FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 mar 2018, 23:18

FrancescoTotti je napisao/la:Meni u glavu ne ide samo jedna stvar.
Sabanovic i u pripremnim i u ovoj tekmi protiv krupe pokazao da je bolji igrac i od hodzica i od metvog bekica. Heric. Mustafic.. svi se dokazu i onda kao nagradu dobiju klupu ili tribine.

A onda druga strana medalje, od nastavka sezone rahmanovic, saric, velkoski.. ne lice na profesionalne igrace, a konstantno igraju.

Pricajte sta hocete nakon uprave kojoj i ovim putem yebem mater, ama bas svima u upravi, najvecu krivicu snosi husref!!
Ovo je mazohizam cisti od strane svih nas koji pratimo ovaj jad!
Ja Husrefa volim, cijenim i poštujem, al ako pogledamo istini u oči, on je prevaziđen trener. Zadnji uspjeh je imao 2007. godine, možda jednostavno nije više čovjek za velike stvari. Njega je jedan Adžem uništio postavkom. Dolaze neka druga vremena, sad izgleda više prolazi ložiona i žestok ritam nego taktiziranje. Budimo realni, ko od stare škole prolazi? Musemić, Janjoš, Jagodić, pa i Baka, Karačić... sad su tu Sablić, Pavić, Starčević, mladi treneri. Kod nas bi egzodus nast'o da dovedemo nekog mlađeg, mi znamo vrtit vojnike kluba il neke preplaćene strance.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2018, 23:21

Razumijem Husrefa da mu je ovo posao i zivi od ovog al ne mogu shvatiti da je kroz pripreme bio zadovoljan . a mi laici na forumu pisali da nece biti dobro ako ne dovedemo jos dva stopera ,jednog beka i dobrog napadaca . uprava je kriva ambicije su 3 mjesto al ne razumijem da iskusan trener poput Husrefa moze dopustiti da ima 10 veznih a 2 stopera i 1 napadaca .

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 07 mar 2018, 23:29

Ne ide mi u glavu kako nismo mogli jednu Slobodu uzeti.
Čovjek se nekad prevari, misli eto uzeli smo Krupu u gostima, nema šanse da Tuzlake ne tučemo i... dođu na to famozno Koševo i pokažu da ne znaju hodati, a ne igrati igru za koju su plaćeni.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 07 mar 2018, 23:30

Neko spomenu odgovornost, ljudi dragi, pa ako kone osvoje kup mi sa ovom četvrtom pozicijom idemo u evropu i igramo jedno pretkolo evropa lige što u prevodu znači USPJEŠNA SEZONA i nagrade za one koji su iznijeli istu. Trenutna situacije je daleko od toga da se ljudi u klubu nasikiraju, oni su vjerovatno i prezadovoljni jer smo u pretprošlom kolu pobjedili Krupu i napravili razliku u odnosu na njih što se tiče bodova, kone imaju dobre šanse da uzmu kup što u prevodu znači da ova pozicija i nije loša jer garantuje evropu i uspješnu sezonu i nastavak dugoročnog plana, kontinuiteta i uspjeha. Radujmo se.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 mar 2018, 23:34

Treba vratit Dženu vatrogasca, do kraja bismo bili treći i navijali mirne duše da kone ne uzmu kup. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 07 mar 2018, 23:37

BordoSarajevo je napisao/la:Neko spomenu odgovornost, ljudi dragi, pa ako kone osvoje kup mi sa ovom četvrtom pozicijom idemo u evropu i igramo jedno pretkolo evropa lige što u prevodu znači USPJEŠNA SEZONA i nagrade za one koji su iznijeli istu. Trenutna situacije je daleko od toga da se ljudi u klubu nasikiraju, oni su vjerovatno i prezadovoljni jer smo u pretprošlom kolu pobjedili Krupu i napravili razliku u odnosu na njih što se tiče bodova, kone imaju dobre šanse da uzmu kup što u prevodu znači da ova pozicija i nije loša jer garantuje evropu i uspješnu sezonu i nastavak dugoročnog plana, kontinuiteta i uspjeha. Radujmo se.
Eto mali plavi i bez vlasnika uvijek pretenduju za prvo mjesto, za titule, kupove, a doveli smo se u takvu situaciju da nas jedino oni mogu spasiti blamaže. Nemam riječi.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 07 mar 2018, 23:39

