FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 31 jan 2018, 21:45

ElCartel11 je napisao/la:Opet strucnjaci, ako je lik samo na probi sta mi tu mozemo izgubiti? Husref ocjenjuje njegove kvalitete, kao i ovog iz Teleoptika, pa ako on kaze da su dobri ne znam zasto se mi moramo mijesati i govoriti da su levati, a niko od nas nije pogledao ni trening od njih dvojice, da ne govorim o utakmici.
Ne radi se o tome da li ce ovakvi ostati ili ne.
Pitanje je, na koji nacin, kojim kanalima i zasto u opste se dovode slicni anonimusi?
Sta je cilj dovodjenja na probu nekoga, za koga je i Sasi Maticu jasnu da nema nikakve fudbalske kvalitete da igra ni u Tosku iz Tesnja?
Zelimo da osnazimo ekipu, dovodi se na probu neko za koga niti su culi, niti ga je ko u zivotu gledao?
Ako zelimo da se pojacamo, zar onda ne bi trebali imati pzacrtano koji igrac nam treba, valjda bi trebalo da postoji neki plan, da postoji neki spisak pozeljnih igraca?
Hocemo li ovog ili njemu slicnog potpisati, on ce sjediti na trbinama, pokupiti 12 kakvih takvih plata i otici slijedecu zimu, kao Livak recimo?
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 31 jan 2018, 21:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tenpenny
Postovi: 590
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 31 jan 2018, 21:46

BordoSarajevo je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Opet strucnjaci, ako je lik samo na probi sta mi tu mozemo izgubiti? Husref ocjenjuje njegove kvalitete, kao i ovog iz Teleoptika, pa ako on kaze da su dobri ne znam zasto se mi moramo mijesati i govoriti da su levati, a niko od nas nije pogledao ni trening od njih dvojice, da ne govorim o utakmici.

Kralju moj, poznato je da mi teško možemo kvalitetnog igrača dovesti, igrače koji su i sa amaterskim ugovorom uopšte i ne gledamo jer ne plaćamo obeštećenja. Dovodimo obično igrače koji su zadnjib par sezona vrlo rijetko ili nikako igrali ili su bili povrijeđeni ili one koji nemaju gdje (a obično imaju) pa dođu da povrate formu.

Nama trebaju igrači koji će unaprijedit igru, koji će biti za prvih 11. Vidiš da iole ozbiljnog igrača (Obradović) moramo čekati sedmicama tako da PROBA IGRAČI su vrlo sumnjivog kvaliteta. Imaš primjer sa krampa igrači neće u ovu ligu, pa zbog toga je sumnja u kvalitet tih igrača koji pristanu na probu.

Halo ba kakve crne probe trebaju nam pojacanja podhitno.Sezona samo sto nije pocela.Neka daju pare vec jednom majku li im j ebe m lopovsku.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 21:47

Znamo da je zimski prelazni rok oskudan sa kvalitetnim slobodnim igračima, ako zaista nema ništa dobro u okviru naših mogućnosti bolje ništa ne dovoditi nego novog Liivaka isl, ili ako hoće za rotacije neke pozicije nek ovima s probe daju na 6mj ako imalo kuveta imaju.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 21:51

Evander je napisao/la: Ne radi se o tome da li ce ovakvi ostati ili ne.
Pitanje je, na koji nacin, kojim kanalima i zasto u opste se dovode slicni anonimusi?
Sta je cilj dovodjenja na probu nekoga, za koga je i Sasi Maticu jasnu da nema nikakve fudbalske kvalitete da igra ni u Tosku iz Tesnja?
Zelimo da osnazimo ekipu, dovodi se na probu neko za koga niti su culi, niti ga je ko u zivotu gledao?
Ako zelimo da se pojacamo, zar onda ne bi trebali imati pzacrtano koji igrac nam treba, valjda bi trebalo da postoji neki plan, da postoji neki spisak pozeljnih igraca?
Hocemo li ovog ili njemu slicnog potpisati, on ce sjediti na trbinama, pokupiti 12 kakvih takvih plata i otici slijedecu zimu, kao Livak recimo?
jel to kraj pauze već? :D
opet o Liivaku iako ti je objašnjeno da je momak sam sebi davao platu? nastupima za Estoniju klub je dobijao novac za reprezentativca od čega je njegova plata isplaćena...klub je koštao 0 km....
pokvarena si ploča...proba je proba...ako je Hus rekao da ne žele ponavljat greške onda je tako....iako jest šega za tog bjelorusa uopšte ne znamo da li je zaista info prava, ili se neki štrumf šprda po infu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 31 jan 2018, 21:54

Eto hrvatskog messija :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 jan 2018, 21:57

