FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lecler
Postovi: 2430
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 26 dec 2019, 19:33

Sretno Vinko,ako ti imadneš sreće imaćemo i mi.
Sarajevo iznad svih!
Vamos Sarajevo!
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 26 dec 2019, 19:34

SarajevoJeBordo je napisao/la:
26 dec 2019, 19:17
Ne znam kako ne kontaš da 200 ljudi ne može više nikoga otjerati niti 200 ljudi s ulice može voditi klub. Kao ni 200 onih nepismenih za slikama po komentarima, a ne znaju razliku između SFK i našeg kluba. Komentar mi je zlonamjeran za one kojima je pojedinac iznad kluba.
Kontam ja to i više nego dobro. Na krivom mjestu odgovaraš i pišeš to što pišeš. To treba da pišeš na fejsbuku. Da li je iko tu sliku koju spominješ zalijepio ovdje? Na prste jedne ruke možeš ovdje nabrojati ljude kojima je neko iznad kluba, a dosta ljudi čita i piše ovdje, pa ja tebi govorim, kako ne kontaš da 200 ljudi čita tvoje provokacije koje odgovaraš ljudima koji uopšte i ne pišu ovdje. Vjerujem da se i zbog takvog pisanja stvorila i ovdje podjela jer ljudima smeta vrijeđanje i stavljanje na teret svega negativnog jednoj strani dok se druga opravdava za sve i svašta, a svi imaju krivicu.

Nemam ništa protiv smjene Husrefa, ali me iritira konstantno vrijeđanje i ismijavanje.
Kao što možete reći da je nekom Husref iznad kluba i da navija za Husrefa a ne za FKS, mogu i ja reći da vi ne navijate za Sarajevo već protiv Husrefa.
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 26 dec 2019, 19:35, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 26 dec 2019, 19:35

dobro dosao Vinko!
a sad malo o pojacanjima Fanimo,Beganović,STS,Hadzic,Obradovic :hmmmmm:
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 26 dec 2019, 19:36

BordoSarajevo je napisao/la:
26 dec 2019, 19:34
SarajevoJeBordo je napisao/la:
26 dec 2019, 19:17
Ne znam kako ne kontaš da 200 ljudi ne može više nikoga otjerati niti 200 ljudi s ulice može voditi klub. Kao ni 200 onih nepismenih za slikama po komentarima, a ne znaju razliku između SFK i našeg kluba. Komentar mi je zlonamjeran za one kojima je pojedinac iznad kluba.
Kontam ja to i više nego dobro. Na krivom mjestu odgovaraš i pišeš to što pišeš. To treba da pišeš na fejsbuku. Da li je iko tu sliku koju spominješ zalijepio ovdje? Na prste jedne ruke možeš ovdje nabrojati ljude kojima je neko iznad kluba, a dosta ljudi čita i piše ovdje, pa ja tebe govorim, kako ne kontaš da 200 ljudi čita tvoje provokacije koje odgovaraš ljudima koji uopšte i ne pišu ovdje. Vjerujem da se i zbog takvog pisanja stvorila i ovdje podjela jer ljudima smeta vrijeđanje i stavljanje na teret svega negativnog jednoj strani dok se druga opravdava za sve i svašta.

Nemam ništa protiv smjene Husrefa, ali me iritira konstantno vrijeđanje i ismijavanje.
Kao što možete reći da je nekom Husref iznad kluba i da navija za Husrefa a ne za FKS, mogu i ja reći da vi ne navijate za Sarajevo već protiv Husrefa.
Naravno da navijam protiv svega što šteti boljitku kluba.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9561
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 dec 2019, 19:37

Od "pojacanja" Obradovic,Irfan,STS a fanimo i beganovic su panjevi..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 26 dec 2019, 19:40

BordoSarajevo je napisao/la:
26 dec 2019, 19:34
SarajevoJeBordo je napisao/la:
26 dec 2019, 19:17
Ne znam kako ne kontaš da 200 ljudi ne može više nikoga otjerati niti 200 ljudi s ulice može voditi klub. Kao ni 200 onih nepismenih za slikama po komentarima, a ne znaju razliku između SFK i našeg kluba. Komentar mi je zlonamjeran za one kojima je pojedinac iznad kluba.
Kontam ja to i više nego dobro. Na krivom mjestu odgovaraš i pišeš to što pišeš. To treba da pišeš na fejsbuku. Da li je iko tu sliku koju spominješ zalijepio ovdje? Na prste jedne ruke možeš ovdje nabrojati ljude kojima je neko iznad kluba, a dosta ljudi čita i piše ovdje, pa ja tebi govorim, kako ne kontaš da 200 ljudi čita tvoje provokacije koje odgovaraš ljudima koji uopšte i ne pišu ovdje. Vjerujem da se i zbog takvog pisanja stvorila i ovdje podjela jer ljudima smeta vrijeđanje i stavljanje na teret svega negativnog jednoj strani dok se druga opravdava za sve i svašta, a svi imaju krivicu.