BordoSarajevo je napisao/la:Neko spomenu odgovornost, ljudi dragi, pa ako kone osvoje kup mi sa ovom četvrtom pozicijom idemo u evropu i igramo jedno pretkolo evropa lige što u prevodu znači USPJEŠNA SEZONA i nagrade za one koji su iznijeli istu. Trenutna situacije je daleko od toga da se ljudi u klubu nasikiraju, oni su vjerovatno i prezadovoljni jer smo u pretprošlom kolu pobjedili Krupu i napravili razliku u odnosu na njih što se tiče bodova, kone imaju dobre šanse da uzmu kup što u prevodu znači da ova pozicija i nije loša jer garantuje evropu i uspješnu sezonu i nastavak dugoročnog plana, kontinuiteta i uspjeha. Radujmo se.
Tuzno je to sto je ovo postala stvarnost.
Jednom Sarajevu uspjeh postade plasman u prvo pretkolo eurpske lige....
Dino, kusturica, ibrakovicu vratite se sve vam je oprosteno.
Fujjjj
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 07 mar 2018, 23:39

Je li to Šofranac još uvijek bolestan? Da nije frajer sidu pokupio pa boluje toliko ili ima neke veze sa neisplaćenom ratom ovo? Naravno, ovo sam samo načuo, da ne skoče odmah ovi pušikurci od uprave i kažu da namjerno lažem. Samo provjeravam ovdje sa uvijek dobro informisanim forumašima. :think:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 07 mar 2018, 23:51

Fer je što već znamo ishod iz Lištice. Bez sekiranja!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 07 mar 2018, 23:54

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Po cemu je los? Pa za pocetak, po rezultatima.
Najozbiljnije pitanje, zar stvarno mislis da se Husref nesto pita i da je on trazio ove igrace, tipa Antiparmakovski, onaj iz "Partizana" i slicni?
Mislis da Husref nije zelio imati dva stopera u ekipi?
ko je odgovoran za rezultate prvog tima?
ako je Husref taoc ekipe i uprave, danas mu otkaz dati i stavit neku čistačicu na to mjesto bar će bit čisto sve
naravno ti lupaš jer nemaš apsolutno nikakvog dokaza za te kao ni ostale tvrdnje......tražio je tip igrača i postojala je opcija a,b,c,d
Evander je napisao/la: Uzeli tri miliona, gdje su ti milioni? Sta ti kao navijac imas od njih? Sta klub u opste ima pd tih para?
na računu kluba, nije isplaćeno odjednom , stiže u ratama...ja kao navijač znam da će bit uloženo u klub 100% jer ne može nigdje drugo s klubskog računa
Evander je napisao/la:Imamo samo da smo ostali bez najtalentovanijih juniora a da su propaliteti dovedeni da igraju za prvi tim.
imamo to da smo uzeli pare za igrače koji su htjeli da idu i njihovi predstavnici su naravno htjeli najradije dobiti raskid kako bi se obogatili jer se na potpisu daje kao što znaš "signing bonus" vani osim igraču i onom ko ga je doveo....
Evander je napisao/la: A evo tebi jedno pitanje. Za vrijeme provedeno u klubu, sta je Valentin konkretno pridonjeo? Sa cim opravdava svoju nemalu platu?
Radi zadatke koji su mu povjereni i u opisu njegove pozicije , tačnije nadgleda redovno funkcionisanje kluba, finansijsku strukturu i budžet(da nema dugovanja i zaduženja), komunicira sa vlasnikom(raportira o svemu), takođe nadgleda komuniciranje sportskog segmenta i menadžmenta, odgovoran je da sve štima u klubu i raportira vlasniku ukratko...čovjek od povjerenja
Citam i ne vjerujem... Lijepa ti je ova bajkica...

Koje ba opcije a,b,c,d, Srbija 3 liga, Hrvatska 2 liga, itd ?
Da prostis sta ba se*es, ko mi nemamo oci, ti vidis za nas...

