FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 mar 2018, 01:04

Orangina85 je napisao/la:Napisao sam fino za ljude koji su bili u listici. Jedini iz kluba bio Elvir Kantardzic. Svo ostalo tvoje ismijavanje samo pokazuje nemoc da odgovoris na nesposobnost tvojih pajdasa.

Klub nije pred gasenjem i jeftino izvrtanje stvari koje pisem je smijesno. Klub nije u egzistencijalnoj krizi ali klub kao Sarajevo ne moze trpiti nedostatak ambicije. Sramotni su napori da se kao jedini odgovorni prikaze Husref za ovo. Takodjer spominjanje "teta u klubu" i ismijavanje cinjenice da imamo bespotrebno najveci administrativni aparat u drzavi u sportskom segmentu je samo pokazatelj nedostatka ambicije da se uredi klub jednim zdravim poslovnim modelom. Spomenuo sam to jer se isti princip presipa i na igracki kadar pa dobijemo nekog treceg golmana kojeg dovede Runda i Altiparmakovskog koji ne moze potrcati. Siguran sam da je Altiparmakovski bio izricita zelja Husrefa.
Jeftino izvrtanje? Probili budzet,Plata nema, sponzora nema, dugujemo pare igracima, licenca upitna? Jesi li to tvrdio ili nisi? I da ne zaboravim misteriozni lik iz kluba i par sponzora ce sami uraditi kamp jer isto klub nema para za to...
na sve to doslo 5 novih igraca...

To nije kriza?
Treci golman i alternativa Ahmetu je bilo trazeno i doslo tacno to, ja bi volio da je dosao bolji od Ahmeta ali pogledaj Husove intervjue...a ne znam zasto ako je Krste tu, ah tako je jer je Hus tvrdio da Krsti ide dobro....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Regulator
Postovi: 92
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Regulator » 09 mar 2018, 01:29

Laznjak je napisao/la:
Evander je napisao/la:
maltahz je napisao/la:Muka mi je čitat postove ovih što podržavaju upravu...
Mislis da i sami nisu dio uprave? :)
Naravno da ovdje ima par likova koji pisu po zadatku.
Svasta citamo od tebe, ali rijetko ovako glup komentar. Zar mislis da se oni zamaraju forumom i tvojim misljenjem?
Balkanski spijun :lol:
Cirkus rasadosmo se je.bo te tito, virsle cemo sanjati kako je crno sve!!!

Nekad sam ga smatrao za ozboljnog sagovornika (forumasa, bordo pacenika) kako hocete...

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 mar 2018, 03:05

I pod virslama se sarajevo borilo za titulu i nije se brukalo u europi a sad se od titule prastamo sredinom sezone, a u europi ispadamo od zarija i picqi materina.

Od ove uprave ste jos gore zlo vi koji ih branite i opravdavate!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 mar 2018, 06:31

FrancescoTotti je napisao/la:I pod virslama se sarajevo borilo za titulu i nije se brukalo u europi a sad se od titule prastamo sredinom sezone, a u europi ispadamo od zarija i picqi materina.

Od ove uprave ste jos gore zlo vi koji ih branite i opravdavate!
:thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 mar 2018, 07:05

Treba osnovat navijacki klub, lagano krenut iz kantona i da mi forumasi pokazemo kako se to radi :opaopa:
1946~

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 09 mar 2018, 09:14

Kakve su predikcije - koliko osvajamo bodova u Ligi za srednjaka?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 mar 2018, 09:36

High je napisao/la:Kakve su predikcije - koliko osvajamo bodova u Ligi za srednjaka?
Pa vjerujem da cemo Radniku i Krupi uspjet trgnut bar po bod, a ove ostale utakmice ne ocekujem nista.
1946~

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 09 mar 2018, 09:38

Ni manje ni vise nego 30.
Mark my words.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 09 mar 2018, 09:45

FrancescoTotti je napisao/la:I pod virslama se sarajevo borilo za titulu i nije se brukalo u europi a sad se od titule prastamo sredinom sezone, a u europi ispadamo od zarija i picqi materina.

Od ove uprave ste jos gore zlo vi koji ih branite i opravdavate!
+1

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 09 mar 2018, 10:09

Imal neko iskustva sa ovim pay per view kod bhtelecoma, moze li se uplatiti u nedjelju npr preko debitne kartice raiffeisen banke? Proceduru pravljena accounta sam nasao

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 09 mar 2018, 10:17

Ako je Visa electron može. Bude sve gotovo za 20 sekundi.

