FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ZgemboHZ
Postovi: 263
Pridružen/a: 10 dec 2019, 19:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZgemboHZ » 25 dec 2019, 23:41

bordobijeli je napisao/la:
25 dec 2019, 23:35
ZgemboHZ je napisao/la:
25 dec 2019, 23:30
bordobijeli je napisao/la:
25 dec 2019, 23:24
Fudbal se igra radi navijaca i moras imati odnose i komunikaciju s svojim navijacima. Realno blizu smo S Koreje
Ta zabluda je mozda bila malo istinita prije 40 godina. Danas niko ozbiljan ne igra fudbal zbog navijaca niti koga boli racku za iste. Fudbal se igra samo zbog para. Te price o navijacima su ravne onoj usrefovoj o ljubavi prema klubu.
Ne znam ni jedan klub da je uspjesna i bogat a da ima prazne tribine.
Eto npr Dinamo.
Ali opet ti kazem da nijedan uspjesan i bogat klub ne igra za navijace niti zavisi od njih. To je bilo tako prije 40-50 godina.

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 dec 2019, 23:44

ZgemboHZ je napisao/la:
25 dec 2019, 23:41
bordobijeli je napisao/la:
25 dec 2019, 23:35
ZgemboHZ je napisao/la:
25 dec 2019, 23:30


Ta zabluda je mozda bila malo istinita prije 40 godina. Danas niko ozbiljan ne igra fudbal zbog navijaca niti koga boli racku za iste. Fudbal se igra samo zbog para. Te price o navijacima su ravne onoj usrefovoj o ljubavi prema klubu.
Ne znam ni jedan klub da je uspjesna i bogat a da ima prazne tribine.
Eto npr Dinamo.
Ali opet ti kazem da nijedan uspjesan i bogat klub ne igra za navijace niti zavisi od njih. To je bilo tako prije 40-50 godina.
Protivnik sam da tribine vode klub, al moramo znati gdje klub ide. Selimovic i drustvo su nam lagali igrat cemo LP i slicne price a Tanova ambicija bila razvoj akademije,o tome pricam o bacanju prašine u oči.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 25 dec 2019, 23:45

Volio bih prije da bude Vinko nego Custovic, nekako mi je skroz nepoznanica taj Custovic, jedino sto mogu vidjeti u prednosti od Vinka jesto u tome sto je radio u Belgiji, to sto ima iskustva iz bolje lige, al dal to iskustvo moze proci u nasoj ligi to je pitanje veliko a Bgm i rizik, dok Vinko je dosta upoznat sa nasom ligom, samim tim i ovajao je ovu ligu, sigurno pratio je vise Sarajevo nego Custovic (zbog mladih reprezentativaca).

Vidjet cemo uskoro ko ce to biti, pa mozda ne bude neko od njih dvojice, neki treći bude, ko god dodje treba da dobije nasu podrsku.
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 dec 2019, 23:48

Benjolos je napisao/la:
25 dec 2019, 23:45
Volio bih prije da bude Vinko nego Custovic, nekako mi je skroz nepoznanica taj Custovic, jedino sto mogu vidjeti u prednosti od Vinka jesto u tome sto je radio u Belgiji, to sto ima iskustva iz bolje lige, al dal to iskustvo moze proci u nasoj ligi to je pitanje veliko a Bgm i rizik, dok Vinko je dosta upoznat sa nasom ligom, samim tim i ovajao je ovu ligu, sigurno pratio je vise Sarajevo nego Custovic (zbog mladih reprezentativaca).

Vidjet cemo uskoro ko ce to biti, pa mozda ne bude neko od njih dvojice, neki treći bude, ko god dodje treba da dobije nasu podrsku.
Napokon neko normalan s normalnim razmišljanjem. :thumbup:

@orangina
Koje su to kontaktirali, Jovića i Vidakovića sigurno nisu, a sumnjam da su se odlučili i na giganta Varešanovića. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 25 dec 2019, 23:48

ako smo onom dali nadimak "sir dragan jović" neka ovom bude "sir i vinko",ne znam,poprilično sam se razočarao ako ovo bude istina