Nisu oni zaradili 3 miliona vec su izgubili minimum 10 miliona. Sto zbog Duljevica, Zarije pa do ovog zimskog gdje su "dobar" posao napravili, rezultati su vise nego vidljivi... Ocekujemo i ove godine slican nastup u Evropi kao i prosle samo AKO dodjemo do 3. mjesta...

Valentin je odgovoran da sve stima u klubu ? Od tolike ljubavi prema Valentinu i upravi ne vidis ocito. Duze vremena ga prozivaju za manjak vizija i nikakav rezultat, zar to nije znak da nesto ne stima ? Prosle godine Duljevic ove Saric, meni to lici na ruganje i ocitu provokaciju, al ako tebi stima, ok.

Ovo su skolovani lopovi oni odlicno znaju kako da se zastite ugovorima tako da je glupo ocekivat da iko ikad od zaposlenih nesto lose kaze protiv njih, ako nesto izadje u javnost to ce bit preko navijaca, nikako drugacije... Dok se vecina nas gubi u birokratiji oni to odlicno koriste, zato ih treba prozivat imenom i prezimenom za sve, to nije smekerluk to je da se zna ko su go*na i sta rade, ko god krije njihova nedjela on ih i podrzava...

Husrefa za predsjednika !!!
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2018, 23:55

Veladzic i Hadzic ni na klupi 3 kola u drugoligasu u Portugalu ekipa im 8 na tabeli . ovo pisem sto sve vise vjerujem da se navijacima podmecu lazi o vrhunskoj akademiji o nekim vrhunskim igracima kako u prvom timu tako u akademiji a uglavnom vecina njih kita igraci .

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 mar 2018, 23:55

High je napisao/la:Fer je što već znamo ishod iz Lištice. Bez sekiranja!
Evo ja žrtvujem obraz, odigrat ću keca na Lišticu i uplatit cvaju. To je siguran pokazatelj da ćemo odnijet makar bod.
Pored obraza žrtvujem i cvaju.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 07 mar 2018, 23:57

skoroalen je napisao/la:
High je napisao/la:Fer je što već znamo ishod iz Lištice. Bez sekiranja!
Evo ja žrtvujem obraz, odigrat ću keca na Lišticu i uplatit cvaju. To je siguran pokazatelj da ćemo odnijet makar bod.
Pored obraza žrtvujem i cvaju.
Bolje urgiraj da se osnuje Liga za srednjaka. Svakako smo daleko od prave Lige za prvaka i gornjeg dijela, kao i od ovog donjeg. Sredina nam je odlična.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2018, 00:01

Mi i jesmo za srednjaka, a pritom ne mislim na sredinu tabele. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 08 mar 2018, 00:02

Cuj da im se 0jeva i da se okupimo? Treba posamarat ove igrace,objasnit im za koga igraju,ometat im treninge ,nedat im da izadju iz stanova da vide sta pritisak,he bo ih on. Dvije sezone il 3 ovi klocevi pod vodjstvom Bekica,Hebibovica,Hodzica,Ahmetovica,Sarica nas blamiraju i neko zali sto Saric ide? Smeto nam je Puzigaca pa od ovih jajara je vise ginuo kakav god da je klosari bezmudi mrak mi je na oci sedmicama zbog njih,eto u SB ce imat strasan teren,nek pokazu nesto jadovi jadni. Nemas se za sta borit Husrefe ubaci djecu svakako nista nisu napravili pa sta dari bog da. Niko nee treba vise na stadion dolazit,ocito je 500 ljudi prevelik pritisak za ove ublehe dabogda im kuci svima bilo ko sto je meni
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 08 mar 2018, 00:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 08 mar 2018, 00:02

skoroalen je napisao/la:Mi i jesmo za srednjaka, a pritom ne mislim na sredinu tabele. :urnebes:
Zato i rekoh. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 08 mar 2018, 00:09

robertkosar je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Zašto sad vecina foruma šuti? Mudruje? Pogotovo ovi ''stariji'' forumasi? Ja znam da se nista nece promijeniti pisanjem ovdje, ali zašto šutite??????
Sute jer su bili u velikoj vecini za legendu. Husref Musemic je jedan od nas pravi je hordas. Husref im se uhljebio na mjestu trenera sad napada Horde :mrgreen: Ako neznas kakav ko covjek dajmu pare i mjesto trenera pa cet i se sve samo kazati
Sta ba ti pametujes strucnjak? Husref je jedan od nas i on se nervira ko i svaki od nas ne racunajuci tebe,ima i do njegove taktike al lik voli Sarajevo to sto ne zna il zna je druga prica i tema

