FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

scudetto89
Postovi: 2640
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 30 okt 2018, 19:44

Dadox je napisao/la:Ima li iko da mu je babo meteorolog :D...kakvo ce vrijeme biti narednih dana...kontam ako jos jedan dan bude kisovit..teren ce kita biti...
Nije mi babo od te struke, ja kako sam vidio cet, petak i subota kisa, sutra je lijepo vrijeme, mozda i grijesim za vikend :mrgreen:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 okt 2018, 19:45

scudetto89 je napisao/la:
Dadox je napisao/la:Ima li iko da mu je babo meteorolog :D...kakvo ce vrijeme biti narednih dana...kontam ako jos jedan dan bude kisovit..teren ce kita biti...
Nije mi babo od te struke, ja kako sam vidio cet, petak i subota kisa, sutra je lijepo vrijeme, mozda i grijesim za vikend :mrgreen:
Kod mene piše da će padavine biti samo u četvrtak a da će u subotu biti lijepo vrijeme do 19 stepeni.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 30 okt 2018, 19:45

kengur je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Kad već pominješ gostovanje HSV-a, normalno da sam bio na tekmi, a poslije iste do ranih jutarnjih sati proveo u jednom sarajevskom lokalu sa Papetom pijuckajući Johny Walker, njegovo omiljeno piće (a u to vrijeme i moje). Kada bih mu god pomenuo da ostaje žal što ne izbacismo HSV, jer mi se čini da smo ih imali (pored aktivnog rezultata iz prve utakmice u ovoj smo sva tri puta vodili, ali loš dan Rajkovića ili fenomenalan dan Hrubeša nas je spriječio), on bi govorio ma Zoka je dosta kriv, misleći na Lukića, koji je na toj utakmici upropastio dosta izglednih prilika i poluprilika. Kad smo već kod Hrubeša, ne znam da li ti je poznato da je njega otkrio Branko Zebec, jedan od najboljih evropskih trenera i proslavljeni fudbaler zg. Dinama. Ovaj je vozio traktor negdje na livadi i Zebec ga je gledajući ga onako korpulentnog i visokog, doveo u HSV a ostalo je legenda.
PS Bila su i dva Jakovljevića.
Kao kroz maglu se sjecam da smo u prvoj tekmi osakaceni crvenim kartonima i sudjenjem. Ali opet se islo na pobjedu i vjerovalo u cudo. Nisam znao za Zebeca. Hrubes ko Ratko Radovanovic sa livade do legende :urnebes:
U pravu si, mnogi od nas su se nekako potajno nadali tom čudu. Bio je to ipak naš optimizam sa pokrićem, jer smo tamo igrali 2:4 i imali smo strašan tim. Kako je samo Pape odigrao u Hamburgu! Kažu (Švabe) da na njihovom stadionu nije gostovao bolji igrač, te su mu nudili bjanko ček za prelazak. A bio je tada HSV zaista fudbalski velikan.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 okt 2018, 19:46

Fakat nam je ružan ovaj pehar lige. Ja ću za 10 minuta dizajnirat bolji i neću im puno naplatit. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 30 okt 2018, 19:49

Esport je napisao/la: Jbg, internet kupovina je normalna stvar, valjda su to obezbijedili u Fan-shopu :hmmmmm:
Ne znam sta si do sada pratio ali internet kupovina postoji od 2014.
https://fanshop.fksarajevo.ba/

Uskoro idu i nove majice :thumbup: Ono sto je najvaznije je sto sada svaka marka ide klubu.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 30 okt 2018, 19:51

Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 okt 2018, 19:52

Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Tu je kao drugačija osoba. :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 30 okt 2018, 19:54

Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Brat je tu.. novi/stari nick je @alenpitar :rol:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 30 okt 2018, 19:55

Dadox je napisao/la:Ima li iko da mu je babo meteorolog :D...kakvo ce vrijeme biti narednih dana...kontam ako jos jedan dan bude kisovit..teren ce kita biti...
@ahbabu jesi li ti ? :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 30 okt 2018, 19:56

MCMXLVI je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Brat je tu.. novi/stari nick je @alenpitar :rol:
Hvala , nek se javi , nek se javi ...... @Dadox izvini prenijelo me. :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 30 okt 2018, 20:12