Nemam ništa protiv smjene Husrefa, ali me iritira konstantno vrijeđanje i ismijavanje.
Kao što možete reći da je nekom Husref iznad kluba i da navija za Husrefa a ne za FKS, mogu i ja reći da vi ne navijate za Sarajevo već protiv Husrefa.
Otjerane dosta jace ribe od tih 200 rak rana kako se ovde nazivaju najvatreniji navijaci kluba ,do Elvira i Dine sto ih tan ne zastiti i na koji nacin bi to uradio .
A ne neke seljake iz pickovca sto su jucer sljegli u Sarajevo da se uce na nasem klubu ..
Bordo sarajevo budi im sekjuriti haha.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 26 dec 2019, 19:56

Da je zadnji igrač na svijetu Obradovića ne bih doveo.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 26 dec 2019, 20:17

HordasOdMalena je napisao/la:
26 dec 2019, 19:56
Da je zadnji igrač na svijetu Obradovića ne bih doveo.
+1000

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2019, 20:33

Citam neki clanak o Vinku i zapara mi oci
VINKO CE IMATI IZDASAN BUDZET za pojacanja.
Znaci uprava je vise nego svjesna da je titula primarni cilj.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 dec 2019, 20:41

Kad ce biti zvanicno za Vinka?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 26 dec 2019, 20:42

BordoSarajevo je napisao/la:
26 dec 2019, 18:42
Mene zanima mišljenje @DENCHIA, ne javlja se nešto.
Stranac, međunarodno iskustvo novog trenera, da li je to Vinko Marinović?
Toliko citiran i toliko spominjan intervju gosp. Nama sa klix-a i pranje mozga....
I usput jedno pitanje, za @Denchi-a gosp. da li nas je gosp. Nam slagao jer je najavio stranca VRLO BRZO?

Čim budem imao vremena vadim komentare :mrgreen: :mrgreen:
Ovo su lokalci ubjedili da je pravi izbor Nama....on je bio za skupljeg i stranca....aminovao je to odmah...
Vinko ima skoro duplo manje od HM platu....
Meni se licno ne svidja ovo jer su ovo radili i prije, na prelomu sezone skrtarili na tom nekom igracu ili nakon smjene na jakom treneru pa pokusavali sa Hurticima,repuhom, i sl.
To nas je uvijek kostalo u konacnici, ili bi bar lakse dosli do cilja.....bez patnje....ne govorim da necemo osvojiti titulu, moze to Vinko sigurno, uz to ce imati svu organizaciju i logistiku potrebnu...ali trebalo se kehnut za trenera...svakako ne treba nista specijalno od igraca a niti ih ima dostupnih bas sada....na ljeto druga prica, novi budzet....

U isto vrijeme, trazili su nekog da koristi Akademiju i da zna sa mladima, Vinko je uvijek bio na listi, ali nekad je bio "preskup" i "nemoguce" da da otkaz savezu....

Nisam zadovoljan, traljavo je i objavljeno, neki rs portal prvi saznao, amaterski....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 26 dec 2019, 20:51

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 dec 2019, 19:37
Od "pojacanja" Obradovic,Irfan,STS a fanimo i beganovic su panjevi..

Ne znam jel to pod Irfan mislis na Irfana Hadzica ali ako je on u pitanju ako se ne varam on ove sezone moze igrati samo za Zrinjski ili one Turke, ne i za treći klub, ako si mislio na nekog drugog Irfana onda nista
Pyro is not a crime !

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9561
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 dec 2019, 20:55

THEC je napisao/la:
26 dec 2019, 20:51
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 dec 2019, 19:37
Od "pojacanja" Obradovic,Irfan,STS a fanimo i beganovic su panjevi..

Ne znam jel to pod Irfan mislis na Irfana Hadzica ali ako je on u pitanju ako se ne varam on ove sezone moze igrati samo za Zrinjski ili one Turke, ne i za treći klub, ako si mislio na nekog drugog Irfana onda nista
Mislio sam na Irfana Hadzica.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 26 dec 2019, 20:56

emir79 je napisao/la:
26 dec 2019, 16:40
pasica je napisao/la:
26 dec 2019, 16:38
Dosao je puno bolji trener.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 26 dec 2019, 20:58

E pa eto koliko znam takvo je pravilo, da u jednoj sezoni igrac moze potpisati za tri kluba ali smije igrati tj upisati nastupe u samo dva, tako da je on za nas trenutno nerealan, njega zaganjati na ljeto ako Turci ne budu htjeli da ga zadrze
Pyro is not a crime !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 26 dec 2019, 21:00

Denchi je napisao/la:
26 dec 2019, 20:42
BordoSarajevo je napisao/la:
26 dec 2019, 18:42
Mene zanima mišljenje @DENCHIA, ne javlja se nešto.
Stranac, međunarodno iskustvo novog trenera, da li je to Vinko Marinović?
Toliko citiran i toliko spominjan intervju gosp. Nama sa klix-a i pranje mozga....
I usput jedno pitanje, za @Denchi-a gosp. da li nas je gosp. Nam slagao jer je najavio stranca VRLO BRZO?