Sa Maestro karticom se ne može plaćati online.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 mar 2018, 10:20

A što je toliko nerealno da članovi uprave pišu ovdje? Evo 70% vas ovdje je zaposleno, imate slobodno vrijeme i pišete na forumu za svoj klub. Ja vala da sam u upravi bih baš tražio gdje se šta piše o mom radu, tako da su Evanderove riječi meni skroz logične. Ako ne članovi, onda njihova bliska porodica, al ništa nerealno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 09 mar 2018, 11:00

skoroalen je napisao/la:A što je toliko nerealno da članovi uprave pišu ovdje? Evo 70% vas ovdje je zaposleno, imate slobodno vrijeme i pišete na forumu za svoj klub. Ja vala da sam u upravi bih baš tražio gdje se šta piše o mom radu, tako da su Evanderove riječi meni skroz logične. Ako ne članovi, onda njihova bliska porodica, al ništa nerealno.
Kad se vidi koliko zestoko pojedini brane upravu ocigledno je da postoji neki interes. Pa onaj denchi sam je napisao preko 100 postova u kojima ih brani jos od kiksa protiv slobode. Ne kontam zasto se raja s njim raspravlja uopste mene je pokušao uvuci u neku raspravu kako husref ne valja odma sam ga izignorisao i mirna bosna.
You are someone else I am still right here

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 mar 2018, 11:07

Udjem rijetko i procitam par strana i vidim sve isto.

Natakarim ja ove sto brane rad ovih uhljupa u klubu. Sve go licni interes. Nebi tu bio problem kad bi uz taj licni interes bilo malo i ljubavi, bar koliko trun, ali nema nema nema. Praznodusi ste vi hurvini sinovi.

Pozdrav za sve pljuvace, jbg ja to ne mogu vise biti usta mi se isusila :D
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 mar 2018, 11:11

fera je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:A što je toliko nerealno da članovi uprave pišu ovdje? Evo 70% vas ovdje je zaposleno, imate slobodno vrijeme i pišete na forumu za svoj klub. Ja vala da sam u upravi bih baš tražio gdje se šta piše o mom radu, tako da su Evanderove riječi meni skroz logične. Ako ne članovi, onda njihova bliska porodica, al ništa nerealno.
Kad se vidi koliko zestoko pojedini brane upravu ocigledno je da postoji neki interes. Pa onaj denchi sam je napisao preko 100 postova u kojima ih brani jos od kiksa protiv slobode. Ne kontam zasto se raja s njim raspravlja uopste mene je pokušao uvuci u neku raspravu kako husref ne valja odma sam ga izignorisao i mirna bosna.
Sto posto ba, ja ovoliko žučno sebe ne bih branio da me napadaju a kamoli nekog za koga cijeli svijet vidi da loše radi. Baš isto kad nekom stranka nađe pos'o pa on gura tu stranku iako je 97% stanovništva pljuje i ispašta zbog nje. Možda momku fakat neko radi u upravi, al opet ne vidim razlog da ih ovoliko brani, šuti i voli ih privatno, ovdje zaobiđi tu temu i et.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 09 mar 2018, 11:17

Ako uzmemo Listicu svi nasi problemi su rijeseni i opet smo prvaci :D

Ma denchil je sam glup i nista vise

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 09 mar 2018, 11:19

Nažalost ne vidim kako otjerati drugačije ove uhljebe iz uprave nego da se svi udružimo, ali ne možeš se udružiti kad imaš ovakvih zatucanih ljudi koji navijaju za Sabrine, Valentine, Vincente, umjesto za Sarajevo...

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 mar 2018, 11:21

egzodus1946 je napisao/la:Ako uzmemo Listicu svi nasi problemi su rijeseni i opet smo prvaci :D

Ma denchil je sam glup i nista vise
Haha i ja o tom razmisljam, u pon bi opet prica o tituli bila aktuelna :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 09 mar 2018, 11:25

Ma X u Lištici ko kuća

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 mar 2018, 11:28

maltahz je napisao/la:Nažalost ne vidim kako otjerati drugačije ove uhljebe iz uprave nego da se svi udružimo, ali ne možeš se udružiti kad imaš ovakvih zatucanih ljudi koji navijaju za Sabrine, Valentine, Vincente, umjesto za Sarajevo...
Posljednje kolo, derbi na sugavici, mali plavi pobjedom protiv nas osvoje titulu. Taj scenario bi nama isto valjao, jer vjerujem da bi tad letili svi, od uprave, strucnog staba, igraca, pa do cistacica. Ako nas to ne bi ujedinilo i podiglo sve na noge, ne znam sta bi :hmmmmm:
1946~

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.