FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 08 nov 2019, 21:04

Evander je napisao/la:
08 nov 2019, 20:51
BICA je napisao/la:
08 nov 2019, 20:46
Jest bruda, al derbi 2015, gladbach,celtic,titula 2015, sve oko 30 hiljada...kad bi dogurali do play offa ili grupne faze bilo bi nas svaku utakmicu 40 milja. Gledam dinamo ne moze da napuni stadion u ligi prvaka, kod nas bi stadion puko za dan...tako da nemojte pricat o kapacitetu...stadion se punio itekako iako rezultati nisu bili ti.... aBd da docekamo evropske utakmice govorit cete malo koševo ;)
Nemoj ziv bio. Kojih crnih 40 milja? U zadnjih 20 godina koliko je bilo posjeta 25 plus hiljada?
LP, znas li da je najeftinija ulaznica za utakmice Zvezde 100KM (sjever i jug), a u Zagrebu su vjerovatno i skuplje ulaznice? Sta mislis, grupnu fazu da bi pratio za 8KM?
Ma sve i da se skupi 40 hiljada, to je samo par (2,3 utakmice) utakmica. Nije rentabilno toliki kapacitet zbog par utakmica. A i to bi bilo upitno, jer teško bi se grupe igrale svake godine. To pod uslovom da nekad i uspijemo ući.

Dinamu je normalna stvar da igra grupe, nama je čudo.

Hiljadu puta prežvakana tema. Realno nama nekoh 10tak hiljada kapacitet. U biti kapacitet i nije najvažnija stavka stadiona. Kod nas je mišljenje da jest. Puno više se danas pažnja posvećuje pratećim sadržajem. Stadion treba omogućavati prihod svaki dan, a ne samo kad je utakmica.

Nekad je za reprezentaciju vladalo ogromno interesovanje, pravile se fan zone, sad ne možeš napuniti Bilino Polje.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 08 nov 2019, 21:14

Ma brate to je do mentaliteta raje. Naš je stadion napravljen 1947 godine za FK Sarajevo dolazilo je po 60 000 Iako je bio krajnje neuslovan bez stolica. Sarajevo tad imalo duplo manje stanovnika a duplo više raje išlo(dominirali srbi i hrvati loše rezultaze imali drama)... Sad se gleda real,barca sere raja nešto, mrsko im otic na Koševo.,
Sad duplu krunu osvojimo nakon 73 godine..opet nevalja nešto.
Ponavljam koševo je naš stadion, ne upravljamo mi sa njim al je to i bolje..najmanji problem je u njemu

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 08 nov 2019, 23:16

Pa bravo, to i pokusvamo reci, sto praviti 30 h kad ce deset dolaziti ostatak gledat real barsu?

Plus da bapravis kosevo da bude za gruoe treba ti cca 15 miliona, i za deset godina nasa nesposobna vlast ce zapustiti to sve, bukvalno oravis neciju kucu gdje si podstanar.
Za 15 m mozes fin stadion napraviti sa projektom koji dozvoljava eventualno nadogradjivanje.
Ebo kosevo
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 08 nov 2019, 23:44

Treba napravit stadion od 100.000. Bit ce pun kad udjemo u grupne faze 3 utakmice pa nek zjapi.
Inace, i kad bi usli dogodine u grupnu fazu, vjerujem da bi jednu utakmicu prebacili 25 milja, nabio bi nas neki real 9 10 razlike pa bi raja srala o iskoraku.

Stadioncic od 20ak milja top.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 nov 2019, 23:50

