FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 jan 2020, 22:24

Kamuflazn je napisao/la:
22 jan 2020, 22:13
bordobijeli je napisao/la:
22 jan 2020, 21:59
Razmišljam o nasem klubu situaciji kako imamo vecinskog vlasnika i nisam pametan sta da kazem. Prije dolazka stranog investitora klub bio u teskoj situaciji rijetki su bili i trofeji, po nekad nesto se osvoji tako i u evropi po neki bljesak.
Dolazkom investitora imamo 4 trofeja u 5 god, kamp se izradio, stabilni smo i sve to je super.
Al mi sad hocemo vise i bolje, hocemo opet titulu, hocemo bolje igrace, hocemo iskorak u europi, stadion. Jednostavno to je tako trazi se napredak, ne mozemo bit zadovoljni stabilni smo a recimo ne osvojimo titulu ove godine. mislim da se o ovoj temi moze fino diskutovati.
Milion eura mujakic
400.000 eura evropa
Pare od titule
Pare od kupa. Realno se mogli dovesti haos dobri igraci za novac koji smo mi kao klub zaradili radom i rezultatima. Sta smo mi dobili? Strajk, i neke polovne igrace uz izuzetak serbecica, i evo zima a mi nismo doveli nikoga ko bi unaprijedio nasu igru.
Mene zanima gdje su otisle pare?
Mene recimo vise interesuje kako zrinjski i zeljeznicar pariraju a nemaju investitora.
Na koji nacin oni dovode igrace kako placaju.
Mi bi zbog vlasnika i ulaganja trebali imati veliku prednost u dovodjenju igraca al nije bas tako. Razlog
Nam ne ulaze dovoljno
Nasa uprava nesposobna
Nesto jest od ovog.
Opet kazem stabilni smo al ne mozemo se tim zadovoljiti.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 jan 2020, 22:26

Apel voditeljima foruma, da umjesto facepalm rijeci ide opcija :historicar: za smajli :facepalm:

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 22 jan 2020, 22:27

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zip je napisao/la:
22 jan 2020, 22:26
Apel voditeljima foruma, da umjesto facepalm rijeci ide opcija :historicar: za smajli :facepalm:
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 jan 2020, 22:35

Svakako da ćemo igrati u različitim sistemima u zavisnosti od protivnika i onog što budemo uigravali. Potrebno je vidjeti da li bismo eventualnom promjenom sistema mogli podići nivo igara na ljestvicu više.
Vinko fucks :!: :clap:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 jan 2020, 22:36

Zip je napisao/la:
22 jan 2020, 22:26
Apel voditeljima foruma, da umjesto facepalm rijeci ide opcija :historicar: za smajli :facepalm:
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jan 2020, 22:41

Inijesta je napisao/la:
22 jan 2020, 22:19
MortemHz je napisao/la:
22 jan 2020, 22:16
Moje povjerenje imaju sve i da nikog ne potpišemo, rezultat iz prošle sezone i trenutno prvo mjesto mi je dovoljno iako sam skeptičan što se tiče pojedinih igrača i ne vjerujem da će završiti baš najbolje (iz kupa smo ispali, preostaje liga) za nas a to bi nas mnogo, mnogo, mnogo više koštalo nego plata i potpis za 2 kvalitetna igrača.

Upravo to, iskesiraj dva kvalitetna igraca bar do ljeta pa nek idu kad titulu uzmes, ne ocekuje niko da potpisu na 5 godina i da ih jos i prodas
Upravo, šta fali igraču, kvalitetnijem, nek bude tu pola godine i nek odma ide, ne mora ni evropu čekat, nek samo pomogne u osvajanju titule. Ne možemo zaraditi na njemu, to je činjenica, al zaradit ćemo dosta na tituli što je i više nego dovoljno. Takođe, zaradit ne možemo ni na Šerbečiću kao ni na Zinedinu, isti vrag. Evropu svakako nikad nismo spremni i uigrani dočekali.

Ni ovo slanje na "tribine" što će vjerovatno biti i sa Lazićem ne pije vode. Problem sa Adukorom, evo sada i sa Lazićem, sljedeće zime će biti ista situacija sa xy igračem/igračima. Navikli su ti igrači pauzirati, nije im strano, a klub ispašta.

Da mi prodajemo svaki rok i fine pare "zgrćemo" pa čovjek bi reko, uredu forsiranje mladih, uredu insistiranje na duže ugovore itd.... pa mi smo samo jednog igrača prodali iz ekipe koja je napravila historijski uspjeh i skroz rijetko prodajemo.

Sad bi potpiso da uzmemo titulu i za džabe bi pustio i Lazića, i Rahmana, Tatara, Oremuša. Bitan mi je uspjeh kluba, bitna mi je titula. Ovdje je teško uspostavit sistem da ti nešto znači uigranost, ovdje prolazi i mjenjanje komplet ekipe svake godine.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 22 jan 2020, 22:44

ja fkt ne mogu da vjerujem da pojedinci misle da smo dobili milion eura za mujakića :shock:


VVVBK

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 jan 2020, 22:48

Igra li se jos kakav termin
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 22 jan 2020, 22:50

nukleusmember je napisao/la:
22 jan 2020, 22:44
ja fkt ne mogu da vjerujem da pojedinci misle da smo dobili milion eura za mujakića :shock:


