FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni radom uprave FK Sarajevo?

Jako sam zadovoljan, nikad bolja uprava!
33
16%
Zadovoljan sam.
40
19%
Ok su, negdje na sredini.
69
33%
Nisam zadovoljan.
21
10%
Uprava napolje!
44
21%

Ukupno glasova: 207

Inijesta
x 31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 13 jan 2020, 21:24

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 20:25
Denchi je napisao/la:
13 jan 2020, 20:24
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 20:13
Kako SportSport.ba saznaje Velež je zainteresovan za dovođenje ofanzivca FK Sarajevo, Gedeona Guzine.

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
slika
slika
Ne treba se prerano radovat, realnije je da sa Škrbicem uskoro budemo na 5 spiceva :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

MortemHz
Interni moderator
x 136
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 13 jan 2020, 21:25

Lajk ko hoće da vozimo Guzinu u gepeku do Mostara
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

simidobar
x 5
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 13 jan 2020, 21:26

skoroalen je napisao/la:
13 jan 2020, 20:55
simidobar je napisao/la:
13 jan 2020, 20:39

Upravu si.. :thumbup:
Ona je odgovorna za dobre stvari.. pljuvali smo Calu, Husrefa.. Oni su dezurni krivci.. Izvini do mene je ;)

@skoroalen

Da je protestvovala javno tad nebi se bar desila listica sad.. bez drugih kradja ove sezone.. I to bi bio ogroman dobitak..
To je sve "šta bi bilo kad bi bilo". I ove sezone je dlaka falila da se stane u kraj ustaškom orgijanju dole, sudija je povukao igrače. Sad, ko je bio za to da se na teren izađe a ko nije, mislim da nikad nećemo saznat. Jedni kažu Husref, drugi Sabrina, treći igrači...
A u Lištici svakako nismo sudijski pokradeni. Sudija je, kako rekoh, svoje obavio. Pokradeni smo na drugim mjestima al to je sad nešta drugo. Svejedno, te sezone je suspendovano 10ak sudija, pa je dvije sezone kasnije suđenje bilo manje-više OK, pa sad opet ne valja. Tako da ne može nikako inertna reakcija iz te godine bit uzrok lošeg suđenja ove godine, kad je dvije godine sve bilo OK. Isto da kažeš, e da su iz UEFAe skočili kad je Chelsea pokraden protiv Barcelone 2009., ne bi Real 2018. prošao Bayerna golom iz ofsajda. Nepovezani slučajevi skroz.
E svaka ti cast na objasnjenju. :thumbup:

Bilo je dobro sudjenje i prosle sezone, pogotovo u Mostaru.. krali su nas al necemo o tom.. :mrgreen:

Poredjenje je vrh. Ugledala se sabra na njih i cak je bila hrabrija..dok su iz Chelsea i Bayerna kukali ko zadnje pi*kurine po citavoj Evropi ona je takve situacije muski podnijela, bez rijeci..

Neka sabrine, ne znam ni sam sto mi je krivo sto se uhljebila..
Uspjela je u zivotu zavide joj svi... Mora da je to.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Denchi
x 92

Post Postao/la Denchi » 13 jan 2020, 21:28

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 21:25

:D :opaopa: :arrow:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Pitar6785
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Pitar6785 » 13 jan 2020, 21:30

Da mi imamo kakvog celu bajramovica ili Smaila Sikala da posuta ove sto napadaju Husrefa i nazivajuga ruznim imenima, a vala i ovim sto ga brane i sto su kofol protiv uprave radi smjene husrefa a do prije 5.5 mjeseci lizali sisu sabrininu i kompani..

Na kraju daj da uradimo nesto dobro za atmosferu kluba i na kraju sezone ako ne osvoje titulu uzet plankacy i otjerat sve redom, ako uzmu titulu dat im buket cvjeta poljubit se i idemo dalje..

