FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
122
81%
Ne
29
19%

Ukupno glasova: 151

AlfredNobel
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2020, 20:56

To što je uzeo duplu krunu, svaka čast. Ali, treba li to stalno spominjati i stalno kao argument to navoditi? Uzela se dupla, kapu skidam, sve kako treba. Krene nova sezona, ide se od nule, sve se briše i idemo ponovo.

Tako isto i s igračima. Spomeneš Velkoskog, 'ajjj on gine', 'on je legenda', 'osvojio duplu' i ostalo.. Svaka čast, značio nam je, njemu FKS isto tako, ali idemo u sadašnjost. Ništa mrže od tih gledanja i življenja od stare slave, to ubi i neke najveće klubove na svijetu.
Isto važi i za Stanojevića.. Odličan, grize, bori se, zato je uredno plaćen i to stoji. Ali, da li će taj Stanojević ikad biti stari? Jel zaslužio povećanje? Nije to ni pitanje tih nekih 500 eura, ali to su gluposti, nego pitanje toga jel zaslužio toliko. Znači, treba se rasipati kao u doba Ibraka i Dine.

Nova sezona, novi očekivanja, novi ciljevi, novo sve. Slažem se da se može imati kredit zbog trofeja iz prošlosti, ali je i taj kredit debelo potrošen, mislim na Musemića.
Samo se bezveze hajnca, huška i stvara pritisak na Marinovića i momke.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 30 jan 2020, 20:58

Napadač Miljan Škrbić, koji je bio na probi u FK Sarajevo, uskoro će potpisati ugovor s beogradskim Partizanom. Naime, on je u novembru za bordo tim odigrao kontrolnu utakmicu protiv sarajevskog Olimpika i postigao dva gola. Nakon utakmice tadašnji šef stručnog štaba kluba s Koševa Husref Musemić izjavio je da je zadovoljan Škrbićem i da bi trebao potpisati ugovor sa FK Sarajevo.

On se u januaru pojavio na prozivci aktuelnog prvaka i lidera bh. elite, trenirao sa Sarajevom i kada se očekivalo da potpiše ugovor, novi trener Vinko Marinović rekao je da mu Škrbić nije potreban!

Srbijanski napadač potom se priključio pripremama Partizana i zadovoljio ukuse šefa struke Save Miloševića...
Takodje mislim da nam fali napadac, odavno... Ahmetovic nije bas tako sjajan na proljece... A tereni kriticni..

PS Si vidio Save taldzije, on se ugradi a Husrefa sprijecise, hvala Bogu.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 30 jan 2020, 21:04

AlfredNobel je napisao/la:
30 jan 2020, 20:56
To što je uzeo duplu krunu, svaka čast. Ali, treba li to stalno spominjati i stalno kao argument to navoditi? Uzela se dupla, kapu skidam, sve kako treba. Krene nova sezona, ide se od nule, sve se briše i idemo ponovo.

Tako isto i s igračima. Spomeneš Velkoskog, 'ajjj on gine', 'on je legenda', 'osvojio duplu' i ostalo.. Svaka čast, značio nam je, njemu FKS isto tako, ali idemo u sadašnjost. Ništa mrže od tih gledanja i življenja od stare slave, to ubi i neke najveće klubove na svijetu.
Isto važi i za Stanojevića.. Odličan, grize, bori se, zato je uredno plaćen i to stoji. Ali, da li će taj Stanojević ikad biti stari? Jel zaslužio povećanje? Nije to ni pitanje tih nekih 500 eura, ali to su gluposti, nego pitanje toga jel zaslužio toliko. Znači, treba se rasipati kao u doba Ibraka i Dine.

Nova sezona, novi očekivanja, novi ciljevi, novo sve. Slažem se da se može imati kredit zbog trofeja iz prošlosti, ali je i taj kredit debelo potrošen, mislim na Musemića.
Bilo bi to sve super i imalo bi smisla da na klupi imamo nekog boljeg od tih pomenutih..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Jadnimi
Kontakt:

Post Postao/la Jadnimi » 30 jan 2020, 21:05

bordobijeli je napisao/la:
30 jan 2020, 19:51
Ponovit cu još jednom zao mi je sto se desilo s Husrefom al nikad necu biti protiv FKS a kamo li radovati se neuspjehu. Ovdje znam dosta koji su uzivali u porazima da kazu da su u pravu kako Husref nije dobar. Što se mene tice ide maksimalna podrska na utakmicama i Vinku i igracima. Isto tako uprava mi se ne svidja.
Svojevremeno je jedan , forumaš( koji nema trunke kućnog vaspitanja), meni spominjao familiju, jer sam pravdao Husrefa Musemića tadašnjeg trenera FK Sarajevo i proglasio me plaćenikom Uprave..... A ja se sjećam da je , on lićno bio u nekim odnosima sa Rundom(obezbijedio spavanje njegovim pulenima...)(izvanjavam se na digresiji, ali želim sa shvatite da me mali boli i za Trenera i Sadašnju upravu, bitan mi je interes Kuba)

Opravdano dati prijedlog Uprave o sporazumnom raskidu tadašnjem treneru(nakon bruke na derbiju) i na osnovu zahtjeva Većinskog ulagaća( došao ćovjek preko pola zemaljske kugle, poveo familiju i poslovne prijatelje i muka mu bilo od sramotne igre koju je prezentirao Trener, kome je on par mijeseci prije toga odobrio vrlo dobru platu) sam prvi podržao(nije htio sporazumni raskid, pa je razriješen dužnosti, a ne otjeran - kasnije kreće trakavica).