Čim budem imao vremena vadim komentare :mrgreen: :mrgreen:
Ovo su lokalci ubjedili da je pravi izbor Nama....on je bio za skupljeg i stranca....aminovao je to odmah...
Vinko ima skoro duplo manje od HM platu....
Meni se licno ne svidja ovo jer su ovo radili i prije, na prelomu sezone skrtarili na tom nekom igracu ili nakon smjene na jakom treneru pa pokusavali sa Hurticima,repuhom, i sl.
To nas je uvijek kostalo u konacnici, ili bi bar lakse dosli do cilja.....bez patnje....ne govorim da necemo osvojiti titulu, moze to Vinko sigurno, uz to ce imati svu organizaciju i logistiku potrebnu...ali trebalo se kehnut za trenera...svakako ne treba nista specijalno od igraca a niti ih ima dostupnih bas sada....na ljeto druga prica, novi budzet....

U isto vrijeme, trazili su nekog da koristi Akademiju i da zna sa mladima, Vinko je uvijek bio na listi, ali nekad je bio "preskup" i "nemoguce" da da otkaz savezu....

Nisam zadovoljan, traljavo je i objavljeno, neki rs portal prvi saznao, amaterski....
Hahah, pa zar nisi rekao da je Namova zadnja i da se on pita kao i da je on najavio promjenu trenera zarad nekog stranca sa međunarodnim iskustvom.

Nemoj molim te ta odma opravdanja za igrače u ovom roku, pa nismo mi Man.City da imamo top ekipu i da nas rijetko ko može pojačati. Nama je svaki profesionalni fudbaler pojačanje a takvih imaš u bilo kojem trenutku bezbroj, bila zima, bilo ljeto.

Opet neka najavljivanja od ljeta za budžet, pa dokle ljudi dragi? Kad će doći to ljeto i to vrijeme za budžet? Zar nije ogromna cifra stigla i legla, hoćel više taj mali korak naprijed pa da dogradimo ovu ekipu na tri kritične pozicije sa igračima tipa Lazić, Ahmet... a ne sa prosjek igračima tipa Guzina, Milanovic, Letic, Gavric...
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 26 dec 2019, 21:03, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Tatamata1946
Postovi: 1645
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 26 dec 2019, 21:02

Nadam se da ce novi trener imati petlju i bez okolisanja traziti prava pojacanja s kojima ce se prosetati ligom. A ako ih ne dobije javno optuziti upravu i vlasnika.

Sretno Vinko! Donesi nam titulu!

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 26 dec 2019, 21:05

Denchi je napisao/la:
26 dec 2019, 20:42
BordoSarajevo je napisao/la:
26 dec 2019, 18:42
Mene zanima mišljenje @DENCHIA, ne javlja se nešto.
Stranac, međunarodno iskustvo novog trenera, da li je to Vinko Marinović?
Toliko citiran i toliko spominjan intervju gosp. Nama sa klix-a i pranje mozga....
I usput jedno pitanje, za @Denchi-a gosp. da li nas je gosp. Nam slagao jer je najavio stranca VRLO BRZO?

Čim budem imao vremena vadim komentare :mrgreen: :mrgreen:
Ovo su lokalci ubjedili da je pravi izbor Nama....on je bio za skupljeg i stranca....aminovao je to odmah...
Vinko ima skoro duplo manje od HM platu....
Meni se licno ne svidja ovo jer su ovo radili i prije, na prelomu sezone skrtarili na tom nekom igracu ili nakon smjene na jakom treneru pa pokusavali sa Hurticima,repuhom, i sl.
To nas je uvijek kostalo u konacnici, ili bi bar lakse dosli do cilja.....bez patnje....ne govorim da necemo osvojiti titulu, moze to Vinko sigurno, uz to ce imati svu organizaciju i logistiku potrebnu...ali trebalo se kehnut za trenera...svakako ne treba nista specijalno od igraca a niti ih ima dostupnih bas sada....na ljeto druga prica, novi budzet....

U isto vrijeme, trazili su nekog da koristi Akademiju i da zna sa mladima, Vinko je uvijek bio na listi, ali nekad je bio "preskup" i "nemoguce" da da otkaz savezu....

Nisam zadovoljan, traljavo je i objavljeno, neki rs portal prvi saznao, amaterski....
Najveci lazov ,prevarant i bot ovde koji pise ,kada ne cure informacije koji si ti **** da ovde iznosis te price ko ti to plasira imenuj ga da kad budu letili ovi da slucajno i taj ne ostane na grbaci kluba ,cuj satro on vec zna koja mu je i plata ,zemljo otvori se .
Zar nije Namova zadnja ?cuj plasiranja prica sabra i rumeni lokalci iz siminog hana i buturovic polja ga uvjerili sta je dobro za klub ...
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 26 dec 2019, 21:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 26 dec 2019, 21:06

@Denchi, ti funkcionises na principu obratne psihologije. Sve sto kazes, bude totalno suprotno. Napisi nam neke parove za kladionicu kad uhvatis vremena.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 26 dec 2019, 21:10

zagorski je napisao/la:
26 dec 2019, 18:57
AlfredNobel je napisao/la:
22 dec 2019, 20:09
slika


WELCOME ADNAN ČUSTOVIĆ

Say "hello" bitches

:rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kmenkake i 48 gostiju.