FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 feb 2020, 11:20

MortemHz je napisao/la:
16 feb 2020, 11:06
Zip je napisao/la:
16 feb 2020, 11:02
Do posljednjeg dana prelaznog roka u Premijer ligi BiH, u Fudbalskom klubu Sarajevo nadali su se ponudi za Darka Lazića.

Pouzdani defanzivac odbio je produžiti ugovor, koji mu ističe krajem sezone, stoga je procijenjeno da je najbolje da ga bordo tim proda.



Međutim, nakon što je prošlog mjeseca Laziću propao transfer u Norvešku uslijedili su stidljivi upiti drugih klubova, ali konkretna ponuda ipak je izostala.

U Sarajevu su također namjeravali dovesti još jedno pojačanje u ovom zimskom prelaznom roku, nakon angažmana Sušića, Mustedanagića, Jukića i Miličevića, ali upravo je nerealizovani transfer srbijanskog stopera blokirao tu opciju.

Lazić, dakle, ostaje na plati u Titovoj 38b, ali to ne znači i da će je zarađivati u klasičnom smislu, igranjem u prvom timu. Naime, sada mu vjerovatno predstoji selidba na tribine, scenarij koji je na Koševu već doživio Joachim Adukor kada je također odbio potpisati produženje ugovora.

Dosad su nekoliko puta u FK Sarajevo ponovili da će ta praksa biti na snazi kako im se ne bi ponovili slučajevi poput onog Harisa Duljevića i Elvisa Sarića, koji su kao reprezentativci napustili Koševo bez obeštećenja.
To je to..
Zao mi je sto je doslo do ovoga, siguran sam da bi nam pomogao...

Mozda produzi ugovor, ako mu nasi ponude opet. Steta bi bilo da presjedi polusezonu. Svakako je prosao pripreme sa nama.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 feb 2020, 11:25

Znači Šerbečić-Miličević-Dupovac-Kurdić što je opet pristojno za našu ligu ali za europska takmičenja nam treba neko poput Pantića.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 feb 2020, 11:26

Ma kakav god da je igrac, klub ne smije biti nekom majka nekom maceha...

Izvini da si mi rodjeni brat, postupak se zna i to je poruka i ostalim igracima...

Trebao je nama i Adukor, ali odstupanja nije bilo i to postujem,..-

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 16 feb 2020, 11:29

MortemHz je napisao/la:
16 feb 2020, 11:13
Ulazimo u nastavak sezone sa ok kadrom ali moram priznati da mi je žao Lazića, mislim da se moglo dogovoriti i malo popustiti sa obje strane.
Meni nije zao nikog. Klub je iznad svih eno mu sjever nek hladi glavu i jaja :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 feb 2020, 11:34

MortemHz je napisao/la:
16 feb 2020, 11:25
Znači Šerbečić-Miličević-Dupovac-Kurdić što je opet pristojno za našu ligu ali za europska takmičenja nam treba neko poput Pantića.
Na ljeto svakako ide Serbecic tako da nam treba stoper..
Tako da bi odbrana na ljeto izgledala
Pidro-Kapitalac-Milicevic-Sabanovic(Kapitalac)
Ako saban i hodzic ne proigraju,sigurno cemo na ljeto dovesti stopera i desnoga beka..
Steta za Pantica,ali momak je stvarno trazio puno novca..
Vise nego TSS bi platu imao da je potpisao..
Na ljeto ce doci 3,4 igraca.
stoper,desni bek,zadnji vezni i spic..
Tako da ne smijemo ni sekunde fuliti sa pojacanjima pred evropu..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 feb 2020, 11:36

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
16 feb 2020, 11:34
MortemHz je napisao/la:
16 feb 2020, 11:25
Znači Šerbečić-Miličević-Dupovac-Kurdić što je opet pristojno za našu ligu ali za europska takmičenja nam treba neko poput Pantića.
Na ljeto svakako ide Serbecic tako da nam treba stoper..
Tako da bi odbrana na ljeto izgledala
Pidro-Kapitalac-Milicevic-Sabanovic(Kapitalac)
Ako saban i hodzic ne proigraju,sigurno cemo na ljeto dovesti stopera i desnoga beka..
Steta za Pantica,ali momak je stvarno trazio puno novca..
Vise nego TSS bi platu imao da je potpisao..
Na ljeto ce doci 3,4 igraca.
stoper,desni bek,zadnji vezni i spic..
Tako da ne smijemo ni sekunde fuliti sa pojacanjima pred evropu..
Jesi li siguran da Besim ide na ljeto...????