SarajevoJeBordo je napisao/la:Znamo da je zimski prelazni rok oskudan sa kvalitetnim slobodnim igračima, ako zaista nema ništa dobro u okviru naših mogućnosti bolje ništa ne dovoditi nego novog Liivaka isl, ili ako hoće za rotacije neke pozicije nek ovima s probe daju na 6mj ako imalo kuveta imaju.
Oskudan je iz razloga što želimo što jeftinije proći.
Ima dosta igrača koji su slobodni i koji bi došli da se da veća plata. Pa nije Hebib Wallcot da nam treba igrač kvaliteta Bale-a pa je tako teško naći igrača, ako se ne može naći kvalitetniniji igrač od Hodžića, Hebiba ili Bekića koji znaju odigrati utakmicu kao da prvi put u životu vide loptu, onda ne znam. Pun qrac igrača je koji ništa lošiji nisu od pomenutih igraca.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 31 jan 2018, 22:00

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Ne radi se o tome da li ce ovakvi ostati ili ne.
Pitanje je, na koji nacin, kojim kanalima i zasto u opste se dovode slicni anonimusi?
Sta je cilj dovodjenja na probu nekoga, za koga je i Sasi Maticu jasnu da nema nikakve fudbalske kvalitete da igra ni u Tosku iz Tesnja?
Zelimo da osnazimo ekipu, dovodi se na probu neko za koga niti su culi, niti ga je ko u zivotu gledao?
Ako zelimo da se pojacamo, zar onda ne bi trebali imati pzacrtano koji igrac nam treba, valjda bi trebalo da postoji neki plan, da postoji neki spisak pozeljnih igraca?
Hocemo li ovog ili njemu slicnog potpisati, on ce sjediti na trbinama, pokupiti 12 kakvih takvih plata i otici slijedecu zimu, kao Livak recimo?
jel to kraj pauze već? :D
opet o Liivaku iako ti je objašnjeno da je momak sam sebi davao platu? nastupima za Estoniju klub je dobijao novac za reprezentativca od čega je njegova plata isplaćena...klub je koštao 0 km....
pokvarena si ploča...proba je proba...ako je Hus rekao da ne žele ponavljat greške onda je tako....iako jest šega za tog bjelorusa uopšte ne znamo da li je zaista info prava, ili se neki štrumf šprda po infu....
Vjerovatno smo i zaradili na livaku, kao sto Zeljo zaradjuje kad raskidaju sa igracima.
Manime se suplje i ublehaske price, ziv bio. Kod mene to ne pali.

Koga ba lazes? Kakve pare za igranje u reprezentaciji? Pa nije igrao na SP? Samo za nastupe na SP, klibovi dobijaju pare za svoje igrace.
Ti se ba gubis u svojim lazima.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 31 jan 2018, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2018, 22:03

E sto se zalijepite ns zajebanciju
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 22:05

Evolution87 je napisao/la:Eto hrvatskog messija :rol:
ili crnogorskog?

koji je fol sa crnogorcima više ne znam koliko su nam ih prošlo kroz klub, po repke :D
https://www.transfermarkt.com/damir-koj ... eler/61110
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 31 jan 2018, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 22:08

Evander je napisao/la: Vjerovatno smo i zaradili na livaku, kao sto Zeljo zaradjuje kad raskidaju sa igracima.
Manime se suplje i ublehaske price, ziv bio. Kod mene to ne pali.

Koga ba lazes? Kakve pare za igranje u reprezentaciji? Pa nije igrao na SP? Samo za nastupe na SP, klibovi dobijaju pare za svoje igrace.
Ti se ba gubis u svojim lazima.
pa ti nisi dobar nikako :D kako smo dobili pare onda? ko je to naš igrao na SP? oj živote s kim ja pričam.... :damn: :facepalm:

haj idi živ bio...

p.s. - jel i ovo laž bila? ;)
15.juni
Evander je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Mrs u PM papak!
omaklo ti se , nisi ti bezze pljuvo ;) sve je jasno :wave:
Moram ti se izvinuti.
Napiso si banalne, a ja sam procitao "balvane".
Sorry, moja greska.
Povlacim post iznad i izvinjavam se jos jednom.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 31 jan 2018, 22:12

Pyro is not a crime !

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 31 jan 2018, 22:14

Ti si bas jedan bezobrazna lazovcina. Ili prestani lagati i izmisljati, ili se edukuj.

KAKVE CRNE PARE ZA IGRANJE ZA REPREZENTACIJU?
To je od nasih ekipa samo Borac vidio za igranje Avdukica na SP.
Jesi normalan ti?
Sta sve neces slagati da opravdas lopovluke i nesposobnost uprave?