VVVBK
Bit ce da je tacna ona prica da je otisao besplatno, kako je tada i naveo transfermarket, ali ovdje nad ubijedise kako je to samo da se izbjegne porez :D
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 22 jan 2020, 23:06

ma i zaboravio sam na tu nebulozu jer sam se poslije toga iznervirao još 1000 puta,rasadnik smo nebuloza i bespotrebnih laži


VVVBK

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 22 jan 2020, 23:09

AngelDiMaria je napisao/la:
22 jan 2020, 22:48
Igra li se jos kakav termin
Sjetio se kad smo ga otkazali, na kraju ostali Pantelija i ja da igramo 1 na 1 :mrgreen:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 22 jan 2020, 23:22

Zakleeeet na bordo bijele bojeeeeeee
NEMA NAZAD

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 22 jan 2020, 23:37

Inijesta je napisao/la:
22 jan 2020, 22:12
Ja jedva cekam pocetak sezone pa da vidimo kakve smo to mi kvalitetne igrace doveli i to samo zbog ovih sto popljuvase sva moguca pojacanja od konkurenata

Al tad ce biti prica koju je Vinko vec poceo prodavati... mislim da smo dovoljno kvalitetni, imamo kvalitet i sl a svi smo se uvjerili u ovom prvom dijelu da nam fale 2-3 kvalitetna igraca
https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/ ... jevo/5541

Jasno je receno da je Husref Musemic dobio otkaz zbog nekvalitetne igre. Logicno je onda da se smatra da imamo dovoljno kvalitetnu ekipu da igramo lijepo i imamo rezultat i da nam pojacanja nisu potrebna.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 22 jan 2020, 23:43

Denchi je napisao/la:
22 jan 2020, 22:35
Svakako da ćemo igrati u različitim sistemima u zavisnosti od protivnika i onog što budemo uigravali. Potrebno je vidjeti da li bismo eventualnom promjenom sistema mogli podići nivo igara na ljestvicu više.
Vinko fucks :!: :clap:
slika
Nista to, lahko je pricati, svi mi to mozemo tako govoriti kako bi uradili. Ono sto treba te rijeci sprovesti u djelo, e tu cemo vidjeti sta ce biti.
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 jan 2020, 23:45

Orangina85 je napisao/la:
22 jan 2020, 23:37
Inijesta je napisao/la:
22 jan 2020, 22:12
Ja jedva cekam pocetak sezone pa da vidimo kakve smo to mi kvalitetne igrace doveli i to samo zbog ovih sto popljuvase sva moguca pojacanja od konkurenata

Al tad ce biti prica koju je Vinko vec poceo prodavati... mislim da smo dovoljno kvalitetni, imamo kvalitet i sl a svi smo se uvjerili u ovom prvom dijelu da nam fale 2-3 kvalitetna igraca
https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/ ... jevo/5541

Jasno je receno da je Husref Musemic dobio otkaz zbog nekvalitetne igre. Logicno je onda da se smatra da imamo dovoljno kvalitetnu ekipu da igramo lijepo i imamo rezultat i da nam pojacanja nisu potrebna.
Znamo svi zbog cega je dobio otkaz i neka ga je dobio, al isto tako znamo da ce ovi biti otjerani ako titulu ne uzmu pa ne moraju nikog ni dovest nek rade kako misle da treba
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 22 jan 2020, 23:47

https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim

Džafić?
Dupovac?
Hodžić?
Šišić?
Guzina?

FK "Merhamet"!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 jan 2020, 23:51

Giljotina je napisao/la:
22 jan 2020, 23:47
https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim

Džafić?
Dupovac?
Hodžić?
Šišić?
Guzina?

FK "Merhamet"!
Džafic drugi golman, sta je problem?
Dupovac je najbolji 3. Stoper lige. Dakle najbolji rezervni Stoper u ligi.
Hodzic je najbolji rezervni bek llige
Šišić ima ugovor, ako nece da ide ne mozes ti glumiti silu i tjerati.
Guzina je bio zelja prolog Sš i kao i sisica, tesko cemo ga se rijesiti.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 22 jan 2020, 23:57

Evo opet ovog pacenika.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 22 jan 2020, 23:59

Pantelija je napisao/la:
22 jan 2020, 23:51
Giljotina je napisao/la:
22 jan 2020, 23:47
https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim

Džafić?
Dupovac?
Hodžić?
Šišić?
Guzina?

FK "Merhamet"!
Džafic drugi golman, sta je problem?
Dupovac je najbolji 3. Stoper lige. Dakle najbolji rezervni Stoper u ligi.
Hodzic je najbolji rezervni bek llige
Šišić ima ugovor, ako nece da ide ne mozes ti glumiti silu i tjerati.
Guzina je bio zelja prolog Sš i kao i sisica, tesko cemo ga se rijesiti.
Džafić može biti drugi golman, ali negdje u Zenici ili Tuzli. Njegove reakcije na derbiju su za plakanja. Drugi golman treba biti Dizdarević.
Dupovac je debeli i tromi ublehaš, pa sve i da je 6. stoper.
Hodžić je najbolji jedino po letargiji i guzeljanju.

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 23 jan 2020, 00:02

Hajde Hadzicu budi frajer otmi Zakarica seljacini Husicu

Tatar- Ahmet- Zakaric

Rahman- Đokanović- Oremuš

:bale: :bale:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.