Avatar
feniksptica
Postovi: 15163
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 16 feb 2020, 11:37

Opet to meni nije jasno. Posla na tribine kako se ne bi ponovio slucaj Duljevica
A odose dzaba na kraju oba..ni Adukor nije bio primjer. Sumnjam da ce bit i Lazic al hajde
Sad dajemo sigurno solidne pare da neko gleda utakmice i udaramo se u prsa govoreci da tako treba i nek vidi kako je tesko kad ne igras pola godine.
A on nama doso u klub neigrajuci i vise od pola godine i pokido
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
benko21
Postovi: 2540
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 16 feb 2020, 11:38

Niko iznad kluba!!!
Eno mu zapad nek uziva u pogledu na teren,pa kad presjedi 6 mjeseci bez ijedne odigrane minute desit ce mu se ko i Adukoru kad je otisao u drugi klub da je odigrao svega 180 minuta
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 feb 2020, 11:40

Ne znam za vas,ali na nisam ni osjetio izostanak Adukora prosle sezone..Fino smo bili pokrili tu poziciju,a i sad smo Lazicevu kvalitetno zamjenili
Kad se sjetim onaj period oko 10-15 januara kad su pojedini pljuvali upravu jer nema pojacanja,a drugi vec doveli :rol:
Dovedemo 2 igraca idalje se zale
Dodje TSS odjednom muk nastao :rol:
@Vanja8 sve i da aktiviramo klauzu(vjerujem da ce probati) ne vjerujem da hoce Serbecic da ostane jer mislim da u Rosenborgu racunaju na njega
Po meni,trebali bi postupiti kao kone,igrat ces,ali manje jer nisi produzio ugovor,da si produzio imao bi vise minuta i to je to.
I to ne bi bilo lose,npr.Serbecic ima zute upada Lazic da ga zamjeni
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 16 feb 2020, 11:41

Neće imat toplog obroka

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 16 feb 2020, 11:43

Niko iznad kluba!!!
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 16 feb 2020, 11:44

HeraklitMracni je napisao/la:
16 feb 2020, 11:41
Neće imat toplog obroka

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 16 feb 2020, 11:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
16 feb 2020, 11:40
Ne znam za vas,ali na nisam ni osjetio izostanak Adukora prosle sezone..Fino smo bili pokrili tu poziciju,a i sad smo Lazicevu kvalitetno zamjenili
Kad se sjetim onaj period oko 10-15 januara kad su pojedini pljuvali upravu jer nema pojacanja,a drugi vec doveli :rol:
Dovedemo 2 igraca idalje se zale
Dodje TSS odjednom muk nastao :rol:
@Vanja8 sve i da aktiviramo klauzu(vjerujem da ce probati) ne vjerujem da hoce Serbecic da ostane jer mislim da u Rosenborgu racunaju na njega
Po meni,trebali bi postupiti kao kone,igrat ces,ali manje jer nisi produzio ugovor,da si produzio imao bi vise minuta i to je to.
I to ne bi bilo lose,npr.Serbecic ima zute upada Lazic da ga zamjeni
cuj kao kone ti nekada bogami nisi ok u glavi
osim prije 1 mjesce dan kaze ko nece da produzi ugovor na tribine kaze niko nije vazni od kluba evo prije par dan vratio ih u tim
mi nismo oni mi smo ozbiljan klub
ako je uprava rekla da ce biti kao svima ko ne produzi ugovor tako nek i bude pa makar on bio najbolji igrac
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 feb 2020, 11:49

RajaBa1983 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:43
Niko iznad kluba!!!
Vala, neka si .. ..... :urnebes:

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 16 feb 2020, 11:55

Vanja8 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:49
RajaBa1983 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:43
Niko iznad kluba!!!
Vala, neka si .. ..... :urnebes:
:tralala:
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 feb 2020, 11:57

RajaBa1983 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:55
Vanja8 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:49
RajaBa1983 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:43
Niko iznad kluba!!!
Vala, neka si .. ..... :urnebes:
:tralala:
:rol: :rol: :rol:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 feb 2020, 12:19

