FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
GameFKS
Postovi: 871
Pridružen/a: 19 maj 2013, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GameFKS » 08 avg 2014, 13:49

Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Odakle si ti ?
Ja nisam poseban. Običan čovjek sa običnim mislima. Vodim običan život. Nema spomenika koji je posvećen meni i moje će ime biti zaboravljeno. Ali u jednoj stvari sam uspio. Volio sam svoj klub svim srcem i dušom, a za mene to je uvijek bilo dovoljno.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Papastathopoulos » 08 avg 2014, 13:50

Sretno Sarajlije, trebace vam srece sigurno...sanse Sarajeva su minimalne, ne trebamo se lagati, ali niste bez ikakvih sansi, i ne treba se predavati unaprijed, proliti galon znoja pa sta Bog dadne ;)

I nadam se da ce Kosevo biti dupke puno jer ne pamtim kad sam ga takvog vidio...k'o sibica 8-)
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la amorovski » 08 avg 2014, 13:50

storm_raider je napisao/la:Ma ovo ce biti praznik fudbala, svaka cast komsije, trebalo je ovo zasluziti. Ne dolazi Borusija svakome. Bice tesko, svabo je to, strasan mentalitet.
Hvala storme na podrsci.. istina, tesko je zamislit prolaz, al ipak ga u podsvijesti imam..
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 08 avg 2014, 13:52

idemooooo u grupuuuuuuu
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zgembo89 » 08 avg 2014, 13:53

Ne mogu da shvatim navijace koji su prizeljkivali YB pa onda Borusiju..Nijemci su osvojili SP jedna od najjačih liga ,a pribojavali se tamo Sparte

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Armala » 08 avg 2014, 13:53

zgembo89 je napisao/la:Ne mogu da shvatim navijace koji su prizeljkivali YB pa onda Borusiju..Nijemci su osvojili SP jedna od najjačih liga ,a pribojavali se tamo Sparte
Svaka cast Nijemcima ali i Engleska i Spanska liga je osjetna jaca od njihove

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donCorleone1892 » 08 avg 2014, 13:54

Head je napisao/la:Jesu Borussija al nisu Dortmund. :cool:
tako je :thumbup:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2014, 13:54

GameFKS je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Odakle si ti ?
Sta je problem sto je covjek rekao ono sto svi mislimo? :? Inace se ne slazem nikada sa @Saurmanom sto ti moze i on potvrditi ali treba biti realan da sada ima pravo. Sarajevo je napravilo veliki uspjeh dosavsi ovdje, na zadnju stepenicu ali treba proci jos vremena da se i ona preskoci, tako da kazem. Uspjeh nikada ne dolazi preko noci nego za njega treba ogroman trud na duze staze sto vi trenutno i radite jako dobro, mozda i ponajbolje u nasoj drzavi. Menhengladbah je izuzetno jaka ekipa i jedna od najjacih u bubnju uopste, dolaze iz jedne od 5 najjacih liga na svijetu i imaju strasno jak tim, Sarajevo je jako lijepa prica koja ce da traje ako ovako nastavi dok se ne formira u stabilnog takmicara i u Evropskim okvirima kao sto su recimo Dinamo ili Partizan ali trenutno, al` pazi - samo trenutno, @Saurman ima pravo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 08 avg 2014, 13:54

Da se razumijemo, sanse su 90:10 u korist Bundesligasa. Ja i u ovom dvomecu vidim sansu za prolaz. Treba nam puno puno srece i maksimalna disciplina te fizicka izdrzljivost. SAMO HRABRO NEMA PREDAJE!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
GameFKS
Postovi: 871
Pridružen/a: 19 maj 2013, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GameFKS » 08 avg 2014, 13:56

Rooney88 je napisao/la:
GameFKS je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Odakle si ti ?
Sta je problem sto je covjek rekao ono sto svi mislimo? :? Inace se ne slazem nikada sa @Saurmanom sto ti moze i on potvrditi ali treba biti realan da sada ima pravo. Sarajevo je napravilo veliki uspjeh dosavsi ovdje, na zadnju stepenicu ali treba proci jos vremena da se i ona preskoci, tako da kazem. Uspjeh nikada ne dolazi preko noci nego za njega treba ogroman trud na duze staze sto vi trenutno i radite jako dobro, mozda i ponajbolje u nasoj drzavi. Menhengladbah je izuzetno jaka ekipa i jedna od najjacih u bubnju uopste, dolaze iz jedne od 5 najjacih liga na svijetu i imaju strasno jak tim, Sarajevo je jako lijepa prica koja ce da traje ako ovako nastavi dok se ne formira u stabilnog takmicara i u Evropskim okvirima kao sto su recimo Dinamo ili Partizan ali trenutno, al` pazi - samo trenutno, @Saurman ima pravo.
Pit'o sam čovjeka odakle je samo , šta pišeš sastav odma' ?!
Ja nisam poseban. Običan čovjek sa običnim mislima. Vodim običan život. Nema spomenika koji je posvećen meni i moje će ime biti zaboravljeno. Ali u jednoj stvari sam uspio. Volio sam svoj klub svim srcem i dušom, a za mene to je uvijek bilo dovoljno.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 08 avg 2014, 13:57

