FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

U slučaju prekida prvenstva, koji igrač zaslužuje nagradu "Ismir Pintol''?

Besim Šerbečić
5
5%
Amar Rahmanović
17
18%
Benjamin Tatar
4
4%
Mersudin Ahmetović
68
72%

Ukupno glasova: 94

Zagor
x 64
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 15 feb 2020, 19:19

VenamaHrabrih je napisao/la:
15 feb 2020, 19:15
Pitam se sta bi bilo bolje; osvojiti titulu i odmah ispasti iz Evrope, ili biti drugi, a plasirati se u evropsku ligu...?
Osvojiti titulu.. Ispast iz Evrope.. Ako se vec pitas.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

GospodinIzSarajeva
x 582
Kontakt:

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 feb 2020, 19:20

Osvojiti titulu osvojiti Ligu Prvaka
Lp
Sarajevo-Tuzla City 6:2 22.02.2020
Ahmetović 3x
Hodžić 1x
Tatar 1x
Sušić 1x
Debi Vinka Marinovića

VenamaHrabrih
x 93
Kontakt:

Post Postao/la VenamaHrabrih » 15 feb 2020, 19:57

A sta znam... Titula u BiH nije ni za kulac u evropskim okvirima. A opet, plasman u grupnu fazu evropske lige, donosi i vise novca i bolji koeficijent. Ako sad uzmemo titulu, realnije je da cemo odmah ispasti nego da cemo nastaviti takmicenje. Put u Evropsku ligu preko LŠ zavisi podosta od srece, a mova su ipak laksi protivnici, sto svakako nije garan uspjeha, ali je staza ravnija.
Prosle godine smo odmah ispali od Keltika, pobili se sa Bjeloruskom Auto i Traktor Energijom, ispraznili se i fizicki i psihicki i takmicarski, te tek sad na pripremama pribrali malo kuveta. Mozda je bolje igrati sa Mađarima, Norvezanima i Dancima, nego da te odmah sprče naki Belgijanci, ili Holandezi.

Denchi
x 820
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 15 feb 2020, 20:00

Jel ko gledo ovaj susret seljana zrinja-kone :D
Kakva bjeda od ekipa, borac je bolji al su i dalje neuigrani, mislim da bi radnik i siroki mogli iznenadit na proljece...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

ElCartel11
x 731
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 15 feb 2020, 20:19

Denchi je napisao/la:
15 feb 2020, 20:00
Jel ko gledo ovaj susret seljana zrinja-kone :D
Kakva bjeda od ekipa, borac je bolji al su i dalje neuigrani, mislim da bi radnik i siroki mogli iznenadit na proljece...
Kako god izgledali oni bezidejno i glupo pobjedljivace u ligi sa 1:0 i ganjati se sa nama do kraja sezone, a ako im malo zaskripi onda stupe sudije sa kojim smjesnim penalom.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

AlfredNobel
x 686
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 15 feb 2020, 20:33

Normalno, plasirati se u grupnu fazu. Kad se bira između titule i Evrope, onda logično da se bira grupna faza. To još niko nikad nije uradio iz naše lige, tako da bi to bio najveći poduhvat. Titula se s tim ne može porediti, ebo titulu.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

Evander
x 222
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 15 feb 2020, 20:36

Ulazak u euro grupu vrijedniji bi bio od 5 titula ove smijesne lige.

SarajevoJeBordo
x 127
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 15 feb 2020, 20:41

Historicar je napisao/la:
15 feb 2020, 17:05
Denchi je napisao/la:
15 feb 2020, 16:24
Nije za javnost ni ta bila nego za navijace sa clanskom...
I opet bilo 20 ljudi :D Jeste li pročitali, šta je Osim izjavio za Ramovića, kojem isto kao i Laziću, ugovor istice u junu ?
@Historocar, druže, tebi bi najbolje bilo da uopće ne pišeš ovdje jer ispadaš bespotrebno glup. Ti toliko gluposti navaljaš ovdje iz svog neznanja i iz toga što ništa živo ne pratiš da to nije humano.
10.02.2020. Morž:

Ramović i Osmanković? Šta će biti s njima?