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 31 jan 2018, 22:17

nemoj te se svadzati
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 22:18

BordoSarajevo je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Znamo da je zimski prelazni rok oskudan sa kvalitetnim slobodnim igračima, ako zaista nema ništa dobro u okviru naših mogućnosti bolje ništa ne dovoditi nego novog Liivaka isl, ili ako hoće za rotacije neke pozicije nek ovima s probe daju na 6mj ako imalo kuveta imaju.
Oskudan je iz razloga što želimo što jeftinije proći.
Ima dosta igrača koji su slobodni i koji bi došli da se da veća plata. Pa nije Hebib Wallcot da nam treba igrač kvaliteta Bale-a pa je tako teško naći igrača, ako se ne može naći kvalitetniniji igrač od Hodžića, Hebiba ili Bekića koji znaju odigrati utakmicu kao da prvi put u životu vide loptu, onda ne znam. Pun qrac igrača je koji ništa lošiji nisu od pomenutih igraca.
I ta ima mjesta svakako, ali očigledno se ne žuri s igračima jer:
Imaš pare, dovedeš 6-7 (ne valja, gomilaju)
Nemaš pare, ne dovedeš (ne valja)
Doveo 6-7 pa 3 raskinu (ne valja)
Imaš pare, pa ne dovedeš 6-7 (ne valja)
Daju cifre na platu (ne valja)
Ne daju cifre na platu (ne valja)

Imam osjećaj da bi navijači bili najsretniji da smo hotel promaha ko Čelik ovih dana, da se ima o čemu na kafama pričati i gledati CV klipovi novopridošlih igrača. Vjerujem Husrefu, tu je da postojeće igrače učini boljim i on to može!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 22:20

Evander je napisao/la:Ti si bas jedan bezobrazna lazovcina. Ili prestani lagati i izmisljati, ili se edukuj.

KAKVE CRNE PARE ZA IGRANJE ZA REPREZENTACIJU?
To je od nasih ekipa samo Borac vidio za igranje Avdukica na SP.
Jesi normalan ti?
Sta sve neces slagati da opravdas lopovluke i nesposobnost uprave?
Bosanskohercegopvački nogometni klubovi od Evropske nogometne federacije (UEFA) ukupno su dobili 89.468 eura kao odštetu za igrače koje je ustupili reprezentacijama, Najviše novaca od bh. klubova dobilo je Sarajevo, nešto više od 53.000 eura, UEFA je klubove rangirala u tri kategorije, pa su oni iz prve za svoje igrače dobili 7.231 euro po igraču po danu, iz druge 4.821 euro po igraču po danu, a iz treće 2.410 eura.
đe smo igrali oko , na kojem svjetskom? :D
Sabinho je napisao/la:nemoj te se svadzati
ovo je drugi sport :D :urnebes: :rol: :thumbup:
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 31 jan 2018, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 jan 2018, 22:21

Smorise i evander i denci dva dana evo... presaltajte se na pp ebem vas ja obojicu!! Denci ti sve svoje buduce postove presaltaj u pp ionako se samo svadjas sa svima!! Hilmo de ti makar uvedi reda malo jbt zasto smo te postavili tu.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 31 jan 2018, 22:21

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ti si bas jedan bezobrazna lazovcina. Ili prestani lagati i izmisljati, ili se edukuj.

KAKVE CRNE PARE ZA IGRANJE ZA REPREZENTACIJU?
To je od nasih ekipa samo Borac vidio za igranje Avdukica na SP.
Jesi normalan ti?
Sta sve neces slagati da opravdas lopovluke i nesposobnost uprave?
Bosanskohercegopvački nogometni klubovi od Evropske nogometne federacije (UEFA) ukupno su dobili 89.468 eura kao odštetu za igrače koje je ustupili reprezentacijama, Najviše novaca od bh. klubova dobilo je Sarajevo, nešto više od 53.000 eura, UEFA je klubove rangirala u tri kategorije, pa su oni iz prve za svoje igrače dobili 7.231 euro po igraču po danu, iz druge 4.821 euro po igraču po danu, a iz treće 2.410 eura.
đe smo igrali oko , na kojem svjetskom? :D
Sabinho je napisao/la:nemoj te se svadzati
ovo je drugi sport :D :urnebes: :rol: :thumbup:
link

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 jan 2018, 22:22

THEC je napisao/la:
Otkud sad taj? :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 31 jan 2018, 22:24

FrancescoTotti je napisao/la:Smorise i evander i denci dva dana evo... presaltajte se na pp ebem vas ja obojicu!! Denci ti sve svoje buduce postove presaltaj u pp ionako se samo svadjas sa svima!! Hilmo de ti makar uvedi reda malo jbt zasto smo te postavili tu.
Neka ih malo nek se razmašu :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 31 jan 2018, 22:24

Lud jetrica ko i svaku na klipovima
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.