Evander je napisao/la:
08 nov 2019, 20:51
BICA je napisao/la:
08 nov 2019, 20:46
Jest bruda, al derbi 2015, gladbach,celtic,titula 2015, sve oko 30 hiljada...kad bi dogurali do play offa ili grupne faze bilo bi nas svaku utakmicu 40 milja. Gledam dinamo ne moze da napuni stadion u ligi prvaka, kod nas bi stadion puko za dan...tako da nemojte pricat o kapacitetu...stadion se punio itekako iako rezultati nisu bili ti.... aBd da docekamo evropske utakmice govorit cete malo koševo ;)
Nemoj ziv bio. Kojih crnih 40 milja? U zadnjih 20 godina koliko je bilo posjeta 25 plus hiljada?
LP, znas li da je najeftinija ulaznica za utakmice Zvezde 100KM (sjever i jug), a u Zagrebu su vjerovatno i skuplje ulaznice? Sta mislis, grupnu fazu da bi pratio za 8KM?
Upravo tako. Protiv Celtica sjever poluprazan, znači ni 30 hiljada nije moglo bit. Da su zapad i istok pukli 100%, znači svaka stolica da je zauzeta (a nisu), to je 25 hiljada, i 2500 na sjeveru, i 200 škota... Protiv Atalante takođe oko 25 hiljada, tek protiv Gladbacha je možda prebacilo 30 hiljada.
Uostalom, nikad ne bih gledao na te navijače koji dođu radi velikog kluba. Manji stadion omogućava marketinške poteze kakve sad ne možemo imat. Članovi imaju online rezervaciju karata, prednost pri kupovini. Pa kad ti padobranci jednom propuste nekog Celtica ili Atalantu, učlanit će se samo radi Evrope. Odmah imaš 10ak hiljada aktivnih članova. A u našoj ligi nikad nećeš imat prosjek preko 4000, da u srijedu igraš sa Barselonom a u subotu sa Čelikom, protiv Čelika će doći 4500 ljudi. Najbolji dokaz tome je nedjelja nakon 2:2 u Italiji, dolazi Mladost, karte jeftine, vrijeme savršeno... 3000 navijača na stadionu. I kome onda pravit toliki kapacitet?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 09 nov 2019, 00:22

Ma neće raja da dolazi da gleda kad igramo s ekipama kao što su Radnik, Mladost, Krupa i sve druge ekipe, osim kad nije neki derbi i neka jača ekipa naše lige. To je jednostavno tako, a onda i masa raje je prestala uopšte pratiti našu ligu. Ako zraknu malo rezultat dobro i jeste, ne zadavaju se puno toliko.
Koliko puta sam čuo "ma nije to kao što je nekad bilo" itd.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

astonHz
Postovi: 180
Pridružen/a: 10 mar 2019, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la astonHz » 09 nov 2019, 00:33

AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 00:22
Ma neće raja da dolazi da gleda kad igramo s ekipama kao što su Radnik, Mladost, Krupa i sve druge ekipe, osim kad nije neki derbi i neka jača ekipa naše lige. To je jednostavno tako, a onda i masa raje je prestala uopšte pratiti našu ligu. Ako zraknu malo rezultat dobro i jeste, ne zadavaju se puno toliko.
Koliko puta sam čuo "ma nije to kao što je nekad bilo" itd.
A isti ti se ne trude da bude posjeta bude kao prije. Kad bi imao vecu posjetu, bio bi primamljiviji investitorima, bolja bi infrastruktura bila, moglo bi se. Al sto kazete gore iznad, bolje sjest i pratit neku stranu ekipu koja veze s tobom nema niti ce ikad imati nego svoje voljeti. A prvi ce oni pocet srat sa vec izlizanom "Nece mene Kosevo vidjet godinama".

Moramo mentalitet mijenjat, a to je jako tesko...
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 nov 2019, 01:39

Ja bih bio prezadovoljan da iducu sezonu pocnemo na svom stadionu od recimo 5000 mjesta. Za nasu ligu nam ne treba vise, za Evropu cemo opet morati do Zenice.
Realno lupati neke kapacitete od po 20k mjesta ili one lude 30k mjesta je bezveze, nama trenutno treba 1000 za sjever i 4000 max za ostale.
Kad je potraznja za kartama veca dignut cijene i cao.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 09 nov 2019, 02:38

astonHz je napisao/la:
09 nov 2019, 00:33
AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 00:22
Ma neće raja da dolazi da gleda kad igramo s ekipama kao što su Radnik, Mladost, Krupa i sve druge ekipe, osim kad nije neki derbi i neka jača ekipa naše lige. To je jednostavno tako, a onda i masa raje je prestala uopšte pratiti našu ligu. Ako zraknu malo rezultat dobro i jeste, ne zadavaju se puno toliko.
Koliko puta sam čuo "ma nije to kao što je nekad bilo" itd.
A isti ti se ne trude da bude posjeta bude kao prije. Kad bi imao vecu posjetu, bio bi primamljiviji investitorima, bolja bi infrastruktura bila, moglo bi se. Al sto kazete gore iznad, bolje sjest i pratit neku stranu ekipu koja veze s tobom nema niti ce ikad imati nego svoje voljeti. A prvi ce oni pocet srat sa vec izlizanom "Nece mene Kosevo vidjet godinama".

