upravu,al jel zato sto ne misli isto kao ti razlog da ga vrijedjas,i poslije kad ti budu prijetili plakat ces ovuda kako ti neko prijeti,a nicim izazvan vrijedjas momka
nemoj prijetiti nekom fizičkim nasiljem , pogotovo ne liku poput Alfreda koji benchuje po teretane, not smart ;) :idea:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 10 dec 2019, 17:43

AlfredNobel je napisao/la:
10 dec 2019, 17:30
Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
:urnebes: :urnebes:



Nije ti ovo Vijetnam ba.. :mrgreen: nije se rodio ko je mahali dohako... :urnebes:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 dec 2019, 17:46

Na ovom forumu uvijek neka kontra. Ja kad sam pisao da je uprava dobro neke stvari radila ovdje me prozvase uhljebom uprave. Sad isti ti uz upravu. Imam osjecaj da ima par likova da uvijek kontru udaraju na ovom forumu.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 10 dec 2019, 17:47

simidobar je napisao/la:
10 dec 2019, 17:43
AlfredNobel je napisao/la:
10 dec 2019, 17:30
Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
:urnebes: :urnebes:



Nije ti ovo Vijetnam ba.. :mrgreen: nije se rodio ko je mahali dohako... :urnebes:
Zato smo ko drustvo tu gdje jesmo zaostali i primitivni. Pa ta mahala dohaka svima,isti ti sjede sa Krstom,Husrefom,Rahmanovicem kojeg prozivate da je bojkotovo itd

koznazna
Postovi: 72
Pridružen/a: 06 dec 2019, 09:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koznazna » 10 dec 2019, 17:49

Napapijri je napisao/la:
10 dec 2019, 16:59
Polako, vidjet cemo ko je slijep pored ociju kada ova garnitura uprave ode, a otici ce.
Ako i odu to ce biti zato sto Nam hoce, a ne sjeverna tribina.

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 10 dec 2019, 17:50

Denchi je napisao/la:
10 dec 2019, 17:42
Sjeverjecudo je napisao/la:
10 dec 2019, 17:39
AlfredNobel je napisao/la:
10 dec 2019, 17:30

E levatu hahahahahahhahahah

Nema više mahale i mahalske politike, dozovite se mangupi.
Zasto vrijedjas momka,ne podrzavam njegovo misljenje za Nam -a, podrzavam za upravu,al jel zato sto ne misli isto kao ti razlog da ga vrijedjas,i poslije kad ti budu prijetili plakat ces ovuda kako ti neko prijeti,a nicim izazvan vrijedjas momka
nemoj prijetiti nekom fizičkim nasiljem , pogotovo ne liku poput Alfreda koji benchuje po teretane, not smart ;) :idea:
Ne prijetim ja nikom nasiljem,opcenito sam isticao da sam protiv bilo kakvog vrijedjanja ili eventualno nasilja,vidis da sam napisao ,,kad ti budu prijetili"
Nego samo kazem da su se zalili ovdje da im neko prijeti,a vrijedjaju nekog zato jer ne misli isto kao i oni.
Jel uredu nekog nazivat levatom zato sto ti se ne svidja njegovo misljenje?
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk, tabba77 i 24 gosta.