"Pa, trenirat će. Oni su pokazali na neki način da ne računaju na nas pa ćemo i mi logično pokazati da ne računamo na njih u tolikoj mjeri koliko bi računali da su oni pokazali da računaju na nas. To treba biti uzajamno. Imaju ugovor, bit će tu, ispunjavat će svoje obaveze. Mi smo razočarani što smo izgubili dva igrača na koje smo računali zbog takvih stvari... Ali dobro, dese se neke stvari na koje čovjek ne može računati...".
Morž, danas:

Sinan Ramović je igrao danas. Osim je najavio da će ga koristiti ako mu bude potreban u ostatku sezone.

"On je igrač pod ugovorom i dok god je tako mi ćemo naći način da ga koristimo ili ne. To što nije potpisao ne mijenja mnogo stvari u smislu da ćemo ga iskoristi ako nam zatreba, mi ga plaćemo. Status mu je lošiji nego da ima ugovor, ali ne možeš ga sa skroz odbaciti. Nismo u situaciji takvoj. Mi ćemo ga koristi u nekom obliku".
yebo li te i amaw i lazic, prosjaci nemaju ni za tabuta kad bi umrli i po ko zna koji put sami po svojim odlukama se.ru jer ne mogu dovesti igrača kako treba i ovi moraju igrati. Ovu sramotu i vic od kluba ti porediš sa Lazićem i nama yebo te on!
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

ElCartel11
x 731
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 15 feb 2020, 20:42

Ulazak u grupe ti donosi dosta para, lakse privuces nove igrace, tvoj se klub pojavi na eurosceni, znaci dosta vise bonusa nego titula.

Ali trebamo korak po korak, osvojiti opet sad titulu, na ljeto dovesti jos barem 2 igraca ranga TSS i tad se vec imas pravo nadati grupama. Mada ti ni 11 TSS ne garantuje ulazak u grupe, na to utjece dosta faktora, a onaj najvazniji nas je napustio vec 5-6 sezona, a to je sreca, koju nemamo nikako prilikom zrijeba.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

FoSte95
x 81
Kontakt:

Post Postao/la FoSte95 » 15 feb 2020, 20:43

pa brate deset puta je lakše se plasirati u grupu Evropa Lige preko puta šampina nego preko ligaškog puta. ........
barem znaš da te ne može zapasti 4 ili 5 iz engleske, španije, njemačke itd
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Denchi
x 820
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 15 feb 2020, 20:47

Titula za titulom, koeficijent nabijat i postepeno jacat ekipu, ulagat u akademiju i jednu sezonu ce se sve potrefit.....i proci cemo....

Nismo jos dvaput zaredom uzeli titulu u istoriji a neki bi se vec odricali titula.....bosnjo mladi bi da se napadne liga sampiona :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

MortemHz
Interni moderator
x 1686
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 15 feb 2020, 20:48

Jedan play-off u EL ove sezone bi nas preporodio. :kafa:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

RajaBa1983
x 652
Kontakt:

Post Postao/la RajaBa1983 » 15 feb 2020, 20:52

ja bi vise volio titulu
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

skoroalen
x 891
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 15 feb 2020, 20:55

Najvažniji faktor za ulazak u grupnu fazu je sreća. Ekipa sastavljena od 11 najboljih Premijer lige u zadnjih 10 godina ne bi se mogla nosit s Atalantom ili Borussijom. Mi smo sa Hamzagićem i Alaimom bili na korak od grupne faze. Ako te opet potrefi dobar žrijeb, itekako možeš uć. Zamisli da nas je umjesto Celtica zakačila Skhendija, il ko je već bio onda u konkurenciji, Dudelange, nebitno. Uz malo sreće ih izbaciš, u trećem pretkolu LP ti je svejedno, imaš playoff EL u džepu. U playoffu opet lutrija. Sreća je 90% plasmana za ekipe tipa Sarajeva.
Sarajevo, ljubavi moja!

Historicar
x 244
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 15 feb 2020, 21:02

SarajevoJeBordo je napisao/la:
15 feb 2020, 20:41
Denchi je napisao/la:
15 feb 2020, 16:24
Nije za javnost ni ta bila nego za navijace sa clanskom...
I opet bilo 20 ljudi :D Jeste li pročitali, šta je Osim izjavio za Ramovića, kojem isto kao i Laziću, ugovor istice u junu ?
@Historocar, druže, tebi bi najbolje bilo da uopće ne pišeš ovdje jer ispadaš bespotrebno glup. Ti toliko gluposti navaljaš ovdje iz svog neznanja i iz toga što ništa živo ne pratiš da to nije humano.
10.02.2020. Morž:

"Pa, trenirat će. Oni su pokazali na neki način da ne računaju na nas pa ćemo i mi logično pokazati da ne računamo na njih u tolikoj mjeri koliko bi računali da su oni pokazali da računaju na nas. To treba biti uzajamno. Imaju ugovor, bit će tu, ispunjavat će svoje obaveze. Mi smo razočarani što smo izgubili dva igrača na koje smo računali zbog takvih stvari... Ali dobro, dese se neke stvari na koje čovjek ne može računati...".
Morž, danas:

Sinan Ramović je igrao danas. Osim je najavio da će ga koristiti ako mu bude potreban u ostatku sezone.