Moramo mentalitet mijenjat, a to je jako tesko...
Mentalitet i samo mentalitet, to ja trubim stalno. Nikakvi neuslovni stadioni, samo pitanje mentaliteta. To je dubok problem i teško da će se to promijeniti. Raja bira tekme vjeruj, ako je Široki otiće, ako je Mladost, neće.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gruezi » 09 nov 2019, 03:56

Sarajevu je idealan stadion od 15 do 16500 hiljada ljudi da je pokriven sa sve 4 strane...sve ostalo je preseravanje....ili stadion od 20 hiljada a da na njemu igraju i zeljo i sarajevo i da se finansira prodajom grbavice i koseva recimo.... Sta je sa otokom mozel se ondje jos gradit

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 09 nov 2019, 04:31

Da je danas dati go u 93 minuti za pobjedu samo radi kera na klupi Radnika. Idemo po pobjedu.


Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 nov 2019, 07:55

Svake druge subote se rano budim ja ...
Ne treba se nadat nekoj dobroj igri danas, teren los protivnik nezgodan, nadam se dobrom pristupu, da se bore i ginu na terenu, uz malo srece da dodjemo do pozitivnog rezultata aBd
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 09 nov 2019, 08:24

Inijesta je napisao/la:
09 nov 2019, 07:55
Svake druge subote se rano budim ja ...
Ne treba se nadat nekoj dobroj igri danas, teren los protivnik nezgodan, nadam se dobrom pristupu, da se bore i ginu na terenu, uz malo srece da dodjemo do pozitivnog rezultata aBd
Podpisujem

Ako ker sa pistom bude neutralan imam osjecaj da ce mo ih pocepat, zizovic je skoro stigo pasce ivicino sa provokaciama

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 09 nov 2019, 08:31

Obavezno dovesti Medunjanina u januaru !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 nov 2019, 08:32

AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 02:38
astonHz je napisao/la:
09 nov 2019, 00:33
AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 00:22
Ma neće raja da dolazi da gleda kad igramo s ekipama kao što su Radnik, Mladost, Krupa i sve druge ekipe, osim kad nije neki derbi i neka jača ekipa naše lige. To je jednostavno tako, a onda i masa raje je prestala uopšte pratiti našu ligu. Ako zraknu malo rezultat dobro i jeste, ne zadavaju se puno toliko.
Koliko puta sam čuo "ma nije to kao što je nekad bilo" itd.
A isti ti se ne trude da bude posjeta bude kao prije. Kad bi imao vecu posjetu, bio bi primamljiviji investitorima, bolja bi infrastruktura bila, moglo bi se. Al sto kazete gore iznad, bolje sjest i pratit neku stranu ekipu koja veze s tobom nema niti ce ikad imati nego svoje voljeti. A prvi ce oni pocet srat sa vec izlizanom "Nece mene Kosevo vidjet godinama".

Moramo mentalitet mijenjat, a to je jako tesko...
Mentalitet i samo mentalitet, to ja trubim stalno. Nikakvi neuslovni stadioni, samo pitanje mentaliteta. To je dubok problem i teško da će se to promijeniti. Raja bira tekme vjeruj, ako je Široki otiće, ako je Mladost, neće.
Problem je što i na Široki Brijeg ne idu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 nov 2019, 09:23

OBRADUJTE NAS.
SAMO POBJEDA!!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 09 nov 2019, 09:50

Stadion od 19460 mjesta. Nek bude gdje hoce, samo nek je nas ! Danas natamburati kupusare i onu ljigu od trenera, nek ga Cosic s kluoe zabije, samo da pobijedimo !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 nov 2019, 10:00

PL BiH: Žižović "skida skalp" lideru, Željezničar "vreba" prvo mjesto

Ja glupog naslova na sport kecu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 nov 2019, 10:10

AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 02:38
Mentalitet i samo mentalitet, to ja trubim stalno. Nikakvi neuslovni stadioni, samo pitanje mentaliteta. To je dubok problem i teško da će se to promijeniti. Raja bira tekme vjeruj, ako je Široki otiće, ako je Mladost, neće.
Ako je Široki, otići će u Mahali gledat uz šišu. Ako je Mladost, gledat će kod kuće.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 09 nov 2019, 10:11

Lik je napisao/la:
09 nov 2019, 04:31
Da je danas dati go u 93 minuti za pobjedu samo radi kera na klupi Radnika. Idemo po pobjedu.


Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Ima još jedan ker...Mujić

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10 i 33 gosta.