Sto se tice Vinka vec smo predvidjeli da ce bit sablonski prica nema se igraca sve sto je slobodno nije kvalitetno al nekonta da se da predpostavit da igraca ima al para slabo..

Jednu sam stvar primjetio na snimku da su igraci veoma fokusirani kad im Vanko prica.

Steta sto je sto nije doveo za trenera golmana Envera ona ubleha zenicka upropasti kovu, tacno one greske sto je pravio iste greske koje je i Adi radio kad je bio golman, mahniti bandovic je bio bolji od njeg, alaim je oliver kan za onog klauna..

Slazem se da nasi fakulteti (posebno u nauci oko sporta sportski disciplina itd) nisu kvalitetni (jer i nemamo ni jedan profesionalni sport osim ovi par puta gidisnje sto se okupi fudbalska i kosarkaska repka) nemanacemu ucit..

Taj segment treba uvozit maksinalno.

Denchi
x 92

Post Postao/la Denchi » 13 jan 2020, 21:30

simidobar je napisao/la:
13 jan 2020, 21:26
pa to ti je suština
ljubomoran si na njen uspjeh
:kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AngelDiMaria
x 19
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 13 jan 2020, 21:31

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 20:35
AngelDiMaria je napisao/la:
13 jan 2020, 08:35
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 07:31
Dosta ravnopravna borba u anketi sa pet ponuđenih opcija. :D
Vazno je da prva opcija ima vise od zadnje :tokralju: :tokralju:
Nemoj da trazim od uorave jos deset da mi plate

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 13 jan 2020, 21:34

Evo samo neka mi neko od ovih likova odgovori na ovo i ja prestajem jednom za sva vremena spominjati Husrefa, jer odavno više nema smisla, kao da je ebeni Klopp.

Da li bi vi ovoliko hlinili, plakali, kmečali, prali, smarali i sve ostalo da je u koži i na mjestu Husrefa bio recimo Nalić/Bošnjaković/Varešanović/Starčević/Marinović i bilo koji drugi trener?
Jel tako da je istina da bi svi vi pljuvali i skidali glavu svakom pobrojanom gore da je izgubio dva derbija i primio osam komada u dvije tekme? Samo to znači, da i ne spominjem kako je svlačionica zbog njega u katastrofi, kako je već bio opominjan zbog psovanja i nefer ponašanja prema igračima, kako je zbog njega otišao Jela, kako nema trunke samokritičnosti i kako je sama igra u qurcu.

Znam ja odgovor, ali eto.

skoroalen
x 47
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2020, 21:34

simidobar je napisao/la:

E svaka ti cast na objasnjenju. :thumbup:

Bilo je dobro sudjenje i prosle sezone, pogotovo u Mostaru.. krali su nas al necemo o tom.. :mrgreen:

Poredjenje je vrh. Ugledala se sabra na njih i cak je bila hrabrija..dok su iz Chelsea i Bayerna kukali ko zadnje pi*kurine po citavoj Evropi ona je takve situacije muski podnijela, bez rijeci..

Zamisli, ljudi u svijetu VAR otkrili pa opet bivaju pokradeni...
Sudijske krađe se dešavaju u svim ligama svijeta, velikim takmičenjima, prvenstvima...
Srpska liga je 10 levela iznad naše pa je tamo smiješno šta se sve Zvezdi svira kad ne mogu čisto dobit. A čisto Liverpula uzeli.
Na Mundijalu 2010. lopta metar u golu Neuera, Lampard pucao, sudija pokazao da se igra. Zamisli, kolijevka fudbala tako oštećena.
Spomenuti duel polufinala LP, pa Messi oboren na 18 metara od gola protiv Milana prije par sezona a sviran penal, pa gol rukom Messija, asistencija rukom Henryja, da ne spominjem u ligama petice greške iz kola u kolo... svjež primjer, na derbiju Arsenala i Chelseaja Jorginho sa žutim kartonom pravi treći glup faul na sredini, sudija ne gleda VAR. Kasnije isti taj igrač zabije gol za poravnanje i okrene utakmicu. Uz svu tehnologiju...