RajaBa1983 je napisao/la:
16 feb 2020, 11:48
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
16 feb 2020, 11:40
Ne znam za vas,ali na nisam ni osjetio izostanak Adukora prosle sezone..Fino smo bili pokrili tu poziciju,a i sad smo Lazicevu kvalitetno zamjenili
Kad se sjetim onaj period oko 10-15 januara kad su pojedini pljuvali upravu jer nema pojacanja,a drugi vec doveli :rol:
Dovedemo 2 igraca idalje se zale
Dodje TSS odjednom muk nastao :rol:
@Vanja8 sve i da aktiviramo klauzu(vjerujem da ce probati) ne vjerujem da hoce Serbecic da ostane jer mislim da u Rosenborgu racunaju na njega
Po meni,trebali bi postupiti kao kone,igrat ces,ali manje jer nisi produzio ugovor,da si produzio imao bi vise minuta i to je to.
I to ne bi bilo lose,npr.Serbecic ima zute upada Lazic da ga zamjeni
cuj kao kone ti nekada bogami nisi ok u glavi
osim prije 1 mjesce dan kaze ko nece da produzi ugovor na tribine kaze niko nije vazni od kluba evo prije par dan vratio ih u tim
mi nismo oni mi smo ozbiljan klub
ako je uprava rekla da ce biti kao svima ko ne produzi ugovor tako nek i bude pa makar on bio najbolji igrac
Znam ja sta su oni uradili,ali ovaj princip sto su sad uveli nije los..
Ali gotovo je sad jer kao sto kazes uprava je rekla da svi koji ne produze idu na tribine i to je to
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 16 feb 2020, 12:27

AlfredNobel je napisao/la:
15 feb 2020, 20:33
Normalno, plasirati se u grupnu fazu. Kad se bira između titule i Evrope, onda logično da se bira grupna faza. To još niko nikad nije uradio iz naše lige, tako da bi to bio najveći poduhvat. Titula se s tim ne može porediti, ebo titulu.
U ovom slucaju se ne slazem s tim. Kad ti je jedan od glavnih konkurenata 3 puta za redom osvojili titulu, najvise titula imaju kao i kone mislim, na kakav god nacin su osvojili, mislim da je zbog toga vrlo bitno da u naredne hajmo rec 3 god (kontajuci i ovu) osvojimo barem 2 titule.. Naravno slazem se da je vrlo vazno grupnu fazu i kad bi to uradili isto bi se radovao mozda kao i da smo tit.osvojili ali ipak trenutno bi volio prvo.mjesto i da ak cemo vec ispast to bude tamo neko 3-4. Pretkolo il kako to vec ide.. A kad bi moglo oboje i grupna faza i titula to bi bilo predobro.. Kad kazem grupna faza mislim ev.liga , jer smo za l.p. miljama daleko..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 16 feb 2020, 12:36

Inijesta je napisao/la:
16 feb 2020, 10:22
Stavljanje Salcina na lijevog beka za mene licno je debilniji potez nego Husrefovo stavljanje Krleta na dmf, molim Boga da se Pidro sto prije vrati

Ono sto je jos ocito da Vinko ne racuna ozbiljno na Sabana, neki ovdje rekose da ce Vinko od njeg napravit najboljeg beka lige ...
Bas to govorili da je hodzic rezerva i slicno.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 feb 2020, 12:49

Današnja prva postava će i protiv Tuzle zaigrati.

Definitivno Dupovac stoper u prvoj postavi.
Salčin lijevi bek.
Miličevića će izgleda koristiti na zadnjem veznom, danas je on tu uz Gavrića.
Krste krilo, na lijevoj strani, Tatar desno.

Formacija ista kao prije, 4-2-3-1.
Krste neće opet na klupu, isto kao i prije.
Tatar opet desno, isto kao i prije.
Opet "izmišljanje pozicija akademcima", isto kao prije, samo što je to sad odlično, a prije se pljuvalo. (Salčin lijevi bek).
Djeca će manje dobijati minutažu, Šaban klupa, Đokanović klupa, jedino će Salčin biti u prvoj dok se Pidro ne vrati i to na lijevom beku, uz naravno Kovu.
Opet kornere će izvoditi Krste, isto kao i prije.

Činjenice, to što su neki mislili da će se to promjeniti (što mislim da i treba) dolaskom novog trenera, zayebali ste se.
Mislim da bi dolaskom i Klopa te stvari ostale skoro pa sve iste, možda bi se nešto malo promjenilo al ništa posebno.

Današnja prva postava tj. ova što će igrati protiv Tuzle mi je skroz tanka, pretanka.
Nit Sušića, nit Oremuša, nit pojačanja Jukića i Zinedina, bez Lazića, bez Hebibovića, Pidre.
Nisam optimističan nikako.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.