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2018, 00:10

zagor1987 je napisao/la:Cuj da im se 0jeva i da se okupimo? Treba posamarat ove igrace,objasnit im za koga igraju,ometat im treninge ,nedat im da izadju iz stanova da vide sta pritisak,he bo ih on. Dvije sezone il 3 ovi klocevi pod vodjstvom Bekica,Hebibovica,Hodzica,Ahmetovica,Sarica nas blamiraju i neko zali sto Saric ide? Smeto nam je Puzigaca pa od ovih jajara je vise ginuo kakav god da je klosari bezmudi mrak mi je na oci sedmicama zbog njih,eto u SB ce imat strasan teren,nek pokazu nesto jadovi jadni. Nemas se za sta borit Husrefe ubaci djecu svakako nista nisu napravili pa sta dari bog da. Niko nee treba vise na stadion dolazit,ocito je 500 ljudi prevelik pritisak za ove ublehe dabogda im kuci svima bilo ko sto je meni
Znamo i ti i ja da od tog nema ništa. Sve ostaje na "treba". Crnkiću se sr.alo na svim mrežama, lik hladno doš'o na istok i tekmu gled'o, niko mu ni opsov'o ništa nije a kamoli šta više.
A od tih nabrojanih se Ahmetoviću sad nema šta reći, prvi strijelac kluba a i bori se uvijek. Ostali... daleko im kuća bila.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

BordoArmy88
Postovi: 3083
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 08 mar 2018, 00:34

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5737
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 mar 2018, 01:16

Krivica uprave; Teren, zar se tan nije mogo nazvat i pitat da nam da lovu ili dio love plus opstina plus uefa imoglo se skucjat za teren.

Drugo, malo su zakasnili sa smjenom Janjosa

Trece greska postavljanje propuha na mjsto sefa.

Sto se tice akademije, ona pokazuje ove godine neke rezultate al vidim da se po njoj i dalje vrte amateri kao uscuplic i njemu slicni.

Normalno je da se treneri smjenjuju mnogo vise nego uprava, cak rijetko koji klub upravu smjenjuje.

Al moramo posteno, ako FK SARAJEVO pobjedi krupu u gostima zrinjski u gostima i skoro sve utakmice u gostima pobjedi a izgubi od goska krupe i nerjeseno igra protiv radnika onda to je do TRENERA I IGRACA. Ako je ekipa **** i ne kvalitetna kako onda ista ekipa tuce zrinjski u gostima isto tako sb u gostima tuce zelju kuci i sve to a onda gubi bodove od goska viteza slobode itd.

Husref kodro janjos jesic niko ove ljude nije doveo sa pistoljem svi su znali kakva je situacija i sta se trazi.

Mi mozemo smjenit valtina koga dovest i ako ga dovedes on nece moci nista uradit vise nego gasovoda jer tan diktira tempo i smjernice. Ako se neko treba tjerat onda je tan.

Prodaja marka nedima rijada i veladzica nemoze jos niko reci da je dobro ni lose. Al bez obzira oni nama u ovom trenutku nebi donijeli prevagu da uzmemo sb radnik slobodu.

Ugovor na 2 godine kad igrac sa 17 godina trazi ti je dolaz da on nije siguran u svoj kvalitet nit planira ostat tu bez obzira kako njegova karijera krenula. I daje indicije da on i njegovi roditelji i menager zele sto prije da ode vani 2-3-4 liga nije bitno samo dase izvuce iz BOSNE.

Ponovo cu da je bilo ko ponudio NEDIMU RIJADU papire u engleskoj njemackoj americi pod uslovim da se istave fudbala to bi prihvatili obje rucke.

Btw: Ovo jos niko nikad nije uspio da od juniora koji nemaju fakticki ni minute u prvom izvuce toliko novca.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, Chony533, Hamagara, pjankesarajevo i 34 gosta.