Mi smo miljama iza tih liga, organizacija, takmičenja, tehnologija. Greške se dešavaju svima, tako i nama. Znali smo bit i pogurani i pokradeni, ako ćemo krivit upravu za sve to...
Sarajevo, ljubavi moja!

AngelDiMaria
x 19
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 13 jan 2020, 21:41

Mi bi se morali posvetiti manje stresnim sportovima, sjedecoj odbojci mozda.

Denchi
x 92

Post Postao/la Denchi » 13 jan 2020, 21:43

13 jan 2020, 21:41
što napola, imal šta ležeći, kako se zove ono na skijama pa legnu pa rokaju :hmmmmm: :think: :thumbup:

simidobar
x 5
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 13 jan 2020, 21:44

Denchi je napisao/la:
13 jan 2020, 21:30
simidobar je napisao/la:
pa to ti je suština
ljubomoran si na njen uspjeh
Amerika, seminari, poznata ko Josip Broz, plata 24.000 km... Uopste nisam razmisljao na taj nacin. :facepalm: ljubomoran sam.. :oops:

@skoroalen
Sve si upravu.. :thumbup: njima jednom u 10 godina a nama je to svakodnevnica.. al to je to. :thumbup:

Da mi ovoj upravi posaljemo pare za ulaznice a da ne dolazimo na tekme ? Il ako vec moramo doc nek nam opale po samar na ulazu za svaki slucaj ?
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Pitar6785
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Pitar6785 » 13 jan 2020, 21:47

Desno krilo desni bek defanzivni vezni

Tjeranjem guzine cruza sisica mustafica (nesto na posudbu nesto raskinut) bar bi 50% love mogli imat za ove tri pozicije

skoroalen
x 47
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2020, 21:50

Ne jednom u deset godina nego iz kola u kolo, od jednog prvenstva do drugog. Ako gledaš Engleze, vidjet ćeš koliko kontroverznih odluka je bilo ove sezone, uz taj famozni VAR.

Poenta je da ljudi imaju višemilionsku tehnologiju i privlače najbolje igrače svijeta, najveće sportske smotre ikad, pa opet greške. Isto da kažeš "čuj zakasnio voz u Japanu i digla se frka, kod nas svaki dan kasne". E u Japanu jest frka kad zakasni jer se to ne smije desit. Uložene milijarde u to i ako sistem zakaže, belaj je. Koliko je kod nas uloženo u tehnologiju, kamere, VAR, hawk-eye..?
Zamisli da u Bosni neko zabije gol kroz spoljnji dio mreže kao Kiessling usred Njemačke. Pa rat bi počeo, povele bi se priče od Amara Osima do Ante Pavelića.
Sarajevo, ljubavi moja!

Zip
x 42
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 13 jan 2020, 21:51

Treba vratit Husrefa i postavitu Rundu umjesto Sabrine :kafa:

Memara
x 26
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 13 jan 2020, 21:51

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 20:25
Denchi je napisao/la:
13 jan 2020, 20:24
MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 20:13
Kako SportSport.ba saznaje Velež je zainteresovan za dovođenje ofanzivca FK Sarajevo, Gedeona Guzine.

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
slika
slika
:opaopa: :opaopa:
slikaslika
1946

RUMENIge1946
x 37
Kontakt:

Post Postao/la RUMENIge1946 » 13 jan 2020, 21:53

13 jan 2020, 21:41
Ovi rundini foloveri bi Husrefu iscupali nogu ako treba samo da ga i tu uhljebe zarade koju marku :rol: :rol: :rol: :rol:

simidobar
x 5
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 13 jan 2020, 22:02

skoroalen je napisao/la:
13 jan 2020, 21:50
Ne jednom u deset godina nego iz kola u kolo, od jednog prvenstva do drugog. Ako gledaš Engleze, vidjet ćeš koliko kontroverznih odluka je bilo ove sezone, uz taj famozni VAR.