Dotadašnjeg trenera sam poštovao zbog njegove uspješne karijere(fudbalera i trenera), ali poslije patetičnih nastupa na raznoraznim medijima, taj lik mi je postao marginalan. Poštujem šta je bilo, a sada neću komentarisati.

Ovaj idiotluk koji se trenutno dešava no ovoj temi foruma, je bolestan. Žalosno je da se gro ućesnika u diskusijama(ako se ovo sranje, koje ćitamo u zadnje vrijeme, može zvati diskusijom), bavi sobom, sugovornikom, sujetom... a ne Klubom.
Dolazimu u situaciju da ćitamo(sjetite se Supermena, koji je "hotio" da dođe na Zapad i Istok i da bije sve redom) o zabrani navijaćima da dolaze na utakmicu(VIC) "jerbo" će biti bijeni. Omalovažavanju, stvarnih navijača, koji imaju svoji fula, ali jbg treba ih ih istrpiti i usmjeriti u pravom pravcu.

OVO JE Tema NAVIJAĆA FK SARAJEVO, a nije mjesto gdje pojedinci trebaju da riješavaju svoje lične frustracije.

Idem li na utakmice, jesam li iz Pizdilizića ili sa mejdana, kome bogu mi se čača/babo molio, gdje sada živim.... nije bitno.
Bitno je dali volim/poštujem klub za koji navijam(u ovome slućaju Bordo gigant) i da u maju napravimo feštu.

Samo da podsjetim, prošle godine je bilo obećano nekih janjadi, ali ih ne zapamtih...

:hmmmmm:

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 30 jan 2020, 21:28

30 jan 2020, 21:21
simidobar je napisao/la:
30 jan 2020, 20:58
Napadač Miljan Škrbić, koji je bio na probi u FK Sarajevo, uskoro će potpisati ugovor s beogradskim Partizanom. Naime, on je u novembru za bordo tim odigrao kontrolnu utakmicu protiv sarajevskog Olimpika i postigao dva gola. Nakon utakmice tadašnji šef stručnog štaba kluba s Koševa Husref Musemić izjavio je da je zadovoljan Škrbićem i da bi trebao potpisati ugovor sa FK Sarajevo.

On se u januaru pojavio na prozivci aktuelnog prvaka i lidera bh. elite, trenirao sa Sarajevom i kada se očekivalo da potpiše ugovor, novi trener Vinko Marinović rekao je da mu Škrbić nije potreban!

Srbijanski napadač potom se priključio pripremama Partizana i zadovoljio ukuse šefa struke Save Miloševića...
Takodje mislim da nam fali napadac, odavno... Ahmetovic nije bas tako sjajan na proljece... A tereni kriticni..

PS Si vidio Save taldzije, on se ugradi a Husrefa sprijecise, hvala Bogu.. ;)
Bio na probi u januaru ?? Nisam upratio to.
Juce nekog pita ko je Grbic, kaze sta se pravis vas kesoljub ga otjerao.

Telenovela..

Nebi me uopste zacudilo da se i Esmeralda pojavi u nekom momentu...

Kod sviju je interesantno al kod nas je interesantno do pm... vazda.. :kafa:

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2020, 21:30

simidobar je napisao/la:
30 jan 2020, 21:04

Bilo bi to sve super i imalo bi smisla da na klupi imamo nekog boljeg od tih pomenutih..
A to znaš već bez da je nastavak sezone krenuo? Grah neki nešto?

Na kraju sezone se može pričati jel bilo bolje, lošije, napredak, nazadak itd. Tek krenule pripreme u Antaliji, a vi već znate da će Marinović podbaciti, da će Miličević biti hendikep, da je Jukić prosjek.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2020, 21:32

fanatikk je napisao/la:
29 jan 2020, 11:45
Ja kritikujen vaseg idola jer otjera Skrbica...

GospodinIzSarajeva
Kontakt:

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 30 jan 2020, 21:33

Svakakve istine je ovdje napisano,ali za Skrbica je netacno da ga je Husref "otjerao"
Hajde vidit cemo jel bila greska..Nadam se da nije..
Marinovicu ide na dusu,ako covjek krene zabijati redovno u partizanu..
Sarajevo-Tuzla City 6:2 22.02.2020
Ahmetović 3x
Hodžić 1x
Tatar 1x
Sušić 1x
Debi Vinka Marinovića

fanatikk
Kontakt:

Post Postao/la fanatikk » 30 jan 2020, 21:36

Jela k'o da je politicar pa na 6 stolica sjedi hahaha sta sve nece covjek izvaliti, pardon izjaviti...
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 30 jan 2020, 21:40

30 jan 2020, 21:32
fanatikk je napisao/la:
Nece potpisati Škrbić za Partizan.Milošević je danas izjavio, da nece potpisati, jer mu treba puno vremena da uđe u takmičarski ritam.