VVVBK

Avatar
ZgemboHZ
Postovi: 263
Pridružen/a: 10 dec 2019, 19:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZgemboHZ » 25 dec 2019, 23:49

bordobijeli je napisao/la:
25 dec 2019, 23:44

Protivnik sam da tribine vode klub, al moramo znati gdje klub ide. Selimovic i drustvo su nam lagali igrat cemo LP i slicne price a Tanova ambicija bila razvoj akademije,o tome pricam o bacanju prašine u oči.
Pa bio je onaj opsiran intervju sa Namom. Meni nadu ulijeva cinjenica da je on fudbalski fanatik, dok je Tan samo biznismen i o fudbalu zna isto koliko i ja o nuklearnoj energiji.
Ne moze sve preko noci

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 dec 2019, 23:52

ZgemboHZ je napisao/la:
25 dec 2019, 23:49
bordobijeli je napisao/la:
25 dec 2019, 23:44

Protivnik sam da tribine vode klub, al moramo znati gdje klub ide. Selimovic i drustvo su nam lagali igrat cemo LP i slicne price a Tanova ambicija bila razvoj akademije,o tome pricam o bacanju prašine u oči.
Pa bio je onaj opsiran intervju sa Namom. Meni nadu ulijeva cinjenica da je on fudbalski fanatik, dok je Tan samo biznismen i o fudbalu zna isto koliko i ja o nuklearnoj energiji.
Ne moze sve preko noci
Volio bi da se obistimi njegova prica da cemo igrati LP. Iskreno ja sam sumnjicav al evo vrijeme ce pokazati.

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 25 dec 2019, 23:56

Nadam se da nisu ludi da pristanu da uporedo vodi u21

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 26 dec 2019, 00:06

BordoSarajevo je napisao/la:
25 dec 2019, 23:03
Mahala na aparatima i nema više informacija = ništa ne rade i ništa se ne dešava pa se stvara dojam činjenice prije jednakosti.

Čim se prihvate posla, što je jako rijetko, informacije cure i šire se brzinom svjetlosti.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap:

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 26 dec 2019, 00:06

mirzatele je napisao/la:
25 dec 2019, 23:56
Nadam se da nisu ludi da pristanu da uporedo vodi u21

To je krajnje nemoguce oboje da vodi, jedno bi uvijek ispaštalo, tako da ako pristanu na to onda su u upravi tačno budale.
Bordo bijeli za život cijeli!!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 26 dec 2019, 00:08

Jbg nece da odg na viber = nista ne rade.
NAPRAVA UPOLJE !!!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 26 dec 2019, 00:16

Dotaknimo se mlade reprezentacije. Mnogi mladi igrači ističu da Vinko Marinović gradi sa vama specifičan odnos. Jesi li ti zadovoljan takvim odnosom?

Mladim igračima je razgovor sa selektorom jako bitan, bez obzira na to da li igraš ili ne igraš. Vinko nam jasno kaže na čemu moramo raditi, šta su naše greške. Ima odličan odnos sa svim igračima, razgovara sa nama konstantno. Selektor nam uvijek spominje A reprezentaciju, kroz primjere Amera Gojaka, Stjepana Lončara i drugih igrača koji su iz U-21 tima prešli u A tim. Daje nam kroz to veliku motivaciju. Svaki mladi igrač koji dođe nastupati za U-21 reprezentaciju nada se dolasku u seniore. Mislim da je to normalno, tako da i ja očekujem jednog dana svoju šansu. Volio bih da moj odnos sa trenerom u Belgiji bude onakav kakav je moj odnos sa Vinkom Marinovićem. - Nihad Mujakić

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 dec 2019, 00:23

Ma dobar je Vinko još ako ga uprava isprati s pojacanjima i nekim njegovim zahtjevima bit ce to dobro. Ono sto sam kod njeg dosad zapazio je dobra defanzivna disciplina i ubitacna kontra, nisam vidjeo da njegovi timovi igraju leprsavo.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 26 dec 2019, 00:25

bordobijeli je napisao/la:
26 dec 2019, 00:23
Ma dobar je Vinko još ako ga uprava isprati s pojacanjima i nekim njegovim zahtjevima bit ce to dobro. Ono sto sam kod njeg dosad zapazio je dobra defanzivna disciplina i ubitacna kontra, nisam vidjeo da njegovi timovi igraju leprsavo.
ja bi vise volio da bude neko drugi al ako cemo realno mi u europi i mozemo jedino na defanzivu i kontre nesto i pokusati.
You are someone else I am still right here