Poenta je da ljudi imaju višemilionsku tehnologiju i privlače najbolje igrače svijeta, najveće sportske smotre ikad, pa opet greške. Isto da kažeš "čuj zakasnio voz u Japanu i digla se frka, kod nas svaki dan kasne". E u Japanu jest frka kad zakasni jer se to ne smije desit. Uložene milijarde u to i ako sistem zakaže, belaj je. Koliko je kod nas uloženo u tehnologiju, kamere, VAR, hawk-eye..?
Zamisli da u Bosni neko zabije gol kroz spoljnji dio mreže kao Kiessling usred Njemačke. Pa rat bi počeo, povele bi se priče od Amara Osima do Ante Pavelića.
Ja pricam samo o jednom klubu, ne o nekoj kompletnoj ligi.. Koji to klub neko osteti vise puta u toku polusezone bez rijeci prigovora ?

Jel bio rat za onaj penal u Mostaru prosle sezone ? On je nasmijao citav svijet iako smo nebitna liga u fudbalu..

Jel i jedan klub dozivjeo onakve ispade nacionalizma bilo gdje na svijetu ?

Ako ti mislis da je to normalno jbga braca ja sam mozda preosjetljiv na FK Sarajevo.. pristrasan sam, smeta mi i ocekujem reakciju na svaku gresku.. Ja mislim da bez te reakcije nema ni napretka.. uopste se ne slazem sa tobom u vezi toga.. jbga

Historicar
x 26
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 13 jan 2020, 22:05

Pitar6785 je napisao/la:
13 jan 2020, 21:30
Da mi imamo kakvog celu bajramovica ili Smaila Sikala da posuta ove sto napadaju Husrefa i nazivajuga ruznim imenima, a vala i ovim sto ga brane i sto su kofol protiv uprave radi smjene husrefa a do prije 5.5 mjeseci lizali sisu sabrininu i kompani..

Na kraju daj da uradimo nesto dobro za atmosferu kluba i na kraju sezone ako ne osvoje titulu uzet plankacy i otjerat sve redom, ako uzmu titulu dat im buket cvjeta poljubit se i idemo dalje..

Sto se tice Vinka vec smo predvidjeli da ce bit sablonski prica nema se igraca sve sto je slobodno nije kvalitetno al nekonta da se da predpostavit da igraca ima al para slabo..

Jednu sam stvar primjetio na snimku da su igraci veoma fokusirani kad im Vanko prica.

Steta sto je sto nije doveo za trenera golmana Envera ona ubleha zenicka upropasti kovu, tacno one greske sto je pravio iste greske koje je i Adi radio kad je bio golman, mahniti bandovic je bio bolji od njeg, alaim je oliver kan za onog klauna..

Slazem se da nasi fakulteti (posebno u nauci oko sporta sportski disciplina itd) nisu kvalitetni (jer i nemamo ni jedan profesionalni sport osim ovi par puta gidisnje sto se okupi fudbalska i kosarkaska repka) nemanacemu ucit..

Taj segment treba uvozit maksinalno.
Kad spomenu trenera golmana, sjeti se da nam je Ibro Hodžić bio na toj poziciji.Lik jednu jedinu utakmicu u "karijeri" branio na ozbiljnom nivou, dovoljno da nas izbaci iz kupa, protiv Širokog 2010 :facepalm:
Zadnja izmjena: Historicar, dana/u 13 jan 2020, 22:14, ukupno mijenjano 1 put.

Lik
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 13 jan 2020, 22:05

MortemHz je napisao/la:
13 jan 2020, 21:25
Žao mi lika jbg, očekivao sam da će eksplodirati i zabiti 8 do 12 golova u polusezoni :think:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, Benjolos, Hole, kalex, kanarinac, RedEvil, VLADA129 i 57 gostiju.