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 30 jan 2020, 21:42

30 jan 2020, 21:30
simidobar je napisao/la:
30 jan 2020, 21:04

A to znaš već bez da je nastavak sezone krenuo? Grah neki nešto?

Na kraju sezone se može pričati jel bilo bolje, lošije, napredak, nazadak itd. Tek krenule pripreme u Antaliji, a vi već znate da će Marinović podbaciti, da će Miličević biti hendikep, da je Jukić prosjek.
Kakve veze imaju prinove ? Pricamo o ostatku ekipe, o polusezoni iza nas... Ti naku "strogocu" treniras nad nasim najboljim igracima sto je potpuno suprotno od normalnog...

One koji se isticu kao najbolji valjda trebas nagradit a nagradu obezbijedit od onih sto se manje trude i rade..
Zelimo valjda zdravu "razliku" medju igracima a ne da nam se najbolji igraci osjecaju ko go*no a oni "sakriveni" da ispadaju "pametni"..

Tatamata1946
Kontakt:

Post Postao/la Tatamata1946 » 30 jan 2020, 21:43

Ma ja bih istu onu vece poslije bruke u derbiju otjerao i rodjenog oca a ne Husrefa, ne pamtim kad sam se onako osjecao...nek su ga otjerali
Ali nek se i oni kupe svi redom ako ne bude titula i ako budemo gledali strumfove pred vjecnom. Sve se dovode neki anonimusi za koje su culi samo najveci poznavaoci naseg fudbala. Daj Boze da su pojacanja. Cak i ako jesu pojacanja oni uopste nisu magnet za publiku, nekako nasi u upravi nemaju taj osjecaj sta vole gledaoci i sta vraca raju na stadione.
Opet kazem ako uzmemo titulu noge cu im ljubiti ali ako se to ne desi prvi cu se pridruziti ovima sto ih tjeraju

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2020, 21:46

Historicar je napisao/la:
30 jan 2020, 21:40
30 jan 2020, 21:32
fanatikk je napisao/la:
Nece potpisati Škrbić za Partizan.Milošević je danas izjavio, da nece potpisati, jer mu treba puno vremena da uđe u takmičarski ritam.
Ma ne znam ni ko je taj Grbic juce fanatik pisao kako ga je Husref otjerao a sad potpisuje za Partizan. Danas kazu Vinko rekao ne trebamu ima hareta. Eto sad ni za Partizan ne potpisuje.
Jutros neko piše ubi ih Jela u Turskoj, danas skontamo nije ni otisao. Tako ima svega ovdje. Ljudi izmišljaju samo da budu u datom trenutku upravu. Haos, neki i sami sebi repliciraju itd.

RajaBa1983
Kontakt:

Post Postao/la RajaBa1983 » 30 jan 2020, 21:48

Škrbić u partizanu je 3 opcija hehe jel imao ljudi matica i sadiq igraci koji su u top formu
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 30 jan 2020, 21:55

Ma ova ekipa bez ikakvog pojacanja mora uzeti titulu.

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 30 jan 2020, 21:58

Bitno je ove pripreme odraditi maksimalno...
Ocigledno Marinovic ima povjerenje u mladje igrace sto samim tim stvara prostor za bržu igru i izbjegavanje onih dalekometnih izbijanja stopera prema Mersi...
Brža igra zahtijeva dobru fizicku spremu,ali i siru bazu igraca u rosteru...
Mislim da bi Mustedanagic mogao donijetu neku novu sferu,dok bi Jukic u rotacijama dosta uticao na brži protok lopte...

fanatikk
Kontakt:

Post Postao/la fanatikk » 30 jan 2020, 22:03

Ako Vinka ko natambura na Kosevu, nek ne ide u tunel nego prema lozi nek se zaputi ;)
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Testo
Kontakt:

Post Postao/la Testo » 30 jan 2020, 22:03

slika

Volim Sarajevo više od života !

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 30 jan 2020, 22:17

Ja kakvih bolesnika ima ovdje to nije humano. Tri mjeseca handrite i temu i ovo malo normalnih ljudi, sve se u krug vrti.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2020, 22:34

Vanja8 je napisao/la:
30 jan 2020, 21:58
Bitno je ove pripreme odraditi maksimalno...
Ocigledno Marinovic ima povjerenje u mladje igrace sto samim tim stvara prostor za bržu igru i izbjegavanje onih dalekometnih izbijanja stopera prema Mersi...
Brža igra zahtijeva dobru fizicku spremu,ali i siru bazu igraca u rosteru...
Mislim da bi Mustedanagic mogao donijetu neku novu sferu,dok bi Jukic u rotacijama dosta uticao na brži protok lopte...
Još malo i gledamo prijateljsku sa

slika

:njanjanja:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, bhpremijerliga12, Burberry46, menadjer, zagorski i 38 gostiju.