MortemHz je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Tu je kao drugačija osoba. :mrgreen:
DRUGACIJA :nene: Dobar je to cova , samo malo pretjeruje u ljubavi prema FKS. Takav je kakav je ,odlican je ahbab. Hocu pozivnicu za dernek :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Dadox
Postovi: 1125
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 30 okt 2018, 20:16

scudetto89 je napisao/la:
Dadox je napisao/la:Ima li iko da mu je babo meteorolog :D...kakvo ce vrijeme biti narednih dana...kontam ako jos jedan dan bude kisovit..teren ce kita biti...
Nije mi babo od te struke, ja kako sam vidio cet, petak i subota kisa, sutra je lijepo vrijeme, mozda i grijesim za vikend :mrgreen:
Nek samo jedan od tih dana solidno padne..teren nece biti nesto ,posto se i jucer napadala fino..a to je "divna" stvar za igru

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 30 okt 2018, 20:21

MCMXLVI je napisao/la:
Esport je napisao/la: Jbg, internet kupovina je normalna stvar, valjda su to obezbijedili u Fan-shopu :hmmmmm:
Ne znam sta si do sada pratio ali internet kupovina postoji od 2014.
https://fanshop.fksarajevo.ba/

Uskoro idu i nove majice :thumbup: Ono sto je najvaznije je sto sada svaka marka ide klubu.
Ja kao lokalac, se nisam bavio, tom problematikom, sve mi je pri ruci.
To je bilo pitanje/odgovor momku koji želi(možda) to kupiti u radnji, negdje vani. :thumbup:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 30 okt 2018, 20:26

bordopoeta je napisao/la:
kengur je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Kad već pominješ gostovanje HSV-a, normalno da sam bio na tekmi, a poslije iste do ranih jutarnjih sati proveo u jednom sarajevskom lokalu sa Papetom pijuckajući Johny Walker, njegovo omiljeno piće (a u to vrijeme i moje). Kada bih mu god pomenuo da ostaje žal što ne izbacismo HSV, jer mi se čini da smo ih imali (pored aktivnog rezultata iz prve utakmice u ovoj smo sva tri puta vodili, ali loš dan Rajkovića ili fenomenalan dan Hrubeša nas je spriječio), on bi govorio ma Zoka je dosta kriv, misleći na Lukića, koji je na toj utakmici upropastio dosta izglednih prilika i poluprilika. Kad smo već kod Hrubeša, ne znam da li ti je poznato da je njega otkrio Branko Zebec, jedan od najboljih evropskih trenera i proslavljeni fudbaler zg. Dinama. Ovaj je vozio traktor negdje na livadi i Zebec ga je gledajući ga onako korpulentnog i visokog, doveo u HSV a ostalo je legenda.
PS Bila su i dva Jakovljevića.
Kao kroz maglu se sjecam da smo u prvoj tekmi osakaceni crvenim kartonima i sudjenjem. Ali opet se islo na pobjedu i vjerovalo u cudo. Nisam znao za Zebeca. Hrubes ko Ratko Radovanovic sa livade do legende :urnebes:
U pravu si, mnogi od nas su se nekako potajno nadali tom čudu. Bio je to ipak naš optimizam sa pokrićem, jer smo tamo igrali 2:4 i imali smo strašan tim. Kako je samo Pape odigrao u Hamburgu! Kažu (Švabe) da na njihovom stadionu nije gostovao bolji igrač, te su mu nudili bjanko ček za prelazak. A bio je tada HSV zaista fudbalski velikan.
Posao rudara je da kopaju, ali nas je tada jedan rudar pokopao :shh:
Jbg. sada se uzbehurim , kada se sjetim te atmosfere. To je trebalo doživjeti, ima se ćega čovjek sjećati:tokralju:

Avatar
belosevic23
Postovi: 923
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 30 okt 2018, 20:51

što ovaj Bevab iz želje reklamira naše treše i majice...

https://scontent.fsjj1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C460BAF

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5814
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 okt 2018, 20:57

Ja sam nesto konto da dijasporci i lokalni navijaci koji mogu naprave neki dogovor sa amerikankom, da se napravi neki fond na bazi da ulaznica bude procjenjena na 5km bilo koja tribina i da se prije sozne uplacuje koliko ko moze i da se od skupljenih para kupi jednak broj ulaznica za svaku utakmicu i da se onda djele ko nije u stanju da kupi ulaznicu.