"On je igrač pod ugovorom i dok god je tako mi ćemo naći način da ga koristimo ili ne. To što nije potpisao ne mijenja mnogo stvari u smislu da ćemo ga iskoristi ako nam zatreba, mi ga plaćemo. Status mu je lošiji nego da ima ugovor, ali ne možeš ga sa skroz odbaciti. Nismo u situaciji takvoj. Mi ćemo ga koristi u nekom obliku".
yebo li te i amaw i lazic, prosjaci nemaju ni za tabuta kad bi umrli i po ko zna koji put sami po svojim odlukama se.ru jer ne mogu dovesti igrača kako treba i ovi moraju igrati. Ovu sramotu i vic od kluba ti porediš sa Lazićem i nama yebo te on!
Hajd maloumniče papanski, razguli i ne citiraj me, idi posudi od nekog para, zguzi kakvu Moldavku dole u Rajlovcu, izbaci iz sebe frustraciju i životno nezadovoljstvo, da ti se raja ne smije po forumu. A najbolji dokaz koliko si malouman, pokazao si neku noc, kada si napisao, da Miličević ne može igrati protiv Tuzle, jer je prošle godine igrao za drugi klub :( :(
Zadnja izmjena: Historicar, dana/u 15 feb 2020, 21:07, ukupno mijenjano 2 puta.

TheIvicnjak
x 924
Kontakt:

Post Postao/la TheIvicnjak » 15 feb 2020, 21:05

Kad smo vec kod zelja :mrgreen:

FK SARAJEVO: Osigurana egzistencija uposlenika i njihovih porodica je prioritet u situacijama poput trenutne!

hnk skretnicar: Kontaktirali smo ministre koje poznajemo; pokusacemo igracima ukrasti plate/hljeb iz usta!!

To je ta razlika!!!

ThrillerHz
x 246
Kontakt:

Post Postao/la ThrillerHz » 15 feb 2020, 21:08

skoroalen je napisao/la:
15 feb 2020, 20:55
Najvažniji faktor za ulazak u grupnu fazu je sreća. Ekipa sastavljena od 11 najboljih Premijer lige u zadnjih 10 godina ne bi se mogla nosit s Atalantom ili Borussijom. Mi smo sa Hamzagićem i Alaimom bili na korak od grupne faze. Ako te opet potrefi dobar žrijeb, itekako možeš uć. Zamisli da nas je umjesto Celtica zakačila Skhendija, il ko je već bio onda u konkurenciji, Dudelange, nebitno. Uz malo sreće ih izbaciš, u trećem pretkolu LP ti je svejedno, imaš playoff EL u džepu. U playoffu opet lutrija. Sreća je 90% plasmana za ekipe tipa Sarajeva.
I dominacija u domacem prvenstvu :thumbup:
1946~

SarajevoJeBordo
x 127
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 15 feb 2020, 21:09

15 feb 2020, 21:02

10.02.2020. Morž:

Morž, danas:

Hajd maloumniče papanski, razguli i ne citiraj me, idi posudi od nekog para, zguzi kakvu Moldavku dole u Rajlovcu, izbaci iz sebe frustraciju i životno nezadovoljstvo, da ti se raja ne smije po forumu. A najbolji dokaz koliko si malouman, pokazao si neku noc, kada si napisao, da Miličević ne može igrati protiv Tuzle, jer je prošle godine igrao za drugi klub :( :(
:bow: :bow: :rol: :rol:
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Vanja8
x 627
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 15 feb 2020, 21:10

15 feb 2020, 21:02

10.02.2020. Morž:

Morž, danas:

Otkud znas da ima Moldavki u Rajlovcu...??? :o

fanatikk
x 460
Kontakt:

Post Postao/la fanatikk » 15 feb 2020, 21:16

Ovaj lik trenira, ne moze se prirodno biti ovoliko glup...
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.