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 26 dec 2019, 00:46

Ako je istina za Vinka onda dobrodosao.
Imat ce moju podrsku kao sto bi imao i svaki drugi trener.
Al definitivno ovo nije neki korak naprijed u odnosu na Husrefa,toliko o lazima uprave i ljudi bliskih njima da zele da naprave neki iskorak jer ovo nije nikakvo poboljsanje.
I pticama na grani je jasno kakva su **** i kako su nesposobni levati iz uprave. Uprava napolje !!!!!
U svakom slucaju upravu treba otjerati,Al novi trener ne treba da trpi zbog toga i njemu treba dati sansu i pruziti podrsku do kraja i nadam se na kraju zajedno sa njim slaviti titulu.
Nadam se da ce se sad poceti i raditi na rijesavanju igracke krizaljke,odnosno otjerati koga treba a dovesti nove igrace koji ce se nadam se pokazati kao pojacanja.
@Denchi zar ti nisi rekao da ce biti neki stranac ?
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 26 dec 2019, 00:53

Čovjek se, nakon zasluženog otkaza Husrefu, ponadao nekom iskoraku po pitanju trenera (npr. Marku Nikoliću), kad ono dolazi Marinović :facepalm: :facepalm:

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 26 dec 2019, 00:57

Sjeverjecudo je napisao/la:
26 dec 2019, 00:46
Ako je istina za Vinka onda dobrodosao.
Imat ce moju podrsku kao sto bi imao i svaki drugi trener.
Al definitivno ovo nije neki korak naprijed u odnosu na Husrefa,toliko o lazima uprave i ljudi bliskih njima da zele da naprave neki iskorak jer ovo nije nikakvo poboljsanje.
I pticama na grani je jasno kakva su **** i kako su nesposobni levati iz uprave. Uprava napolje !!!!!
U svakom slucaju upravu treba otjerati,Al novi trener ne treba da trpi zbog toga i njemu treba dati sansu i pruziti podrsku do kraja i nadam se na kraju zajedno sa njim slaviti titulu.
Nadam se da ce se sad poceti i raditi na rijesavanju igracke krizaljke,odnosno otjerati koga treba a dovesti nove igrace koji ce se nadam se pokazati kao pojacanja.
@Denchi zar ti nisi rekao da ce biti neki stranac ?

To dal je uprava pogrijesila ćemo saznati tek na kraju sezone, sad je malo glupo govoriti da je sve ovo greška, možda uspije ovo sve sa Vinkom ili nekim drugim ko dodje, u slucaju da ne uspijemo osvojiti titulu, onda tek mozemo kritikovati upravu i tjerat je a do tada trebamo se strpiti malo i dati podrsku za dobrobit našeg Sarajeva.
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 26 dec 2019, 01:01

Historicar je napisao/la:
26 dec 2019, 00:53
Čovjek se, nakon zasluženog otkaza Husrefu, ponadao nekom iskoraku po pitanju trenera (npr. Marku Nikoliću), kad ono dolazi Marinović :facepalm: :facepalm:
Ma ne mora Nikolic, velik zalogaj ali Custovic je pristojno ime.. uzimam u obzir da jedinu ulogu u toj u 21 i svim selekcijama ima nacionalni kljuc i sve je jasno.. sigurno ako je istina nikakav je ovo potez uprave a ni napredak

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 26 dec 2019, 01:09

Da se razumijemo smatram da je Custovic upitnik.

Al argument kontra Custovica a kao u kotist Vinka, da se nije zadrzao nigdje duze od godinu kao trener je smiješan jer ista prica je i sa Vinkom. Razlika je u tih 6 mjeseci u Zrinjskom al jedan trener u Belgiji a drugi u BiH.

Sa Custovicem je upitan napredak, sa Vinkom napredak nije upitan, jer ga nece biti. Bice MOZDA rezultati koje smo mogli imati i sa Husrefom, al napredak jednostavno ne moze jer ce u Evropi igrati zatvori se pa ako sta napravi iz kontre.
Pominje se da je takticki izbacio Sarajevo iz kupa i na osnovu toga presao u Zrinjski. Ljudi dva suta na gol Sarajeva i dva gola, Kodro ga unistio takticki. Cista sreca je prolazak u kupu.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 26 dec 2019, 01:17

Ja se jos uvijek nadam da su samo ovo mahalske ....

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Dadox, NazorUso i 39 gostiju.