Mislim da bi se moglo obezbjedit 1500 ulaznica sto bi bilo win win za klub i za navijace. Znaci 100 ulaznica po utakmici za sezonu.

Mislim da bi ovo bilo izvidivo posebno ako bi fond bio otvoren citavu godinu da moze da se uplati.

Za dijasporu 20-30 tiketa da kupi nije nista a vjerujem da bi tipova bilo koji bi kupili i po 100 ulaznica

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 30 okt 2018, 21:00

HordashBistrik je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Nisam stigao prokomentarisati cijne karata. Za derbi su sasvim ok. Za neke "manje" utakmice bi mogle biti manje ali sta se moze. Mislim da mi kao forumasi ovdje ne smijemo dozvoliti da znamo nekog uz raje ali i sa ovig PDFa da bi isao na tekmu a ne moze priustiti kartu.
Jbg nije svako u istoj situaciji i nekome je nekad i 5 KM mnogo u ovoj yebenoj drzavi, zato svako ko ima zelju ici na bilo koju tekmu a nema novac u tom momentu nek se javi ovdje. Ne mira javno ako ga stid, moze u PP. Znam koliko je karata podijelio morto,pantelija, 1946 i drugi tako da se mozemo organizivati oko ovoga. Znam minimum 10 momaka koji bi osim mene i mogli i htjeli pomoci u ovom dijelu.
Jbg kad mozemo naptdjivati i nazivati se kojekakvim imenima mozemo biti i solidarni.
Sve iz istog razloga, zbog ljubavi prema Sarajevu.
Svi se trebamo ujediniti u ovakvoj situaciji ako je ima
MortemHz je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Tu je kao drugačija osoba. :mrgreen:
Pozz bratu @Samozdravlje.
Vratite mi moj nick, kupicu po 100 ulaznica za istok, zapad, sjever. :kafa:
I kantu pavlake za jug :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 30 okt 2018, 21:07

alenpitar je napisao/la:
HordashBistrik je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Nisam stigao prokomentarisati cijne karata. Za derbi su sasvim ok. Za neke "manje" utakmice bi mogle biti manje ali sta se moze. Mislim da mi kao forumasi ovdje ne smijemo dozvoliti da znamo nekog uz raje ali i sa ovig PDFa da bi isao na tekmu a ne moze priustiti kartu.
Jbg nije svako u istoj situaciji i nekome je nekad i 5 KM mnogo u ovoj yebenoj drzavi, zato svako ko ima zelju ici na bilo koju tekmu a nema novac u tom momentu nek se javi ovdje. Ne mira javno ako ga stid, moze u PP. Znam koliko je karata podijelio morto,pantelija, 1946 i drugi tako da se mozemo organizivati oko ovoga. Znam minimum 10 momaka koji bi osim mene i mogli i htjeli pomoci u ovom dijelu.
Jbg kad mozemo naptdjivati i nazivati se kojekakvim imenima mozemo biti i solidarni.
Sve iz istog razloga, zbog ljubavi prema Sarajevu.
Svi se trebamo ujediniti u ovakvoj situaciji ako je ima
MortemHz je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:Znam da ga mnogi ne gotive , ali sta je sa ahbabom @bihuzur ?
Tu je kao drugačija osoba. :mrgreen:
Pozz bratu @Samozdravlje.
Vratite mi moj nick, kupicu po 100 ulaznica za istok, zapad, sjever. :kafa:
I kantu pavlake za jug :lol:
Ahbabu , nije u dure da ja zadnji saznam. :urnebes: :thumbup: :njanjanja:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 30 okt 2018, 21:18

Samozdravlje je napisao/la:
Ahbabu , nije u dure da ja zadnji saznam. :urnebes: :thumbup: :njanjanja:
Halali brate. Do mene je :) Ocerase me u banovice ni krivog ni duznog.
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 30 okt 2018, 21:20


evo ako je ko propustio reportazu o rodjendanu naseg Kluba
Zadnja izmjena: benko21, dana/u 30 okt 2018, 21:27, ukupno mijenjano 1 put.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi i 21 gost.