Rooney88 je napisao/la: Sta je problem sto je covjek rekao ono sto svi mislimo? :? Inace se ne slazem nikada sa @Saurmanom sto ti moze i on potvrditi ali treba biti realan da sada ima pravo. Sarajevo je napravilo veliki uspjeh dosavsi ovdje, na zadnju stepenicu ali treba proci jos vremena da se i ona preskoci, tako da kazem. Uspjeh nikada ne dolazi preko noci nego za njega treba ogroman trud na duze staze sto vi trenutno i radite jako dobro, mozda i ponajbolje u nasoj drzavi. Menhengladbah je izuzetno jaka ekipa i jedna od najjacih u bubnju uopste, dolaze iz jedne od 5 najjacih liga na svijetu i imaju strasno jak tim, Sarajevo je jako lijepa prica koja ce da traje ako ovako nastavi dok se ne formira u stabilnog takmicara i u Evropskim okvirima kao sto su recimo Dinamo ili Partizan ali trenutno, al` pazi - samo trenutno, @Saurman ima pravo.
tako ste govorili i prije revanša sa Grcima pa prc....
a i kakve veze ima što su jači i što "dolaze iz jedne od 5 najjacih liga na svijetu", danas svii igraju lopte, i Kostarika je dobila 3 bivša prvaka iako to niko nije očekivao, samo što ste vi ljubomorni na najuspješniji BH poslijeratni klub pa se ovdje pravite pametni :bih:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

mume
Postovi: 24
Pridružen/a: 25 jul 2014, 20:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mume » 08 avg 2014, 13:58

Bitno je da momci ostave srce na terenu a mi da napunimo Kosevo i napravimo spektakl a ostalo...

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 08 avg 2014, 13:58

Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Ponovio se insallah Mainz, Stuttgart :D
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 08 avg 2014, 13:59

Zijanicete na kosevu,a onda cete dobit u njemackoj I proci.vidis da ste poludili.
Mozda jedan od najtezih protivnika.
Ako nista uzivajte,u dobroj tekmi.meni je i dan danas newcastle u sjecanju,to se ne zaboravlja.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 08 avg 2014, 14:03

Šteta što se nije izvukao Young Boys ili Sparta, tada bi imali velike šanse za prolazak.
Ali nema veze, nisu ni Njemci loša opcija s obzirom da je prva na Koševu iz razloga što će na stadionu biti preko 25 000 ljudi, to su velike pare od ulaznica a i kako čitam dosta će se zaraditi i od TV prava. Zna li neko, otprilike, koliko bi se moglo zaraditi od TV prava, koliko se tu cijene kreću?

Zbog čega neki misle da se švabama ne igra Evropa liga? Zbog čega bi bili u minusu kad ne bi dogurali do kraja?

Autsajderi jesmo ali mislim, znam i vjerujem da se nećemo obrukati.

:bih:

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 08 avg 2014, 14:03

Zijanicete na kosevu,a onda cete dobit u njemackoj I proci.vidis da ste poludili.
Mozda jedan od najtezih protivnika.
Ako nista uzivajte,u dobroj tekmi.meni je i dan danas newcastle u sjecanju,to se ne zaboravlja.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

V87
Postovi: 70
Pridružen/a: 13 jul 2014, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la V87 » 08 avg 2014, 14:04

SiouxLukavac je napisao/la:Šteta što se nije izvukao Young Boys ili Sparta, tada bi imali velike šanse za prolazak.
Ali nema veze, nisu ni Njemci loša opcija s obzirom da je prva na Koševu iz razloga što će na stadionu biti preko 25 000 ljudi, to su velike pare od ulaznica a i kako čitam dosta će se zaraditi i od TV prava. Zna li neko, otprilike, koliko bi se moglo zaraditi od TV prava, koliko se tu cijene kreću?

Zbog čega neki misle da se švabama ne igra Evropa liga? Zbog čega bi bili u minusu kad ne bi dogurali do kraja?

Autsajderi jesmo ali mislim, znam i vjerujem da se nećemo obrukati.

:bih:

Prosle godine Rijeka kad je igrala protiv Stuttgarta dobili su 600 000 eura za TV prava.

mume
Postovi: 24
Pridružen/a: 25 jul 2014, 20:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mume » 08 avg 2014, 14:06

Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Mnogo puta su nas takvi otpisivali ali :guz: :guz: :guz: SAMO NAPRIJED DIVOVI KOSEVO CE GORITI

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la Saurman » 08 avg 2014, 14:07

dr.van nostrand je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Sarajevo nema šta tražiti u ovom duelu, švabe će posao riješiti već u prvoj utakmici.
Ponovio se insallah Mainz, Stuttgart :D
M'gladbach je ozbiljna i veoma kvalitetna ekipa uz to imaju i sjajnog Favrea.

Sarajevo je već napravilo i više nego što su njihove mogućnosti al' ovo im je zadnja stanica i bojim se da će biti pregaženi u obje utakmice.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzoleZeljo » 08 avg 2014, 14:07

Upravo ono sto sam i prizeljkivao.

Vjerujte da imate vise sansi protiv ovih nego protiv Young Boysa.

Ovi ce vas garant podcijeniti, a svakako im ovo takmicenje finansijski ne odgovara.

Iskren da budem, dajam vam velike sanse i ocekujemda nekako nadete put do grupa kada iskreno imate ekipu koja to moze.

Bitno je samo da prenesete aktivan rezultat u drugi susret. To je sada najbitnije. 0:1, 1:2, sve to sada vama odgovara.

Da se hoce Studgart ponoviti...

@Saurman - Kako znas da su dosegli maksimum, kada igraju toplo-hladno?
Zadnja izmjena: DzoleZeljo, dana/u 08 avg 2014, 14:09, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Atlantida, Lobudaraczapamcenje, NazorUso, Zeko87 i 55 gostiju.